writing 923882 1280Priekšā vēl viena nedēļa, kura pamatīgi pamainīs dominējošo noskaņu. Nedēļas sākums aizritēs veca mēness enerģijās, attiecīgi pirmdien un otrdien būtu ieteicams pavadīt laiku atpūšoties, attīrot savu ķermeni, telpu un vidi no visa vecā, liekā vai traucējošā.

Savukārt trešdien, 19. augustā, pl. 5:42, sāksies jauns mēness cikls Lauvas zīmē. Tas mēneša garumā iedos impulsu radošumam, dzīvespriekam, izklaidēm, romantikai un laika pavadīšanai ar bērniem. Šis būs darītāju mēnesis, kurā drosmīgi izpausties, vienlaicīgi neaizmirstot par mazo detaļu lielo nozīmi jebkurā procesā.

20. augustā domās un vārdos paliksiet piezemētāki un praktiskāki. Attiecīgi sekojošās nedēļas būs izcili piemērotas skrupulozi smalkam un precīzam darbam. Kārtojiet grāmatvedību un citu dokumentāciju, novāciet ražu, analizējiet faktus un izstrādājiet taktiskos rīcības plānus. Citiem vārdiem, prāts ass, precīzs un loģisks, ļaujot paveikt visu to, kur tāds tas ir vajadzīgs.

Vēl pēc pāris dienām, 22. augustā, arī Saulīte no ekspresīvajām Lauvām pāries pie praktiskajām un vērīgajām Jaunavām. Tas, kopā ar citām astroloģiskajām norādēm, aicina pievērsties savu darbu, ieceru un plānu praktiskākajai, precīzākajai un nopietnākajai daļai. Sazemējiet savas ieceres, padarot tās maksimāli konkrētas un reālistiskas. Pie tam, jums nav jāizplāno piecgades plāns, pietiks, ja jūs būsiet tikuši skaidrībā vismaz ar pirmajiem 3 soļiem, pārējais atklāsies procesa gaitā.

Tāpat arī no 20. augusta ir gana labs laiks jauniem sākumiem un nozīmīgām iniciatīvām, nepalaidiet to garām, jo jau no 9. septembra, praktiski viss rudens būs ar zināmiem apgrūtinājumiem.

Lai nozīmīgiem sākumiem piepildīta nedēļa!

Auns

Nedēļas sākums būs stipri enerģisks un entuziasma pilns paveikt ko aizraujošu, interesantu un uzlādējošu. Tas var būt hobijs, atpūta, aktīva kultūras dzīve vai kāda pasākuma apmeklēšana. Kopā ar veco mēnesi vēl otrdien būtu ieteicams atbrīvoties no visiem šķēršļiem uzskatos, vidē un emocijās, kas stāv ceļā uz jūsu neatkārtojamās dabas nepastarpinātu izpaušanu. Jaunmēness jūs vedinās uz azartisku un optimistisku attieksmi ceļā uz visu iepriekš piesaukto. Savukārt jau no ceturtdienas, bet vēl izteiktāk ar sestdienu, jūs aizvien vairāk uzmanības veltīsiet lielākiem un mazākiem darbiņiem savā ikdienā, atskāršot praktiskās puses lielo nozīmi visā, ko jūs gribat paveikt. Līdz nedēļas beigās jau stipri nopietni nodosities darbam.

Vērsis

Otrdienu būtu ieteicams pavadīt rosīgi darbojoties pa savu dzīves vietu vai dārziņu, ravējot, kārtojot, novācot ražu un pats galvenais, atbrīvojoties no liekajiem un vairs nevajadzīgajiem krājumiem, dodot iespēju vietā ienākt jaunajam. 19. augustā sāksies jaunais mēness cikls, kas jums liks vairāk pievērsties tieši ģimenes vai pat dzimtas kopā sanākšanai un patīkama laika pavadīšanai. Tāpat arī var sanākt pamatīgi nodoties īpašuma labiekārtošanas darbiem. Tuvākajā mēnesī būs īpaši svarīgi, lai jūs paliekat uzticīgi paši sev, dodot laiku gan vienatnes mirkļiem, gan arī organizēt kādas kopā sanākšanas. Sākot ar trešdienu būs pateicīgs laiks, lai sarūpētu visu nepieciešamo bērniem skolai vai pašiem sev rudens sezonai.

Dvīnis

Jums šī būs sociāli aktīva nedēļa. Vecā mēness noskaņās pirmdiena un otrdiena būs vairāk piemērota, lai saliktu treknus punktus un pabeigtu iesāktos darbus. Jaunmēnesi jūs sagaidīsiet ar impulsu socializēties, iziet uz iniciatīvu un darboties ar saviem ilgtermiņa plāniem. Vienlaicīgi, no 20. augusta, jūs kļūsiet praktiskāki, precīzāki un apķērīgāki. Tas ļaus ievākto informāciju un apzinātās iespējas kritiski izvērtēt un izanalizēt. Rezultātā var prognozēt lielāku pamatīgumu un reālistiskumu jūsu darbos un plānos. Tuvāko mēnesi jūs ļoti lielu akcentu liksiet uz ģimenes lietām vai īpašuma jautājumiem. Piemērots laiks lietišķo dokumentu kārtošanai, arī reģistrācijām, atļaujām un citām formalitātēm.

Vēzis

Nedēļas sākumā Vēzis ar savu uzvedību, izskatu, maigumu, jūtīgumu vai toleranci negribot var kļūt par katalizatoru dziļam, atklāsmju pilnam satricinājumam. Šo lomu jūs varat nospēlēt arī paši savās dzīvēs, kad izprotot savu vēlmi pēc cita veida maiguma un humānuma pret sevi, jūs būtiski mainīsiet savas ilgtermiņa ieceres. Jaunmēness jūs vedinās turpināt darboties ambiciozāko un drosmīgāko plānu virzienā, kuri sevī ietvers iespēju labi nopelnīt. Maksimāli dalieties savos talantos ar pasauli, tas drīzumā nesīs jūtamus rezultātus. Nebremzējiet. Nenoslēdzieties. Vismaz, ne tagad. No 20. augusta būs ļoti piemērots laiks, lai sistematizētu, plānotu, pētītu, runātu un rakstītu visu to, ko iepriekš būsiet iniciējuši vai apsolījuši.

Lauva

Lauvām šis ir īpašs laiks, kādam, lai noslēgtu attiecības ar pagātni, kādam citam, lai iekustinātu fundamentālas darba un karjeras kursa izmaiņas. Radošā enerģija šobrīd ir diezgan augstā punktā un to noteikti vajadzētu aktīvi izpaust iniciējot, organizējot, vadot un virzot ko aizraujošu vai atraktīvu. Arī vienatnes mirkļi jums var kļūt stipri auglīgi, ļaujot atjaunot iekšējo harmoniju un uzkrājot spēkus jaunajam, kas jūsos šobrīd virmo. Jaunmēness būs ļoti piemērots kādām iniciatīvām, kuru nepastarpināts autors esat tieši jūs. No ceturtdienas jūs lielāku uzmanību pievērsīsiet naudas jautājumiem, daudz vērīgāk un uzmanīgāk izvērtējot, kur liekat savu enerģiju un vai enerģijas apmaiņa ir gana adekvāta.

Jaunava

Nedēļas sākumā vēl būs pārāk liels akcents uz jūsu zemapziņas procesiem un vienatnē ar sevi risināmajiem jautājumiem. Tādēļ daudz laika varat pavadīt nododoties visam tam, kas jūs parasti mēdz līdzsvarot un harmonizēt – tīrīt, kārtot, knibināties ar kādiem smalkumiem, vai sistematizēt savu vidi, paralēli ieviešot lielāku kārtību arī sevī. Pirmdien un otrdien ļoti efektīvas būs diētas, kā arī viss tas, kur jūs kaut ko pabeidzat vai atbrīvojaties. Jaunmēness atnesīs drosmi uzdrīkstēties, izvēlēties neierastus ceļus un sev netipiskāku uzvedību. No ceturtdienas, tuvākās divas nedēļas, ir jūsu resursu laiks. Jūs būsiet savā augstākajā punktā, tādēļ neko vairs neatlieciet, un izejiet uz savām svarīgākajām iniciatīvām.

Svari

Nedēļas sākumā daudz enerģijas veltīsiet citiem, sevišķi draugiem un/vai savam partnerim. Tas ienesīs diezgan lielu radošu dinamiku, kad nevienā mirklī īsti nevarēsiet prognozēt kā situācija tālāk attīstīsies. Iespējams izlemsiet ieviest kardinālas izmaiņas savā izskatā. Līdz ar veco mēnesi jums būtu piemērots laiks aizmirst senos aizvainojumus un atlaist ķīviņu radīto sāņo pēcgaršu. Tas atbrīvos jaunas spēka rezerves un palīdzēs jums uz savu dzīvi un tajā notiekošo paskatīties no daudz augstāka redzespunkta. Jaunmēness radīs degsmi noorganizēt aktīvu laika pavadīšanu ar draugiem. Tāpat arī tas būs piemērots svarīgu partnerību veidošanai un ilgtermiņa plānu ieviešanai dzīvē. Nedēļas otrā pusē atļaujiet sev vienatnē padomāt.

Skorpions

Ilgstošākā laika nogrieznī skatoties, jums šis laiks ir par nozīmīgām izmaiņām attieksmē un attiecībās ar citiem cilvēkiem, sākot ar paziņām, partnerattiecībām un beidzot ar tuvo draugu loku. Viss mainās un šī nedēļa, nebūs izņēmums. Nedēļas sākums liks pievērsties partnerattiecību jautājumiem, meklējot jaunus ceļus savstarpējās saskaņas rašanai, nepazaudējot dzīvu interesi vienam par otru. Savukārt sākot ar ceturtdienu ļoti aktīva kļūs draugu zona un jūsu paziņu loks kopumā – gaidāmas nopietnas sarunas, kurās katram sīkumam būs liela nozīme. Kopumā jaunmēness jums dāvās entuziasma pilnu uzrāvienu karjeras, mērķu un panākumu jomā, mudinot iziet saulītē, nebaidīties būt pamanāmiem un izrādīt iniciatīvu.

Strēlnieks

Šis ir enerģisks laiks, kad valdīs optimisms un radoši risinājumi jebkurai dzīves problēmai. Otrdien būtu ieteicams pievērsties visam tam, kas jūs atslābina, iepriecina vai jāpabeidz. Savukārt trešdienas jaunmēness jums būs sarūpējis labu spēju stratēģiski paskatīties uz savu dzīvi, svarīgākajiem tās notikumiem un pie nepieciešamības ievirzīt visu sev vēlamajā gultnē. Šis var būt laiks, kad jūs aktīvi gatavojaties jaunam etapam – ceļat kvalifikāciju, gūstat pieredzi vai kā savādāk sevi pilnveidojat. Jau no trešdienas sāksies divu nedēļu periods, kad diezgan daudz sanāks publiski uzstāties, dalīties, iespējamas arī pārrunas ar vadību, intervijas vai tml. Esiet gatavi atbildēt uz jautājumu par saviem nākotnes plāniem.

Mežāzis

Partnerattiecībās šobrīd būtu jāvalda veselīgai dinamikai. Būtu ieteicams meklēt kopējas intereses vai hobijus, kas jūsu attiecības padarītu vēl harmoniskākas un tīkamākas. Sirdī brīvajiem iespējama spontāna aizraušanās, kāds acu skatiens, kāds nevainīgs flirts, kas var pieņemt negaidītus apmērus. Otrdien būtu ieteicams uztaisīt inventarizāciju savā dzīves vietā, varbūt jāpārskata skapis, garāža, pieliekamais vai kas cits, bet tas ļaus līdz galam apzināties, kas jums īsti ir un ko noteikti vēl vajadzētu iegādāties. Trešdienas jaunmēness atnesīs lielu uzdrīkstēšanos, jūs varat iziet uz izšķirošiem biznesa vai privātās dzīves pārmaiņu soļiem, pie tam, jūsu pašu iniciētiem. No ceturtdienas – plānošana vai analītiskais darbs.

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējams uztaisīsiet nelielu revolūciju savā darba vietā, kaut ko gribēsiet pamainīt līdzšinējā kārtībā, lai viss būtu skaistāk, omulīgāk un patīkamāk. Arī savstarpējās attiecībās jūs vēlēsities ienest jaunas vēsmas, pārsteigt vai vienkārši mijiedarboties kā savādāk. Jūs daudz laika pavadīsiet sarunās, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem un veidojot jaunas partnerības. Sevišķas perspektīvas būs tām, kuras veidosies sākot no trešdienas, jo jaunmēness jums atnesīs degsmi un entuziasmu tieši partnerības jomā. Sākot ar sestdienu jūs iespējams paliksiet nopietnāki un pamatīgi iedziļināsities kāda svarīga jautājuma risināšanā – pašizziņa, budžeta jautājumi, plānotās pārbaudes vai bizness.

Zivis

Gaidāma rosīga nedēļa. Tās sākumā būtu ieteicams tā kārtīgi pašiverēties un pabeigt kādus iesāktos darbus, kā jau vecā mēnesī tas pienākas. To vietā, trešdienas jaunmēness aktivizēs jaunas profesionālās idejas, iedvesmu un sparīgu apņēmību, piemēram, lai uzņemtos jaunus pienākumus, citu tehniku, instrumentus, metodi vai vispār izpaustu sevi jaunā ampluā. Tas visticamāk būs saistīts ar iespēju arī nopelnīt. Sākot ar trešdienu, tuvākās divas nedēļas jūs varat nonākt aktīvā padomdevēja lomā. Tāpat arī ar partneri būs ļoti daudz kas pārrunājams, vairāk gan praktisko jautājumu kontekstā. Savukārt no 22. augusta līdz pat 22. septembrim partnerība un savstarpējās attiecības vispār kļūs par jūsu prioritāti.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru