butterfly 4298544 1280Sākusies ir super jaudīga nedēļa. Nedēļa, kurā varat pilnībā restartēt savu dzīvi jaunā līmenī un kvalitātē. Enerģijas būs daudz, tādēļ noteikti, ja varat ko darīt, dariet – nekādā gadījumā neatlieciet. Jo sevišķi tēmas un jautājumus, problēmas un aktualitātes, kuras jūs galvā pārcilājat ne pirmo reizi.

Savukārt, ja jums nav nekas aktuāls risināms, tad kā minimums piekopiet fiziski aktīvu dzīves veidu. Jo neizlietotās enerģijas sekas var būt diezgan nepatīkamas – no neiecietības, aizkaitināmības, neapmierinātības, līdz pat daudz agresīvākām izpausmes formām.

Atgādinu, ka šis ir retrogradā Merkūra periods, kas nozīmē, ka periods ir vairāk piemērots lielu tēmu un jautājumu noslēgšanai, sakārtošanai vai arī, lai iedziļinātos un aizraktos līdz jebkuras problēmas saknei. Savukārt nav piemērots, jauniem, agrāk neizskatītiem sākumiem.

9. novembrī būs iespējams noslēgt, nokārtot vai sakārtot kādu lielu tēmu, jautājumu, kuru risinājāt jau no 2019. gada sākuma. Šīs tēmas galvenā būtība – kā sapni padarīt par īstenību? Kā kādu ieceri, sajūtu kopumu, aizraušanos, padarīt par konkrēti izpaustu un aptaustāmu savas dzīves realitāti?

Nedēļas nogalē jau ļoti spēcīgi būs jūtama pilnmēness tuvošanās. Līdz ar to emocionāli varat kļūt nepacietīgāki, mentāli – asāki, tiešāki, bet, iespējams, arī daudz atklātāki kā citkārt.

Intuīcija, sapņu pasaule un iztēle darbosies ļoti spēcīgi, tādēļ vislabāk jutīsies visi tie, kuri dabiski rezonē un ieklausās savā sajūtu pasaulē.

Auns

Šajā nedēļā jūsu jauda sasniegs tādu kā kulminācijas punktu. Ja kādu laiku mēģināt iziet jaunā darbības sfērā, kā savādāk sevi pozicionēt profesionālajā jomā, arī risināt jebkāda veida attiecības, kuras prasa no jums jaunu pieeju, tad tagad jūs varat spert izšķirošo soli. Pilnībā saraujot saites vai noslēdzot pagātni un izejot jaunajā etapā. Dēļ tā, ka enerģijas ir ļoti sakāpinātas, bet fiziski izpausties ir savi apgrūtinošie faktori, jums var būt sajūta, ka dzīve ir cīņas lauks, kur jūs ejat pa svešām, vēl īsti neiestaigātām takām. Tādēļ, lai jūs atgūtu labu pašsajūtu, būtu ieteicams atgriezieties pie jums labi pazīstamām un iemīļotām fiziskajām aktivitātēm, kā sports, pastaigas, peldēšana vai tamlīdzīgi.

Vērsis

Šonedēļ jūs varat iziet uz fināla taisnes kādā ļoti sarežģītā un ilgstoši risinātā jautājumā. Galvenās tēmas būs saistītas ar diezgan vērienīgām dzīves izmaiņām, uz kurām jūs jau visu 2019. gadu mērķtiecīgi virzāties. Šajā nedēļā varat piedzīvot ilgi gaidīto izrāvienu, jautājuma pavirzīšanos uz priekšu, kas tālāk jau vedīs pretī jaunam sevis redzējumam un jaunai pašrealizācijas formai. Atcerieties, jūsos šobrīd dominē ļoti augsti ideāli, kā arī taisnīguma un godīguma sajūta, kas var “piešaut” pulveri tam, lai šonedēļ lietas tiešām kustētos uz priekšu. Jūsu sapnim, ko jūs visiem spēkiem vēlaties padarīt par realitāti, šonedēļ gaidāms noslēdzošais impulss, kas parādīs - kas no tā kļūs par jūsu realitāti.

Dvīnis

Ja attiecības, mīlestība, aizraušanās un kaislība ir viena no jūsu pēdējā mēneša aktualitātēm, tad jau šīs nedēļas sākumā ir gaidāms kāds pavērsiens, lūzums, pāreja, būtiskas izmaiņas, ka var būt gan satuvināšanās, gan attālināšanās iemesls. Būtu jāuzmanās dominēt un uzspiest apkārtējiem, sevišķi tuvajiem, savu viedokli. Bez tam, jums šonedēļ būs simtiem dažādu lietu, darbu, uzdevumu un jautājumu, kā darbā, tā mājās, kuri ir sen gaidījuši brīdi, lai tos nokārtotu. Savukārt jūsu lielā gada tēma, kura šonedēļ ieies finiša taisnē būs saistītas ar jūsu karjeru, profesionālajiem panākumiem, iespējams arī biznesu vai kādām paša iniciatīvām. Ja šeit gaidāma kāda virzība, šonedēļ tam būtu jākļūst skaidram.

Vēzis

Šis ir īpašs laiks un tieši jūs esat vieni no tiem laimīgajiem, kuriem ir vislielākās iespējas šo pārmaiņu enerģiju ievirzīt sev vēlamā, labvēlīgā gultnē. Nedēļas sākuma spriedze jums būs saistīta ar partnerattiecībām, pārējo ģimenes locekļu attieksmi pret jūsu partneri vai jūsu jauno publisko tēlu, lomu, statusu. Katrā gadījumā problēmas sakne būs jāmeklē vai nu sevī vai starp saviem pašiem tuvākajiem un mīļākajiem. Ieklausieties savā intuīcijā, tā jums tagad būs īpaši stipra un palīdzēs izlaipot pat ļoti sarežģītās situācijās. Jūsu lielā vīzija, sapnis, dzīves stratēģija, kura formējās jau no gada sākuma, šonedēļ beidzot būs izkristalizējusies tās gala formā – skaidros, konkrētos soļos un rezultātos.

Lauva

Nedēļas sākumā jums būs ļoti daudz darāmā, visur kur būs jāuzspēj pabūt, nokārtot un visu ko atrisināt vai noorganizēt. Sevišķi, kas saistīts ar citiem cilvēkiem un dažādām formalitātēm. Ikdienā būtu vēlams ieviest vairāk fizisko aktivitāšu, lai mazinātu spriedzi un atjaunotu iekšējo līdzsvaru. Var atrisināties kāds sen iestrēdzis darba jautājums, saņemt satraucošu ziņu. Tieši uz mājas lietām šobrīd aizies diezgan daudz enerģijas, vajadzēs pārrunāt un izskaidroties vai arī kopēji risināt un pārvērtēt iespējas uzlabot dzīves apstākļus. Ja jau no gada sākuma cenšaties ieviest ļoti drosmīgas un vērienīgas pārmaiņas, tad šajā nedēļā jūs sapratīsiet tieši kā tas tiešām var kļūt par jūsu realitāti.

Jaunava

Šonedēļ var uzrasties kādi negaidīti papildus tēriņi dēļ bērniem, hobijiem vai izklaidēm. Tas var sagādāt papildus stresu, kuru būtu ieteicams izstrādāt ar aktivitātēm svaigā gaisā. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai arī atkal satikšanās ar senu mīlestību, kur augsts potenciāls ir izveidoties kaut kam īpašam. Ja kāda sena mīlestība ir atstājusi jūsu dzīvē pēdas, tad tieši šonedēļ ir vispiemērotākais satikties, izrunāt, salikt visu pa plauktiņiem, pirmām kārtām, jau pašiem priekš sevis. Tieši mīlestība ir viena no lielajām jūsu šī gada tēmām, kas šonedēļ beidzot ieies savā finiša taisnē, vai nu atbrīvojot vietu vai arī uztverot nopietnāk to, kas jums jau ir. Jūs mācāties nepazaudēt sevi jebkurā no mīlestības formām.

Svari

Ko jūs gribat? Ko jūs patiesi vēlaties? Tie būs galvenie jautājumi uz kuriem šonedēļ jūs meklēsiet atbildes. Bez tam, iespējams, jūs ļoti cītīgi skaitīsiet, rēķināsiet, plānosiet un menedžēsiet savas finanses. Ja spēsiet atbildēt uz minētajiem jautājumiem, tad, visticamāk, lai sarūpētu ko jaunu, labiekārtotu savu dzīves vietu vai uzlabotu darba apstākļus. Nedēļas sākumā iespējams ģimenē būs kāds strīds, kurš jūs mudinās paplašināt savu apvārsni - ko jaunu apgūt, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un vispār pavadīt vairāk laika ārpus mājām. Šonedēļ arī noslēgsiet vienu no lielajām gada tēmām, primāri, kā iekārtot savu ikdienu vai organizēt savu darbu tā, lai tas būtu mierīgāks, plūstošāks un patīkamāks.

Skorpions

Šī nedēļa sāksies ļoti dinamiski. Enerģijas jums būs daudz, bet salīdzinoši grūti būs to tieši un atklāti izpaust. Rezultātā var attīstīties iekšējā agresija, neapmierinātība un citi destruktīvi stāvokļi, kas jūsu dzīvei var piesaistīt dažādus “riskus” kā magnēts. Tādēļ jums ir ļoti ieteicams nodoties fiziski aktīvam un drošam dzīvesveidam. Atrodiet kā savu iekšējo uguni izpaust apzināti un kontrolēti. Labprāt kavēsities nostalģiskās atmiņās un peldēsities pagātnes ainās. Šajā nedēļā ir iespējams tikt skaidrībā ar vienu no lielajā gada tēmām, kura jums ir saistīta ar to, kā tikt pie mazuļa, vai kā izveidot skaistas romantiskās attiecības, vai kā piepildīt savu dzīvi ar ko patiesi aizraujošu un interesantu.

Strēlnieks

Lai jūsu enerģija varētu izpausties ar pilnu jaudu, vispirms ir jāatbrīvo arēna no visa liekā, mākslīgā, traucējošā un iestagnētā. Tam arī lielākoties būs veltīta visa jūsu enerģija novembrī. Tieši šī nedēļa mudinās iziet uz krasām pārmaiņām jūsu ilgtermiņa plānos un, iespējams, finansiālais faktors būs jūsu lielākais motivators. Katrā gadījumā naudas tēma šonedēļ solās būt gana svarīgs un nozīmīgs atskaites punkts, pēc kura jūs spriedīsiet vai nedēļa ir pagājusi labi vai slikti. Tāpat arī šonedēļ jums būs iespēja noslēgt vienu no lielajām gada tēmām, proti, kā ģimenei dot vajadzīgo drošības un aizsargātības sajūtu, kā sevi un savus tuvus nodrošināt un atbalstīt, kā nopelnīt tik daudz, cik jums vajadzīgs.

Mežāzis

Šīs nedēļas jauda un “caursišanas” dotības lielā mērā attieksies tieši uz jums, Mežāži. Jums būs daudz enerģijas vai kāds konkrēts un jums tīkams mērķis, kas jūs spēcīgi motivēs savākti, pašdisciplinēti, mērķtiecīgi un maksimāli efektīvi virzīties pa vistaisnāko ceļu pretī iecerētajam. Šajā laikā varat paveikt tiešām neiespējamo, bet uzmanieties no pārslodzes un iekrišanas darbaholismā. Viss plānotais tagad ir jāpārskata un jāpielāgo jaunai situācijai, jaunajiem mērķiem. Tāpat arī jums ir iespēja beidzot noslēgt vienu no gada lielajām tēmām, kā izšķīdināt iekšējās robežas, bailes un barjeras, kuras jūs līdz šim ir atturējušas uztvert dzīvi un visu tajā notiekošo vieglāk, plūstošāk un elastīgāk.

Ūdensvīrs

Jums šis ir gana ambiciozs laiks, kad diezgan daudz laika un uzmanības veltīsiet pārdomām vai pārrunām par karjeras tālāko attīstību un citām nozīmīgām dzīves kursa izmaiņām. Nedēļas sākums būs vairāk piemērots ceļošanai un laika pavadīšanai ārpus savas ikdienišķās vides. Ja viss būs “kā parasti”, būsiet stipri neiecietīgs un neapmierināts, tādēļ ieplānojiet vismaz kādu izbraucienu pie dabas vai citu priekš jums interesantu laika pavadīšanas veidu. Šajā nedēļā var noslēgties viena no lielajām gada tēmām, kas jums ir saistīta ar to, kā nopelnīt naudu pietiekami, lai varētu vairāk pavadīt laiku tā kā jums patīk, iespējams, ceļojot, vai vasarnīcā, kaut kur tālu prom no citu acīm, vai ar kādu no saviem hobijiem.

Zivis

Nedēļas pirmās puses spēcīgās enerģijas jūsos radīs vajadzīgo nospriegojumu, kas ļaus jums saprast, ka lai tiešām sasniegtu tos plānus, kuri jums ir tik ļoti svarīgi, jums jāsāk ar iekšējām pārmaiņām, sevis pārveidi. Tas kādi jūs esat uz doto brīdi – spēj sniegt tikai to, kas jūsu dzīvē jau ir. Ja vēlaties augt, paplašināties, virzīties un attīstīties, jums būs jāļauj šim ceļam, procesam izmainīt arī jūs pašus. Šis ir ļoti intuitīvs un dziļš laiks, kurš priekš jums solās būt ar ļoti augstu pievienoto vērtību. Ļaujieties tam! Jūsu lielā gada tēma, kuru šajā nedēļā jūs varat noslēgt ir saistīta ar to, kā jūsu sapņus pārvērst par realitāti. Citiem vārdiem, ko jūs varat darīt jau tūlīt pat, lai sapnis kļūtu par īstenību.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru