rainbow 5372892 1280Nedēļas pirmajā pusē vēl diezgan spēcīgi varēs just pilnmēness un aptumsuma radīto kokteili, kas var veicināt pārmērīgu piepūli, steigu un stresu. Sevišķi uz nedēļas viduci var uzrasties vēlme izskaidroties, pastrīdēties un paķīvēties. Šajā laikā tas var beigties arī ar šķiršanos. Tādēļ vēl joprojām esiet uzmanīgi tajā ko runājat un darāt.

No piektdienas varēs vēl vairāk just aptumsuma laikā pacelto iekšējo vēlmi gūt panākumus, realizēt savu ambīciju vai savā darbībā gūt kādus konkrētus rezultātus. Tomēr, lai to visu īstenotu, būs jāsavieno iekšējā sevis izjūta un intuīcija ar reālajām dzīves piedāvātajām iespējām. Ļoti palīdzēs spēja mierīgi uztvert notiekošo, uzticēšanās sev, arī ticība un mīlestība.

Attiecību jomā iespējams flirts, izklaides un romantiska kopā būšana. Jārēķinās, ka vīriešiem būs dabiska vēlme dominēt un noteikt toni, savukārt sievietēm – vairāk viegli paflirtēt, parunāt, pajokoties un interesanti pavadīt laiku. Tomēr jaunu attiecību veidošanai šis vēl joprojām nav gluži piemērots laiks.

Svētdien, 12. jūlijā, arī domu, runu un ideju patrons Merkūrs, beidzot beigs kavēt jūsu soli. Tādēļ pēc šī datuma tehniski nav būtisku ierobežojumu jūsu iniciatīvām. Visticamāk, vismaz pēdējo trīs nedēļu laikā jūs būsiet kārtīgi apdomājuši un sevī notestējuši ko un kā jūs tālāk vēlaties savā dzīvē veidot. Tomēr jārēķinās, ka vēl pāris dienas var paiet, kamēr enerģijas tā kārtīgi iešūpojas un izpratne, lēmumi un secinājumi līdz galam nobriedīs.

Kopumā būtu ieteicams neforsēt notikumus. Piekopt aktīvu dzīves veidu. Paturēt prātā savus ideālus un vērtību sistēmu, balstīties savā ticībā, pārliecībās un mīlestībā, arī sapņot vai apzināti nodoties dzīves apcerei. Ļoti palīdzēs mūzika, ūdens un meditācija.

Auns

Jūs būsiet ļoti nobrieduši īstenot kādas kardinālas dzīves izmaiņas un, visticamāk, jau nervozi dīdīsities, kamēr apstākļi, situācija vai “laika trūkums” jums var stāties ceļā uz to īstenošanu. Stipro dzimumu var ļoti iedvesmot kāda šarmanta sieviete, tās lūgums vai vienkārši klātesamība. Kādi ģimenes vai nekustamā īpašuma jautājumi var jūs nokaitināt ar savu lēnīgumu, piņķerīgumu vai neproduktivitāti. Tādēļ, būtu jāuzmanās šādās sajūtās mēģināt atrisināt jel kādu jautājumu. Vēl ļoti daudz kas var būt neskaidrs vai baltiem diegiem šūts, bet, sākot ar 12. jūliju daudzi iestrēgušie jautājumi sāks pa bišķiņam kustēties uz priekšu un tikai pēc svētdienas jūs varēsiet īstenot kādas nozīmīgas izmaiņas darbā, karjerā vai mērķos.

Vērsis

Attiecības, attiecības, attiecības vai arī nauda būs nedēļas galvenās tēmas. Šoreiz ir ļoti laba iespēja, ka tās uzplauks vai jūs tiksiet pārsteigti pozitīvā veidā. Iespējams saņemt bonusus, prēmiju vai kādu patīkamu dāvanu. Tanī pat laikā, jūs iekšēji urdīs kāds velniņš, neļaujot jums līdz galam relaksēties un izbaudīt šo laiku. Varbūt būs jātiekas ar slepenu mīļoto, bet varbūt būs ieplānoti pamatīgi dārza vai remonta darbi. Lai vai kā, galvenais neļaujiet savam iekšējam dīdītajam jūs izprovocēt uz izskaidrošanos vai izrunāšanos. Bet tas neizslēdz faktu, ka kaimiņš, māsa vai kāds cits tuvumā esošs cilvēks jūs nemēģinās paprovocēt vai pārsteigt ar kādu ne visai tīkamu ziņu. Šajā nedēļā jūsu draugi izglābs pat visgrūtāko dienu.

Dvīnis

Ja vien jūs neesat atvaļinājumā vai aizņemti ar kādiem labošanas, korekcijas vai noslēgšanas darbiem, tad jūs varat justies kā “ezītis miglā”. It kā doma ir, bet tūlīt pat tā atkal pazūd vai jūs jau esat pārdomājis. Citiem vārdiem, mentālām aktivitātēm šis nav īsti piemērots laiks. Sevišķi no 9. līdz pat 12. jūlijam būs izteikta buksēšanās, apjukums, pārpratumi un nekonkrētības praktiski visās jomās, jo sevišķi naudas jautājumos. Ieteicams neveikt nozīmīgus pirkumus vai ieguldījumus. Neskatoties uz daudzām neskaidrībām vai pastāvošajiem riskiem, apstākļi var salikties tā, ka jums jārīkojas jebkurā gadījumā. Galvenais palieciet uzticīgi savām vērtībām un ideāliem, bet no 11. līdz 13. jūlijam pirms rīkoties, mierīgi paelpojiet.

Vēzis

Šajā un vēl sekojošajās pāris nedēļās jūs sajutīsiet, ka krītat ārā no apkārtējās pasaules uzstādījumiem un formām. No vienas puses jūs varat daudziem būt kā malks svaiga gaisa, kur smelties atbalstu un siltumu, bet noteikti būs arī tie, kuriem liksies, ka jūs galīgi esat ar putniem. Arī jūs paši varat sajust, ka apkārtējā pasaule uz jums izdara zināmu spiedienu. Kopumā šis intuitīvais laiks, bet jo īpaši 9. un 10. jūnijs, jums būs ļoti pa prātam, sevišķi, ja protat un spējat uzticēties savam iekšējam kompasam. Nedēļas izskaņā var saaktualizēties dažādi profesionālie mērķi un plāni, kuru tālākai virzībai būs jāpieliek roka. Iespējams gatavosities kardinālām dzīves un profesionālās jomas maiņai.

Lauva

Šobrīd rit pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas, tas vienmēr iezīmē periodu, kad enerģijas var būt salīdzinoši maz. Līdz ar to būtu rekomendējams mierīgāks dzīves ritms un rūpēties par savu ķermeni un veselību, neizaicināt sevi ar papildus slodzi. Apgūstot ko jaunu, vai dodoties kādā izbraucienā jūs varat iepazīties un iegūt patīkamus domubiedrus. Jūsu iekšējais monologs galvā var uz riņķi vien malt vienas un tās pašas domas un scenārijus. Piefiksējiet tos. Tas var būt galvenais iemesls jūsu sagurumam. Jūsu varā ir šo bezgalīgo domu virteni apturēt. Šobrīd sniegt konkrētas atbildes vai pieņemt lēmumus jūs vēl nebūsiet gatavi. Darba duna var iztraucēt jūsu vēlmi atpūsties vai no visiem distancēties.

Jaunava

Draugi un domubiedri no jums var prasīt diezgan daudz laika. Iespējamas garas sarunas, skaidrošanās un izskaidrošanās par tēmu un arī stipri ārpus tās. Iespējams šīs garās sarunas jums palīdzēt noformulēt kādu ideju vai palīdzēt jums nobriest kāda svarīga lēmuma pieņemšanai. Tomēr jāatceras, ka darbi ar vārdiem šonedēļ vēl īsti var nesakrist, kas var izprovocēt kādu konfliktu vai nepatīkamāku sarunu. Jūs gribēsiet tikt pamanīts vai novērtēts, gūt atzinību, kas var ietekmēt kāda nākotnes projekta vai ieceres realizāciju, veicināt lielāku uzņēmību un iziešanu uz risku. Līdz ar nedēļas nogali enerģijas pamazām atraisīsies un jau ar jaunnedēļu jūs būsiet gatavi drosmīgiem lēmumiem un aktīvai virzībai uz priekšu.

Svari

Jums būs ļoti svarīgi saņemt uzmanību, komplimentus un paflirtēt ar pretējo dzimumu. Ja jūsu draiskulīgo noskaņojumu nenoķers partneris, jūs varat arī pamest kādu dežūrskatienu pa malām, lai uzlādētos ar pārliecību. Viena no svarīgākajām dzīves jomām šobrīd ir jūsu piepildījums caur pašrealizāciju. Lai to sabalansētu ar jūsu ģimenes lietām, būs jāiemācās uzticēties iekšējai sajūtai par tālākajiem soļiem. Kādas iestrēgušas darba pārrunas vai domas par jaunu profesionālo darbību jau sāks izlobīties konkrētos scenārijos, lēmumos vai iespējās. Tomēr ātrāk par svētdienu vēl neieteiktu nekur steigties. Partneris ļoti izteikti gribēs dominēt un noteikt toni, sevišķi nedēļas nogalē, bet mijiedarbība kopumā būs pozitīva.

Skorpions

Nedēļa var būt ļoti aktīva un komunikabla, ar svarīgām pazīšanām, tikšanām un pārrunām. Tomēr vēl būs klāt esošs tāds kā apjukums dēļ tā, ka viss vēl pašu galvās nav īsti sakārtots. Tādēļ, lai arī enerģijas var būt daudz, nedēļas lielākā daļa var paiet bez konkrētiem soļiem. Iespējams aizkaitinājums par situācijas bremzēšanos vai pat konflikts. Sarakstes un sarunas svešā mēlē, kontaktu veidošanā vai kādu jautājumu risināšana ar ārzemniekiem. Pamazām sāks atšķetināties kāds iestrēdzis jautājums. Tāpat arī ļoti augsta iespēja kādam romantiskam piedzīvojam vai pat daudz sološa aizraušanās. Nedēļas nogalē būs grūti nosēdēt uz vietas, no šejienes – sports, izbrauciens pie dabas vai pamatīga darba slodze.

Strēlnieks

Gana nozīmīgs laiks jūsu lielo, biznesīgo plānu un ieceru realizācijā, vai, ja jūsu fokuss ir vairāk uz iekšpasauli, tad jūsu terapijā vai pašanalīzē. Tā vai citādi noslēguma punkti, lēmumi un secinājumi ir izdarāmi šajā periodā. Jūs paši jau vismaz nedēļu varējāt sajust diezgan spēcīgu enerģiju pacēlumu un gatavību kaut kur traukties, bet to kaut kādu iemeslu dēļ līdz galam vēl nevarēsiet izdarīt. No šejienes var uzrasties neapmierinātība vai aizkaitināmība. Noteikti ieteicams pievērsties vai atsākt savus aktīvos hobijus vai izklaides. Ļoti labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos, sevišķi, ja paši iziesiet uz iniciatīvu. Piektdien iespējams intuitīvā ceļā atrisināt nopietnu iekšējo dilemmu.

Mežāzis

Šis jums ir viens no izaicinošākajiem periodiem gadā un tāds tas būs līdz pat 20. jūlijam. Galvenokārt tādēļ, ka jums kā lielam plānotājam un sakārtotas dzīves piekopējam, noteikti bija savi personiskie un profesionālie gada plāni. Šis laiks jums liek nopietni atskatīties uz to, ko esat saplānojuši un kas no tā ir sanācis un kas ir nopietni jāpārskata un jākoriģē. Cik rezultatīvs ir bijis pirmais pusgads? Ja jūs pieiesiet tā ļoti skrupulozi, tad varat būt stipri neapmierināts ar ieraudzīto. Tomēr vislabākais būtu, ja jūs iemācītos vairāk uzticēties notikumu dabas plūdumam, lai arī ne tā kā iecerēts, tomēr viss kaut kur virzās un, kurš ir teicis, ka šis jaunais virziens ir sliktāks par to, ko jūs paši bijāt iecerējuši?

Ūdensvīrs

Šī nedēļa var būt diezgan steidzīga, kad jāpaspēj vienlaicīgi īstenot miljons lietu. Tādēļ visnotaļ lietderīgi būtu būt aprīkotiem ar jaudīgu telefonu, datoru, pieslēgumiem, programmām vai automašīnu. Ja tas tā nav, tad šajā laikā jūs skaudri varat apjaust to nepieciešamību. Lai arī rosīties jūs varat ļoti aktīvi, tomēr liela daļa jūsu aizņemtības būs saistīta vai nu ar izklaides un atpūtas iespējām, vai arī kādu mazo ķibeļu risināšanu. Šis ir ļoti labs laiks romantiskiem žestiem un iniciatīvai. Darbā kaut kādi jautājumi būs iestrēguši vai gaidīs gala lēmumus no vadības vai pat valdības. Šī kavēšanās jūs var garlaikot un veicināt aizraušanos ar sociāliem tīkliem, spēlītēm, čatiem vai citām virtuālām opcijām.

Zivis

Nedēļas sākums būtu vairāk piemērots atpūtai un bateriju uzlādēšanai. Bet jau ar ceturtdienu jūs jutīsities kā zivs ūdenī, gatavi iniciatīvai ko interesantu izdomāt vai vienkārši netipiski sevi izpaust. Šis ir laiks, kad jūs vairākas savas agrākās radošās idejas vai ieceres varēsiet aktīvi un drosmīgi īstenot. Iespējams jūs jau nojaušat, ka ar šo nedēļu noslēgsies sagatavošanās posms, kam var sekot labi pārdomātu un pēdējo nedēļu laikā izslīpētu radošo ideju, plānu, hobiju vai izklaižu, realizācija dzīvē. No nākamās nedēļas jūs beidzot būsiet gatavi savā pašizpausmē aktīvi virzīties tālāk. Mājās un ģimenē šobrīd valda harmonija un miers. Daudz prieka un iedvesmas smelsities no bērniem un kopējām aktivitātēm.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru