sea 2606582 1280Šī nedēļa aizritēs pavisam vecā mēnesī, līdz pašās nedēļas beigās, svētdien, aizsāksies jauns mēness cikls. Tādēļ daudzas ieceres, plānus un darbus šonedēļ būtu lietderīgi novest līdz kādam loģiskam finišam. Vispārējo palēninājumu veicinās arī retrogradā Merkūra izpausmes, kā ietekmi parasti ir izjūtama caur kādām tehniskām ķibelēm, pārpratumiem norunās un citiem misēkļiem, kas gribot, negribot ikdienu padara lēnīgāku, liek vairāk padomāt.

19. februārī Saulīte no ekstraordinārajiem Ūdensvīriem pāries pie maigi plūstošajām un mākslinieciski empātiskajām Zivīm. Daudz laimes jums visu izjūtošās, dāsnās un labestīgās dzimšanas dienā, bez jums pasaulei pietrūktu ticības, cerības un mīlestības.

Būs paaugstināts fiziskais tonuss, kā arī vēlmju un iegribu instinkti būs stipri koncentrēti uz kādu “idea fix”. Tas var rezultēties ar velmi cīnīties, spītīgi pieturēties pie iepriekš saplānotā pat tad, ja visi apstākļi un situācija norāda uz to, ka ne tagad, paelpo, atslābsti, izgulies un ar svaigu galvu apdomā vēlreiz. Tādēļ ieplānojiet fiziski aktīvu nedēļu, sportojiet, staigājiet un ieviesiet veselīgu ritmu.

Kā jau pie veca mēneša, ir iespējams atbrīvoties no liekā un traucējošā – arī no liekiem kilogramiem, gavēšana būs ļoti efektīva, tāpat, ja ir jāizmēž mājas bēniņi, pieliekamais vai citi seni, pieputējuši stūri, kas pie viena liks arī pasvīst. Tāpat arī savā prātā liekam treknus punktus tēmām, kas sevi ir izsmēlušas.

Savukārt 23. februārī, pl. 17:32, aizsāksies jauns mēness cikls, kurš ļoti spēcīgi mēģinās paplašināt tos apvāršņus, kurus esam nolūkojuši. Šis jaunmēness būs vairāk pateicīgs kādu agrāk uzsāktu tēmu, projektu, plānu un ieceru otrās vai simtu otrās iespējas došanai. Enerģijas kopumā būs ļoti dāsnas, tādēļ noteikti neatlieciet savas ieceres līdz retrogradā perioda beigām, pat tad, ja jums jāuzsāk kas jauns. Labāk to darīt tagad, līdz ar jaunmēnesi, nekā atlikt un kaut ko gaidīt. Šādā situācijā paturiet prātā, ka būs elastīgi jāspēj pielāgoties situācijai un procesa gaitā iecerētais vēl var stipri pamainīties. Bet noteikti neliedziet sev iespēju vismaz pamēģināt.

Lai svētīgi!

Auns

Šis jums būs gana aktīvs un mērķtiecīgs laiks, lai arī jutīsiet vispārējo palēninājumu. No trešdienas jūsu galvenais fokuss būs atpūta, laika pavadīšana savā nodabā, arī vienatnē. Lai arī nekur nebūs zudusi jūsu ambiciozitāte un tieksme kaut kur virzīties. Iespējams, ka jūs aktīvi centīsities tikt vaļā no visa, kas jums traucē sasniegt nākamo etapu, arī no kādām saistībām vai pienākumiem. Cits variants - jūs daudz laika veltīsiet pārdomām par to kā tālāk veidot savu dzīvi. Iespējams kaut ko pētīsiet, iedziļināsities, ievāksiet informāciju vai kavēsities atmiņās. Līdz ar jaunmēnesi jūs variet dot atkārtotu iespēju kādai tiešām dziļi sevī izauklētai, kaut kur neloģiskai, bet jums svarīgai iecerei, vēlmei.

Vērsis

Šis ir laiks, kurā jūsu paši neprātīgākie sapņi var sākt kustēties un ieņemt kādas konkrētas aprises. Daļa no tā iespējams būs saistīta ar senu pagātni un jūsu agrīno pieredzi, ko varbūt pat kā joku izmetāt kādā draudzīgā sarunā. Galvenais nebaidieties atteikties no tā, kas nestrādā, eksperimentēt ar jaunām metodēm un pieejām darbam un dzīvei kopumā. Labs idejisko eksperimentu laiks, kas spēcīgi jūs bagātinās ar izpratni par visiem savas dzīves gribuļiem un negribuļiem. Draugi var būt liels atbalsts un jūsu dzīvē var kāds no viņiem atgriezties. Kavēšanās atmiņās jūs spēcīgi pārslēgs uz daudz maigākām notīm. Gaidāmajā jaunmēnesī jūs savas dziļākās vēlmes beidzot varēsiet iekļaut savos nākotnes plānos.

Dvīnis

Šis laiks jums būs par uzdrošināšanos, spēju drosmīgi rīkoties, neskatoties ne uz ko. Pie tam, loģiskie argumenti šajā laikā īsti nestrādās, būs jāpaļaujas vairāk uz iekšējo sajūtu. Vienlaicīgi nebūtu ieteicams riskēt ar finansēm, savu ķermeni vai mēģināt ko ekstrēmu. Ļoti pateicīgs būs viss, kas ir vērsts uz ķermeņa, emociju un fiziskā plāna attīrīšanu, atbrīvošanu no nederīgā. Jums gana liels fokuss būs uz profesionālajiem panākumiem un tālākajiem mērķiem, par ko arī daudz domāsiet. Iespējams ar vadību vai kādu autoritāti atgriezīsities pie sarunas par tālāko attīstību, nākotnes plāniem. Kopā ar jaunmēnesi jūs varēsiet dot atkārtotu iespēju kādam plānam vai iecerei, sevišķi, ja nodosities ieceres “tjūningam”.

Vēzis

Nedēļas sākums var būt diezgan saspringts. Vide, partneris un apstākļi var sakārtoties tā, ka nav laika ievilkt elpu. Ja tomēr ir mirklis, trešdien un ceturtdien, mēģiniet pievērsties apzinātai savas rīcības modeļu maiņai. Mācieties iziet no pienākuma apziņas radītā notikuma virpuļa, savlaicīgi pateikt nē, nospraust veselīgas robežas darbā un attiecībās, lai jūs pienācīgi varētu parūpēties arī par sevi. Jūs tagad ļoti aktīvi būsiet pievērsušies kādai jaunai - vecai dzīves stratēģijai, kurā ienesīsiet vajadzīgos atjauninājumus un pielāgojot tos lielajiem dzīves plāniem. Kopā ar jaunmēnesi jūs varat dot sev atkārtotu iespēju ienest savā dzīvē daudz maigāku un plūstošāku pieeju sev un lietām kopumā.

Lauva

Darbs dara darītāju un lielākā daļa nedēļas var paiet diezgan aktīvā rosībā. Ieteicams apzināti pievērsties visam tam, kas var palīdzēt uzlabot veselību – dzert vitamīnus, pavadīt laiku svaigā gaisā, apmeklēt pirti un masāžas. Jūs tuvāko mēnesi vairāk fokusēsities uz to, kā pārvarēt pretestību, atrisināt kādu dzīves samezglojumu, saistībā ar jūsu pašsajūtu un garastāvokli, fizisko un emocionālo veselību, ar kādu biznesa projektu vai nepieciešamajām finansēm. Papildus darba slodze var būt saistīta ar kādiem atjauninājumiem, arī tehnoloģiju vai programmu maiņu. Kopā ar jaunmēnesi ir iespēja iziet uz sen gaidītu un nobriedušu soli - uzdrošināties iziet uz diezgan pamatīgām izmaiņām profesionālajā sfērā.

Jaunava

“Kā pa miglu mana dzīve ies…” šie vārdi diezgan precīzi var raksturot to, kā jūs šajā nedēļā varat justies. It kā viss būs skaidrs, bet vienlaicīgi pilnīgi itin nekas nebūs skaidrs. Ar cilvēkiem runāt būs gandrīz bezcerīgi, jo viņi jums var likties aplam nekonkrēti, ar tendenci fantazēt un sacerēt. Tādēļ šonedēļ noteikti nerisiniet nekādus attiecību jautājumus. Vēl kādam no jums gaisā virmos amora bultas, bet pagaidām viss vēl ļoti neskaidri un nesaprotami. Iespējams kāds čats ar ārzemnieku vai visnotaļ interesantu cilvēku. Atrodiet jaunus veidus kā izklaidēties un atpūtināt savas smadzenes, ko tādu, kas pat attālināti nav saistīts ar ko nopietnu. Gaidāmais jaunmēness būs jums sarūpēji otrās iespējas mīlestībā, attiecībās un atpūtā.

Svari

Gads kopumā paredz, ka jūsu ģimenē būs diezgan daudz izmaiņu. Iespējams tieši šajā nedēļā būs jāpacenšas pavirzīt uz priekšu kādu ģimeniski svarīgu tēmu, lai jūsu dzīvē notiktu pozitīvas pārmaiņas, kā ģimenes pieaugums, laulības, plašāka un ērtāka dzīves vieta vai tml. Iespējams jums būs jāspēj no kaut kā atteikties, piemēram, no mantojuma, piesaistes nepiemērotam īpašumam, pieaugušo bērnu pārmērīgai aprūpei vai varbūt jāpārskata attiecības ar tuviniekiem. Jūs būsiet apņēmības pilni risināt šos jautājumus, tikai jārēķinās, ka plusu un mīnusu uzskaitīšana nepalīdzēs. Ar gaidāmo jaunmēnesi jūs varat izveidot jaunus paradumus vai atgriezties pie agrākā dzīves veida, ritma.

Skorpions

Šis būs paaugstinātās aktivitātes periods. Neskatoties uz dažādiem bremzējošiem faktoriem. Iespējams jūs rīkosities par spīti vai nebūsiet gatavs savlaicīgi apstāties pat tad, kad būs redzams, ka rezultāts izpaliks. Sevišķi intensīvas būs trešdiena un ceturtdiena. Jūsu dzīvē var atgriezties kāda sena mīlestība. Ja esat vecāki, iespējams jūs diezgan daudz laika veltīsiet, lai sarunātu vai saprastu savu bērnu, vai atrisinātu kādas viņa problēmas. Mīlestība vai romantiskais noskaņojums var jūs pamudināt iziet uz kādu risku, piemēram, negaidīti ierasties ciemos vai noorganizēt kādu izbraucienu. Tuvāko mēnesi būtu jāieplāno vairāk laika atpūtai, izklaidei, hobijiem, kam patīkamam un labi pazīstamam.

Strēlnieks

Šonedēļ jūs vairāk pievērsīsities tam kā jūs pelnāt naudu. Kādas metodes, talantus un resursus jūs izmantojat? Vai jūs saņemat adekvātu atalgojumu, vai tomēr ieguldītais darbs ir nesamērojams ar gūto rezultātu? Tā vai citādi, jums ir labas iespējas to pārskatīt un gūt vajadzīgo iedvesmu šo to pamainīt. Iespējams, ka šajā laikā jūs izlemsiet mainīt darbu vai atteiksities no nederīgām, novecojušām tehnikām, pieejām savā peļņas darbā. Jūs dabiski tieksities uz eksperimentiem, sevišķi ja tas ir saistīts ar jaunajām tehnoloģijām vai internetu. Vienlaicīgi jūsu uzmanība būs fokusēta uz mājas lietām. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs veiksmi finansēs, sevišķi, ja būsiet radoši un gana drosmīgi.

Mežāzis

Šis ir ļoti enerģisks laiks, kurā mērķtiecības, apņēmības un gribasspēka jums netrūks. Tā visa var būs tik daudz, ka jāuzmanās saforsēt un pārpūlēties. Sevišķi vērīgi esiet trešdien un ceturtdien, kad jums būs tendence savas emocijas maksimāli noklusināt, kas var radīt riskus veselībai. Šajā laikā var ļoti veiksmīgi novest līdz galam kādas ieilgušas pārrunas un sakārtot tehniskas dabas jautājumus. Vairāk pievērsiet uzmanību tam, kas notiek jums apkārt – kaimiņiem, ziņu pārraidēm, kādiem paziņām. Par sevi var atgādināt kāds bijušais studiju biedrs. Jūs spēcīgi koncentrēsities uz to, kas jums pašiem ir svarīgi. Gaidāmais jaunmēness būs jums sarūpējis iespējas iegūt jaunu izpratni par savu harmoniju.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jums ļoti gribēsies rīkoties gana spontāni, bet, ļoti iespējams, arī gana nosvērti un paklusām, prom no ziņkārīgo acīm. Šajā periodā vispār jūsu iekšējā pasaulē vai tas ko jūs darāt vienatnē ir nesalīdzināmi daudz vairāk kā tas, ko jūs ļaujat ieraudzīt un uzzināt par sevi apkārtējiem cilvēkiem. Šis laiks būs ļoti piemērots, lai jūs ļoti dziļos līmeņos mainītu savu dzīvi, uzvedības paternus un priekšstatus, piemēram, atsakoties no maldinošās pārliecības par kādiem savas dzīves ierobežojumiem. Tāpat arī tuvāko mēnesi jūs diezgan pamatīgi koncentrēsities uz naudas jautājumiem, iespējams meklēsiet jaunas taktikas to palielināšanai. Gaidāmais jaunmēness atgādinās likt lietā arī agrāk apgūtos resursus un talantus.

Zivis

Līdz ar 19. februāri pilnībā iestāsies Zivs laiks. Daudz laimes jums atsaucīgie, mīlošie un sirds dāsnie dzimšanas dienās. Šoreiz izskatās, ka tuvākajā gadā jūs tieksities pēc papildus dziļuma un jaunas iekšējās harmonijas ar šo pasauli. Tāpat jums būs tendence atskatīties pagātnē un likt lietā labāko no tās. Gads, kurā jūs nostiprināsities tajos aizsākumos, kurus iepriekš iniciējāt. Šobrīd ļoti aktīvs ir viss, kas saistīts ar ilgtermiņa plāniem, kuros varat ienest jaunas un daudzsološas korekcijas. Tieši intuīcija jums tajā var ļoti palīdzēt. Ar jaunmēnesi jūs varat iedot otro elpu sapņiem, plāniem un iecerēm no citiem laikiem vai tālākas pagātnes, esiet bērnišķīgi atvērti pasaulei, lai nepalaistu garām šos signālus.

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru