sunflower 5399291 1280Šajā nedēļā enerģijas turpinās pieaugt savā spēkā un jaudā, nedodot iespēju apstāties un atpūsties. Temps un notikumu intensitāte briedīs līdz pat pilnmēnesim, kurš gaidāms 3. augusta vakarā.

Ļoti liels akcents šajā periodā būs uz to, ko jūs saprotat, runājat, solāt un darāt. Iespējams daudzi apjautīs, ka atbilst saviem vārdiem, izpildīt solīto vai ar prātu apjaust tos impulsus, kas jūs dzen uz priekšu rīkoties, steigties un darīt, var būt diezgan sarežģīti. Tāpat iespējami arī strīdi, kuri var pāraugt pat fiziskā agresijā.

Globālais cēlonis visām šīs nedēļas likstām būs tajā, ka gan pašu dzīvēs, gan arī uz pasaules skatuves būtu jau jāparādās kādai vienotai stratēģijai un ieskicētiem soļiem ilgtermiņa risinājumam. Ja tas nebūs izdarīts, ja būsiet izmētāti, izvairīgi, nekonkrēti, tad šis “diegiem šūtais” darbību imitējošais mehānisms sabruks kā kāršu namiņš. Citiem vārdiem – jums ir jābūt identificētiem ilgtermiņa mērķiem, sevišķi saistībā ar profesionālo realizāciju, ja to nebūs – enerģijas būs izmētātas. Viss kaitinās, vilks uz kašķi, čīkstēšanu vai provokāciju.

Labākajā gadījumā, pateicoties astroloģiskajam fonam, jūsos pieaugs tas spēks, gribēšana un varēšana, lai pārrautu mehānikas radītos darba, karjeras, attiecību un pienākumu paternus, kuri līdz šim ir atkārtojušies neskaitāmas reizes.

Tieši pilnmēness, 3. augusts, būs kulminācija, kurā tiks vērtēts, cik ļoti jūsu vārdi, sakrīt ar darbiem, cik atbildīgi jūs izturaties pret saviem solījumiem un vai savu dzīvi, savas enerģijas ievirzāt jēgpilnā gultnē. Ja ar šo būs problēmas – gaidāma spriedze, stress un konflikti.

Tādēļ šajā nedēļā rekomendēju – fiziski aktīvu dzīves veidu, padomāt pirms runāt, neizskaidroties uz emocijām, turēt solījumus, mācīties paklusēt un nesteigties.

Lai izzinoša nedēļa!

Auns

Gaidāmā nedēļa būs izaicinoša un provokatīva. Jums piemitīs izteikta spītība un iecirtība, nevēlēsities pielāgoties cilvēkiem un samierināties ar situāciju. Viss, kas jūs neapmierinās, nekavējoties tiks pateikts ļoti tieši un nepārprotami. Šis ir laiks, kad risināt visas neērtās, sarežģītās vai atliktās tēmas, sevišķi, kur vajadzīga spēcīga autoritāte un pārliecība. Ģimenes lietas var izteikti nesakrist ar jūsu profesionālo darbību vai jums svarīgiem nākotnes mērķiem, kas var kļūt arī par strīdu iemeslu. Ja kādu laiku jūtaties iestrēguši kādā dzīves jautājumā, tad tagad spēka pietiks pat visambiciozākajam un drosmīgākam izrāvienam. Tomēr būtu jāuzmanās šajā ceļā neaizvainot sev svarīgus cilvēkus.

Vērsis

Šajā laikā jūs vairāk būsiet orientēts uz sevi un to, kas jums svarīgs. Tas sevī ietver gan laiku sev, savām nodarbēm, gan darbam, ģimenei un tuvajiem cilvēkiem. Iespējams plānojat veikt kādu svarīgu pirkumu, kam piemērotāka būtu nedēļas otra puse. Esiet uzmanīgi uz ceļa un lieki neriskējiet. Lai arī sarunas ļoti viegli var pāraugt konfliktos, tomēr ieteiktu daļa laika veltīt pārdomām un domu apmaiņai. Sarakstes var viegli radīt pārpratumus, tādēļ, ja ko svarīgu vēlaties pavēstīt – labāk darīt to personiski. Lai izprastu dziļas tēmas un jautājumus, dodiet sev iespēju pabūt vienatnē un padomāt. Visādi citādi iespējams būsiet ietiepīgi, nespējot pieņemt vai uzklausīt otra viedokli. Meklējiet zelta vidusceļu.

Dvīnis

Šī nedēļa būs ļoti darbīga, vēlēsities paspēt sadarīt pēc iespējas vairāk. Daudz kontaktu, pazīšanās un sarunu. Naudas jautājumi var izvērsties par galveno spriedzes avotu, kurš motivēs iziet uz iniciatīvu un riskēt. Iespējams būsiet koncentrēti uz savu finansiālo saistību noslēgšanu vai arī tikt pārsteigti ar kādu soda naudu par kādu pārkāpumu. Tādēļ centieties neļaut steigai un stresam jūs pārņemt. Elpojiet dziļi. Var sanākt kāda netīkama saruna ar kādu draugu, vai arī beidzot skaļi iztrunāts kāds sensitīvs jūsu attiecību aspekts. Biznesa projektos iespējams spēcīgs izrāviens, gatavība rīkoties nekavējoties, pat tad, ja sanāks būt netaktiskiem vai spēcīgi sevi disciplinēt.

Vēzis

Ja vēl nedēļas sākums jums būs labvēlīgs, lai tiktu galā ar visur esošo spriedzes un konflikta enerģiju, tad tās izskaņa būs izteikti disharmoniska. Tas var radīt vēlmi aizbēgt no visas pasaules, noslēpties savā aliņā (lasi - mājās) un kādu brīdi nelīst no turienes ārā. Jūs tiksiet turēti pie dotā vārdā un no jums tiks prasīts rezultāts un solījumu izpildīšana. Visticamāk saistībā ar publiskāko un redzamāko jūsu esamības un darbības zonu. Vienlaicīgi tas ir arī iespēju un izrāviena laiks jūsu karjerā, kas var kļūt arī naudīgi ienesīgs. Centieties runāt no sevis, atklāti, bet tomēr apzinoties, ka par saviem vārdiem būs arī jānes atbildība. Pilnmēness iespaidā aktualizēsies pašvērtējums un savu talantu izpaušanas jautājumi.

Lauva

Šis jums ir apziņas horizontu paplašināšanas un apmācību laiks. Jūsu iekšējā spriedze var pieaugt no tā, ka pašu domas var spēcīgi nesakrist ar apgūto vai kādas autoritātes sacīto. Tiesa, ar savu viedokli jūs varat tā arī atklāti nepadalīties, klusi paburkšķot zem deguna. Nedēļai ejot uz priekšu, iekšējās šūpoles un sajūta, kas rauj uz pusēm, tikai pastiprināsies. Liela ietekme būs jūsu darba un ikdienas jautājumu savienošanai ar iekšējo nostāju un vēlmi pēc vides maiņas un jauniem iespaidiem. Jebkurā gadījumā jūs būsiet gatavi ieņemt aktīvāko un redzamāko lomu, iniciējot, organizējot vai kā citādi uzņemoties papildus atbildību. Gaidāmais pilnmēness vedinās pievērsties visa diapazona attiecību aspektiem.

Jaunava

Nedēļa var izvērsties diezgan saspringta, sevišķi, ja plānojat vai sperat pirmos soļus kādā jaunā dzīves sfērā. Iesaistītajiem cilvēkiem būs viedoklis un tas var stipri atšķirties no jūsējā. Sarunu ceļā var dzimt impulss saņemties un riskēt: ārējā vidē ar profesionālajiem un attiecību izaicinājumiem, bet iekšējā pasaulē, ieskatoties bailēm un patiesībai acīs. Jums būs jāspēj paraudzīties uz lietām plašāk no visaptverošākas perspektīvas, ne tikai no ikdienas notikumu aspekta. Jo ātrāk un veiksmīgāk jums tas izdosies, jo mierīgāka būs nedēļa. Gaidāmais pilnmēness pretstatīs jūsu aizraušanos pret solījumiem, spontanitāti pret pienākumiem, sajūtas pret atbildību.

Svari

Jūsu attiecības vai profesionālā partnerība šonedēļ var likt šķēršļus jūsu panākumiem vai iespējai pašrealizēties. Vismaz jums var būt tāda sajūta. Ja jūs baidīsities vai visām varītēm mēģināsiet izvairīties no konfliktiem, šī nedēļa var pārvērsties par īstu šķēršļa joslu. Tādēļ vismaz nedariet to uz savu spēku, iespēju un resursa rēķina, un ļaujiet sev kļūt apkārtējiem neērtiem. Neatlieciet svarīgu lēmumu pieņemšanu un jautājumu risināšanu uz bezgalīgi tālo nākotni. Gaidāmais pilnmēness atnesīs dilemmu starp ilgtermiņa iecerēm un brīvi plūstošu ikdienas spontanitāti, kā arī vedinās jums nopietni izvērtēt sava laika un uzmanības sadalījumu starp darbu un mājām. Solījumiem jābūt izpildītiem kā akmenī kaltiem.

Skorpions

Nedēļas sākumā variet sajusties pārmēru emocionāli un sentimentāli, kas pastiprinās jūsu jūtību – atkarību no citu cilvēku viedokļiem, kopā ar aizsargājošo vēlmi paslēpties. Jūs intelektuāli būsiet diezgan nodarbināti, piemēram, ar juridisko vai citu birokrātisko jautājumu risināšanu. Tāpat iespējams strādāsiet pie profesionālās vai individuālās dzīves stratēģijas, jaunām zināšanām vai atklāsmēm, šoreiz uzreiz mēģinot tās pārbaudīt arī praksē. Kāda negaidīta partnerības izjukšana vai jaunas izveidošanās var kļūt par pagrieziena punktu kādiem redzamiem panākumiem. Pilnmēness ietekmē jūs kļūsiet vēl nepacietīgāki un ambiciozāki, esot gatavi ziedot gan atpūtu, gan laiku ģimenei, rezultātu gūšanai.

Strēlnieks

Šajā nedēļā var sanākt daudz un gari diskutēt par augstiem ideāliem, lietu dabas kārtību un kā tām kopumā būtu jābūt. Jūs būsiet noskaņoti diezgan azartiski un par savu taisnību varat pat saderēt, lai arī tas neliecinās par īpašu veiksmi kā tādu. Nedēļas tīkamākās dienas būs trešdiena un ceturtdiena. Pēc tam jau sāksiet sajust pilnmēness tuvošanos ar tam raksturīgo spriedzīti ar dzīves dilemmām. Šoreiz tas liks pievērsties jūsu naudas jautājumiem: kā to pelnāt un tērējat. Kredītiem vai citām ilgtermiņa saistībām šis nav piemērots laiks. Tāpat arī būtu jāuzmanās neiekrist prāta radītajās baiļu lamatās par savu finansiālo drošību. Kāds negaidīts pavērsiens darbā var dāvāt jums jaunas iespējas virzīties uz priekšu.

Mežāzis

Nedēļa, kad vieglāk būtu doties atvaļinājumā, nekā mēģināt tikt ar visu galā pašiem. Ļoti spēcīgas mentālās enerģijas, kas raustīs uz visām pusēm. Tas liecina par domu pārbagātību, prāta nemierīgumu, ideju daudzveidību, garām sarakstēm, nopietnām sarunām un smagu intelektuālo piepūli. Laiks būtu piemērots sava ideālā projekta, ieceres, attiecību vai citu plānu kalšanai. Iespējams remonts vai plānota pārcelšanās. Saskarsmē ar dzīvesbiedru būs ļoti daudz izrunājamā, iespējami arī stresa radīti konflikti. Kopējā spriedze var spēcīgi vedināt pieņemt nopietnus un lielus dzīves lēmumus. Pilnmēness var papildus aktivizēt kādus satraukumus par naudu un brīvību tās tērēšanā.

Ūdensvīrs

Nemierīga nedēļa un jo tālāk, jo saspringtāk. Darba sfērā jums ir ļoti izteikta dinamika, bet tieši šonedēļ tā sevī ietver kādu nepatīkamu sarunu vai pat konfliktu. Tā iespaidā jūs vēlēsities atkal sajust brīvības saldo garšu, piemēram, aizejot no darba. Aktīvākā tēma šobrīd ir partnerattiecības, kuras arī prasīs daudz laika, uzmanības un resursus. Arī pilnmēness liks akcentu uz attiecību jautājumiem. Jūs piesaistīs harizmātiskas un spilgtas personības un jūs vēlaties, lai jums blakus būtu tieši šāds cilvēks. Bez tam papildus jums būs jāaizdomājas par savu veselību un harmonisku ikdienas rutīnu. Laiks tajā ieviest kārtību. Daudz laika varat pavadīt ceļā, braukājot tepat pa Latviju. Labs laiks hobiju attīstīšanai.

Zivis

Šajā nedēļā būtu ieteicams pastiprināti kontrolēt naudas jautājumus, jo tendence var būt pašķērdēties, nozaudēt vai pat tikt apzagtiem. Tā vai citādi nauda tagad var kļūt par jūsu stresa avotu. Tādēļ uzmanīgi to pārskaitiet saņemot atlikumu, precīzi nodefinējiet savu pakalpojumu izmaksas un kopumā praktizējiet zināmu lēnprātību. Ikdienas situācijas, spontāna saruna vai bērnu lietas kopumā var izsaukt nepieciešamību koriģēt savus ilgtermiņa plānus. Pie tam, ja nepieciešamās izmaiņas spēsiet tā viegli pieņemt, arī nekāda lielā stresa jums šonedēļ nebūs. Pilnmēness jums aktivizēs darba jautājumus un spēcīgu vēlmi būt noderīgiem, radot spriedzi starp redzamo un neredzamo darba daļu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru