girl 1037995 1280Nedēļas pats sākums vēl būs pilnmēness noskaņās, ar nepastarpināti tiešu, aktīvu rīcību un emocionālu reakciju uz notiekošo. Tomēr jau ar katru nākamo nedēļas dienu astroloģiskais fons paliks aizvien mierīgāks, arī sapņaināks un harmoniskāks.

Ja spēsiet savlaicīgi abstrahēties no pilnmēness ietekmes, tad nedēļa būs gana intuitīva un sajūtām piepildoša. Jūs varat apjaust un saprast vairāk nekā uzrakstītais vārds vai simbols. Dominēs tieši intuitīvā un sajūtošā pasaules uztvere. Tas var pastiprināt empātiju, līdzjūtību un vēlmi palīdzēt. Tāpat arī tur, kur iepriekš saskatījāt aizvērtas durvis un slēģus, tagad intuitīvi atklāsiet atvērtus logus, balkonus un skursteņus, rodot jaunus risinājumus kādai senai problēmai.

Gaisā virmos nopietni plāni un ieceres, sevišķi profesionālajā jomā, būs iespēja atklāt jaunu dimensiju vai ieraudzīt scenārijus kā darboties ar vēl plašāku vērienu. Viens no variantiem, varat apdomāt kādu lielāku pirkumu vai finanšu ieguldījumus.

Tāpat arī fonā virmos augsti ideāli, aizraušanās vai iemīlēšanās sajūta, apvienojumā ar precīzu un racionāli tiešu redzējumu lietišķajos jautājumos, kas palīdzēs atgūt iekšējo līdzsvaru, neielaisties strīdos ar sevi un citiem, un pievērsties dzīves baudāmajai un sajūtām bagātajai pusei.

Auns

Nedēļas pirmajā pusē jūs vēl var nedaudz paraustīt pilnmēness atskaņas ar spēcīgu vēlmi visu sasniegt, panākt un izdarīt tūlīt un tagad, neko neatliekot. Tomēr tūlīt pat jau sekos diezgan nomierinošs sapņainums, kas vedinās iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, dodot iespēju atrast mirkli relaksētai pastaigai vai peldei. Ja dosiet sev iespēju atpūsties, arī domas raisīsies vieglāk un idejas būs trāpīgākas. Partnerattiecības ir viena no galvenajām perioda tēmām, iespējami kādi attiecību saspīlējumi. Labs laiks lai pamatīgi iedziļinātos kādā jautājumā – sākot ar darbiem, biznesiem un saistītajiem projektiem, beidzot ar analītisku savas dzīves, mērķu un pieredzes izvērtējumu. Neaizraujieties ar paškritiku.

Vērsis

Otrdiena un trešdiena būs jūsu baudāmās dienas. Sniedziet sev iespēju izbaudīt kādu masāžu, SPA procedūru vai apmeklējiet restorānu, lai pamielotos ar kādiem gardumiem. Ja dosities iepirkties, būs ļoti grūti atturēties no kādiem impulsa pirkumiem. Ārpus tā, partnerattiecībās iespējamas dziļas, nopietnas un arī atkailinoši tiešas sarunas par sastrādāto, gribēto, kāroto un reālo. Šīs sarunas var ielikt pamatus tēmām, kuras turpināsiet analizēt, risināt un apdomāt vēl līdz pat decembra sākumam. Iespējams tiks pieņemti nopietni lēmumi par kādām jaunām saistībām – līgumiskām vai likumiskām. Tāpat arī ļoti vēlēsities piedot dinamiku jautājumiem saistībā ar kādu ceļojumu vai nepieciešamo apmācību.

Dvīnis

Dvīņiem prāts tagad būs pievērsies kādiem mega dižiem plāniem savā darbā vai ikdienā. Lai arī tajos būs jūtams vēriens un eksaltēta iedvesma, tajā būs arī gana liela deva praktiskas sazemētības, racionālas apdomas un intuitīvas gudrības. Ja jūsu profesija ir vairāk radoša – tad gaidāms produktīvs, iztēli rosinošs laiks, izmantojiet šo mūzas apciemojumu. Vērsieties pēc kolēģu vai darbinieku padoma vai atbalsta, neignorējiet sev apkārtesošos cilvēkus. Darbā var nākties saskarties vai atklāt kādu manipulāciju vai kolēģu intrigu. Neskatoties uz visu to, vēl joprojām lielākā daļa jūsu enerģijas un uzmanības būs pievērsta jūsu mīlas dzīvei vai kādām izklaidēm, kur viss notiks ar ne mazāku vērienu un intensitāti.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē vēl var bangot emociju un jūtu pasaule, kam būtu jāpalīdz jūs samotivēt uz drosmīgākiem soļiem un kardinālākiem dzīves pagriezieniem. Ārpus šīs ietekmes, ar katru nākamo nedēļas dienu aizvien vairāk jūs būsiet noskaņoti atpūtai, izklaidei, romantikai un mierīgai plūšanai pa straumei. Viegli iemīlēsities vai ar kaut ko aizrausities. Intuīcija šonedēļ darbosies ļoti spēcīgi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vai bērniem var būt sajūta, ka jūs lasāt otra domas. Šis būtu labs laiks, lai ar tuvajiem un mīļajiem padalītos par jums svarīgo vai izrunātos par dziļām, nopietnām, arī neērtām vai atmaskojošām tēmām. Tieši ģimene un mājas lietas šobrīd prasīs lielāko daļu jūsu enerģijas.

Lauva

Nedēļas pirmajā pusē pilnmēness radītais emocionālais bunts varbūt arī jums diezgan ātri pāries, tomēr tēmas un jautājumus, kurus tas būs pacēlis gan ne. Viena no šādām tēmām var būt saistīta ar nepieciešamajām izmaiņām jūsu darbā, darba vidē vai pienākumos. Sevišķi, ja pēdējā laikā esat pasākuši slimot, tas norādīs uz nepieciešamību no kaut kā atteikties, samazināt slodzi. Cita tēma var būt saistīta ar nekustamo īpašumu, tā pārdošanu vai apsaimniekošanu, kas arī var prasīt daudz enerģijas, bet sola arī drīzu risinājumu. Jautājumi, kurus tagad pacelsiet vai sāksiet risināt, būs aktuāli vismaz uz pusotru mēnesi. Jūs raksiet dziļi un pamatīgi jebkurā jums svarīgā jautājumā. Iespējamas daudz jaunas iepazīšanās. 

Jaunava

Nedēļa būs piemērota dziļām, nopietnām un atklātām sarunām ar savu partneri. Jūs pats gan šobrīd būsiet izteikti komunikabls ne tikai ar savējiem, bet pamanīsities aprunāties arī ar kaimiņu, tuvajiem radiņiem, pakomunicēt sociālajos tīklos un nedēļas laikā varat diezgan iespaidīgi paplašināt savu paziņu loku. Šonedēļ jūs būsiet noskaņots aizrakties līdz patiesībai, tādēļ varat nodoties informācijas meklēšanai, citu izklaušināšanai un kursu apmeklēšanai. Tāpat arī, ja pamanīsiet kādus maldus vai puspatiesības, jūs naski metīsities iekšā diskusijā ar savu patiesību. Šis jums ir laiks, kad ļoti daudz enerģijas būs novirzītas tieši uz naudas pelnīšanu un ienākumu gūšanu. Varat ko lielāku arī pārdot.

Svari

Turpinās Svaru laiks, kas katram atsevišķi, bet jo sevišķi jums liek piedomāt pie tā, cik harmoniski jūs mijiedarbojaties ar apkārtējiem cilvēkiem. Šajā laikā jūs esat apņēmīgāki, uzņēmīgāki, pārliecinātāki un mērķtiecīgāki kā citkārt. Sevišķi šīs nedēļas jubilāri var būt noskaņoti lielākām dzīves pārmaiņām tuvākā gada laikā. Tuvojoties nedēļas nogalei, jūs izpaudīsities aizvien mierīgāk, pārdomātāk un sabalansētāk. Labas iespējas saņemt vai nu ļoti pārdomātas un sajūtas rosinošas dāvanas, piemēram, kāda pasākuma vai koncerta biļetes, vai arī ko pavisam praktisku. Šis būs piemērots laiks, lai aprunātos ar kādu vai izvērtētu sava materiālā ienākuma adekvātumu, kā arī apdomātu un celtu gaismā kādus jaunus savus talantus.

Skorpions

Skorpionu tiešumam un intriģējošajai noslēpumainībai jau vairs nevajadzētu nevienu pārsteigt, tomēr, tomēr … jūs varat iemīlēties paši vai kāds var iemīlēties jūsos, acīs iededzot aizrautības liesmu un iedvesmojot. Šis jums ir netiešā spēka pielietošanas laiks – laiks, kad apburt vai panākt savu ar runas mākslu, izskatu vai citām dabas dotām dāvanām. Laiks, kad jums būs svarīgi un arī viegli padosies iepatikties citiem cilvēkiem. Intuīcija jums būs ļoti spēcīga, tādēļ jūs diezgan labi arī apjautīsiet kādu efektu uz otru spējat atstāt ar savu skatienu, klusēšanu vai žestu. Labs laiks, lai aizraktos līdz patiesībai jebkurā jautājumā, būsiet talantīgs melu atmaskošanā un cīņā par taisnību. Mācieties apstāties.

Strēlnieks

Jūsu privātā dzīve un iekšējā pasaule šonedēļ būs dinamiskākās jomas. Jūs būsiet orientēts uz dziļām pārdomām vienatnē vai stipri izolējoties no svešām acīm. Šis var būt pateicīgs laiks, lai rakstītu, pētītu, apcerētu jaunas idejas vai vienkārši, lai atpūstos. Iespējams paklusām plānosiet vai apdomāsiet jaunus veidus kā, kur un kādā veidā nopelnīt. Tanī pašā laikā, fiziski jums daudz enerģijas un resursu būs novirzīti kādām draudzīgām kopā sanākšanām ar mērķi sadarboties un realizēt kopējus plānus vai arī nepieciešamība pārskatīt pašas attiecības un no kaut kā atteikties. Ļoti viegli padosies identificēt jebkuras ieceres vājās vietas, atklāt nepilnības, arī sevī pašā. Jāuzmanās ar to aizrauties.

Mežāzis

Lai tiktu skaidrībā pašam ar sevi, jums būs nepieciešams izrunāties par pašu slēptāko un svarīgāko, patiesi nododoties dziļām, pat intīmām sarunām. Tādēļ draudzīga kopā sanākšana vai draugu apciemošana būs jums īsti laikā. Tas palīdzēs izkristalizēt svarīgo un izprast savu iekšējo nostāju. Profesionālajā jomā vēl joprojām ir labas iespējas gūt panākumus un uz mērķu sasniegšanu šobrīd ir novirzīta lielākā daļa jūsu enerģijas. Lai sasniegtu iecerēto, jūs būsiet gatavi ļoti spēcīgi mainīties un atlikt šodienas priekus un baudas uz vēlāku. Ja nebūsiet pārpūlējušies, jūs intuitīvi sajutīsies tālākos soļus, plānus un aktivitātes, kas veicamas ceļā uz mērķi. Jāuzmanās pārāk neaizrauties ar plānošanu.

Ūdensvīrs

Šo nedēļu jūs izjutīsiet vairāk kā pozitīvu. Dzīve jums var dāvāt jaunas iespējas, idejas, ieceres un vīzijas, kas var aizraut, iedvesmot un pacelt virs ikdienības. Šis ir laiks, kad lielākā uzmanība būs pievērsta savu horizontu paplašināšanai, ko visvieglāk var panākt ceļojot, mācoties vai ieklausoties gudros cilvēkos. Šonedēļ var tikt vestas sarunas par jaunu amatu, darba vietu vai pienākumiem un to samaksu. Radošo profesiju pārstāvji var plūkt laurus – atzinības un materiālās atlīdzības veidā. Jums piemitīs spēcīga iztēle un spēja domāt ārpus ierastajiem rāmjiem, ja nekoncentrēsities uz praktisko pusi, tad no tā iedvesmosities pats un spēsiet līdzi aizraut arī citus. Labs laiks uzstāties vai prezentēt.

Zivis

Arī šis periods jums iezīmējās ar diezgan spēcīgu alķīmisko uguni, kad tiekat vedināti uz drosmīgiem soļiem ārējā vidē un nozīmīgu pāreju iekšienē. Tomēr jau ar trešdienu enerģijas jums paliks daudz harmoniskākas. Intuīcija būs ļoti spēcīga un tagad jau ar diezgan minimāliem pašapmāna riskiem. Arī iztēlei, radošajām idejām un projektiem būs liela loma jūsu šīs nedēļas notikumu gaitā. Pie tam, to visu gribēsies arī realizēt, uzradīt. Nozīmīgāko veikli iestarpināsiet savos lielajos ilgtermiņa plānos vai arī padalīsities ar draugiem,  iedvesmojot viņus ar savu vīziju jauniem varoņdarbiem. Šis būs labs laiks, lai nodotos garām, dziļām un sajūtām bagātām sarunām par nākotnes sapņiem un iecerēm.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru