woman 1245817 1280Šonedēļ beidzot ir klāt ilgi gaidītā galveno astroloģisko spēlētāju nomaiņa. Ar visu to, ka mēnesis ir jau palicis vecs un ar katru nākamo dienu aizvien izdilušāks, šī ir pārāk iespējām bagāta nedēļa, lai to pavadītu gausā mierā.

Tātad, no 19. novembra līdz pat jaungadam, būs paaugstināts fiziskais tonuss, pateicoties jaudīgajai Marsa enerģijai. Tagad būs daudz vieglāk iziet uz iniciatīvu, iedarbināt iekšējo motivatoru un gribasspēku. Citiem vārdiem, būs enerģija iecerētā realizācijai.

Savukārt ar 20. novembri Merkūrs izies no savas bremzējošās pārdomu fāzes un no šī brīža aizvien vieglāk paliks noformulēt atziņas un secinājumus, izteikt savu domu bez pārpratumiem. Ar šo arī noslēgsies jaunām iniciatīvām nepiemērotais laiks un daudzi no jums būs patiesi nobrieduši spert labi pārdomātus soļus.

Tūlīt pat, 22. novembrī, Saule pāries Strēlnieku zīmē, vairojot šo dzīves gudro un pozitīvo vizionāru spēku, apņēmību un uzņēmību. Daudz laimes dzimšanas dienā, bez jums pasaulei pietrūktu degsmes pēc zināšanām un prasmes ar tām dalīties.

Bez tam šī un nākamā nedēļa ir divu īpaši nozīmīgu veiksmes, iespēju un dzīves dāvanu sološu enerģiju spēka laiks. To kulminācija ir gaidāma 24. novembrī. Tādēļ, turiet acis vaļā, esiet atvērti pasaulei un dzīves dāvātajām iespējām, nebaidieties iziet no komforta zonas.

Pirmdiena, 25. novembrī, ritēs pēdējā vecā mēness cikla diena. Šis būs piemērots laiks, lai atvadītos no nevajadzīgām mantām, tīrītu, ziedotu, mēztu un visādi citādi atbrīvotu savā dzīvē vietu jaunajām veiksmes enerģijām.

Lai vairojas optimisms un spēja saskatīt dzīves dāvātās iespējas!

Auns

Gada izskaņa jums solās būt stipri dinamiska. Iespējams jūs spersiet vēl ne vienu vien soli nezināmajā – uzņemoties riskus, izaicinot un pārvarot sevi. Katrā gadījumā jūsu iekšējās enerģijas baterijas darbosies ļoti labi, tādēļ, fiziski aktīvs dzīvesveids vispārējai labsajūtai un iekšējam balansam ir pat ļoti rekomendējams. Šajā nedēļā jau varat iziet uz kādām iniciatīvām, sevišķi, ja iepriekšējās nedēļās jūs to kārtīgi izsvērāt un līdz galam izlēmāt tagad. Gaidāmais Strēlnieku laiks jūsos pastiprinās optimismu, vēlmi ceļot, ko apgūt un meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Arī perioda veiksmes enerģijas jums palīdzēs atklāt ka virs debesīm ir tikai debesis – vēl ir kur augt, pēc kā tiekties un ko apgūt.

Vērsis

Atlikušo gadu lielāko daļu savas enerģijas jūs veltīsiet attiecībām un tam, kā jūs mijiedarbojaties ar apkārtējo pasauli. Šajā laikā no jums tiks prasīta drosme, patstāvība, uzņēmība un pat zināms egoisms. Šis var sakrist ar laiku, kad jūs veicat nozīmīgas izmaiņas savās attiecībās, kā arī ar periodu, kurā jūs izejat ar kaut ko jaunu sabiedrībā, piemēram, produktu, stilu, profesiju, projektu vai tml. No trešdienas vairs nav spēkā ierobežojumi saistībā ar kā jauna uzsākšanu. Strēlnieku laiks jūsos pastiprinās urdošu nepieciešamību mainīties, dzīvot līdzi laikam un visam, ko tas no jums prasa. Kopā ar veiksmes enerģijām, jums var aktualizēties vēlme sevi lutināt, pat tad, ja tas neatbilst jūsu finanšu iespējām.

Dvīnis

No šīs nedēļas līdz pat gada beigām jūs ar lielu sparu metīsities iekšā ikdienas darbos. Parasti tas sakrīt arī ar periodu, kad darba tiešām ir ļoti daudz. Tāpat arī, šajā laikā jūs varat pievērsties revolucionārām sava dienas ritma, veselības, uztura, fiziskās slodzes un pienākumu izmaiņām. Pārveidojot to tā, lai tas vairāk atbilstu jūsu šā brīža iekšējām sajūtām. Sevišķi, ja jau kādu laiku esat tam brieduši, tieši šonedēļ var spert pirmos konkrētos soļus. Strēlnieciskās enerģijas jums aktualizēs partnerības jautājumus – tuvāko mēnesi laimes, iedvesmas un prieka avots būs jūsu partneris. Ja neesat ne ar vienu saistīti, laiks ir ļoti piemērots jaunu, ilgtermiņa attiecību veidošanai, solot pat zināmu veiksmes faktoru.

Vēzis

Gada izskaņas enerģijas jums būs novirzītas uz izklaides, pašizpausmes, svētku sajūtas un prieka vairošanu savā un sev tuvo cilvēku dzīvēs. Ja esat romantiskajos meklējumos, jūs varat pārsteigt pats sevi, izejot uz iniciatīvu. Arī bērni, mazbērni, kaimiņu bērni vai jelkādi citi bērni radīs jūsos impulsu rīkoties, iepriecināt, palīdzēt, pamācīt vai kā citādi papildus izpausties. Šis strēlnieciskais laiks jums saaktualizēs darba vai veselības tēmu. Profesionāli jūs daudz vieglāk un pārliecinošāk sevi izpaudīsiet kā jomas speciālists. Par jūsu veiksmes faktoru var kļūt jūsu kolēģi – sievietes, caur kurām var uzrasties papildus iespējas, potenciāls paaugstinājums, kolēģu atzinība vai pozitīvas atsauksmes.

Lauva

Šī gada izskaņā jums visticamāk būs kāds projekts, plāns vai nepieciešamība saistībā ar savu dzīves vietu vai ģimeni kopumā. Sākot ar remontu, dzīves vietas pārkārtošanu vai pat pārcelšanos un beidzot ar rūpēm par saviem tuvajiem un mīļajiem. Un, ja jau kādu no šīm tēmām kādu mēnesi murcāt, tad ar šo nedēļu jau beidzot būsiet nonākuši līdz lūzuma punktam ar konkrētiem lēmumiem par tālākajiem soļiem. Sākot ar 22. novembri, kad sāksies strēlnieku laiks, jums tas saistīsies ar aktīvu kultūras dzīves baudīšanu, izklaidēm, svētkiem un ballēm. Laiks sagādāt prieku sev un citiem. Jūs viegli radīsiet iespējas radoši izpausties, ko jaunu izdomāt vai noorganizēt, kā arī varat tikt pats apdāvināts. Veiksmīga nedēļa!

Jaunava

Šonedēļ būtu jābeidz analizēt, sintezēt un pētīt tos jautājumus, kuriem jūs esat pievērsušies vismaz pēdējo mēnesi. Enerģijas atraisīsies un jūs būsiet gatavi pieņemt lēmumus vai vismaz ar savu redzējumu aktīvāk dalīties ar citiem. Atlikušais gads solās būt gana sabiedriski aktīvs. Iespējams jūs gribēsiet satikties, dalīties, daudz runāsiet pa telefonu vai pavadīsiet laiku ceļā. Tāpat varat iegādāties jaunu telefonu, atrisināt automašīnas jautājumus vai sakārtot kādus dokumentus. Tanī pašā laikā, tieši strēlnieciskās enerģijas jums aktivizēs sajūtu – mana māja, mana pils. Vieta, kur atjaunot spēkus, baudīt dzīvi un piepildīties ar labsajūtu, šeit arī aktivizēsies jūsu veiksmes enerģijas.

Svari

Līdz ar šo nedēļu Svari ļoti spēcīgi sajutīs kopējo enerģiju nomaiņu. Ja līdz šim jūs par saviem ienākumiem vairāk domājāt, analizējāt, izsvērāt un izvērtējāt situāciju, tad šonedēļ jau ir skaidras norādes, gana domāts – laiks rīkoties. Tas var nozīmēt jauna darba vai ienākuma avota meklēšana, kā arī nepieciešamību aktīvāk un apzinātāk demonstrēt savus talantus, prasmes vai īpašības. Šādu noskaņojumu jūs saglabāsiet visu atlikušo 2019. gadu. Līdz ar Saules ieiešanu Strēlniekos, jums aktuālāk paliks gūt jaunus iespaidus, iepazīties ar cilvēkiem, kontaktēties, ko interesantu un jaunu uzzināt, iespējams, arī ko popularizēt. Šeit arī meklējams jūsu tuvākā laika veiksmes faktors – aktīvā komunikācijā un caur jaunām paziņām.

Skorpions

Līdz ar šo nedēļu Skorpioni sajutīs milzu enerģijas pieplūdumu. No šīs nedēļas līdz pat gada beigām gaidāms jūsu aktīvākais, drosmīgākais un uzņēmīgākais laiks divu gadu griezumā. Lai arī pie kā jūs būtu ilgstoši strādājuši, lai vai kam jūs būtu brieduši – laiks rīkoties. Šajā periodā jums būs viegli atstāt par sevi pārliecinātu, kompetentu un atmiņā paliekošu iespaidu. Tādēļ, ja jums ir padomā kādas iniciatīvas, tagad tām ir piemērots laiks. Pie tam, līdz ar Saules ieiešanu Strēlniekos, jums tas aktivizēs naudas plūsmu, ļoti svarīgi kļūst tas kā jūs atalgo un novērtē. Vienlaicīgi ar to, tuvākajās nedēļās jums ir labas iespējas tikt pie dāvanām, finansiāliem bonusiem vai iespējām, kas pie tām ved.

Strēlnieks

No šīs nedēļas līdz pat gada beigām jūs daļu savas enerģijas un aktivitāšu paturēsiet slepenībā vai pieejamus tikai ļoti šauram cilvēku lokam. Šajā laikā jūs ļoti labprāt attālinātos no ierastās vides - dotos kādā ceļojumā vai nodotos kādiem vienatnē veicamiem darbiem. Bet, līdz ar 22. novembri, kad Saule sāks ciemoties Strēlnieku zīmē, jums tas dos papildus dzirksti, apņēmību un drosmi. Laiks pievērsties svētku sajūtas radīšanai, lai uzlādētu savas veiksmes baterijas ar laimes un veselības vēlējumiem. Tuvākās divas nedēļas jums ir super jaudīgs veiksmes laiks, kur galvenais būtu nenoslēgties, iet cilvēkos, svinēt savus svētkus, ar savu prieku uzlādēt apkārtējos un ļauties dzīves iespējām un dāvanām.

Mežāzis

Sākot ar otrdienu, līdz pat gada beigām, lielāko daļu savas enerģijas jūs novirzīsiet draudzībai, grupu un kolektīvu kopā sanākšanām, kā arī tām aktivitātēm, kuras ilgtermiņā var nest rezultātus. Iespējams jūs aktīvi iesaistīsities svētku noskaņas radīšanā savā kolektīvā vai draugu kompānijā. No šīs nedēļas ir arī piemērots laiks savu drosmīgo un tālejošo plānu īstenošanai. Līdz ar Saules ieiešanu Strēlnieku zīmē 22. novembrī, jums pastiprināsies vēlme pavadīt laiku mierīgā vienatnē, patālāk no ikdienas kņadas, kas palīdzēs atgūt iekšējo veselību un viengabalainības sajūtu. Arī šī perioda veiksmes enerģijai jūs varat piekļūt tad, ja dosiet sev laiku pabūt pašam ar sevi, neviena netraucēts.

Ūdensvīrs

Uh! Jums, Ūdensvīri, ir priekšā tiešām darbīga gada nogale. Iespējams, nu jau vismaz mēnesi apdomājat vai vedat sarunas par kādu nozīmīgu projektu, plānu, darba piedāvājumu, lielām dzīves izmaiņām vai tml. Tad lūk, no šīs nedēļas līdz pat jaungadam, ir īstais laiks rīkoties. Jums būs vajadzīgā deva uzņēmības, azartiskums, drosmes un enerģijas, lai ko svarīgu un pamanāmu vēl šogad paspētu sastrādāt. Šis jums ir karjerai un panākumiem aktīvākais laiks divu gadu griezumā. Nepalaidiet to garām! Līdz ar strēlnieciskajām enerģijām, jums aktivizēsies vēlme un iespējas izpausties draugu lokā, socializēties, dalīties un ar to atstāt iespaidu uz lielu cilvēku loku. Šeit arī meklējama jūsu veiksmes atslēga.

Zivis

Atlikušais 2019. gads jums solās būt stipri dinamisks un sociāli aktīvs. Jau ar šo nedēļu daudz enerģijas veltīsiet saviem ceļojumu plāniem, arī jaunu zināšanu apguvei vai gatavojoties kādam pārbaudījumam, kam var sekot diploma, licences, sertifikāta vai cita formāla dokumenta saņemšana. Enerģiju kopējais raksturs ir jums harmonisks un šobrīd jūs varat sākt īstenot jaunu dzīves stratēģiju, pieeju vai filozofiju. Bez tam, līdz ar Saules ieiešanu Strēlnieku zīmē, jums būs daudz vieglāk gūt pamanāmus rezultātus, iemantot apkārtējo labvēlību un sasniegt savus mērķus. Arī šī laika veiksmes un iespēju enerģijas jums ir saistītas ar konkrētu, jums nozīmīgu panākumu vai rezultātu gūšanu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru