mountains 4511658 1280Šajā nedēļā turpinās jaunmēness fāze. Tas nozīmē, ka laiks sēt sēklas un aktivizēt visas tās ieceres un plānus, kurus šomēnes, šogad vai jebkādā citā laika nogrieznī vēlaties savā dzīvē realizēt. Enerģijai būs tendence pieaugt un iecerēm ievirzīties patstāvīgi progresējošā gultnē.

Papildus tam, šonedēļ jo īpaši, bet praktiski jūtami visu oktobra mēnesi, būs izteikts risks iekrist ilūziju, rozā briļļu, pasaules glābēja vai sevis žēlošanas lamatās. Savukārt šīs enerģijas augstākais potenciāls ir tuvināties augstākai mīlestības izjūtai, dziļai empātijai, intuīcijai, ticībai, mākslinieciskam smalkumam un augstiem ideāliem. Tādēļ sapņi un astrālā pieredze var būt īpaši dziļa un intensīva, vieniem, lai atklātu plašo darbības lauku sevī, bet citam – intuitīvu atklāsmju pilni.

Sākot ar 3. oktobri, divu mēnešu garumā, prāta daba, domāšanas un runāšanas veids, sarunu raksturs un lēmumu pieņemšanas loģika būs vērsta uz dziļumu, lai atklātu, atvērtu vai izraktu pašu galveno, svarīgāko. Dominēs princips – labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli. Jāuzmanās, ka kopā ar patiesības meklējumiem netiek pazaudēta tolerance un vispārējā cilvēkmīlestība.

Savukārt jau ar 4. oktobri, pusotra mēneša garumā būs apgrūtināta iniciatīva un spēja vienpersoniski risināt jautājumus. Tiks meklēti harmoniskākie scenāriji, lai visiem tiešām būtu labi, bet, tā kā tas praktiski nav iespējams, tad daļa no jūsu skaistajiem plāniem, projektiem vai iecerēm var būt problemātiski virzīt uz priekšu. Tanī pašā laikā visām aktivitātēm, kuras ir vērstas uz sadarbību un partnerību, tagad būs zaļā gaisma.

Pāri visam, šī nedēļa nebūs mierīga, tieši otrādi, iekšiņā kas kņudēs un urdīs pietiekami stipri, lai stimulētu, motivētu un visādi citādi vedinātu izmantot šī perioda dāvātās iespējas. Tādēļ, labāk būtu rosīties pašiem, nevis gaidīt neomu, nemieru, neapmierinātību, lai kam saņemtos.

Lai nozīmīgiem sākumiem piepildīta nedēļa!

Auns

Jūsu vēlmes, vajadzības un iegribas būs jāspēj saskaņot ar mērķiem un reālajām iespējām, bet no kaut kā atteikties vai ar kaut ko samierināties, visticamāk, nevēlēsities. No ceturtdienas, divus mēnešus jūsu prāta enerģija – pārdomas, sarunas un iekšējā loģika būs vērsta uz to, lai nošķeltu māņus, visu neadekvāto, lielummānijas vai nesavtības radītos pārspīlējumus, sākumā savā prātā, bet pēc tam arī praksē, savā dzīvē. Tanī pašā laikā, no piektdienas, pusotru mēnesi, jūsu dabiskais fokuss būs vērsts uz kāda – partneris, mīļotais cilvēks vai sabiedrības kopumā - viedokli. Jums var rasties sajūta, ka visa pasaule ir pret jums, bet patiesībā šis ir laiks, kad jūs tiekat testēti, pārbaudīti vai provocēti darboties ar jums neraksturīgiem instrumentiem.

Vērsis

Nedēļa sāksies ar lieliem, globāliem jautājumiem un tēmām. Darbs, darba pienākumi vai kolēģi mudinās jūs iziet ārpus savas komforta zonas, atbildēt uz jautājumiem: Kur tālāk jūs vēlaties doties? Kas ir nākamā virsotne uz kuru jūs tiecaties? Vai tas ko jūs darāt ir gana jēgpilni? Ja izrādīsies, ka kādā vietā esat aizkavējies pārāk ilgi, dēļ ieraduma vai nevēlēšanās iziet uz pārmaiņām, nedēļa būs neērtas spriedzes pilna un liks meklēt risinājumus neko neatliekot. Sākot ar ceturtdienu, tuvākos 2 mēnešus, jūs drosmīgāk un pārliecinošāk pārstāvēsiet savu viedokli. Attiecībās – spēja sarunāties, veidot dialogu, atklāt savas patiesās jūtas un vajadzības, būs jūsu panākumu atslēga. Tuvāko pusotru mēnesi būs daudz darba.

Dvīnis

Mīlestība Dvīņiem būs galvenā nedēļas tēma, sevišķi attiecību kaislības un tuvība. Jūs viegli iemīlēsities un aizrausities, un savā aizrautībā var palikt grūtāk identificēt savus galvenos mērķus un dzīves fokusu. Visa uzmanība ļoti viegli var tikt pārnesta uz mīlas objektu. Tomēr no 3. oktobra, divu mēnešu garumā jūs lielāku vērību pievērsīsiet ikdienas pienākumiem un rutīnai. Šis būs piemērots periods, lai ieviestu kvalitatīvas un veselīgas izmaiņas savā ikdienā, kā sportošana vai diēta. Tāpat varat nodoties kādam jaunam intelektuālam darbam, pienākumam vai izaicinājumam kā pētījums vai informācijas apstrāde. Savukārt no 4. oktobra enerģija visvieglāk plūdīs izklaižu, rotaļīguma un prieka gūšanas virzienā.

Vēzis

Aktīvākā dzīves sfēra jums šobrīd ir mājas dzīve un ģimene nevis ārējās izpausmes, bet kā iekšējā nepieciešamība stiprināt savus dzīves pamatus un atjaunot iekšējo harmoniju. Nedēļas griezumā var būt kādi pārbaudījumi, sevišķi saistībā ar dzīvesbiedru vai partneri. Ja balstīsities sevī un iziesiet no savas iekšējās motivācijas, tad spēsiet līdzsvarot jebkurus attiecību negludumus. No ceturtdienas divu mēnešu garumā jūsu domas būs pievērsušās bērnu jautājumiem, izklaidei vai mīlestības meklējumiem. Savukārt no 4. oktobra jūs vairāk kā mēnesi visu savu enerģiju novirzīsiet savai dzīves vietai vai tuviniekiem. Labs laiks remontam. Nedēļas nogale jums var būt saspringta, ļaujiet sev atpūsties.

Lauva

Lauvu sociālā aktivitāte arī šonedēļ būs nepārspējama. Iepazīties, veidot jaunus kontaktus, apmeklēt kādus kursus, kaut vai aprunāties ar kaimiņu, tas viss jums tagad padosies īpaši viegli. Sākot ar 4. oktobri, pusotra mēneša garumā, tas kļūs par jūsu galveno dzinuli. Tā kā mijiedarboties un dalīties ar šo pasauli jums tagad būs tik svarīgi, šis būtu piemērots laiks, lai izvērtētu vai komunikācijas līdzekļi (telefons, internets, dators vai tml.) un pārvietošanās līdzekļi (automašīna, ritenis vai tml.) ir gana jaudīgi un efektīvi. Ja nav – laiks sagādāt jaunus. Savukārt jūsu domas uz tuvākajiem diviem mēnešiem būs pievērsušās mājas lietām – kārtojot īpašuma jautājumus, pētot dzimtas koku vai risinot attiecības ģimenē.

Jaunava

Naudas tēma un ar ienākumu gūšanu saistītie jautājumi turpinās būt jūsu uzmanības centrā. Tomēr arī jūsu mīlas dzīve var sagādāt pa kādam pārsteigumam un, tieši šonedēļ, ļoti daudz kas būs atkarīgs no jūsu pašvērtējuma. Citiem vārdiem – kā jūs pats sevi novērtēsiet, tā jūs vērtēs un redzēs arī apkārtējā pasaule. No ceturtdienas tuvākos divus mēnešus jums būs ļoti intelektuāli jaudīgs un stimulējošs laiks. Varat ieplānot rakstīt, pētīt, analizēt, ievākt informāciju, mācīties, kā arī visas tās aktivitātes, kur jums maksimāli daudz jārunā un jābūt sociāli aktīvam. Savukārt no 4. oktobra līdz pat novembra vidum jūs daudz enerģijas veltīsiet tam, lai spētu rast risinājumus labklājības nodrošināšanai.

Svari

Šarmēt, gūt nepastarpinātu apkārtējo uzmanību un atzinību, jums šobrīd būs ļoti svarīgi. Tāpat kā sajust savas seksualitātes spēku, izbaudot savas harizmas ietekmi uz apkārtējiem. Tikmēr, kamēr tas nekļūst par pašmērķi, jūsu iekšējais līdzsvars būs saglabāts. Pretējā gadījumā nedēļa solās būt nemierīga, jo vēlmes un iegribas jūs var pārmēru raustīt uz visām pusēm. No ceturtdienas, uz tuvākajiem diviem mēnešiem ar galvu metīsities iekšā pašvērtējuma, atalgojuma un naudas jautājumos kopumā. Savukārt no 4. oktobra, aptuveni pusotru mēnesi, jūs būsiet enerģiskāks, drosmīgāks un apņēmīgāks, nekā pēdējos divos gados. Tādēļ šajā periodā speriet pašus svarīgākus soļus un izejiet uz iniciatīvu.

Skorpions

Nedēļa solās būt gana temperamentīga, kaislīga un aizrautīga. Visnotaļ tāda, kāda jums ir pa prātam. Tieši mīlas dēka vai kāda virtuāla aizraušanās jums var atklāt jaunus dziļumus par sevi un līdz ar to arī enerģijas rezerves, par kurām jūs pats pat nenojautāt. No 3. oktobra divus mēnešus jūs tieksities saprast sevi labāk, iespējams veiksiet pašanalīzi. Lai to paveiktu, jūs varat aizrauties ar dažādiem testiem un pašizziņas metodēm. Trūkumu atrašanā sevī jūs kļūsiet ļoti talantīgi, tādēļ būtu jāuzmanās nekļūt pesimistiskiem vai sarkastiskiem. Savukārt no 4. oktobra tuvāko pusotru mēnesi jūsu aktivitātes būs kā asni, kuri briest zem sniega kārtas, gaidot īsto brīdi dīgšanai. Piemitīs tieksme noslēgties.

Strēlnieks

Laiks īstenot savus ilgtermiņa plānus. Tiem, kuri būs pasteigušies, jau sāks plūkt sava padarītā darba augļus. Savukārt, ja esat tikai ceļā uz to – jūs dīdīs nemiers un neapmierinātība, kas neļaus atslābt vai novirzīties no uzņemtā kursa. Tieši no 4. oktobra uz tuvāko pusotru mēnesi būs piemērots laiks tālejošu plānu realizācijai. Ja tādu nav – tad laiks būvēt sev jaunus plānus. Savukārt no ceturtdienas uz tuvākajiem diviem mēnešiem jums būs tendence nodoties klusām pārdomām, apcerei vai sāksiet plānot sev kādu ceļojumu. Ja ne citādi, jūs varat distancēties no ikdienības ar kādas grāmatas vai filmas palīdzību. Šajā nedēļā tikai ģimenes un mājas lietas var nebūt kārtībā, pārējās jomās gaidāms pacēlums, aktīva attīstība.

Mežāzis

Karjeras, profesionālo panākumu un mērķu sasniegšanas laiks turpinās. Šonedēļ vēl apvienojumā ar kaismīgu aizrautību, kas nodrošinās lielākas iespējas sasniegt visu to, ko būsiet iecerējis. Šis ir laiks aktīvai, nepastarpinātai rīcībai, drosmīgām prezentācijām un nopietnām pārrunām. No 3. oktobra uz tuvākajiem diviem mēnešiem jūs būsiet gatavs plānot, analizēt, izvērtēt un pārvērtēt savus ilgtermiņa plānus un tam jūs pieiesiet patiesi nopietni. Savukārt no 4. oktobra, posotra mēneša garumā lielākā daļa jūsu enerģijas plūdīs uz visambiciozāko un publiskāko mērķu sasniegšanu, tādēļ, ja jums ir aktuāli mainīt darbu, karjeru, statusu vai amatu, tad šis tam būs piemērots laiks. Izmantojiet iespējas.

Ūdensvīrs

Jaunas zināšanas vai atklāsmes var izaicināt jūsu vērtību sistēmu un radīt konfliktu zemapziņā tik ilgi, kamēr nespēsiet tās pilnībā akumulēt savā apziņā. Jūs gatavojaties jaunam lēcienam profesionālajā jomā, bet visam būs vajadzīgs arī laiks. No ceturtdienas uz diviem mēnešiem jūs savu mentālo enerģiju novirzīsiet uz panākumu gūšanu, iespējams, rakstīsiet, stāstīsiet, iesiet uz intervijām vai demonstrēsiet savus profesionālos talantus. Var būt arī pārrunas ar vadību vai arī pienākumi, kuri saistīti ar autoritātēm vai publiskām personībām. Savukārt no 4. oktobra uz pusotru mēnesi jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet kādam ceļojumam, zināšanu ieguvei vai to nodošanai tālāk citiem.

Zivis

Šis ir periods, kad jums būs pastiprināta intuīcija, paspilgtināti sapņi naktīs un arī iekšējā vilkme palīdzēt tiem, kuriem šajā dzīvē ir mazāk veicies. Šis ir laiks dziļām transformācijām un atklāsmēm, kas palīdzēs jums adekvāti pielāgot savus ilgtermiņa plānus realitātei. No ceturtdienas tuvākos divus mēnešus jūs labprāt mācīsities paši vai mācīsiet citus. Jūs prāts būs orientēts uz jaunu zināšanu, atklāsmju un izpratņu ieguvi. Savukārt jūsu ķermenis un daba – uz drosmīgām iniciatīvām. No 4. oktobra uz pusotru mēnesi, visa jūsu enerģija būs orientēta uz kādu nozīmīgu pāreju, izmaiņām iekšējā pasaulē un pēc tam, likumsakarīgi, arī ārējā pasaulē. Laiks dot sev iespēju vismaz pamēģināt, ļaujieties eksperimentam.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe 

Pievienot komentāru