dandelion 3294084 1280Tuvākās divas nedēļas būs diezgan rosīgas. Šis laiks būs ļoti piemērots vēl kādām jaunām iniciatīvām, sevišķi saistībā ar materiālo labklājību un praktisku rezultātu gūšanu. Noteikti ieteiktu to izmantot, jo tam sekos apmēram divu mēnešu periods, kad ar visu jauno kā reiz tik labi vairs neies.

Šis būs praktisks laiks, kad domas un sarunas vedīsies vairāk ap materiālo pasauli. Jebkuras izvēles izdarīšanā un lēmumu pieņemšanā dominēs loģika vai kāds praktisks labums. Tādēļ, ja vēlaties atstāt labu iespaidu vai pārliecināt, tad akcentu lieciet uz konkrētiem praktiskiem otras personas ieguvumiem.

No 1. līdz 6. maijam iespējams apsvērsiet, apspriedīsiet vai risināsiet ļoti neierastus jautājumus vai meklēsiet nestandarta risinājumus esošajām problēmām. Šajās dienās prāts var kļūt par jūsu ienaidnieku, sabotējot ikdienas soli, vai jūsu lielāko iedvesmas avotu – ļaujot iedvesmoties no jaunām idejām un iespējām, kuras pēkšņi saskatīsiet.

Mēness debess jumā pamazām pieņemsies savos apmēros, aicinot arī jūs pacietīgi iet uz jauno un attīstīt uzsākto līdz īpaši maģiskam un jaudīgam pilnmēnesim 7. maijā. Tas savukārt būs gatavs virspusē izcelt visus iespējamos un neiespējamos zemapziņas bubuļus un pašiem no sevis slēptās puspatiesības. Tādēļ laikā līdz pilnmēnesim būtu ieteicams saglabāt vēsu prātu un mācīties lietas saukt savos vārdos, arī tās, kuras nepatīk, neapmierina vai ir grūti pieņemt. Tas palīdzēs šī perioda jaudai kļūt par degvielu jūsu mērķiem, iecerēm un personīgajai attīstībai, nevis grumbuļainam ceļam, kurš mētā no vienas galējības otrā.

5. maijā notiks svarīga pāreja, kad tuvāko pusotru gadu, galvenās dzīves mācības notiks saistībā ar spēju atšķirt patiesību no maldiem, faktus no fantāzijām, iekšējo patiesību no kolektīvās apziņas atstātajiem nospiedumiem tajā. Gaidāma informatīvā pārbagātība, kurā būs jāmācās atrast savu patiesību.

Pašā pilnmēnesī, 7. maijā, sākot no dienas vidus līdz pat 8. maija rītam, ieteiktu vairāk pievērsties sajūtu un tēlu pasaulei, ļaujot caur tiem atbrīvoties iekšēji, atlaižot pagātni vai arī uzlādējot savu nākotni.

Periods no 8. līdz 12. maijam būs lielo zināšanu, vīziju, atklāsmju un iniciatīvas laiks, kad vēl salīdzinoši viegli būs iekustināt kādas svarīgas dzīves tēmas.

Laiks ķerties pie svarīgiem praktiskiem plāniem un iecerēm!

Auns

Šajā laikā salīdzinoši daudz domāsiet un risināsiet dažādus naudas jautājumus. Iespējams jūs atradīsiet sev neierastu piepelnīšanās iespēju vai arī cītīgi strādāsiet pie kādiem svarīgiem ilgtermiņa plāniem, kas nākotnē var nest labus augļus. Maija sākumā iespējams negaidīts piedāvājums vai iespēja. Tā vai citādi naudas lietās jūs būsiet nobrieduši ienest jaunas vēsmas. Salīdzinoši viegli jums būs atrast savu stabilitātes zonu un līdzsvara punktu, lai galu galā varētu atzīt, ka viss patiesībā ir labi. Tāpat iespējamas romantiskas iepazīšanās vai pat tikšanās, paaugstināta seksuālā apetīte, vēlme pēc brīvības, jaunām pieredzēm, iespaidiem un eksperimentiem.

Vērsis

Jums būs liela vēlme izbaudīt sevi un savu dzīvi. Priekšplānā izvirzīsies visas piecas maņas, caur kurām varat baudīt savu eksistenci – rosinošas smaržas, gardas maltītes, patīkami pieskārieni, iepriecinoša mūzika un skaista vide visapkārt. Jūs īpaši izbaudīsiet saldu miegu un apskāvienus, kas vienlaicīgi gan nomierinās, gan atjaunos spēkus. Tagad, sevišķi maijā sākumā, ir paaugstināta iespēja, ka viss notiks savādāk, nekā sākotnēji iecerēts. Tāpat arī gaidāmais pilnmēness priekšplānā var izvirzīt dažādus partnerattiecību zemūdens akmeņus. Tādēļ šajā laikā, kad notiek tik daudz pārmaiņas, atgādiniet sev un nenoignorējiet tos mazos un lielos priekus, kuri vēl joprojām jums ir sasniedzami.

Dvīnis

Vēl aprīļa pašā noslēgumā jūsos spēcīgi rīvēsies vecais, tradicionālais un formālais ar jūsu elastīgo, mūsdienīgo un gana vienkāršoto pieeju notikumiem un problēmām. Ja būsiet noskaņots pozitīvi konstruktīvi, maija sākums var izvērsties par ļoti vērtīgu un produktīvu ideju ģenerēšanas laiku. Lai arī cik absurdas viena otra no tām nebūtu, pierakstiet. Tās nākotnē var ļoti noderēt vai palīdzēt labāk apzināties tālākos rīcības soļus. Lietderīgi būtu apdomāt nākotnes stratēģijas un plānus. Pilnmēness vedinās jums vairāk pievērsties ikdienas rutīnai un pienākumiem, iespējams arī veselības jautājumiem. Iespējama mīlas dēka vai slepens pielūdzējs/-a. No 8. līdz 12. maijs var būt ļoti vērtīgs un produktīvs profesionālajā jomā.

Vēzis

Draugi, domubiedri un kādas interešu grupas var kļūt par galveno notikumu arēnu tuvāko nedēļu spilgtākajiem notikumiem. Iespējamas nestandarta situācijas, pārsteigumi, negaidīti notikumu pavērsieni – meklēsiet jaunus kopības sajušanas veidus un ceļus. Sevišķi maija sākumā var būt kāds negaidīts uzaicinājums vai piedāvājums, kas jums var pavērt jaunas iespējas. Tāpat šis ir produktīvs laiks, kad fundamentāli pārskatīt un kārtīgi apgreidotu savus ilgtermiņa plānus, laiks tajos ienest jaunas vēsmas, tehnoloģiskos risinājumus, nebaidoties atmest labi pazīstamo un ērto komforta kažociņu. Pilnmēness aktivizēs jūsu mīlas dzīvi. Attiecībās esošajiem tās tiks paceltas jaunā līmenī. Sirdī brīvajiem – labas iespējas iepazīties.

Lauva

Šajās nedēļās jūs aktīvi risināsiet ar savu karjeru un lielajiem dzīves mērķiem saistītos jautājumos. Iespējams kāds negaidīts piedāvājums, pagrieziens vai risinājums, kas var visu sagriezt kājām gaisā, mudinot jūs droši spert soļus vēl nezināmā teritorijā. Tāpat arī šis būtu labs laiks, kad palaist jaunu projektu vai pievērsties jaunu ilgtermiņa plānu realizācijai. Ļoti labs atbalsts vai atpūtas zona būs draugi un partneris. Ja ir kādi attiecību negludumi, tagad tos varēs viegli un dabiski izlīdzināt. Gaidāmais pilnmēness jūs vedinās saprātīgi sabalansēt karjeras dzīvi ar mājinieku vajadzībām, vai atgādinās par atpūtas lielo nozīmi. No 8.-12. maijam labs laiks svarīgākajām profesionālajām iniciatīvām.

Jaunava

Tuvākās divas nedēļas būs jums ļoti svarīgs laiks, kurā jūs pilnībā apgreidosiet savu dzīves stratēģiju – pieeju dzīvei un to, kā risināt dažādus praktiskas dabas jautājumus. Iespējams piedzīvosiet ne vienu vien atklāsmi vai apjēgsmi par likumsakarībām, kuras jūsu dzīvēs ir nospēlējušas kādu svarīgu lomu. Iespējama spēcīga apziņas paplašināšanās, kas “atver acis”. Šis būtu ļoti vērtīgs laiks ko jaunu apgūt. Jūsu pieņemtie lēmumi, izdarītās izvēles un jaunā izpratne kļūs par pamatu vismaz gadu ilgiem centieniem savā dzīvē ieviest jauno vīziju. Pilnmēness jūs sagaidīs ar saviem pārbaudījumiem, pārbaudot jūsu ieceres vai nolūka patiesumu un spēku. 1., 4., 9. un 10. maijā pierakstiet savas idejas un ieceres.

Svari

Tas kas šajās nedēļās var patiesi dāvāt iedvesmu, degsmi un maksimāli pozitīvi risināties, ir jūsu attiecību jautājumi. Attiecībās esošajiem pastiprināsies tuvība un savstarpējā sapratne. Savukārt sirdī brīvajiem būs ļoti labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos. Pie tam iepazīšanās tieši virtuālā vidē solās būt gana veiksmīga. Maija sākumā iespējama negaidīta ziņa vai notikumu pavērsiens - kā labs, tā ne tik labs, kas jūs var pārsteigt. Iekšējai labsajūtai ieteiktu apzināti pievērst savu uzmanību tām dzīves sfērām un jautājumiem, kuras ir palikušas stabilas, drošas un nemainīgas. Pilnmēness aktivizēs dažādus naudas jautājumus un mudinās vairāk pievērsties tam, ko jūs varat nopelnīt pats.

Skorpions

Šis jums būs viens no provokatīvi izaicinošajiem periodiem. Jums var rasties sajūta, ka visi pārāk bremzē, ir pārāk pievērsušiem sīkumaini materiālistiskiem jautājumiem, reāli baidoties rīkoties vai izdarīt nepareizi. Ja jūs to pamanāt, aicinu padomāt vai gadījumā tas nav stāsts arī par jums pašiem. Noteikti sanāks daudz risināt starp attiecību jautājumus, jūsu attiecības mainās un tajās daudz kas no tā, kas agrāk bija pašsaprotams, vairs nestrādās. Pārrunājiet tās. Jūs var pārsteigt tas, cik daudz jūs varat uzzināt un atrisināt ar sarunas palīdzību. Palielināsies jūsu vēlme ieguldīties ģimenes dzīvē vai mājas labsajūtā. Pilnmēness aktivizēs svarīgus eksistenciālus jautājumus attiecību kontekstā.

Strēlnieks

Tuvākajās nedēļās jūs būsiet vairāk aizņemti ar darba, ikdienas rutīnas un veselības jautājumiem. Jums būs daudz dažādu ideju par to, kā uzlabot savus darba apstākļus un ienest darbības veidā mūsdienīgākus risinājumus. Sevišķi pateicīgi būs visādi tehniskie uzlabojumi, kā arī darbošanās pie ilgtermiņa nākotnes plāniem. Arī jūsu ķermenis var prasīt papildus uzmanību, liekot meklēt jaunus veidus kā uzturēt savu veselību un formu. Tieši maijs var izvērsties par eksperimentiem pilnu laiku. Pilnmēness atgādinās par atpūtas lielo nozīmi, pretējā gadījumā visnepiemērotākajā brīdī jūsu pašsajūta var sabotēt notikumu attīstību. Iespējamas jaunas un patīkamas pazīšanās, kā arī sadarbības veidošanās.

Mežāzis

Perioda sākumā jūs būsiet vairāk noskaņoti praktiski un maksimāli efektīvi atrisināt jebkuru jautājumu. Tomēr pamazām būs nobriedusi vēlme ienest jaunas, satraucošas vēsmas arī jūsu dzīvē, sevišķi saistībā ar jūsu radošo potenciālu. Kāds no jums beidzot būs gatavs iepazīties, kāds pievērsties jaunam hobijam vai meklēt kādu izklaides veidu. Ja jums ir bērni – maija sākumā viņi var jūs pamatīgi pārsteigt un var sanākt meklēt jaunus ceļus kā līdz viņiem aizklauvēties. Darbā un finanšu sfērā būs jūtami kādi ierobežojumi, bet visādi citādi salīdzinoši mierīgi un harmoniski. Gaidāmais pilnmēness atgādinās par jūsu ilgtermiņa plāniem un draugu lielo nozīmi, lai jūs pārāk neizkaisītu savu uzmanību mirkļa impulsos.

Ūdensvīrs

Šajās nedēļās jūs diezgan fundamentāli pārskatīsiet, kas ir jūsu dzīves pašā pamatā. Kas ir tas, kas jūsu dzīvē ir paliekoši svarīgs? Jūs nopietni un fundamentāli pārskatīsiet savas attiecības ar radiniekiem, vecākiem un citiem tuviniekiem. Tāpat arī savu attieksmi pret dzīves vietu un jūsu īpašumiem, kā arī piesaisti dzimtai un pat dzimtenei. Tīri iekšējā pasaules izjūtā – kas ir jūsu dzīves psiholoģiskā bāze, obligātais minimums bez kā tiešām nearat dzīvot. 1., 4., 9. un 10. maijā lielāku uzmanību pievērsiet savām idejām, domām, atziņām un atklāsmēm. Pierakstiet tās, noderēs. Pilnmēness atgādinās par lielo dzīves mērķu un ambīciju svarīgumu. Kopumā harmoniskas attiecības un labas iespējas iepazīties.

Zivis

Tuvākajās nedēļās jūs būsiet noskaņoti tīri komunikabli. Labprāt runāsiet, dalīsities, stāstīsiet un iepazīsities. Ļoti iespējams jūs aktīvi izmantosiet sev neierastus risinājumus tajā kā mijiedarbojaties ar pasauli kopumā. Maija sākumā var būt kāda veiksmīga iespēja, piedāvājums, pārsteigums vai ziņa, kas var uzsākt tādu kā jaunu etapu, t.sk., saistībā ar kādu tehnisku risinājumu. Uzmanīgi ieklausieties citu sacītajā, kā arī piefiksējiet savas idejas. Mājas dzīve būs vairāk harmoniska, labprāt veltīsiet laiku un enerģiju ģimenes labsajūtai un dzīves vietas komfortam. Pilnmēness jums atgādinās par jūsu ideāliem, lielajiem dzīves sapņiem un vērtībām, izceļot jūs ārpus ikdienas mazo lietu laika zagļiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru