snow on berries 1379880 640Šonedēļ enerģijas turpina uzņemt apgriezienus. Mēnesis ir augošs, viss kustās, kūsā, mainās un kaut kur virzās. Šis ir piemērots laiks kā jauniem sākumiem profesionālajā, tā romantiskajā jomā. Jo sevišķi, lai realizētu visu to, pie kā pēdējos mēnešos jūs vairāk klusībā pie sevis vai savās četrās sienās esat “perinājuši”.

Šīs nedēļas lielais un īpašais notikums ir, ka veiksmes, iespēju, profesionālās izaugsmes, attīstības, dažādu dzīves bonusu un debesu labvēlības enerģija (Jupiters) no sev draudzīgās, uzlādējoši optimistiskās Strēlnieku zīmes pāriet uz nopietno, sistēmiski praktisko un autoritatīvo Mežāža zīmi. Tas nozīmē, ka tuvāko gadu - dzīves dāvanas, attīstība un izaugsme būs iespējama piekopjot darbietilpīgu saprātīgumu un stratēģiju “soli pa solim”.

Tāpat arī jūsu pēdējā gada iniciatīvas, lielie projekti un plāni tagad tiks pakļauti stingrai kontrolei, pacietības treniņiem un reālistiskuma pārbaudēm. Spēcīgi pastiprināsies birokrātiskums un formāla pieeja jautājumu risināšanai. Tanī pašā laikā – varbūt nedaudz ar kavēšanos vai nedaudz pieticīgāk kā gribēsiet, tomēr katrs saņems tās dāvanas, iespējas un apvāršņus, kurus patiesi pats būs nopelnījis.

Lai šis jaunais dzīves spēles noteikums tuvākajam gadam palīdz jums rast vispiemērotākos ceļus pretī pašu pelnītiem panākumiem un rezultātiem!

Auns

Šī nedēļa jums būs gana aktīva un enerģiska. Salīdzinoši viegli būs atjaunot iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Visas mīlestības valodas un izpausmes jums kļūs īpaši svarīgas. Spēsiet patiesi izbaudīt īpašus tuvības mirkļus ar mīļoto cilvēku. Sirdī brīvie aktīvi raidīs signālus un meklēs iepazīšanās iespējas, kas šonedēļ var nest arī labus rezultātus. Visticamāk jau lieki atgādināt, bet jūsu veiksmes pamatā būs jūsu spēja iziet uz iniciatīvu. Tuvākais gads jums var nest labas karjeras iespējas, pavērt jaunas perspektīvas, tomēr jūs pašus tam nevajadzētu pārsteigt. Jūs gūsiet tieši tos rezultātus, kurus paši savām rokām būsiet nopelnījuši, citiem vārdiem, loģisks un pat kaut kur paredzams nākamais etaps.

Vērsis

Jūs gaida patīkama nedēļa, kurā visideālākajā variantā, jūs baudīsiet mīlestību, dzīvi, sevi un pasauli. Jūsu attiecības tagad var tikt iznestas jaunā līmenī, tajās būs daudz vieglāk rast kompromisus un savstarpējo sapratni. Jūsu vērtību sistēma un prioritātes saprātīgi mainīsies atbilstoši situācijai. Tāpat arī visas sarunas par naudu, būs iespējams atrisināt dziļi, pamatīgi un pēc būtības. Jūs paši varat būt noskaņoti uz savas pasaules pārstrukturizēšanu, pārkārtošanu, atbilstoši kādai jaunai lomai vai nākotnes iecerēm. No šīs nedēļas jūsu galvenā izaugsmes un veiksmes sfēra būs ceļošana, apziņas paplašināšana, zināšanu apguve vai nodošana un jaunās dzīves stratēģijas praktiska piekopšana ikdienā.

Dvīnis

Darbi jums būs pilnas rokas. Rakstu darbi, domājamie darbi, pētāmie darbi un arī tie, kuri prasa fizisku piepūli. Ja esat plānojis uzsākt super veselīgu un aktīvu dzīves veidu, nedēļa tam būs ļoti piemērota. Arī partnerība, attiecības un spēja sadarboties jums kļūs ļoti svarīgi. Šajā laikā jūs varat aktīvi pievērsties naudas piesaistei. Iespējams ņemt finanšu aizdevumu, vai arī uzsākt darba gaitas kādā finanšu institūcijā. Katrā gadījumā, jums tagad ir īpaši labas iespējas piesaistīt naudu “no malas”. Bez tam, tieši ar šo nedēļu, aptuveni gadu jūsu veiksmes un iespēju enerģija dzīvosies pa jūsu biznesa sfēru, bet tīri personiskā izpausmē vedinās jūs iziet uz pārdomātiem riskiem vai lielākām pārmaiņām.

Vēzis

Ja jums ir licies, ka pēdējos gados, bet jo sevišķi šogad, jūsu partnerattiecības vai mijiedarbība ar pasauli kopumā ir palikusi smagnējāka, rezervētāka, prasīgāka vai nopietnāka, tad ziniet, ka no 2. decembra aptuveni gadu, bet izteikti spēcīgi tuvākajās nedēļās, šajā jomā jums steidz palīgā visas iespējamās veiksmes, siltuma, labestības un mīļuma enerģijas. Tas nozīmē, ka parādīsies vieglums, pavērsies jaunas, interesantas iespējas un būs saskatāmas jaunas perspektīvas. Tomēr, lai šī bonusu enerģija labi nostrādātu, vajadzīgs laiks un arī otras puses patiesa ieinteresētība. Ja minētajā laikā jūsu attiecības neizaugs jaunā līmenī, tās virzīsies uz loģisku noslēgumu. Tādēļ ķeriet fluīdus un mīliet savus tuvākos!

Lauva

Mājās un ģimenē jums viss notiek diezgan rosīgi. Ģimenes pienākumu un atbildības sadale un pārdale, dažādu dziļu un nopietnu jautājumu risināšana - īpašuma vai mantojuma lietas, vai dzimtas noslēpumu atklāšana. Tāpat arī pārcelšanās vai nopietni remontdarbi šobrīd var ritēt pilnā sparā. Bez tā visa, jums var piemist tendence darbu nest uz mājām. Tieši darba pienākumi un darba vide ir tā sfēra, kur no šīs nedēļas veselu gadu atradīsies veiksmes un iespēju enerģija. Tas nozīmē, ka darbā viegli spēsiet pacelties virs kopējā notikuma fona vai nu ar savu autoritāti vai profesionālismu. Iespējami paaugstinājumi un kolēģu cieņa. Ja ilgstoši ar kaut ko slimojāt, iespējami būtiski veselības uzlabojumi.

Jaunava

Šonedēļ viss jums turpināsies notikt gana dinamiski un pat atraktīvi. Jaunas pazīšanās, flirts, varbūt pat kaut kas vairāk… noskaņojums būs diezgan romantisks, ar vēlmi vairāk priecāties, atpūsties, baudīt dzīvi un izklaidēties. Jauniegūtās paziņas lasīsiet kā grāmatas, bez liekas piepūles spējot atkost otra patiesos nolūkus. Iespēja ar kādu parunāt par ļoti dziļām “tabu” tēmām vai paurķēties otra dvēselē, jums sagādās patiesu kaifu. Tāpat arī detektīvromānu vai seriālu skatīšanās. No šīs nedēļas veiksmes un attīstības enerģija veselu gadu jums miegs ar aci un aktivizēs iespējas iepazīties, izklaidēties, pievērsties jauniem hobijiem, darboties ar bērniem, kā arī, ja aktuāli, radīs iespējas tikt pie mazuļa.

Svari

Jūsu mājas dzīvei un ģimenes lietām būtu jāpaliek patīkamākām, vieglākām, priekpilnākām un jegpilnākām. No šīs nedēļas šajā sfēra jums dzīvosies veiksmes un iespēju enerģija, palīdzot ģimenes savstarpējām attiecībām izaugt jaunā līmenī, atrast kopēju valodu par naudas jautājumiem un tēriņu sadalījumu, kā arī jau tīri praktiski – būtiski uzlabojot jūsu dzīves apstākļus. Ja ir nesakārtoti dokumenti vai piederības jautājumi saistībā ar nekustamo īpašumu, tagad to risināšanai ir ļoti piemērots laiks. Tāpat arī jūs varat būt pārņemti ar ģimenes svētku sajūtas uzburšanu - tīrot, rūpējoties par dāvanām un plānojot viesu uzņemšanu. Jūsu māja ir jūs pils un tieši šeit jūs visdabiskāk atjaunosiet savu iekšējo harmoniju.

Skorpions

Enerģiski rosīties un iziet uz iniciatīvu jebkura jautājuma atrisināšanā, ir pats galvenais, kas jums būtu jāņem vērā, lai šo labvēlīgo laiku maksimāli izmantotu. Jūs labprāt iepazīsities, paplašināsiet savu kontaktu loku un varat veiksmīgi darboties reklamēšanās vai starpnieka lomās. Jūs viegli sapratīsiet saruna biedra dziļāko motivāciju, atmaskosiet melus un intrigas. Varat veiksmīgi darboties tirdzniecības sfērā, vai pārdot kādu lielāku kustamo īpašumu. No šīs nedēļas tuvāko gadu jūsu veiksmes, iespēju un prieka avots būs saistīts ar kādām aizraujošām apmācībām, ar jaunu, interesantu pazīšanos veidošanu, automašīnas iegādi vai vienkārši ar laika pavadīšanu ceļā un aktīvu komunikāciju kopumā.

Strēlnieks

Šīs nedēļas lielā pāreja, kad jūsu patrons – Jupiters, uz gadu pārcelsies uz Mežāža zīmi, atstās spēcīgu ietekmi. Veselu gadu jūs katrs pēc savas mērauklas un aktualitātēm kalāt lielus plānus un, cerams, arī spērāt kādus soļus pretī iecerētā realizācijai. Savukārt tagad, tuvāko gadu jūs būsiet daudz piezemētāki, pieticīgāki un arī praktiskāki. Iespējams ideju lidojums vairs nebūs tik augsts, toties vieglāk realizējams un aptverams. Ideālā variantā jūs pēdējā gada lielos plānus un ieceres tagad testēsiet un pārbaudīsiet dzīvē – vai patīk, vei darbojas, vai aizrauj, vai gana reālistiski utt. Tas var radīt sajūtu, ka kaut kur tiek apgriezti spārniņi, bet patiesībā jau tikai tā spārnu daļa, kura būs neefektīva.

Mežāzis

Šonedēļ iespēja pavadīt vairāk laika ar draugiem vai mīļoto cilvēku, būs tieši tas, kas jums vajadzīgs. Tāpat arī iepirkšanās un sevis palutināšana. Pēdējos gados jums varēja piemist tendence pasaulei rādīt tikai savu nopietno seju. Neapšaubāmi jūsu dzīvēs ir notikuši un vēl notiek lieli un svarīgi notikumi, kas to visu veicina. Tomēr ar 2. decembri, veiksmes, iespēju un labvēlības enerģija uz veselu gadu pārcelsies pie jums. Tas nozīmē, ka jūs vairāk atvērsities pasaulei, atklāsiet jaunas iespējas priecāties, dalīties, arī iedvesmoties, vienvārdsakot, kļūsiet optimistiskāki un dāsnāki. Vēl jo vairāk, līdz 20. decembrim veiksmes enerģijas jums būs dubultā. Tādēļ uzsmaidiet pasaule un pasaule jums tūlīt atsauksies.

Ūdensvīrs

Šobrīd jūsu dzīvēs ļoti lielu lomu spēlē kolektīvā zemapziņa, globālās tendences, kā arī pašu dziļākajos atmiņu stūros noglabātais. Šonedēļ jūsu mērķtiecība, spēja iziet uz iniciatīvu un gūt panākumus būs tiešā veidā atkarīga no jūsu dziļākajām un slēptākajām vēlmēm. Jums var būt iespēja savu bērnības sapni pārvērst īstenībā, tāpat arī nopelnīt lielu naudu vai izbaudīt zināmu labklājības līmeni. Šobrīd tas viss ir iespējams, ja jūs uzņematies atbildību par savām vēlmēm un, negaidot signālus no malas, rīkojaties saskaņā ar savu iekšējo motivāciju. Uz tuvāko gadu jūsu veiksmes un iespēju enerģija slēpsies jūsu ceļojumos, vienatnē pavadītajā laikā, pārdomās vai arī atmiņās par citiem laikiem.

Zivis

Jūsu ilgtermiņa plāni var sākt ieņemt jaunas aprises un jūs paši iekšēji varat atrast tādu kā līdzsvara punktu, kur jūs sajūtat iekšējo harmoniju. Visam vajadzētu virzīties uz priekšu salīdzinoši veiksmīgi. Risinātās sarunas vedīs pie kādiem rezultātiem, ļaujot iedziļināties un atklāt problēmas būtību, līdz ar to, atrisināt pašā saknē. Tomēr ja jūsu ambīcijas būs pārmēru paaugstinātas, klāt var piezagties arī stress. No šīs nedēļas veselu gadu veiksmes un iespēju enerģija veicinās jūsu dzīvēs jaunas draudzības, iesaistīšanos domubiedru aktivitātēs un palīdzēs ilggadējiem plāniem manifestēties. Tāpat arī sniedz norādes, ka komandā vai kolektīvā realizēties jums būs daudz vieglāk nekā atsevišķi.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru