blow bubbles 3845629 1280Gaidāma dinamiska un emocionāli piesātināta nedēļa, kurā būs gan izaicinājumi un provokācijas, gan aizrautība un degsme. Šajā periodā vienlaicīgi darbosies divi paralēlie spēki: no vienas puses kopējie sociāli ekonomiskie un ierobežojošie apstākļi, kur saskarsities ar jauna līmeņa izaicinājumiem. No otras puses personīgajā līmenī būs iespēja uzvirmot aizraujošai komunikācijai, flirtiem, romāniem; interesantiem, stimulējošiem laika pavadīšanas veidiem, kur personīgā brīvība izpausties tiks pacelta augstā līmenī.

Tādēļ, ja koncentrēsities uz globālajiem procesiem, situācija var būt diezgan frustrējoša un paskarba. Tieši otrdien un trešdien sabiedrības kopējais noskaņojums būs stipri ierobežojošs un nospiests, iespējami kādi papildus kontroles mēri. Tomēr, ja koncentrēsities uz savu paša realitāti, tad laiks ir stipri daudz sološs. Patiesībā – runāt, rakstīt un jebkādā citā formā komunicēt, izmantojot visus tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, var sanākt daudz vairāk kā neizolācijas laikos. Sevišķi virtuāli aktīvi būsiet ceturtdien un piektdien. Paaugstinātas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos, uzdrošināties flirtēt un izrādīt savu uzmanību.

Svētdien, 19. aprīlī, Saule no drosmīgajiem un apņēmīgajiem Auniem pāries pie mierīgajiem praktiķiem un dzīves baudītājiem Vēršiem. Ar šo notikumu paaugstināsies praktiskums, palielināsies akcents uz “labāk zīle rokā, nekā mednis kokā”. Daudz vairāk tiks pievērsta uzmanība ieņēmumiem/izdevumiem un meklēti papildus risinājumi finansiālajai drošībai.

Papildus jāizceļ, ka nedēļa nav piemērota dziļām un nopietnām pārdomām. Runāsiet, izvēlēsities un komunikācijā jebkuru jautājumu risināsiet diezgan karstgalvīgi, pat neapdomīgi. Var tikt pateikts vairāk, skarbāk, dusmīgāk vai drosmīgāk, nekā citām reizēm.

Svētdien būs ļoti stipri sapņainības, slinkuma, lielu neskaidrību vai apzinātu maldu enerģija. Diena, kad var pārņemt neskaidras skumjas un bažas, vienlaicīgi ar vēlmi paskaļi kaut ko pateikt vai nodemonstrēt. Vairāk būtu ieteicama atpūtai bez televizora vai ziņām, vēlams svaigā gaisā, pie ūdens.

Auns

Gaidāma sociāli aktīva nedēļa. Daudz laika pavadīsiet iniciējot, runājot, rakstot un pārliecinot citus cilvēkus. Laiks piemērots jaunu tehnoloģiju apgūšanai. Pastāvošā globālā ietekme galvenokārt vedina jūs pārskatīt savus dzīves un profesionālos mērķus. Šajā nedēļā ļoti pateicīgs būtu darbs pie ilgtermiņa plāniem, vismaz pie to sākotnējās skices. Tāpat labi veiksies ar visiem intelektuālajiem darbiem, vienīgi pacietības var pietrūkt. Uzmanieties pieņemt kardinālus lēmumus vai aizsvilties taisnprātīgās dusmās, jo pēcāk var atklāties, ka alojāties. Līdz svētdienai aktīvi risiniet visus svarīgākos ar iniciatīvu saistītos jautājumos, jo pamazām tuvojas praktiskāks laiks, kad sekot savam impulsam var traucēt praktiskie apsvērumi.

Vērsis

Jums gaidāmā nedēļa būs vairāk piepildīta ar darbu, karjeras un naudas jautājumiem. Ja saglabāsiet centru sevī, jums šajā nedēļā ir iespēja gūt labus profesionālos un finansiālos rezultātus. Jebkurā gadījumā, viens no jūsu spēka avotiem šajā nedēļā būs draudzīgas sarunas ar pašiem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem uz šīs pasaules. Sirdī brīvajiem iespējama romantiska iepazīšanās un pat slepena tikšanās. Pastāvošā globālā situācija vedina jums pārskatīt savu dzīves vīziju, paskatīties uz savu dzīvi no daudz plašāka, iespējams pat filozofiskāka skatu punkta, kā arī mācīties vai arī pašam atvērt sevī skolotāja talantu. No svētdienas sāksies jūsu laiks, kad paaugstināsies vēlme pēc iekšējās harmonijas un komforta.

Dvīnis

Jums šī nedēļa var atnest jaunas iepazīšanās, flirtus, amzierēšanos un draudzēšanos. Jā, pārsvarā virtuālajā vidē, bet jums tas nebūt nav šķērslis. Tāpat jūs ļoti nopietni varat nodoties kādām virtuālajām apmācībām, kuras ilgtermiņā jums ļoti noderēs. Lai vai kam, bet jums pārorientēt savu darbību virtuālajā pasaulē var likties gana aizraujoši un interesanti un kāds no jums pat uzdos sev jautājumu – kāpēc es to nedarīju agrāk? Šīs ir sēklas, kas palīdzēs jums nākotnē pilnībā pārorientēties ne tikai profesionāli, bet vispār mainīt skatījumu uz to kā lietas var tikt paveiktas. Esošā globālā situācija jūs mudina būt gana drosmīgiem, atteikties no tā kas vairs nedarbojos un aktīvi iesaistīties daudz virtuālākā pasaules modelī.

Vēzis

Nedēļas sākums var būt pasmags, pārāk nopietns, saspringts un prasīgs pret jums. Iekšā var dunēt tāds kā nemiers, sajūta, ka ir jāpieņem kāds svarīgs, kardināls lēmums, ka “tā vairs nevar turpināt”. Primārā notikumu arēna – attiecības un profesionālie mērķi. Iespējams būs jāpieņem kādi nopietni lēmumi saistībā ar darbu. Tāpat var būt jauni projekti vai profesionālās iespējas virtuālajā vidē. No ceturtdienas jūsu spriedze samazināsies un nedēļas nogalē vispār būsiet gatavi pilnībā ļauties dzīves plūsmai, lai kur tā arī jūs nestu. Kopējā globālā situācija vedinās uz izmaiņām jūsu attiecībās. Šonedēļ var izveidoties slepena aizraušanās vai uzplaukt skaista draudzība.

Lauva

Šī būs ļoti enerģiska nedēļa. Jūs ļoti aktīvi vēlēsities izpaust vai aizstāvēt savu viedokli, iespējams pat pārāk. Tanī pat laikā socializēšanās būs jūsu svarīgākā nedēļas tēma. Jūs gribēsiet izrunāt satraukumus, iniciēt kādas izklaides vai virtuālās aktivitātes, arī uzturēt draudzības un komandas garu. Aktīvākais periods būs līdz svētdienai, līdz kurai arī ieteicams paveikt svarīgākās iniciatīvas, kamēr praktiskie apsvērumi jūsu degsmi pārāk neapslāpē. Kopējā globālā situācija primāri veicina izmaiņas jūsu ikdienā – rūpēs par savu veselību un darba slodzes samērīgumu. Tieši šonedēļ būs vieglāk pamanīt no kā ir jāatsakās, kas ir jāmaina un kur vienkārši vajag ieslēgt pašdisciplīnu.

Jaunava

Šonedēļ jums būtu jāuzmanās ar kardināliem lēmumiem, spriedumiem un pāragru secinājumu izdarīšanas. Ne pārmērīgs optimisms, ne arī pesimisms nepalīdzēs jums racionāli izvērtēt aktuālo informāciju. Ikdiena jums būs aizņemta ar kādām vairāk patīkamām aktivitātēm, tomēr veselību kopumā būtu jāsargā. Profesionālā jomā jums var būt iespēja izcelties ar kādām savām kompetencēm vai saņemt atzinību. Kopējā globālā situācija jums vedina pamainīt savas attiecības ar bērniem (kā saviem, tā svešiem), rast jaunus veidus kā gūt prieku savā dzīvē, kā arī pārskatīt savas romantiskās attiecības. No svētdienas jūs vairāk pievērsīsities kā jauna apgūšanai, jaunai dzīves stratēģijai un apziņas paplašināšanai kopumā.

Svari

Ja spēsiet paturēt uzmanību uz sevi un savu tuvo loku, tad jums šī nedēļa būs diezgan harmoniska. Jums būs labas iespēja iepazīties, flirtēt un vispār izklaidēties un pavadīt laiku gana aktīvi un intelektuāli stimulējoši. Iespējams attīstīsiet kādu jaunu hobiju vai atklāsiet sevī skolotāja talantu. Partnera sacīto variet droši dalīt ar desmit un neuztveriet personiski, jo vārdos būs lielāks tiešums un skarbums. Globālā situācija kopumā vedina jums ieviest kādas veselīgas izmaiņas ģimenes dzīvē vai dzīves vietā. Līdz ar Vērša laika sākumu svētdien, jūs saskarsities ar nopietnākiem izaicinājumiem un briedīsiet kādam svarīgam solim. Neiesaku ņemt kredītu vai paļauties uz partnera finansēm.

Skorpions

Jūsu ikdienas ritms kļūs par nedēļas centrālo tēmu. To veidos ne tikai jūsu veselības un skaistuma rutīnas, bet arī profesionālie un ģimenes pienākumi. Darba jomā nedēļa būs sarežģīta, daudz izaicinājumu un vesela čupa ar iebildumiem par to kā lietas tiek risinātas kā globāli, tā arī uzņēmuma līmenī. Ar savu lietu redzējumu jūs labprāt arī dalīsities, būs grūtības patiesi sadzirdēt otra sacīto un mainīt savu viedokli. Daudz enerģijas veltīsiet ģimenei vai mājas lietām. Iespējams arī remonts. Globālā situācija kopumā vedina jums pārskatīt savu tuvo paziņu loku, kontaktus, kā arī vārda spēka radīto iespaidu uz jums un jūsu dzīvi. No svētdienas paaugstinās risks sabojāt partnerattiecības.

Strēlnieks

Nedēļa būs gana saspringta. Jūsu personīgie vai profesionālie plāni nopietni konfliktēs ar pastāvošo lietu kārtību. Lai gan, ja finansiāli jutīsities pietiekami droši, tad varat vispār pārslēgties uz atpūtu, hobijiem vai laika pavadīšanu ar bērniem. Iespējamas romantiskas iepazīšanās un aizraušanās ar labu attiecību potenciālu. Gaidāma diezgan liela sociālā aktivitāte, kas arī būs lielākais perioda pretrunu sabalansējošais spēks. Globālā situācija kopumā vedina jums pārskatīt savas attiecības ar naudu, to kā jūs to pelnāt un tērējat. Jūs varat nospēlēt ziņneša lomu, aiznesot līdz citiem kādu svarīgu informāciju. Jūs patiesi iepriecinās partnerattiecības, savstarpējā saskaņa un iespēja pavadīt laiku kopā.

Mežāzis

Nedēļas pirmā puse būs stipri pagrūta vai konfliktējoša, sevišķi, ja jums būs jāstrādā no mājām. Ir lietas ko tādā veidā pat ļoti gribot nevar atrisināt. Dažkārt noderētu svaigs skatījums no malas, izvēdināt galvu vai vienkārši pārslēgties uz kaut ko citu, lai varētu pabeigt iesākto. Jums radīsies vēlme dzīvot lielākā harmonijā pašiem ar sevi, kas ikdienā var ienest kādus “slinkuma” vai bezdarbības mirkļus. Ja ir sajūta, ka ir steidzami jāpieņem kādi nozīmīgi, kardināli lēmumi, nedaudz paelpojiet, jo iespējami pārspīlējumi. Globālā situācija kopumā jums vedina pārskatīt lomu, kuru jūs spēlējat sabiedrībā – vai tā patiesi atbilst jūsu patiesajai būtībai? No svētdienas jūs vairāk pievērsīsities atpūtai un hobijiem.

Ūdensvīrs

Nedēļa kopumā solās būt ļoti aktīva un patīkama. Jums ir labas iespējas sevi parādīt no vislabākās puses. Noskaņojums vairāk vedinās uz izklaidēm un iepazīšanos, ko jūs diezgan veiksmīgi varat arī realizēt. Sociālās aktivitātes virtuālajā vidē uzņems jaunus apmērus. Iespējams būsiet tiešāks, atklātāks un arī nekaunīgāks. Apkārtējiem humora izjūtai ir jāpiemīt, jo bez tās jums ar šo cilvēku nav pa ceļam. Globālā situācija galvenokārt mudinās pārskatīt, kā un kur jūs pavadāt laiku vienatnē, atpūšaties, arī jūsu ceļojumu plānus. Paralēli notiek jūsu zemapziņas un dziļāko pārliecību restrukturizācija, kas var izpausties iekšējā spriedzē vai nespējā atslābt. No svētdienas mājas un pašizolācijas tēmā sāks briest dumpis.

Zivis

Nedēļas sākums būs diezgan saspringts. Iespējams jūsu plāni neies tā kā sākotnēji iecerēts vai tajos prasīsies atkal ieviest kādas izmaiņas. Jūsu pašsajūtu ļoti ietekmēs jūsu finansiālā drošības sajūta un brīvība iegādāties šo to skaistu. Iespējamas grūtības atteikties, tāds kā spīts saistībā ar kādām vēlmēm. Ļoti labprāt pavadīsiet laiku savā pasaulīte, tur, kur jūs jūtaties vislabāk. Pašizolācija jums šobrīd būs tīri komfortabla. Globālā situācija kopumā jūs vedina atkal un atkal atgriezties un pārskatīt savas ilgtermiņa ieceres, kā arī apzināties patiesu draugu un interešu vērtību. Harmoniskākais laiks būs nedēļas nogale. No svētdienas jūs aktīvāk varat pievērsties popularizēšanas tēmai.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru