flower garden 1642455 1280Šonedēļ pilnmēness radītā spriedze vai tieši otrādi – atslābinājums, pamazām norims. Tagad jau daudz labāk varēsiet sajust to, cik ļoti pa iepriekšējo nedēļas nogali ir nomainījies astroloģiskais fons. Iepriekšējo divu nedēļu praktiskums, pragmatisms un “smadzeņošana” ir beigusies un parādīsies lielāka vēlme draudzēties, iepirkties, apmeklēt kādu skaistumsalonu un vispār vairāk piedomāt par estētiku, sabiedrisko dzīvi, visa notiekošā sabalansētību un harmoniju jūsu dzīvē.

Tanī pašā laikā paliks grūtāk pieņemt lēmumus un izdarīt izvēles kādās netipiskākās (jaunās) situācijās. Tam par iemeslu būs vēlēšanās apiet konfliktus un ņemt vērā visu iesaistīto pušu vēlmes un vajadzības. Tomēr būtu vērts paturēt prātā, ka dažkārt jāiziet arī uz drosmīgāku varbūt pat asāku vārdu apmaiņu, lai apkārtējā pasaulē nepazaudētu pašu galveno – sevi! Akurāt jau uz 18. septembri jums būs brīnišķīgas iespējas pāraut visus šaubu un nepārliecinātības radītos dambjus un aizsargvaļņus.

Papildus tam, ar 18. septembri sāks atraisīties un aktivizēties viena no birokrātisko un lēno biznesa projektu, plānu un profesionālās darbības enerģijām. Tādēļ ar septembra otro pusi iestāsies labs laiks būvniecībai, tenderu un lielāku biznesa projektu iesniegšanai valdēs, valsts institūcijās vai līdzīgu smagnēju procesu virzīšanai.

21. septembrī savā noslēguma kulminācijā būs viena no lielajām šī gada tēmām – kā sapni padarīt par īstenību jeb process kurā tiek nodalītas ilūzijas no jūsu jaunās-vecās dzīves stratēģijas. Tā sevī ietver ideālus pēc kuriem tiecaties un kuri iedvesmo, patiesu izpratni un dziļas zināšanas. Tādēļ vērojiet un sekojiet līdzi notikumu dabai un raksturam, tas jums ļaus ļoti uzskatāmi ieraudzīt kā jūs ar šo jautājumu tiekat galā.

Tūlīt pēc tam – svētdien un pirmdien būs ļoti aktīvs laiks, kad runāt, rakstīt, organizēt tikšanās un visādi citādi ar savu intelektuālo aktivitāti veicināt savu profesionālo izaugsmi, attīstību un loģisku tālāko soļu speršanu.

23. septembrī Saulīte no praktiskās Jaunavas pāriet pie harmoniju mīlošajiem Svariem. Daudz laimes jums mierīgie un taktiskie diplomāti, kuri spēj nogludināt jebkurus pretmetus un attiecību negludumus, bez jums pasaule nezinātu patiesas draudzības, partnerības un attiecību patieso vērtību.

Auns

Lai arī darba sfēra jums vēl aizvien turpinās aktīvi dunēt, aizvien vairāk aizdomāsities vai attapsities situācijās, kurās galvenā loma ir spējai diplomātiski vai vienkārši cilvēciski iedziļināties sarunā un rast visām pusēm pieņemamus risinājumus. Dzīve vedinās ieklausīties, rast kompromisus un spēt sarunāt. Dabiski, vispirmām kārtām, tas saaktualizēsies tieši partnerattiecībās. Tagad jūs tieksities pavadīt vairāk laika kopā un, ja attiecībās esat jau gana pieslīpējušies, gūsiet patiesu prieku un piepildījumu no tām. Šajā laikā var pacelties kādas jūtīgās attiecību tēmas, kas veicinās nepieciešamību no sirds izrunāties vai izskaidroties. Tāpat arī profesionālo partnerattiecību veidošana var kļūt aizvien svarīgāka.

Vērsis

Šonedēļ jūs jutīsities labi. Gribēsit doties iepirkties un iepriecināt sevi ar ko skaistu vai palutināt savu ķermeni ar ko patiesi tīkamu. Jūsu mīlas dzīve pēdējā laikā varēja būt pat pārmēru aktīva, tagad ir klāt laiks, kad aizvien vairāk pievērsties darbam, attiecībām ar kolēģiem vai klientiem. Viņi priecāsies par jūsu uzmanību un var dāsni atlīdzināt ne tikai ar smaidu, bet arī ar informāciju, rekomendāciju vai naudu. Nedēļas otrā pusē jūsu dzīvē var pavērties vai iegriezties notikumi, kuri palīdzēs iekustināt vai izprast kādu jau no gada sākuma iestrēgušu jautājumu vai dzīves tēmu. Savukārt svētdien ieslēgsies ļoti spēcīga kritiski vērtējošā enerģija, kas ļaus visas atziņas pārstrukturizēt praktiski pielietojamā formā.

Dvīnis

Lai arī mājās darba nekad netrūks, nu jūs būsiet gatavi vairāk padauzīties pa pasauli. Kāds no jums vairāk pievērsīsies hobijiem, ballītēm un citām izklaidēm. Kādam kļūs ļoti svarīgi iepazīties un aktīvi izmantot visas mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, lai to apkārtējiem darītu zināmu. Dvīnis, kuram ir bērni, vairāk pievērsīsies to audzināšanai, skološanai un arī izklaidēšanai. Savukārt attiecībās esošie Dvīņi vēlēsies kopā atpūsties, parunāties un saņemt kādu romantisku apliecinājumu. Jums nedēļas aktīvākais laiks būs sākot no piektdienas, kad viss sāks kustēties un dunēt mega tempos. Iespējami arī lieli soļi, lēmumi, izvēles un izkustēšanās no sastinguma punkta kā attiecību, tā arī profesionālajā jomā.

Vēzis

Pēdējā laika lielā mentālā un arī intelektuālā slodze ar šo nedēļu pilnībā aprims. Tagad jūs būsiet vairāk gatavs mierīgā un harmoniskā veidā pavadīt savu ikdienu, iespējams, pavadot vairāk laika pa mājām vai veltot lielāku uzmanību ģimenei. Tāpat arī šajā laikā paliks ļoti svarīgi atjaunot iekšējo harmoniju un balansu, atgriezt pašiem sevi sevī un, lielākajai daļai Vēžu tas ir iespējams tikai tad, kad ir izpildījušies 2 faktori: mājās, t.sk., ģimenē viss ir kārtībā, un jums ir iespēja pabūt pašiem savā nodabā. Šajā nedēļā vēl tikai 18. septembris var prasīt lielu piepūli, drosmi vai spēju iziet uz iniciatīvu. Atlikušās nedēļas dienas paliks aizvien maigākas un jums patīkamākas, ļaujot sakārtot kā iekšiņu tā āriņu.

Lauva

Lauvas šonedēļ būs noskaņotas iepazīties, draudzēties, socializēties un visādi citādi pavadīt labi laiku jaukā kompānijā. Lielu prieku un patīkamu zinātkāres apmierinājumu jums var sniegt kāds kursu vai meistarklases apmeklējums. Ja ir padomā ko pirkt vai pārdot, sevišķi telefonu vai automašīnu, šis tam ir labs laiks, tāpat kā veikt dažādus to vizuālos uzlabojumus. Darba lietās var prasīties iziet uz iniciatīvu, būt ātriem, precīziem un drosmīgiem. Kļūdas netiks piedotas. No tāda kā sastinguma punkta var izkustēties kāds iekšēji ļoti svarīgs jautājums, kurš jūsos virmo jau no gada sākuma. Tas var būt saistīts ar mīlas dzīvi, spēju un gatavību izpaust sevi jaunā lomā vai pievērsties jaunam hobijam.

Jaunava

Vēl līdz pat svētdienai Jaunavas varēs pastiprināti izpaust savu harizmu un pārliecības spēku, kā arī sajust, cik ļoti jūs esat vajadzīgi apkārtējai pasaulei. Bez tam šonedēļ jūs varat saņemt algu, prēmijas vai dāvanas par septembrī jau paveikto. Laiks saņemt sava darba augļus. Tāpat arī ieteicams skaļi runāt un dalīties ar to, kas jums ir vajadzīgs vai cik jums reāli ir pilnai laimei vēl vajadzīgs. Ja jums ir tikšanās vai darījumi, kuros ir vajadzīgs izcelt jūsu apņēmību un mērķtiecību, tad šī nedēļa tam būs ļoti piemērota. Jaunavas – vīrieši šobrīd var ļoti aktīvi izpausties, mēģinot iekarot kādas dāmas uzmanību. Savukārt partnerattiecības kopumā izkustēsies no sastinguma punkta.

Svari

Svari sāks atplaukt no pēdējo nedēļu noslēgtības. Jūs izpaudīsities harizmātiski, noteikti un ar savu klātbūtni un sacīto spēsiet bagātināt jebkuru kompāniju. Jūs meklēsiet mierīgākos, harmoniskākos un taisnīgākos risinājumus jebkurai problēmai, jebkuram attiecību negludumam. Jūsu ģimenē vai mājas lietās būs jāiziet uz kādu jūsos pašos balstītu iniciatīvu, kas var diezgan pamatīgi mainīt pastāvošo lietu kārtību. Var atklāties kāds ilgi un rūpīgi glabāts noslēpums par jūsu gaitām. Sirdī brīvajiem var atrisināties kāds ieildzis mīlestības samezglojums, kas kādu laiku bloķēja jūsu ticību tai. Tādēļ iespējamas jaunas iepazīšanās un aizraušanās kā solis pretī vēlmei atkal mīlēt un dalīties.

Skorpions

Iespējams tie klusie ūdeņi tiešām ir tie dziļākiem. Šajā laikā jums aktivizēsies viena no dabiskajām tendencēm - kaut ko klusi, klusi savā nodabā, nevienam nezinot funktierēt, shēmot, sintezēt un plānot. Tā var būt kā apcere vienatnē, tā ļoti izredzētas personas kompānijas izbaudīšana. Tāpat tas var būt kā vienatnē paveicams darbs, tā arī slepens mīlas sakars. Tā vai citādi, jūs tiešām izbaudīsiet iespēju pavadīt laiku noslēgtāk nekā iepriekšējos mēnešos. Viena no visaktīvākajām un produktīvākajām dienām būs trešdiena, kad varat iespēt nokārtot simtiem iestāvējušu lietu un jautājumu. Nedēļas nogalē var negaidīti atrisināties kāds naudas jautājums, kurš jau no gada sākuma apgrūtināja iespēju virzīties tālāk.

Strēlnieks

Viens no lielajiem jūsu šī gada iekšējā nemiera cēlājiem, kurš jūs ir dīdījis, urdījis un mudinājis, šonedēļ par savu klātbūtni atgādinās pēdējo reizi. Tas nozīmē, ka jums šī nedēļa var būt ar piepildīta ar ļoti vērtīgiem, pat liktenīgiem notikumiem, pagriezieniem, slēdzieniem vai atklāsmēm. Sevišķi saistībā ar to, kā jūs pats sevi redzat ģimenē, attiecībās, mijiedarbībā ar tuviniekiem vai arī kuru vietu uz šīs pasaules jūs vairāk saredzat un sajūtat kā savas mājas? Vēl citā rakursā – kas ir tas, kas jums ļauj atgūt iekšējo pārliecību un spēku? Pilnīgi dabiski, ka nosēdēt uz vietas jūs šobrīd nevarēsiet un visādi veicināsiet izaugsmi, attīstību, kustību un perspektīvu izjūtu savā dzīvē. Laiks pievērsties ilgtermiņa plāniem.

Mežāzis

Šī nedēļa solās būt ļoti enerģiska, jaudīga un, tuvāk nedēļas nogalei, arī konstruktīva. Trešdien jūs ar skulptora rokas precizitāti spēsiet izlaipot pa visšaurākajām takām un rast maksimāli efektīvāko un īstāko ceļu uz rezultātu. Jūsu vērīgums, uztverīgums un precizitāte būs apskaužama. Sevišķi tas var noderēt ambiciozu profesionālo plānu un mērķu izvirzīšanā un tālāko soļu izplānošanā. Jums var sanākt uzstāties, prezentēt, vai kā autoritātei vai vadītājam pārstāvēt kādu viedokli. Var veidoties laba komunikācija un iespēja rast kopsaucēju ar vadītāju vai kādu citu autoritāti. Vēl joprojām labs laiks ceļošanai un jaunu zināšanu apguvei. Rit pēdējie mēneši pirms jūsu dzīves lielā uzrāviena.

Ūdensvīrs

Jūsu iekšējās revolucionārās enerģijas vēl joprojām ir gana stipras un gatavas jebkurā brīdī izprovocēt kādu straujāku, asāku, ekstrēmāku vai globālāku pagriezienu vai notikumu. Tādēļ apbruņojaties ar pacietību, spēju elpot dziļi un pareizajā brīdī apstāties, lai nesanāktu savu dzīvi atkārtoti pārvērst par baltu lapu uz kuras visu zīmēt un veidot no jauna. Jo sevišķi uzmanīgi esiet trešdien. Biznesa un kredīta jautājumi risināsies visdrīzāk pozitīvi. Tuvāk nedēļas nogalei var iekustēties kāds ilgstoši iestrēdzis process vai jautājums. Iespējams pievērsīsities kādam ceļojumu plānam vai arī iestāsities vai tieši otrādi – finišēsiet kādu izglītības iestādi. Ieviesīsies lielāka skaidrība tālākajos nākotnes plānos.

Zivis

Zivīm šonedēļ sāksies notikumi, kuri maigi un nepiespiesti, bet tomēr ļoti konkrēti vedinās jūs mainīties, transformēties, atmest lieko un adaptēties jaunajam. Tas var būt saistīts ar kādu uzdrošināšanos, pat risku, uz kuru jūs tagad varat iziet. Jauna informācija, kāds padoms vai vienkārši saruna var jūs ļoti spēcīgi ietekmēt. Tāpat arī kaut kā skaista radīšana ar pašu rokām var jūs ļoti bagātināt un mainīt vienlaicīgi. Apkārtējā pasaule turpina spoguļot jūsu iekšējos procesus. Tas pieder pie sevis - kā mākslas darba, veidošanas. Nometiet ilūziju smagumu un enerģijas atrisīsies. Caur notikumiem un situāciju pavērsieniem radīsies izpratne, kas stāv ceļā jūsu profesionālajai realizācijai.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe 

Pievienot komentāru