infinity 2019466 1280Šī nedēļa būs ar pieaugošu intensitāti un virzošu iekšējo dinamiku, līdz tās kulminācijai ar pilnmēnesi. Ļoti daudzos līmeņos būs jūtama spēcīga šūpošanās un svārstīšanās no vienas galējības otrā. Dzīves pretmeti paliks tik uzskatāmi un acīmredzami, ka nāksies vien atzīt, ka piepildījums ir meklējams kādā viduspunktā, kaut kur starp abām galējībām.

Šajā nedēļā iespējamas provokācijas un atklāsmes, jaudīgas apjausmas un liela apņēmība ienest savā dzīvē ko jaunu, nebijušu, arī izaicinošu vai pat riskantu. Prāts dabiski tieksies meklēt aizvien jaunas takas un scenārijus, lai palīdzētu tikt pie jaunas un aizraujošas pieredzes. Šis laiks būs pateicīgs jaunām biznesa iniciatīvām, finansējuma vai investīcju atrašanai. Savukārt riskants, ja nepārdomāti iepirksities, vēl jo vairāk, ja uz kredīta.

Savstarpējo attiecību jautājumi kļūs īpaši aktuāli, sevišķi prasme rast kompromisus nepazaudējot pašiem sevi. Savukārt, ja jums bagāžā ir sāpīga un līdz galam neatlaista pieredze partnerībā, tad mijiedarbībā ar otru jūs ļoti spītīgi izvairīsities meklēt risinājumus, paši par to pārdzīvojot.

Visas nedēļas garumā tiks meklētas jaunas iespējas – iespējas izaugsmei, attīstībai, piepildījumam; iespējas mācīties, ceļot vai sevi izzināt. Vēlākais jau uz nedēļas nogali būtu jābūt atrastam un uzņemtam šim jaunajam kursam.

Paralēli tam, gaidāmais 14. oktobra pilnmēness piedos savu emocionālo eksaltāciju un nepacietību. Sagādājot motivāciju strukturēt un kritiski izvērtēt saņemto informāciju un zināšanas, kā arī izskatīt to praktisko lietderību un efektivitāti, nebaidoties tā šerpi un konkrēti atmest visu samāksloto, nedabisko un neefektīvo.

Lai harmoniska un iespējām bagāta nedēļa!

Auns

Šis jums varētu būt viens no izaicinošākajiem periodiem. Tagad pāri visam būs nevis temps un apņēmība, bet spēja harmoniski - vietai, cilvēkiem un situācijai atbilstoši izpausties. Tas nozīmē, ka būs jārēķinās ar citu viedokļiem, formālām prasībām un noteikumiem. Savukārt, lai tos uzzinātu būs jājautā, jāuzklausa, jāpēta un jāpārbauda. Šī iemesla dēļ vien jau jums var rasties sajūta, ka visa pasaule ir pret jums, jūs kavē vai kaitina ar saviem jautājumiem un neuzticēšanos jūsu viedoklim. Varat apsvērt vai jau saņemt finansējumu kādai no savām profesionālajām iecerēm, bet noteikti ne kādu iegribu apmierināšanai. Gaidāmais pilnmēness būs ļoti jaudīgs un spriedzes pilns, tādēļ atrodiet laiku sportam un svaigam gaisam.

Vērsis

Ar šo nedēļu Vērši ļoti spēcīgi sajutīs kopējo enerģiju nomaiņu. Notikumu daba vedinās iziet ārpus ierastās komforta zonas, nedodot jums iespēju atslābināties. Ļoti iespējams jūs jau kādu laiku mēģināt savā dzīvē noturēt kādas attiecības, darbu vai hobiju, kurš jums vairs nesniedz to piepildījumu kā agrāk. Ja būsiet godīgi pret sevi, spēsiet to pamanīt un atlaist, tad, kopā ar pilnmēness emocionālo jaudu, jums tiks radīti apstākļi, lai iznestu šo tēmu jaunā līmenī. Nedēļas nogale solās būt nemierīga – naudas vai attiecību jautājumos parādīsies spontanitāte un neapdomīgums. Jūsu partneris var likties noslēgtāks vai distancētāks, bet, ja izdosies uzvedināt uz sarunu, tad var būt pat skarbi tiešs.

Dvīnis

Šonedēļ jaunas idejas vai esošo ieceru jauns dziļums un izpratne dāsni uzradīsies spontānu atklāsmju un atziņu veidā. Tanī pašā laikā jums būs liela vēlme un arī labas iespējas atrast veidu kā daļu no tām manifestēt arī dzīvē. Laiku jūs lieki nevēlēsities tērēt. Sevišķi būs labas iespējas atrast noderīgus risinājumus darba sfērā, savu pienākumu izpildē. Šis būs labs brīdis, lai apgūtu jaunas programmas, palīdzētu ar padomu kādam kolēģim vai meklētu kādu palīgu. Sirdī brīvajiem Dvīņiem būs labas iespējas iepazīties un izveidot jaunas romantiskās attiecības. Jūsu labsajūtai šonedēļ būs ļoti svarīgi, lai jūs atrastu balansu starp darbu un atpūtu, draugiem un mīlestību, bērniem un profesionālajiem pienākumiem.

Vēzis

No šīs nedēļas jūs kļūsiet nedaudz vairāk noskaņoti uz atpūtu, izklaidēm vai romantiskām attiecībām. Vismaz idejiski, prātā. Jums var būt iespēja pavadīt laiku gana neraksturīgi, piemēram, negaidīti iemīloties, aizraujoties vai izmēģinot kādu jaunu hobiju, izklaidi. Tāpat jūs negaidīti varat saņemt kādu ziņu, piedāvājumu vai dāvanu. Ģimenes cilvēkiem bērni un laulātais partneris prasīs papildus laiku un uzmanību. Intuīcija tagad darbosies ļoti spēcīgi, bet ir jāuzmanās neapmaldīties virtuālajā vai citā ilūziju pasaulē, sevišķi 11. oktobrī. Nedēļa kopumā var būt kādu svarīgu notikumu, pārmaiņu vai pāreju virzītāja. Pilnmēness aktivizēs nepieciešamību sabalansēt darbu un mājas dzīvi.

Lauva

Jūsu ikdiena solās būt gana piepildīta un kustīga. Attiecībās ar brāli, māsu vai kaimiņu var parādīties kāds asumiņš vai negludums. Jums piemitīs tendence aktīvi aizstāvēt savu viedokli un tiešākā, nepastarpinātākā veidā izteikt visu, kas uz sirds būs sakrājies. No šīs nedēļas sākas laiks, kad lielu prieku un piepildījumu spēsiet gūt no laika pavadīšanas mājas vidē. Ja dosiet sev iespēju mierīgi padzīvoties, atpūsties un izbaudīt mājas atmosfēru, tad daudz vieglāk būs tikt pie jauniem risinājumiem, svarīgām atbildēm un dziļākas izpratnes darba un karjeras jautājumos. Paši jūs tieksities pēc jauniem cilvēkiem, iespaidiem un izklaides iespējām, bet pilnmēness visu laiku atgādinās par pienākumiem un vedinās satraukties par nākotni.

Jaunava

Šonedēļ jūs būsiet noskaņoti pētīt, analizēt, iedziļināties un aizrakties līdz patiesībai jebkurā jautājumā un sarunā. Jums var būt interesantas idejas un oriģināls lietu redzējums, kas uz apkārtējiem atstās spēcīgu iespaidu. Laika pavadīšana ar sievietēm, neatkarīgi no jūsu dzimuma, atlikušo mēnesi jums kļūs ļoti svarīga. Ļoti labas iespējas sakārtot dokumentus vai jebkādus citus formālus jautājumus. Pilnmēness iespaidā saaktualizēsies naudas jautājumi – kā pelnīt vairāk, kā un ko pārdot, arī naudas aizņemšanās vai parādu atgriešana. Piemērots laiks reklāmai, sludinājumu izvietošanai, lai ko lielāku pārdotu, piemēram, automašīnu vai ko citu, jūsu darba specifikai raksturīgu.

Svari

Šis jums, Svari, ir enerģiskākais un uzņēmīgākais laiks aptuveni divu gadu griezumā. Tādēļ, ja jums ir kas iniciējams un jauns plānojams, tad noteikti neko vairs neatlieciet. Apkārtējiem un pat jums pašiem var likties, ka esat palikuši egoistiskāki, bet visticamāk šai sajūtai nebūs reāls pamatojums. Šis ir labs laiks arī lai uzsāktu mācīties vai, lai caur jaunām paziņām paplašinātu savu redzes loku. Tāpat arī šonedēļ varat saņemt kādu negaidītu, oriģinālu dāvanu vai finansiālus bonusus. Pilnmēness jums būs ļoti spēcīgi jūtams. Kopā ar attiecību tēmas saaktualizēšanos, tas vedinās uz izaugsmi, attīstību, kā arī lietišķi risināt jebkurus ģimenes jautājumus un nodrošināt nepieciešamību pē cspēcīgām iekšējām pārmaiņām.

Skorpions

Šonedēļ jūs vairāk piedomāsiet pie sava ārējā tēla, pastāv diezgan liela iespēja, ka jūs vēlēsities krasi mainīt savu imidžu vai izskatu kopumā. Jūs dosiet priekšroku provokatīvām, izaicinošām un drosmīgām izvēlēm. Jums kļūs ļoti svarīgi sajust savas harizmas un seksualitātes spēku. Jūs labprāt izaicināsiet ar vārdiem, žestiem, acu skatienu un flirtu. Mīlestībā būsiet diezgan privātīpašniecisks un greizsirdīgs, pieprasīsiet nedalītu uzmanību sev. Viegli pamanīsiet otra cilvēka vai pasaules nepilnības un trūkums, kā iespaidā varat diezgan sarkastiski vai melni pajokot. Pilnmēness izcels nepieciešamību pievērsties kādiem ikdienas darbiem, rutīnai, bet jūs pats tieksities pavadīt laiku vairāk izolēti, prom no ikdienības.

Strēlnieks

Visas nedēļas garumā, ar katru dienu aizvien vairāk jūs tieksities uz kādu jaunu etapu, sākumu, paplašināšanos vai iespēju apzināšanu un izmantošanu. Jūs veiksmīgi varēsiet pievērsties tiem plāniem un jautājumiem, kuriem būs kāda ilgspēlējoša nozīme. Šis būs arī piemērots laiks, lai apdomātos un izanalizētu kādu jautājumu. Tieši laika pavadīšana vienatnē var palīdzēt tikt pie vērtīgām atziņām un atklāsmēm, kā arī veicinās produktīvu intelektuālo darbu. Pilnmēness iespaidā vieniem būs kāda aizraušanās, bet citiem bērni radīs to emocionālo sasprindzinājumu, kas var apgrūtināt visu iepriekš plānotā realizāciju. Naudas jautājumiem būs jāpieiet lietišķi un kopumā būs jāmaina sava attieksme.

Mežāzis

Nedēļa aizsāksies ar kādiem stresiem darba, karjeras un mērķu sasniegšanas jomā. Tā kā šis ir viens no jaudīgajiem un uz ambīciju realizāciju orientētajiem periodiem, tad briestošās izmaiņas un speramie soļi būs gana vērienīgi un jums nozīmīgi. Jūs spēsiet skaidri apzināties, kas ir tālākās darbības, lai sasniegtu iecerēto. Klāt esoša ir pārmaiņu enerģija. Jūs viegli atradīsiet kontaktus, paziņas, draugus vai domubiedrus, kas jūs var atbalstīt vai palīdzēt sasniegt plānoto. Tomēr jārēķinās, ka vismaz vēl šonedēļ astroloģiskais klimats ir stipri nepatstāvīgs, tādēļ iespējami pārsteigumi un diezgan daudz nekonkrētību. Pilnmēness piešķils papildus guni jūsu ambīcijām.

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējama kāda saruna vai negaidīts sarunas pavērsiens ar jūsu vadību. Esiet gatavi lietišķi un diezgan praktiski paust savu viedokli un profesionālo redzējumu. Jums būs ļoti svarīgi, lai attiecības ar kādu autoritāti veidojas pēc iespējas harmoniskākas. Šis var būt laiks, kad iet uz darba interviju, kad novadīt prezentāciju vai tā godīgi izrunātos ar kādu sev svarīgu cilvēku. Naudas jautājumos var būt diezgan daudz neskaidrību, sevišķi 10. un 11. oktobrī, esiet uzmanīgi ar solījumiem un tēriņiem. Labs laiks, lai apgūtu tās zināšanas un prasmes, kas ir nepieciešamas tālāko plānu realizācijai. Pilnmēness gaisotne padarīs neatliekamus visus jautājumus, kas ir saistīt ar izaugsmi un attīstību.

Zivis

Jūsu intuīcija un sajūtu pasaule šonedēļ būs ļoti spēcīga. Var būt zīmīgi sapņi un spēcīgas apjausmas, sevišķi 10. un 11. oktobrī. Tomēr pilnmēness gaisotne var šīm sajūtām piejaukt pārāk lielu baiļu devu, kas var apgrūtināt spēju atšķirt patiesību no maldiem. Jums var būt oriģinālas un interesantas idejas gan par to kā atrisināt šā brīža problēmas, gan arī kā bagātināt savu dzīvi. Šis būs piemērots laiks, lai paplašinātu redzesloku un iedziļinātos kādā jums svarīgā jautājumā. Tāpat jūsu domas daudz klīdīs par un ap ceļojuma vai izglītības tēmu. Pilnmēness iespaidā var saaktivizēties satraukumi par naudu un varat pat sākt apsvērt aizņēmumu, tomēr šonedēļ vēl nevajadzētu ar to steigties.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru