harmony 1229893 1280Šīs nedēļas pirmajā pusē vēl stipri būs jūtams tikko pagājušā pilnmēness radītais enerģiju pacēlumu un kopā ar to, galvenā nedēļas tēma būs attiecības vai - ko jūs gribat no sevis, partnera vai dzīves kopumā.

Patiesībā šonedēļ iespējams tāds kā dziedinājums tiem, kuriem ir hroniska tendence izdabāt un pielāgoties citiem cilvēkiem. Tieši jums šajā laikā var parādīties vajadzīgā deva nekaunības un uzdrošināšanās beidzot to nepārprotami nodemonstrēt, lai pat vārdi un komentāri būtu lieki.

Savukārt tie, kuriem jau tāpat ir tendence vienmēr un visur dominēt, būt uzmanības centrā, šeit būtu jāuzmanās, jo varat kļūt tik uz sevi orientēts, ka apkārtējie var neizturēt. Tā vai citādi, galvenā tendence būs pieprasīt sev uzmanību, kā arī pastiprinātas grūtības sadarboties, atrast kopsaucējus un iziet uz kompromisiem. Tādēļ, ja jūsu attiecībās jau tāpat ir novērojamas šādas tendences, šonedēļ esiet īpaši uzmanīgi.

Bez tā visa, 16. februārī ir gana svarīgs notikums, Marss uz pusotru mēnesi ieiet Mežāžu zīmē. Tas nozīmē – daudz enerģijas, kuras gribēsies un arī būs jāliek lietā, kā arī gribasspēks, mērķtiecība un gatavība iet cauri sienām. Savukārt 17. februārī Merkūrs uz 3 nedēļām kļūst retrograds. Tas nozīmē, ka domas un norunas ķersies, mēle mežģīsies, būs tendence atskatīties pagātnē, kopā ar vispārēju notikumu palēninājumu vai pat radošu haosu. Sākās klusais laiks, kad enerģija aktīvāk plūdīs uz iekšpusi, pagātnes situāciju pārskatīšu, vecā noslēgšanu vai atkārtotām iniciatīvām.

Lieki piebilst, ka viss minētais astroloģiskais fons rada nozīmīgas pretrunas. Ieteikums neuzsākt neko pilnīgi jaunu, dot laiku sev apdomāt, izprocesēt jebkuru jautājumu, kā arī rast veselīgu veidu kā novadīt paaugstināto fizisko tonusu, kopā ar to visu – jebkāda nopietna attiecību jautājumu risināšana būs neproduktīva vai pat bīstama.

Visādi citādi – radošie projekti, sevis izziņa, meditācijas, mākslas terapijas, sapņu pasaule un intuīcija būs ar visaugstāko potenciālu. Tas palīdzēs atrast jaunu līdzsvaru un dzīves atbalsta sistēmas.

Lai harmoniska nedēļa!

Auns

Liela daļa no tā, kas šonedēļ varētu notikt būs tiešā veidā saistīts ar jums raksturīgo enerģiju, tādēļ jums ir vislieliskākās iespējas to gana cienīgi iznest un pat likt lietā. Tas ir stāsts par vēlmi noteikt toni jebkurā situācijā, diktēt notikumu gaitu, skaidri nosakot, kas jums der un kas neder. Tādēļ, ja pēc dabas jau tāpat jums piemīt zināms šerpums, tad tuvāko nedēļu centieties sevi nedaudz piebremzēt, jo savādāk var sanākt sabojāt kādas attiecības. Attieksme – visu vai neko var stipri vīties cauri visai nedēļai. No 16. februāra sagatavojiet jaunus sportiskos izaicinājumus, lai sabalansētu paaugstināto tonusu. Savukārt domas un vārdi būs kā pa miglu – vai nu klusēsiet vai ļoti tēlaini un nekonkrēti izteiksities.

Vērsis

Ja nu jūsu dzīvē vai zemapziņā ir paslēpušies kādi “skeleti”, tad šajā nedēļā tas kļūs acīmredzamāks kā sajūtās, tā ari kādos notikumos. Ja tam pieiesiet tā apzināti, tad jums būs lieliska iespēja piekļūt ļoti dziļiem un citādi nenoķeramiem slāņiem, tēmām, instinktiem, vēlmēm un sajūtām. Citiem vārdiem, iespēja sevi iepazīt daudz labāk. Tomēr neieteiktu jums pavadīt daudz laika vienatnē vai savā nodabā, jo varat sadomāties vai satraukties. Augsta sensitivitāte un jūtīgums, tādēļ sarežģītus jautājumus labāk necilāt. Ar svētdienu sāksies ļoti jaudīgs laiks, kurā jūs tieksities uz kādu jaunu sapni, jaunu vīziju, mācoties, ceļojot un daloties ar apkārtējiem. Iespējami pārpratumi norunās ar draugiem.

Dvīnis

Nedēļas pirmā puse vēl būs salīdzinoši produktīva, sevišķi, ja neviens no jums neprasīs ko ļoti konkrētu un ļaus plūst pa straumei līdzi notikumu attīstībai. Tomēr tuvojoties nedēļas otrai pusei, jau sāksiet just tādu kā bremzēšanos un kavēšanos. Iespējamas atceltas tikšanās, pārpratumi komunikācijā, kā arī burtiski kādas tehniskas ķibeles ar datoru, telefonu, automašīnu, dažādiem pieslēgumiem un tml. Tādēļ informāciju pārbaudiet vismaz divreiz. Noskaņojaties tuvākajā laikā vēl neiziet uz jaunām iniciatīvām. Iespējams kādu ilgtermiņa ieceri gribēsies realizēt tūlīt un tagad, bet arī šeit, drīzāk lēni un prātīgi, nesasteidzot. Kāds draugs var mēģināt jums uzstāt vai ko uzspiest, izvērtējiet viņa motīvus.

Vēzis

Šajā nedēļā jūs gribēsiet ļoti daudz – uzmanības, atzinības, savas autoritātes, skaistuma, varas vai ietekmes atzīšanu. Sevišķi, ja jūs jau ilgāku laiku esat uz diētas apkārtējo uzmanības ziņā - netikāt pienācīgi novērtēti, atalgoti vai izcelti - lai pasaule saturas, jo paturēt to sevī vairs nespēsiet. Kā piemēram, paaugstinājuma prasīšana, pretējā gadījumā aiziešana no darba, apvainošanās un citas netiešās agresijas formas – kavēt termiņus, neturēt solījumus, šo to “aizmirst” vai “sajaukt”. Patiesībā tā ir lieliska iespēja pāraut pārmērīgās pieticības važas un atgūt veselīgu pašapziņu. Tāpat šis turpinās būt ļoti intuitīvs laiks, kur lielākas iespējas kaut ko prātīgu sadarīt būs, ja paļausities uz savām sajūtām.

Lauva

Nedēļas sākumā vēl gribēsies patrakot un izpaust savu spontāno radošumu. Vienlaicīgi, jums var pielipt lielummānija vai attieksme “jūra līdz ceļiem” un “visam jābūt tūlīt un tagad”. Realitāte var sanākt atšķirīga. Jāuzmanās no pārāk globalizētas pieejas lietām un plāniem. Pacietība var būt galvenais, kas jums šonedēļ vajadzīgs un ilgi nebūs jāgaida. Jau no 16. februāra pusotru mēnesi jūs ļoti koncentrēsities uz ikdienas soli, iespējams būs paaugstināta darba slodze, ļoti nopietni un atbildīgi pienākumi, kas prasīs pacietīgu un uzmanīgu darbu. Iespējams, būs jāpārskata, jāpārdomā un jātiek skaidrībā ar kādu senāku ieceri vai projektu. Jūsu dzīvē var atgriezties kāds svarīgs cilvēks no pagātnes.

Jaunava

Nedēļas sākuma temperamentīgās notis var kļūt par iemeslu jūsu neapmierinātībai ar savu materiālo nodrošinājumu vai ģimenes budžetu kopumā. Ja ilgi šo neapmierinātību būsiet slēpis, tad var būt pagrūti nokontrolēt vēlmi kādam ko pārmest. Tāpat var “niezēt nagi” kaut ko iegādāties uz parāda, ko noteikti neieteiktu, jo iespējama zināma neapdomība. Tagad, līdz pat 13. martam nebūtu piemērots laiks lielu pirkumu veikšanai. Bez tam, partnerattiecību tēma – izrunātais, noklusētais, pārprastais un sasolītais būs galvenie jautājumi līdz pat aprīlim. Šis būs nepateicīgs laiks jaunām iniciatīvām un sākumiem, tomēr ļoti pateicīgs, lai attīstītu jaunus, veselīgus paradumus, pievērstos kādam hobijam, arī sportam, kā arī veltītu vairāk enerģijas bērniem.

Svari

Šī nedēļa būs kā provokatīvs izaicinājums un ļoti iespējams, ka šo izaicinājumu metīsiet pasaulei jūs paši. Uzdrīkstēties gribēt un vēlēties ko vairāk, ko savādāk un vispār kaut ko vēlēties un par to nekautrēties. Tā maksimālā robeža, kas jums ir sasniedzama bez svārstīšanās, šaubām un mīņāšanās ir sasniedzama tieši šajā nedēļā. Tādēļ esiet vērīgi un varbūt izmantojiet šo opciju. Ja pārāk daudz būs noklusēts un pārāk daudz samierināšanās, bez patiesas pieņemšanas, attiecībām šis var izvērsties par īstu pārbaudījumu laiku. Izskaidrošanās būs neproduktīva. No svētdienas, uz pusotru mēnesi, iespējams mājās veikt remontu, nozīmīgu pārkārtošanos var pat pārcelšanos. Savukārt darbā iespējamas atceltas tikšanās un daudz tukšu sarunu.

Skorpions

Darba sfēra var izvērsties par nedēļas aktīvāko arēnu, kur gaidāmi visspilgtākie notikumi. Jūs vēlēsities dominēt un noteikt toni kolektīvā, kas var kalpot par augsni kādam strīdam vai radīt nedraugus. Arī pienākumu izpildē jūs stingri gribēsiet palikt pie sava, nespēsiet pieņemt citu viedokli un vienlaicīgi paaugstināsies jūsu jūtīgums pret kritiku. Galvenais būtu jāuzmanās būt pārāk asiem, tiešiem, straujiem un kategoriskiem. Līdz ar svētdienu pusotra mēneša garumā gaidāms diezgan aktīvs laiks, daudz pārvietosities ar transportu, runāsiet un kārtosiet ķibeles vai darījumus. Līdz ar šo nedēļas nogali būs paaugstināts risks saskarties ar automašīnas vai telefona tehniskajām problēmām.

Strēlnieks

Praktiski visa nedēļa jums būs pilna spēka, jaudas un apņēmības. Ļoti aktīvs paliks viens no diviem, vai nu kāda romantiska aizraušanās (iespējams pat no pagātnes) vai arī bērnu tēma. Kā vienā tā otrā gadījumā iespējama pārgalvība, neapdomība, pārspīlēta dramatizācija vai nevajadzīga steiga. Tiešā vai pakārtotā veidā, tas var būt saistīts ar naudas jautājumiem. Lielā pauze, vai neskaidrības, kas nāks kopā ar retrogradā Merkura piņķeriem ir gaidāma ģimenes jautājumos vai saistībā ar kādiem īpašumiem, paaugstināts pārpratumu risks. Šobrīd būtu jāiepauzē ar lieliem pirkumiem un jaunām iniciatīvām. Vienlaicīgi no svētdienas pusotra mēneša garumā jūs enerģiski pievērsīsities savu ienākumu palielināšanai.

Mežāzis

Lai arī jums var gribēties, tomēr šonedēļ nevajadzētu daudz laika pavadīt pa mājām vai ģimene lokā. Jums būs grūti tuviniekus uztvert tādus, kādi viņi ir – vai nu gribēsiet pārveidot vai uzspiest savu viedokli, kas var kopumā sarežģīt savstarpējās attiecības. Neiecietība, prasīgums, principialitāte ir tikai dažas iespējamās izpausmes. Līdz ar svētdienu noslēgsies milzīgs, gandrīz divu gadu etaps, un tagad, tuvāko pusotru mēnesi jūs būsiet spēku pilnbriedā – pārliecināti, enerģiski, drosmīgi, apņēmīgi un gatavi jauniem plāniem un uzvarām. Paralēli tam, jūsu dzīvē var atgriezties cilvēki no pagātnes, kuri jums var atgādināt vai palīdzēt kādā svarīgā jautājumā. Lietišķām sarunām un darījumiem šis būs nepateicīgs laiks.

Ūdensvīrs

Tikko aizgājušā pilnmēness iespaidā jūs vēl sajutīsiet zināmu iekšēju spriedzi un, iespējams, partnera vai sabiedrības mestu izaicinājumu, provokāciju, kura tik ātri var nenorimt. Jūsu tuvumā var uzrasties kāds cilvēks, kurš ļoti uzstājīgi mēģina uzspiest savu lietu redzējumu, varbūt kaimiņš, brālis vai māsa, vai kāds senākais sola biedrs. Ziniet, ka šīs sarunas būs neproduktīvas un šis cilvēks var izrādīties īsts laika zaglis. Esiet vērīgi. No svētdienas pusotra mēneša garumā jūs vairāk koncentrēsities uz vienatnē vai prom no visiem paveicamajiem darbiem. Iespējams sports vai kāds cits sevis atjaunojošs hobijs. Laiks iekšējām pārdomām par darbu, laimi, karjeru un naudu. Neko nesasteidziet.

Zivis

Šis jums ir vairāk pārdomu laiks, kurā risināt garo domu par sevi un visu to, kas dzīvē svarīgs. Šīs nedēļas lielais risks un izaicinājums ir saistīts ar naudas tēmu. Iespējams jums pēkšņi uzradīsies kādas lielākas vajadzības vai uznāks lielā vēlme patērēties. Tā vai citādi, ļoti augsta iespējamība, ka tēriņi nebūs pārdomāti un adekvāti, varbūt pārsteigsities vai vienkārši iziesiet uz kaprīzi. Laiks, kad jūs par visām varītēm cīnījāties par panākumiem un iespēju gūt redzamus rezultātus, ar svētdienu noslēgsies. Tagad jūsu enerģijas vairāk plūdīs domubiedru, grupu aktivitāšu, hobiju un ilgtermiņa plānu virzienā. Jūsu intuīcija joprojām ir tās augstākajā punktā. Šis nav piemērots laiks jaunām iniciatīvām.

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru