dance 1235584 1280Šī nedēļa ir sākusies pilnmēness intensitātē, kas paaugstinās emocionālo jūtīgumu un veicinās jūtu rādītu sasteigtību lēmumos un darbos. Tomēr jau no trešdienas vajadzētu palikt mierīgāk, vedinot vairāk ieklausīties sevī un savās vēlmēs.

No 5. augusta nomainīsies visu līdzšinējo vasaru ilgušais nostalģiskais noskaņojums, kad domās un sarunās likāt lielu akcentu uz pagātni, ģimeni un sentimentālām atmiņām. Tagad domas ritēs ātrāk un vārdi kļūs skaļāki, sevišķi, ja vajadzēs kaut ko noorganizēt vai izdomāt kā sevi un citus izklaidēt. Tajos būs jaušama drosme un pārliecība.

Savukārt no 7. augusta noslēgsies periods, kad diezgan viegli varējāt izkaisīties sīkumos, sarunās un mazajos ikdienas darbiņos – aizvest, atvest, sarunāt, nokārtot u.tml. Tagad sajūtās un vēlmēs atspoguļosies lielāks dziļums, patiesāka vēlme pēc tuvības, mīļas klātesamības un iekšējās harmonijas.

Kopumā šī nedēļa izmainīs līdzšinējās vasaras galveno noskaņojumu, aktivizējot jūsu aizrautību, iedvesmu, savienojumā ar dziļi personisku motivāciju rīkoties un kur tiekties. Tieši tiekšanās pēc kaut kā jums svarīga būs galvenais enerģijas savācējs, lai tā nekontrolēti neradītu problēmas tur, kur visādi citādi tām nav paredzēts būt.

Iniciatīvas un centieni, kurus izpaudīsiet šonedēļ, iešūpos tēmas pie kurām jūs būsiet gatavi vai arī būs nepieciešamība strādāt, slīpēt un pielāgot līdz pat janvārim.

Piektdienas vakars un visa nedēļas nogale būs ļoti dinamiska. Būtu ieteicams sportiski aktīvi pavadīt savu brīvo laiku vai apņēmīgi darboties pie kādām nopietnām iniciatīvām. Tieši svētdiena var izvērsties par tādu kā kardinālu pagrieziena punktu tajā, ko jūs darāt profesionāli vai pēc kā jūs tiecaties.

Lai sirdi sildoša nedēļa!

Auns

Priekšā gaidāma darbīga un dinamiska nedēļa. Pilnmēness būs pacēlis virspusē tēmas, sfēras un attiecības, kuru risināšanu atlikt vairs nebūs iespējams. Tādēļ jums var būt sajūta, ka zeme deg zem kājām, un mierā nosēdēt vai ar kaut ko samierināties nebūs iespējams. Ja būs konkrēti izvirzīti mērķi, spēka un jaudas pietiks pat visdrosmīgākajām un enerģiju prasošākajām iniciatīvām. Savukārt bez mērķa – tieksme sabotēt vai kā savādāk provocēt pārmaiņas kā darbā, tā mājās. Visu vasaru ilgušās pārdomas par sevi, ģimeni vai ko jums personisku svarīgu, noslēdzas. Tagad jums radīsies vajadzīgā deva degsmes, lai meklētu kā vēl varētu sev sagādāt prieku, kā draudzīgas tikšanās, romantika vai kultūras dzīves baudīšana.

Vērsis

Šī nedēļa iespējams izcelsies ar lielu sociālo aktivitāti, daudz sarunas, tikšanās, tēmas, kuras pārrunāt, un kopā būšanas, kuras piedzīvot. Tas viss, jums tik iemīļotajā, personiskumā. Bet jau no trešdienas – jūsu prāts un domas būs gatavas pilnībā nodoties ģimenes un mājas lietu risināšanai. Bez tam, jums var rasties vēlme un arī iespēja ko jaunu izzināt, pieredzēt un kas vēl būtiskāk, sajust pašiem uz savas ādas. Šis ir laiks, kad jūs paklusām sākat darboties kādas ilgtermiņā vērtīgas ieceres virzienā, pagaidām to skaļi neafišējot. Nedēļas nogali būtu ieteicams pavadīt “savā vidē”, lai arī ko jums tas nozīmētu. Lai iepriecinātu sev tuvus cilvēkus, jūs labprāt iziesiet uz iniciatīvu vai ko noorganizēsiet.

Dvīnis

Šajā nedēļā spēcīgi pamainīsies galvenie jūsu fokusa akordi. Līdz šim vasara jums nedeva iespēju pilnā apmērā pielietot savus komunikācijas talantus, liekot vairāk atskatīties pagātnē, tikt galā ar atmiņu rēgiem, senām draudzībām un to atstātajiem emocionālajiem nospiedumiem. Tad tagad jūs daudz vieglāk un dabiskāk spēsiet pārslēgties uz daudz dzīvespriecīgākas nots. Vārdos parādīsies degsme un entuziasms, kopā ar to arī pārliecība par sevi. Jūs runāsiet, zvanīsiet, tiksities, kafijosiet, čatosiet, smiesieties, vilksiet uz zoba, paši ķerot kaifu no sevis un dzīves. Nedēļas otrā pusē varat tikt pie kādas dāvanas vai papildus nopelnīt. Labs laiks kolektīvajiem pasākumiem.

Vēzis

Šajā nedēļā emocijās bangos kā jūra – te rāmi un mierīgi virmos, te atkal brangi viļņojoties, uzsitot augšā arī pa kādam zemūdens iemītniekam (“tarakānam”). Kopā ar to jūs beidzot būsiet gatavi beigt rakāties sevī vai savā pagātnē, meklējot iemeslus tam, kas ar jums īsti nav kārtībā. Patiesībā ar jums viss ir vislabākajā kārtībā, vienkārši periods ir tāds, kurš tieši no Vēžiem prasa ļoti daudz – patstāvības, sirds gudrības, drosmes un arī veselīgas ambīcijas. Šonedēļ jūs liksiet lielu akcentu uz saviem talantiem un to, kā tos vislabākajā veidā atrādīt pasaulei. Jums piemitīs vēlme atstāt labu iespaidu un patikt citiem, tādēļ daudz lielāku vērību pievērsīsiet savam ārējam izskatam un imidžam kopumā.

Lauva

Gaidāma diezgan enerģiska nedēļa. Ar trešdienu pārslēgsies enerģijas, ļaujot jums beidzot izperināt garo domu, izkliedēt melanholiju vai kādu senu stāstu, kas jūs fiksēja pagātnē, samazinot iespējas koncentrēties tagadnei un nākotnei. Jūs daudz enerģiskāk metīsities iekšā savas dzīves pārorganizēšanā un sevis iepriecināšanā. Īpaši ballīgs noskaņojums jums var būt nedēļas nogalē, kad enerģijas dzīslās kūsās, vedinot jūs kaut kā aktīvi, pamanāmi un spilgti izpausties. Darbā var aizsākties nozīmīgs pārejas posma sākums, kurš turpināsies attīstīties līdz pat jaungadam. Savukārt harmoniju, labsajūtu un atjaunošanos jūs gūsiet vienatnē vai arī pavadot laiku ar pašiem tuvākajiem un dārgākajiem.

Jaunava

Lai savā dzīvē kaut ko kvalitatīvi mainītu, būs jārīkojas drosmīgi. Tagad. Neko neatliekot. Procesa gaitā iecerētais pats parādīs, kādas korekcijas vai izmaiņas tajā vēl ir jāievieš. Perfekts nav nekas. Arī jūsu plāns. Bet kamēr jūs domāsiet, jūs varat palaist garām īsto brīdi rīkoties. Kā reiz no trešdienas parādīsies papildus spars un apņēmība virzīties uz priekšu. Tiesa, pagaidām vēl maziem solīšiem, vēl ne īpaši publiski, vai apkārtējiem redzami. Bet jaunai apņēmībai jūsos būtu jādzimst. Vienlaicīgi šis ir arī laiks, kad iedziļināties sevī un savā iekšējā pasaulē, kas būtu piemērots arī atvaļinājumam vai aktīvajai atpūtai. Jūs tieksities laiku pavadīt sirdij tuvāko cilvēku lokā.

Svari

Gaidāma dinamiska nedēļa, kurā dominēs attieksme: visu vai neko. Daudzas tēmas var būt nobriedušas līdz tam punktam, kad tās jāsāk nekavējoties aktīvi risināt. Primārā notikumu arēna visticamāk būs jūsu partnerattiecības vai ģimenes dzīve kopumā, kas var vest uz jaunu kopības izjūtu vai gluži pretējā virzienā. Ja ir ievilkušies vai atlikti remonti dzīves vietā, vai ir nesakārtoti īpašuma jautājumi, tsk., tiesvedība – īstais laiks tam ķerties klāt. Labas norādes svētkiem, kāzām, lielām jubilejām vai citām krāšņām un bagātīgām kopā būšanām. Ja jums nav partnera, laiks ir piemērots arī lai veidotos jaunas attiecības. Savukārt, ja esat attiecībās, nedēļas nogale būs ļoti piesātināta ar kopējām aktivitātēm.

Skorpions

Darbīga nedēļa, kur lielākā daļa aktivitāšu visticamāk būs vērstas uz jūsu darbu un karjeru. Veselīgas ambīcijas jums tagad sprāgs pat pa ausīm ārā. Citkārt izvairīgs vai papildus uzmanību nemīlošs, tagad jūs burtiski spīdēsiet vai vismaz centīsities izcelt sevi saulītē. Šonedēļ beidzot ieviesīsies skaidrība kādā lielākā projektā, plānā vai iecerē, un neskaidrības plīvurs, kurš līdz šim jūs atturēja no drosmīgākas darbošanās, tagad būs nokritis. Paliks tikai konkrēti profesionālie mērķi, pakāpieni un etapi, pa kuriem virzīties pretī savai nākamajai virsotnei. Un strādāsiet jūs ļoti daudz. Jūs būsiet arī diezgan azartisks un ja būs kāds, ar ko sacensties vai konkurēt, tas tikai piedos papildus garšu.

Strēlnieks

Lai arī naudas tēma vēl joprojām var būt gana sensitīvs un aktuāls temats, nedēļa kopumā solās būt gana izklaidējoša, azartiska, aktīvās atpūtas un jautras kopā būšanas pilna. Iespējams jūsos pamodīsies kāds piedzīvojuma gars. Labs laiks hobijiem, romantiskai kopā būšanai un arī kā jauna izzināšanai. Ja būsiet noskaņoti uz darbu, tad iespējams svarīgs pagrieziens vai izrāviens, kas ļauj izkļūt no sastinguma, arī dīkstāves punkta. Visas vasaras garumā ilgušās dziļās pārdomas vai rakāšanās sevī, lai nošķeltu lieko un atsijātu nevajadzīgo, nu jau būtu jāfinišē. Jūsu prāts būs gatavs meklēt iedvesmojošus, aizraujošus un sirdij tīkamas dzīves iespējas, t.sk., arī mīlestību. Esiet aktīvi, izejiet uz iniciatīvu.

Mežāzis

Arī šī nedēļa turpinās jūs vedināt uz kādām nopietnām, kardinālām dzīves izmaiņām. Sevišķi, pārskatot savus pienākumus, saistības, atbildības un patiesi izvērtējot, vai tiešām viss tas, ko jūs esat uzņēmušies, vēl joprojām ir aktuāls un ir jānes uz saviem pleciem. Vasaras garumā ilgušās sarunas un pārdomas par attiecībām un/vai partnerību, šonedēļ noslēgsies. Esiet drosmīgi saukt lietas to īstajā vārdā. Iespējams izskatīsiet kādu investīciju vai kredīta iespēju, lai tiktu pie nekustamā īpašuma vai tajā veiktu kādus būtiskus uzlabojumus. Vienīgais risks ir pārsteidzība vai pārspīlējums, visādi citādi, arī kontekstā ar kādām biznesa iecerēm, projektiem vai plāniem – laiks ir piemērots.

Ūdensvīrs

Aktīvākā nedēļas tēma – partnerattiecības un sadarbības jautājumi. Iespējams būs nepieciešams kaut kur stipri pielāgoties vai adaptēties, lai arī paši to darīsiet nelabprāt. Daudz laika pavadīsiet ceļā vai esot vidutājs – starpnieks starp divām konfliktējošām pusēm. Darba sakarā iespējams visu vasaru daudz runāts, risināts un darīts, tagad galvenie akcenti nomainīsies. Nekas nestāv uz vietas. Ja bija sliktas vai nekādas attiecībās ar kolēģiem, sākot ar nedēļas otru pusi, tām ir potenciāls strauji uzlaboties. Savukārt, ja pēdējos mēnešos aktīvi risinājāt kādus veselības jautājumus, tad ar šo nedēļu būtu jāpaliek daudz labāk. Nebaidieties izcelties, neslēpieties aiz citu cilvēku mugurām.

Zivis

Ja pašā nedēļas sākumā vēl būs tendence vairāk visu paturēt pie sevis vai pat slēpt pašiem no sevis, tad sākot jau ar trešdienu viss kļūs aizvien saprotamāks. Laiks pievērsties konkrētiem uzdevumiem, pienākumiem un funkcijām kā darbā, tā arī mājās. Ikdiena būs piesātināta ar sarunām, cilvēkiem, darbiem un nedarbiem, kuri diezgan netālā nākotnē solās būt peļņu nesoši. No piektdienas attiecībās ar bērniem un mīļoto būs daudz vieglāk rast harmoniju. Laiks piemērots arī aktīvai un drosmīgai to ilgtermiņu plānu virzībai, kuri ir tiešā veidā saistīti ar jūsu potenciālajiem ienākumiem. Vienlaicīgi, neaizmirstiet arī par atpūtu un iekšējās harmonijas atjaunošanu, caur radošām svētku sajūtu raisošām nodarbēm.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru