Testa

11.12.2015, pl. 12:29 sākās jauns mēness Strēlnieka zīmē – mūsu sirds gudrības testa laiks, kad tiksim izaicināti saglabāt savu autentisko būtību, nepakļaujoties sociālās telpas uzdotajam fonam.

Šis mēnesis (11.12.-11.01.2016) būs raksturīgs ar to, ka diplomātija nebūs mūsu stiprākā rakstura iezīme. Saskarsimies ar savu vai citu vēlmi skaldīt un valdīt, iznīcināt to, kas neatbilst kādai uzskatu sistēmai.

Šī enerģija kopumā māca mums savas rīcības seku apzināšanos un prasmi novadīt savas emocijas. Ja tas mums neizdosies, tad caur stresu un destrukciju aktualizēšanos radīsies situācijas, kas kā ar ķirurga nazi izgriezīs no mums iesīkstējušos stereotipus un priekšstatus.

Tas skars visu, kas mūs ir padarījis stīvus un neelastīgus - vadības struktūru maiņa, ne tikai valdības ir virsējais slānis. Tie ir stereotipi par to kādai jābūt autoritātei, kādi mēs esam kā autoritātes, kā pareizi iet uz savu mērķi, kā un vai mēs valdām pār sevi.

Šomēnes sabiedriskās un sociālās telpas neprāts virzīsies uz kulmināciju. Izšķirošie notikumi redzamā vai ne tik redzamā veidā eskalēsies tieši šajā laikā. Tādēļ ir ļoti būtiski, lai šajā periodā mēs pieturētos pie savas gaišākās puses un neļautos destrukcijām.

Dziļāk uztveroši un jūtīgāki cilvēki noteikti sajutīs arī planētu dāvāto spēju piekļūt uzkrātajai dvēseles  gaišajai pieredzei. Tiks sniegta iespēja atgriesties pie kaut kā veca un zināma domās, vietās, darbos, cilvēkos, situācijās. Iespēja atgriezties, lai dziedinātu senas brūcas un ievainojumus, lai izdzēstu nevajadzīgās prāta shēmas un ļautu savām gaišākājām īpašībām dabiski izpausties.

Šomēness mūsos var dzimt arī ideālistiska kaislība, kur pastāv liels risks krist ilūzijās. Tādēļ, ļaujamies mīlestībai, bet kardinālus lēmumus vai secinājumus par tās nozīmi atstājam citam mēnesim.

Vēl joprojām ir aktuāli mūsu dziļākie mērķi saistībā ar sociālo pašrealizāciju. Var rasties spriedze un stress, jo mūsu vīzijas praktiskā noformēšana liek mainīt savu būtību, apzināto pašizpausmi, māca būt pacietīgiem. Tieši decembra beigās un janvāra sākumā būs 1. piegājiens, kad mūsu iekšējais plāns tiks koriģēts atbilstoši mūsu patiesajiem dzīves uzdevumiem (jūnijā būs 2. piegājiens).

Šomēness bēdīgie scenāriji attīstīties, ja visu savu enerģiju koncentrēsim uz emocionālu pļāpāšanu, ja rīkosimies rīkošanās pēc (bez apdomas, idejas, mērķa), ja izlemsim mainīt dzīvi mīlestības vārdā.ūsu iekšējais plāns tiks koriģēts atbilstoši mūsu patiesajiem dzīves uzdevumiem (jūnijā būs 2. piegājiens).

Pozitīvi scenāriji attīstīsies, ja savu enerģiju koncentrēsiet uz sociālajām aktvitātēm – atbildības uzņemšanās, nopietnība, mērķi un jauna vīzija, produktīvas diskusijas un informācijas ievākšana, detalizēta ilgtermiņa plāna izstrāde. Atpūsties no sociālajām aktivitātēm varam ļaujoties sapņiem, fantazijam, kino, TV, bet skaidri nodalot šo atpūtu no darba.

Īsumā – šis mēnesis testēs, cik patiesībā mēs esam gudri, pozitīvi, gaiši un mīlestības pilni. Tas liks pamatus notikumiem, kas ietekmēs mūs katru individuāli un sabiedrību kopumā uz ļoti ilgu laiku.

Lai mums gaiši un mīlestības pilni ir gaidāmie svētki.

Pievienot komentāru