grapes 4479871 1280Lielākā daļa nedēļas paies dilstošā, pavisam vecā Mēnesī. Dominēs attiecību jautājumi, savstarpējā atbildība un pienākumi. Tāpat arī būs sakāpināta taisnīguma izjūta, visi jautājumi tiks risināti ļoti nopietni, meklējot pareizākos un godīgākos ceļus.

Vecajā mēnesī, kas ilgs līdz pat sestdienas vakaram, ir labas iespējas saņemt atbildes un pabeigt visus jautājumus un procesus, kas var pilnībā noslēgt pat ļoti senus un stipri pasmagus jūsu dzīves jautājumus vai pat etapus. Var būt pat liktenīgi notikumi, kuri atbrīvos jūs no lieka smaguma, nastas vai pienākuma, kurš jūsu dzīvē sevi jau būs izsmēlis. Piemēram, kā tiesas gala lēmums par šķiršanos, valsts institūciju lēmums par jūsu biznesu vai īpašumu, vadības lēmums par atlaišanu no darba u.tml.

28. septembrī, pl. 21:26, gaidāmais jaunais Mēnesis Svaru zīmē, virzīs uz jaunu dzīves posmu, etapu, kas jau uz ilgu laiku var sarūpēt jaunus pienākumus, atbildības un oficiālas saistības. Tā galvenais mērķis būs sniegt vajadzīgo pieredzi, lai caur to gūtu izpratni, kas ir tas, ko jūs patiesi vēlaties. Jau oktobra beigās kāds no jums būs sapratis, ka ir atradis īsto vietu, cilvēku, virzienu, darbu, bet kāds cits nonāks pie gluži pretējām atziņām.

Tomēr kopumā ar šo jaunmēnesi sāksies ļoti produktīvs laiks profesionālajā jomā un uz izaugsmi orientēts laiks visa veida attiecībām. Tādēļ svētdien un pirmdien noteikti veltiet laiku, lai apdomātu un sakārtotu galvenās prioritātes šajās tēmās visam oktobrim.

Lai harmoniska ir šī lielās pārejas nedēļa!

Auns

Šonedēļ darba jums netrūks un dienas var paskriet pat īsti nemanot kā. Attiecības ar kādu formālu vai konkrētu autoritāti vai institūciju var nodrošināt tādu kā lūzuma punktu - nozīmīga etapa noslēgšanos vai uzsākšanu. Jūs varat pabeigt kādu juridisku konfliktu vai atrisināt nespēju sadarboties ar kādu autoritāti, vadību. Šobrīd ir labas iespējas pārraut kādu “karmisku”, kā paternu izveidojušos shēmu, attiecību modeli, kas vairs neatbilst jūs patiesajai dabai. Ja redzēsiet kādu netaisnību, cīnīsities pret to ar visiem formāli pieejamiem līdzekļiem un instrumentiem. Gaidāmais jaunmēness būs stimulējošs - pasaule būs jūsu spogulis un prasīs attīstīt lielāku toleranci, pareizā laika izjūtu un ievērot notikumu pēctecību.

Vērsis

Vērsis šonedēļ būs noskaņots pucēties, iegādāties ko jaunu kā arī pievērsties savas vides estētiskajiem uzlabojumiem. Ikdiena var paiet draudzīgās sarunās, daloties ar pašu svarīgāko. Savukārt galvā būsiet noskaņojušies uz tālāku nākotni, kādu gaidāmu ceļojumu, iegūstamo izglītību vai pieredzi. Tie, kuri jau būs apguvuši ko jaunu, šajā nedēļā var saņemt zināšanas vai kompetenci apliecinošus dokumentus. Kā jau pie veca mēness, būtu ieteicams atbrīvot savu telpu no liekām mantām, kā arī pārskatīt savus plānus un darbus, drosmīgi atsakoties no laikā un apjomā nepaveicamā. Gaidāmais jaunmēness dāvās jums iespēju būvēt un veidot jaunu savas dzīves fundamentu, sevišķi profesionālajā jomā.

Dvīnis

Dvīņiem līdz sestdienai būtu jāatsakās pašiem vai dzīve jums palīdzēs atbrīvoties no kā tāda, kas ne vienu gadu vien ir prasījis lielu jūsu laika un enerģijas patēriņu. Tas var būt saistīts ar dziļu psiholoģisku pieredzi vai arī tīri materiālas dabas jautājumiem. Vienlaicīgi jūs būsiet noskaņoti uz izklaidēm, atpūtu, hobijiem vai laika pavadīšanu ar bērniem. Sirdī brīvajiem ir labas iespējas iepazīties. Jūs šobrīd tieksities piedzīvot lielāku brīvību, spontanitāti un piedzīvojuma garu. Savukārt gaidāmais jaunmēness tikai iešūpos šo vēlmi ar papildus sparu. Tādēļ ļaujiet sev vienkārši būt, neko neuzspiediet ne sev, ne citiem. Mīliet, izbaudiet un priecājaties par dzīvi, lieciet lietā savu radošo pacēlumu.

Vēzis

Apkārtējās vides prasības, pienākumi un atbildības jūs šonedēļ var smacēt vairāk nekā citā laikā. Līdz sestdienai, kamēr vēl ir vecs mēnesis, izmantojiet šo laiku, lai atsacītos un atbrīvotu sevi no nevajadzīgiem dzīves smagumiem. Izvērtējiet tā līdz galam, kas ir tas, kādēļ jūs ko darāt vai kaut ko esat uzņēmies? Vai tas ir gana humāni pret jums pašiem? Vislabprātāk un jūsu dabiskā tieksme šobrīd būs maksimāli pavadīt laiku mājas vidē, savējo lokā. Šādā noskaņojumā sestdienas vakarā aizsāksies jaunais mēness cikls, kurā jūs tieksities rūpēties par sevi, ģimeni, mājām un tās komfortu, iespējams kāds neliels remonts vai pat pārcelšanās, lai jūsu mājas būtu vēl patīkamākas, kā arī meklēsiet iekšējo harmoniju.

Lauva

Lauvām darbā, darba pienākumos šī nedēļa var prasīt adekvātu sava spēka un varēšanas izvērtējumu gan laikā, veselībā, gan citos resursos. Iespējams vismaz iekšēji jūs beidzot izlemsiet atteikties no kādas ambīcijas vai nospiedoša pienākuma, projekta vai atbildības. Spītīgākās Lauvas, kuras nebūs gatavas ne no kā atteikties, no pārpūles vai atbildības nastas var pat saslimt. Ja vecajā mēnesī būsiet atbrīvojuši resursus, tad jaunmēness enerģijas dāvās jums jaunas aizraujošas pazīšanās, kontaktus un sociāli aktīvu ikdienu. Atgriezīsies jūsu dabiskā zinātkāre un vēlme gūt jaunus iespaidus. Oktobris jums būs piemērots laiks reklāmai, tirdzniecībai, kontaktu veidošanai un dažādām sabiedriskām aktivitātēm.

Jaunava

Jūs arī šonedēļ vēl gana enerģiski un aktīvi rosīsities un izbaudīsiet savas apņēmības spēku. Kopā ar aizejošo mēness ciklu ļoti vērtīgi būs atbrīvot savu dzīves telpu no visa liekā, neaizmirstot arī sociālos tīklus un nevajadzīgus kontaktus telefonā un datorā. Tāpat arī šonedēļ ir labas iespējas noslēgt kādu senu mīlas dēku vai iekšējo sajūtu ziņā – mīlas sāpi, atlaižot, atsakoties un atbrīvojot sevi no nevajadzīga smaguma. Gaidāmais jaunmēness Jaunavām būs vairāk orientēts uz jaunu savu talantu un resursu atklāšanu un izpaušanu. Jums ir labas iespējas piepelnīties, ko pārdot, saņemt prēmiju vai dāvanu. Tā vai citādi, jūs arī paši tīri labprāt patērēsities, iegādājoties ko jaunu, sevišķi priekš mājām.

Svari

Svari šobrīd ziedēs, šarmēs un iepriecinās ikvienu ar savu klātbūtni un labo gaumi. Jūs spēsiet sagādāt ne tikai baudu acīm, bet arī ausīm. Vienīgi nedēļas pirmajā pusē, kopā ar veca mēness enerģijām, jūs būsiet nopietnāki kā parasti. Iespējams risināsiet kādus nopietnus jautājumus iekšējā pasaulē vai kādu attiecību dilemmu savā vidē. Tieši ģimene un radinieki var prasīt no jums daudz laika un enerģijas. Kā arī tieši šī ir galvenā joma, kurā būtu jāpārskata – vai tikai kaut ko pa daudz neesat šeit uzņēmušies? Iespējams, būs no kaut kā jāatsakās. Savukārt gaidāmais jaunmēness ir super intensīvais jūsu enerģiju pacēluma laiks, pozitīva oma, prieks, skaistas dāvanas, augsti ideāli un iekšējā labsajūta.

Skorpions

Šonedēļ jau pavisam uzskatāmi būs pamanāma jūsu noslēgtība vai rezervētība. Šis būs piemērots laiks, lai pavadītu laiku ārzemēs vai kur citur, pilnībā ļaujot sev attālināties no ikdienas un dodot laiku pārdomām un atpūtai. Līdz ar aizejošā mēness cikla pēdējām dienām, jūs varat noslēgt kādas neveselīgas attiecības, apzināti atteikties no mijiedarbības ar noderīgiem, bet ne īpaši patīkamiem paziņām, varat pielikt punktu kādiem ieilgušiem juridiskiem vai izteikti birokrātiskiem darbiem. Sestdien gaidāmais jaunmēness aizsāks pēdējo mēness ciklu pirms jūsu dzimšanas dienas. Tas būs piemērots vairāk lietu pabeigšanai un sakārtošanai savā iekšējā pasaulē, lai savā nākamajā dzīves gadā paņemtu līdzi tikai vērtīgo.

Strēlnieks

Strēlniekiem turpinās visnotaļ jaudīgs laiks. Nedēļas pirmajā pusē un līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs būsiet orientēti uz kādu ļoti nopietnu un svarīgu naudas jautājumu sakārtošanu vai noslēgšanu. Piemēram, lai jūs būtu gana mērķtiecīgi un apņēmīgi virzīties uz priekšu pretī jauniem dzīves mērķiem un uzdevumiem, jums var tikt nogriezts kāds ieņēmuma avots. Tā vai citādi, kustība uz priekšu un attīstība prasīs jau šobrīd pielikt treknu punktu, kādam savu nokalpojušam scenārijam. Savukārt gaidāmais jaunmēness jums dāvās iespējas būvēt jaunus ilgtermiņa plānus un ieceres, vairāk koncentrējot savu uzmanību uz nākotni, kā arī atrast līdzīgi domājošos, veidot jaunas draudzības vai partnerību.

Mežāzis

Jau no pavasara jums varēja būt iestrēdzis kāds nopietns un ļoti svarīgs dzīves jautājums vai aspekts, kuram veltījāt daudz laika, enerģijas un uzmanības. Kāda dzīves tēma, kuras tālākai virzībai bija vajadzīgi gan testi un eksperimenti, gan spēja drosmīgi nošķelt lieko, traucējošo vai neefektīvo. Tieši šonedēļ jūs varat nonākt tādā kā finiša taisnē, kad, kopā ar aizejošo mēness ciklu, pieņemt apzinātus lēmumus no kaut kā atteikties, kā piemēram, no kāda pienākuma, atbildības, amata, statusa vai iekšējā pasaulē – mehāniska ieraduma. Jaunais mēness cikls aktivizēs ļoti jaudīgu un gana dinamisku laiku, kurā nepastarpināti pievērsties saviem galvenajiem mērķiem gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ļoti labprāt nodosies apmācībām vai studijām. Ja jau no pavasara gatavojaties kādam pārbaudījumam vai dokumentu iesniegšanai, tad šonedēļ ir iespēja to beidzot arī paveikt. Lai arī laika pavadīšana vienatnē var būt vērtīga, jums labāk viss vedīsies, ja dalīsities savā lietu redzējumā, zināšanās un izpratnē arī ar citiem. Tieši noslēgtība vai vienatne var veicināt grūtsirdību un apdalītības sajūtu. Aizejošajās vecā mēness cikla pēdējās dienās ir labs laiks, lai pilnībā atbrīvotos no kādiem nopietniem, sevi izolējošiem ieradumiem. Gaidāmais jaunmēness jums dāvās jaunu impulsu, aizraujošu interesi par kādu tēmu vai sfēru, kas bagātinās jūsu dzīvi un palīdzēs saskatīt jaunas perspektīvas.

Zivis

Gaidāmā nedēļa jums akcentēs nepieciešamību piekoriģēt savus ilgtermiņa plānus un ieceres, pārskatīt prioritātes un diezgan drosmīgi atteikties no visa tā, kas praksē ir izrādījies maz-efektīvs. Tieši aizejošais mēness cikls jums palīdzēs bez liekiem sirdēstiem atbrīvoties no ilūzijām savu plānu realizācijā. Šis būtu piemērots laiks kādu oficiālu vai formālu jautājumu sakārtošanā, var sanākt risināt dažādus jautājumus ar valsts institūcijām. Jebkurā gadījumā – likums un taisnība uzvarēs. Gaidāmais jaunmēness jums būs sarūpējis dāvanas – biznesa tipa projektos iespējams saņemt atbalstu vai tikt pie finansējuma, attiecību jomā – patiesa tuvība, bet iekšējā pasaulē – revolucionāra pāreja jaunā kvalitātē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe 

Pievienot komentāru