japanese cherry trees 324175 1280Otrdien, 24. martā, pl. 11:28, sākas jauns mēness cikls. Kā jau pie jaunmēneša, šis būtu laiks, kad saplānot savas aktvitātes tuvākajam mēnesim vai pat pusotram.

Pamazam sāksim sajust, ka ikdienā ir jūtamas vairāk gaisīgās enerģijas, kas veicinās lielāku ideju un vārdu brīvību, palīdzēs saskatīt iespējas tur, kur iepriekš varbūt saskatījām tikai ierobežojumus, pienākumus un smagas atbildības nastas. Šī enerģija vēl stiprāka paliks no 30 marta, kad arī sāksim iziet uz iniciatīvu un ieviest dažādas oriģinālus risinājumus, lai saglabātu kopības sajūtu, draudzības un kolektīvus, izmantojot visas tehnoloģiju piedāvātās iespējas.

Tuvojoties nedēļas izskaņai palielināsies optimisms ņemt un likt lietā labāko, ko pašreizējā globāla situācija piedāvā. Iespējams mērķtiecīgi pievērsties izglītošanas un citiem pašattīstības jautājumiem. Palielināsies jūtu ķīmija un tuvība attiecībās.

Ja ilgi jutīsities sevi pamatīgi ierobežojoši, tad šis optimisms var veicināt pat pārmērīgu optimismu, kad “jūra līdz ceļiem”, kā rezultātā varat ļauties slinkumam, noignorēt kādus ierobežojumus, pārmēru nodoties visām pieejamām dzīves baudām.

Šis ir pirmais jaunmēness šajā astroloģiskajā gadā, tādēļ tā jauda palīdzēs noķert tos pavasara impulsus, kurus izpaust, vairot un attīstīt visa gada garumā. Tādēļ, adaptējieties pašreizējai situācijai un saskatiet iespējas saviem jaunajiem sākumiem.

Auns

Šonedēļ pastiprināsies jūsu egocentriskums un vēlme izpausties kopumā. Diezgan slikti varat pakļauties kopējiem ierobežojumiem un rekomendācijām. No vienas puses iespējams gribēsiet forsēt notikumus un nerēķināties ne ar ko. No otras puses, jūs varat apbižoties, satraukties vai sašļukt, ja pārāk burtiski centīsities izpildīt visu instanču rekomendācijas. Jā, šobrīd lietas līdz galam neies tā kā jūs gribētu, bet, ja neskriesiet ar galvu aizslēgtās durvīs, jūs spēsiet saskatīt, ka tepat blakus ir neskaitāmas citas iespējas kā izpaust savu spontāno radošo impulsu un virzīt savus plānus. No 30. marta jūs kļūsiet elastīgāki un vairāk gatavi jaunām vēsmām, sadarbībai un nestandarta risinājumiem.

Vērsis

Šis jaunmēness jums atnesīs vēlmi vai nepieciešamību vairāk laika pavadīt vienatnē, varbūt pašizolācijā. Jūsu instinkti var jūs mudināt nodrošināties ar krājumiem vai pievērsties zemes darbiem un tam, lai maksimāli daudz varētu izaudzēt un ar visādiem labumiem nodrošināt sevi pats, pat tad, ja jūsu rīcībā būs tikai balkons vai pāris puķu podi. Tomēr kopējās enerģijas jau ar nedēļas otru pusi ļaus atgūt tādu kā iekšējo mieru un optimismu. Jums ļoti var palīdzēt visas ķermeniski orientētās darbošānās – masāžas, pirtis, apskāvieni, garda maltīte, labs miegs un tml. Tāpat arī liela loma būs skaistumam – skaisti jūs un pasaule jums apkārt, sevišķi visas radošās darbošanās, kur burtiski radāt ko skaistu.

Dvīnis

Jums šis jaunmēness atnesīs lielāku vēlmi pievēsties draugiem, uzturēt savstarpēju komunikāciju un zināmu neelastību saistībā ar pastāvošajiem ierobežojumiem. Viens no konstruktīvākajiem veidiem kā jūs varat likt lietā pastāvošās enerģijas ir pievērsties kādiem ilgtermiņa plāniem, kuri var būt gana ambiciozi, drosmīgi un tālejoši. Nedēļa paies diezgan sabiedriski aktīvi un uz nedēļas otru pusi jūs tīri jau labprāt pavadītu laiku mierīgā izolācijā, sevi iepriecinot un lutinot. Šobrīd stiprāka būs tēlainā un intuitīvā domāšana, nevis loģiskā un detalizētā, tādēļ kritiski izvērtēt informāciju vēl var būt sarežģīti. Šonedēļ jūs varat beidzot pieņemt svarīgus lēmumus jautājumos, kuros meklējāt risinājumu jau no februāra.

Vēzis

Šī jaunmēness nedēļa jūsu dzīvēs ienesīs jaunas vēsmas, primāri, profesionālajā vai partnerības sfērā. Pastāvošās kolektīvās baiļu enerģijas lielākā daļa no jums izjutīs diezgan spēcīgi, kas var vairot iekšējo sasprindzinājumu un stingrību pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat arī valdības vai jūsu vadības izdotie rīkojumi jums var neiet pie sirds. Tomēr dažkārt, lai jūs uzdrošinātos ko jaunu, jums vajag kāds impulss vai stimuls no malas. Tādēļ pat tad, ja jūs nesaprotam kāda tam jēga un uz kurieni reāli situācija attīstās, esiet maigi, elastīgi un plūstoši kā ūdens un ļaujieties notikumu plūdumam. Atļaujiet sev būt emocionāliem, emocijas un jūtu izpausmes palīdz jums atbrīvoties no iekšējās spriedzes, nemiera un bailēm.

Lauva

Gaidāmās jaunmēness enerģijas jums atnesīs papildus stimulu un impulsus aktīvi izpausties, nesēdēt pārāk daudz uz vietas apcerot visdažnedažādākos iespējamos scenārijus. Jūs aktīvi, atbildīgi un apņēmīgi pildīsiet sev uzticētos darbus un pienākumus, kā arī rūpēsities par savu veselību. Ja šeit prasījās kaut ko mainīt, tad tagad jau ar pavisam citu apzinātības līmeni izmaiņas arī realizēsiet. Visā meklēsiet kādu lielāku jēgu un nozīmi, tādēļ varat pievērsties kā jauna apguvei. Tāpat arī mobilizēsiet savu enerģiju, lai pārskatītu savas dzīves stratēģiju un ieviestu tajā veselīgas un uzmundrinošas izmaiņas. Var nākties atteikties no kādiem ceļojuma plāniem, kā arī palīdzēt citiem pārslēgties uz pozitīvo.

Jaunava

Jums vēl joprojām var būt diezgan liels apjukums un neskaidrība, kā tālāk organizēt un veidot savu ikdienu. Ļoti spēcīgi jums var palīdzēt nodošanās ikdienas rutīnai, disciplinētam ikdienas ritmam, kur stingri pieturaties pie kāda grafika. Satraukumi, rūpes un raizes par bērniem un viņu veselību pamazām noplaks un jau uz nedēļas otru pusi spēsiet saskatīt mākonim arī zelta maliņu. Jaunmēness enerģijas jūs mudinās pievērsties pastiprinātiem mēriem saistībā ar savu veselību vai arī atbalstīt citus cilvēkus veselības uzturēšanā. Jūs būsiet dabiski tendēti vairāk uzdrīkstēties, varbūt pat riskēt. Nevajadzētu aizņemties naudu. Šonedēļ tiksiet skaidrībā ar kādu jautājumu, kuru risinājāt jau no februāra.

Svari

Jums šis laiks un jaunais mēness cikls būs gana dinamisks un kaut kur pat izaicinošs. Galvenokārt tādēļ, ka būs diezgan spēcīgi jūtami gan apkārtējo cilvēku, gan arī tuvinieku satraukumi, prasības un neelastība, nespēja adaptēties vai pielāgoties situācijai. Tas jums pašiem nesagādātu tik lielas problēmas, bet tā kā jūsu dzīves ir saistītas ar kādiem īpaši tuviem un svarīgiem cilvēkiem, tad to noskaņojums un pašsajūta jūs spēcīgi ietekmēs. Jaunmēness kopumā mudinās vairāk pievēsties partnerattiecību jautājumiem. Senais stāsts, kā nepazaudēt sevi attiecībās, kļūs atkal ļoti aktuāls. Nedēļas otrā puse būs salīdzinoši patīkama, kad aizrautīgi nodosities skaistuma vai harmonijas radīšanai savā vidē.

Skorpions

Līdz ar jaunmēness iestāšanos jūs īpaši daudz laika un uzmanības veltīsiet jauniem darba projektiem, plāniem un iecerēm, veselības uzlabošanas jautājumiem vai tam, kādas izmaiņas ieviest savā ikdienā. Šobrīd jūs gatavojaties gana vērienīgām un nozīmīgām dzīves izmaiņām. Jūs visticamāk ļoti dabiskā veidā jau būsiet pamanījušies atteikties no kontaktēšanās ar destruktīviem vai enerģētiski vājiem cilvēkiem un no visiem tiem kontaktiem, kurus uzturat pieklājības, nākotnes izdevīguma, nevis patiesas intereses vārdā. Tagad partnerattiecībās jums kļūs par lielāko miera ostu, iedvesmas avotu un atbalsta sistēmu vienlaicīgi. Īpaši svarīgi kļūs patiesi izbaudāmi tuvības mirkļi un savstarpējā saskaņa.

Strēlnieks

Šis jaunmēness jums atnesīs zināmu optimisma devu. Jūs labprāt pievērsīsities saviem hobijiem, dažādām brīvā laika aktivitātēm un laika pavadīšanai ar bērniem. Tas kas globāli šobrīd mainās jūsu dzīvē ir veids kā jūs pelnāt naudu, galvenie jūsu apzinātie un izpaustie resursi. Laiks atmest vecās stratēģijas un sākt taustīties jaunajā. Bet pirms tam, pārslēgties uz ko iepriecinošu un iedvesmojošu, kārtīgi atpūsties vai it kā rotaļīgi pieiet šim gana nopietnajam jautājumam. Nedēļas otrā pusē iespējama iedvesma, jauns redzējums kā savā darbā pārstrukturizēties, lai varētu strādāt mazāk un pelnīt vairāk; pārskatīt savas ikdienas prioritātes un vērtību sistēmu. Iespējams uznāks arī slinkuma vai nekā nedarīšanas vilnis.

Mežāzis

Šis jaunmēness jums aktualizēs visu kas ir saistīts ar mājas dzīvi. Iespējams vairāk laika pavadīsiet pa mājām, labprāt ieguldīsiet vairāk enerģijas, lai tajās veiktu kādus uzlabojumus. Iespējams risināt kādus nekustamā īpašuma jautājumus. Tāpat jums var saaktivizēties visas tēmas, kas ir saistītas ar ģimenes laimi un attiecībām ar tuvākiem un tālākiem radiniekiem. Iespēja uz visu pasaulē un apkārt notiekošo paskatīties no plašākas, jēgpilnākas perspektīvas var ļoti palīdzēt jums atslābināties. Nedēļas otrā puse solās būt sajūtās patīkamāka, būsiet vairāk noskaņoti atpūtai vai izklaidēm. Paaugstināta iespēja romantisko attiecību veidošanai. Pamazām sāksiet pāriet uz aizvien advancētāku darba un dzīves stilu.

Ūdensvīrs

Šajā laikā jūsu dzīvēs var notikt diezgan liels apgreids. No vienas puses, jau diezgan ilgu laiku jums kaut kur iekšienē, dažiem apzinātāk, citiem mazāk, notiek diezgan liela revolūcija. Jūs varat atklāt kādu senu, ilgi slēptu noslēpumu. Jūs varat aci pret aci saskarties ar visiem tiem zemapziņā noslēptajiem notikumiem, emocijām un pārdzīvojumiem, kurus iespējams slēpāt pat paši no sevis. Tagad jums ir iespēja šos notikumus izreaģēt un apzināti atlaist. Pamazām jūs uzņemsiet apgriezienus un sajutīsities aizvien labāk un labāk. Attālināta darbošanās caur internetu jums nav nekas svešs. Jaunmēness jums atnesīs jaunas paziņas, nozīmīgus kontaktus, arī ar ārzemēm, kas nākotnē var izrādīties gana noderīgi.

Zivis

Nedēļa aizsāksies uz nedaudz sapņainas nots. Kāds aktuāls jautājums, kuru aktīvi esat risinājuši jau no februāra, tieši šonedēļ atrisināsies un palīdzēs pieņemt lēmumus. Sagaidītais jaunmēness jums aktualizēs jaunus projektus, plānus un ieceres saistībā ar to kā jūs pelnāt naudu. Tas palīdzēs jums atklāt un aktīvi izpaust kādu vēl piedurknē paslēptu savu talantu vai noderīgu resursu. Neļaujieties vispārējai steigai vai stresam, uzturiet savu ritmu un iekšējo sajūtu. Jūsu lielās dzīves pārmaiņas notiek saistībā ar grupas, vienotības un kolektīva sajūtu, kā arī ilgtermiņa plānu pārskatīšanu. Vairāk uz nedēļas beigām gaidāms radošs pacēlums un jūs varat iedvesmoti nodoties šiem jaunajiem plāniem.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru