background 1456640 1280Ar šo nedēļu mēnesis ieies savā noslēguma fāzē un arī notikumiem un procesiem, tīri teorētiski, būtu jāpaliek mierīgākiem un gausākiem, tuvinot kādiem noslēgumiem. Tomēr tā īsti mierīgi nesanāks, tas pateicoties pārējai jaudīgajai planētu kombinācijai.

Enerģijas ir daudz un arī būs daudz līdz pat janvārim, tādēļ rekomendācija piekopt fiziski aktīvu dzīves veidu ir un arī turpmāk būs spēkā. Savukārt tieši šonedēļ, ieteikums rast veselīgus veidus kā ievirzīt savu lieko enerģiju produktīvā gultnē ir trīskārši svarīgi. Pretējā gadījumā un, principā, ja esat cilvēkos, tad jārēķinās ar pārsteidzību, vieglu konfliktu uzšvirkstēšanu, agresiju, vēlmi uzspiest, nospiest vai dominēt pār otru, kā arī pārsteidzību un neelastību vārdos, darbos un uz ceļa.

No produktīvajiem enerģiju izlietošanas veidiem – profesionālie mērķi un veselīgas ambīcijas, projekti, biznesi, dažādi nozīmīgi plāni, kur vajadzīga drosme, spēks, neatlaidība, mērķtiecība un jauda. Labāk dariet, šis laiks piederēs darītājiem nevis lieliem domātājiem vai runātājiem.

Lai produktīva nedēļa!

Auns

Gaidāma apņēmības pilna un darbīga nedēļa. Šajā nedēļā būtu īpaši apzināti jāvirza savas enerģijas kādā jēgpilnā gultnē, pie tam, neaizmirstot par sava ķermeņa reālajām iespējām un atpūtu. Jūsu gatavība pa visām varītēm panākt savu vai dabūt vēlamo rezultātu var novest pie pārpūles. Laiks ir ļoti piemērots “celmlauža” iniciatīvām, bet ieteicams paturēt prātā, ka samērīgumu un īsto brīdi, kad auglis tiešām ir nobriedis, neviens nav atcēlis. Tādēļ būs grūti ar pacietību, ieklausīšanos otrā un jebkādu gaidīšanu. Savukārt pateicīgi būs izpausties kā līderim un iekustināt vissmagākos un sarežģītākos procesus. Steigā un aizrautībā uzmanieties pateikt ko lieku, jo vārdos dominēs maksimāls tiešums.

Vērsis

Jūs būsiet salīdzinoši jūtīgi un emocionāli noskaņoti, lai arī ārēji varat to neizrādīt. Tomēr iekšiņā jūsos var notikt īsta revolūcija. Laiks būtu ļoti piemērots svarīgiem darbiem un projektiem, ko jūs varat izpildīt mājas vidē vai vienatnē. Tas var būt gan dzīves vietas remonts, dārza reorganizācija, gan arī kāda profesionālā iecere. Iespējams gribēsiet aizbēgt prom no visiem un viens veids kā to izdarīt, ir doties ceļojumā. Tāpat šis var sakrist ar laiku, kad jāizdara nopietna izvēle saistībā ar savu specializāciju, iespējama profesionalitātes celšana caur praktiskajām apmācībām vai kādu pārbaudījumu kārtošanu. Sarunas ar radiniekiem var izvērsties stipri ekspresīvas un atkailinoši tiešas.

Dvīnis

Sākot ar trešdienas pēcpusdienu būs jūtama diezgan liela dinamika, kad nosēdēt uz vietas nebūs iespējams, daudz cilvēku, sarunu, darbiņu un dažādi operatīvi nokārtojamo jautājumu. No jums tiks prasīta spēja ātri reaģēt uz situāciju. Visticamāk šī būs ļoti sociāli aktīva nedēļa, kad telefons vienā laidā džinkstēs. Ja vēlaties ko pirkt vai pārdot, tad tam ir labs laiks. Arī mārketingam vai pašreklāmai gaidāmi labi rezultāti. Šonedēļ jums būtu ieteicams meklēt īstos cilvēkus īstajā vietā, lai varētu realizēt savus ilgtermiņa plānus. Kādam tas var būt labs treneris, uztura speciālists, bet kādam biržas mākleris vai finanšu konsultants. Apzinieties sava plāna vājās vietas un meklējiet vajadzīgos padomdevējus.

Vēzis

Laiks iegādāties jaunu tērpu vai apmeklēt frizieri, jo šobrīd jūsu pašsajūtu ļoti ietekmēs tas, vai jūs paši sev patīkat. Šī nedēļa var būt celmlauzis kādiem ilgtermiņā nozīmīgiem plāniem un iecerēm. Attiecīgi vēl joprojām, bet patiesībā visu atlikušo rudeni, enerģijas jums liks pievērsties pašiem ambiciozākajiem un redzamākajiem plāniem un projektiem. Visticamāk saistībā ar jūsu profesionālo darbību. Šobrīd jums ir labas iespējas nopelnīt un būt gana pamanāmiem, sevišķi ja aktīvi komunicēsiet ar apkārtējiem. Tādēļ nelieciet paši sev šīm iespējām šķēršļus. Visa veida partnerībai šis ir maksimāli nospriegots laiks vai nu tādēļ, ka daudz jāpaspēj, vai arī jūsu drosmīgās ieceres grūti salāgosies ar partnera redzējumu.

Lauva

Šī būs ļoti aktīva nedēļa, kad jūs viegli iziesiet uz iniciatīvu un baudīsiet apkārtējo cilvēku uzmanību. Ļoti iespējams izpaudīsiet savus organizatoriskos talantus. Iepazīties, runāties, dalīties un mijiedarboties ar citiem cilvēkiem jums būs ļoti dabiski un labprāt uzņemsities līdera lomu. Jūs tieksities paplašināt ne tikai savu, bet arī apkārtējo redzes loku, primāri, caur zināšanām vai jaunu iespaidu gūšanu. Spriedzi var radīt tas, ka jūsu apņemšanās un plāni būs jāsaskaņo ar saviem ikdienas pienākumiem. Tāpat iespējams, ka lai īstenotu kādu ieceri var sanākt mainīt pat darbu. Tā kā temperamentīgas ekspresijas šajā nedēļā netrūks, elpojiet dziļi un savu spontanitāti ievirziet radošos procesos.

Jaunava

Aktīvi, bet tomēr slepeni, tas ir veids, kā jūs šonedēļ būsiet tendēti darīt lietas. Būs tā daļa, kas apkārtējiem redzama, bet vēl lielāka tā, kura būs aizsegta svešiem skatieniem. Tas, ko jūs darināt vienatnē vai pašu tuvāko lokā. Šis ir laiks, kad būtu ļoti jāuzmanās no pārmērīgas steigas, nekādā gadījumā neriskēt, neļauties provokācijām un nepārbaudīt savu spēku robežas. Šis tomēr ir pirms dzimšanas dienas mēnesis, kad ļoti daudz ko jūsos diktēs zemapziņas impulsi un instinkti, kas var padarīt jūsu ķermeni trauslāku. Tāpat arī nopietnas pārdomas, analīze un darbs ar detaļām var īsti nepadoties, traucēs steiga un tās iespaidā radītās neuzmanības kļūdas. Paaugstināti riski finanšu jomā.

Svari

Šis jums ir šarmējamais laiks, kad jūs ar baltiem cimdiņiem, taktiski risināsiet pašus redzamākos savus plānus un ieceres. Būt uzmanības centrā tagad jums būs dabiski, bet vēl dabiskāk var sanākt pielāgoties un adaptēties kādai autoritatīvai personai jūsu tuvumā. Šādā gadījumā visticamāk pavadīsiet laiku daudz skaļākā un radoši dinamiskākā kompānija, nekā jūs dabiski dotu priekšroku. Iespējami strīdi ar dzīvesbiedru. Labs laiks dzīvesvietas kapitālajam remontam. Ja nebūsiet iemācījušies pateikt nē, tad jūs var ļoti spēcīgi šī nedēļa izmētāt no vienas sajūtu galējības citā. Jūsu spēks slēpjas spējā patikt, sarunāt un rast visām pusēm derīgu rezultātu. Dodiet sev tajā laiku.

Skorpions

Ļoti aktīva un riskorientēta nedēļa. Esiet uzmanīgi uz ceļa un lieki neprovocējiet sāncensības garu. Šis ir laiks, kad tieša un konkrēta valoda tiks cienīta, tomēr, ja pārāk aizrausities, varat iepazīt arī pretējo pusi. Darba jums joprojām būs daudz. Jebkādām veselības problēmām būs ātri pārejoša tendence. Savos rezultātos jūs varat palikt arī lielīgs. Visas tēmas, kas tagad tiek risinātas, jūs turpināsiet risināt līdz pat janvārim. Profesionālajā jomā jūs viegli izcelsities un būsiet redzamā pozīcijā. Iespējams tiešām saņemt publisku atzinību par iepriekš paveikto – paaugstinājuma vai citā veidā. Esiet aktīvi un uzmanieties ar to, kur jūs liekat savu pāri malām plūstošo enerģiju.

Strēlnieks

Šī ugunīgā un temperamentīgā nedēļa jums būs tīri pa prātam, galu galā, arī jūsos netrūkst ugunīgas degsmes. Uzmanieties kļūt taisnprātīgi un ieciklēties tikai uz vienu ideju vai vienu patiesību. Jūsos ir daudz kas vairāk un arī jūs varat paveikt daudz vairāk. Ja jums ir aktuāli mīlestības jautājumi, tad tagad būsiet aktīvā tās meklējumā. Labs laiks, lai mācītos, apdomātu nākotnes stratēģijas, vai gūtu jaunus iespaidus kādā izbraucienā. Iespējams pa priekšu runāsiet un tikai pēc tam domāsiet, ko tad īsti esat otram teicis. Entuziasms un jūra līdz ceļiem attieksmē var dominēt. Naudas lietās iespējams būtiska pāreja, pēc kuras tad varēsiet spriest, cik talantīgi jūs esat savā naudas plūsmas regulācijā.

Mežāzis

Ļoti aktīvs laiks, kad varat atrisināt kādu ieilgušu nekustamā īpašuma jautājumu, kā pārcelšanos, remontu, iegādi vai dokumentācijas sakārtošanu. Ir iespējamas jaunas kredītsaistības, tikai būtu jāuzmanās no pārsteidzības, neapdomības un pārmērīgas pārliecības. Jūs būsiet gatavi cīnīties par to, kas jums svarīgs, un savu personu kā tādu. Ja kāds uzdrošināsies kritizēt, noniecināt jūsu paveikto vai kā savādāk izdarīt uz jums spiedienu, visticamāk jūs noreaģēsiet ļoti asi un personiski. Nedēļa būtu piemērota arī drosmīgiem investīciju un/vai biznesa projektiem. Tāpat arī izrunāšanās ir tas resurss, kas jums šobrīd ļaus pašiem tikt skaidrībā ar sevi un visu to, kas jums uz sirds, izvēlieties tam uzticamu personu.

Ūdensvīrs

Jūs ļoti daudz laika varat pavadīt sociālajos tīklos vai kontaktos, veidojot jaunas pazīšanās. Šis jums ir radošā pacēluma laiks, kas spēj sniegt jums iedvesmu kādam hobijam vai aizraujošai kopā būšanai. Ja radošais potenciāls netiks izlietots, jums saaktivizēsies fantāzija un galvā uzbursiet visdažādākās ainas, bieži tieši negatīvas. Ja ar partneri risināsiet svarīgu sarunu, tad šonedēļ ir visnotaļ spēcīgi rādītāji tam, ka viss tikts pateikts bez izpušķojumiem un aplinkiem, tieši acīs. Derētu paturēt prātā, ka jūs paši varat sajusties no partnera pilnībā atkarīgi, vai tieši pretēji – ļoti egocentriski, pārliecināti un paši par sevi. Attiecīgi citā laikā un vietā jūsu vārdi, attieksme un lēmumi varētu būt citi.

Zivis

Jums šis ir laiks, kad aktivizēt savus talantus un resursus. Tiesa, šobrīd tajā būs zināma karstgalvība un neapdomība, bet tā pieder pie lietas, ja jūs ejat jaunā vai mazpazīstamā dzīves teritorijā. Darba būs daudz un, ja strādājat ar klientiem, tad šis būs visnotaļ aktīvs un produktīvs laiks. Jūs izrādīsiet iniciatīvu un organizēsiet, vadīsiet, piedāvāsiet un ieguldīsiet, lai tikai viss turpinātu notikt gana žiperīgi. Visgrūtākais būs saprast, kā tas ko jūs darāt saskan ar jūsu ilgtermiņa plāniem un, ja jums tādu nav, tad visticamāk gaidāms iekšējais saspringums, kas rezultēsies neapmierinātībā ar sevi. Smalka māksla kā mūzika, glezniecība vai kādas sajūtu gammas radīšana jūs piepildīs un harmonizēs.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru