concert 336695 1280Šī būs radoša, ekspresīva un spilgta nedēļa. Visiem, kuri ir saistīti ar kultūras dzīvi, radošajām un skatuves mākslām, šis var kļūt par nozīmīgu izrāvienu, spilgtu piedzīvojumu un piepildošas pašizpausmes pilnu laiku.

Šī ir pilnmēness nedēļa, kurš kulminēs 15. augustā. Ļoti daudziem radīsies vēlme izpaust sevi spilgti, pamanāmi un nepastarpināti. Var pastiprināties ārišķība, ekscentriskums un egocentriskums. Ja kaut ko iegādāsities, tad visticamāk – spilgtāku, ārišķīgāku, pat pompozāku un arī dārgāku, nekā jūsu gaumei un iespējām šobrīd būtu atbilstoši.

Viegli varat pārsteigties vārdos, darbos un pat savās jūtās – varat salielīt, saslavēt, samīlēties, pārcensties, pārtērēties un pārvērtēt kā sevi tā arī citus.

Kopējā tendence, visi, kuri šajā nedēļā izies uz ārišķīgu pašizpausmi, uzdrošināšanos – pilnīgi visiem būs vajadzīga pozitīva atgriezeniskā saite, kas būs jau kā iedvesmas avots turpināt izpausties. Tādēļ, ja redzat kāda līdzcilvēka iedvesmojošos vai apsveicamos centienus, uzslavējiet, aplaudējiet, izsakiet komplimentu. Jo nesaņemot vajadzīgo apkārtējo uzmanību vai atzinību, cilvēks var pilnībā šajā jomā noslēgties.

Šonedēļ būs ļoti aktīva arī jūtu pasaule – iemīlēties, aizrauties un pazaudēties otrā cilvēkā ir iespējams vismaz uz pāris dienām pilnīgi un totāli. Kopā ar pilnmēness ietekmi var pacelties nozīmīgi jautājumi par attiecībām kopumā – kopā vai atsevišķi, šķirties vai tomēr pacensties, palikt esošajās attiecībās vai sekot iemīlēšanās sajūtai uz citu cilvēku u.tml. dilemmas.

Šāda astroloģiskā fona ietekmē var tikt risinātas sāpīgas, kutelīgas vai neērtas sarunas, izskaidrošanās, kurā var tikt pateikts kas lieks, ko vēlāk varat arī nožēlot. Tāpat arī būs ļoti spēcīga vēlme un impulss izrauties no visa ierastā, rutīniskā un parastā, gribēsies gūt jaunus, spilgtus iespaidus un ļauties piedzīvojumu garam, vismaz līdz svētdienai, 18. augustam, kad jau sāksim prātīgāk un uzmanīgāk virzīties pa savām dzīves takām.

Lai iedvesmojoša un pacilājoša nedēļa!

Auns

Auniem prātā būs tikai mīlestība un piedzīvojumi. Jūs gribēsiet aktīvi izpausties un iekustināt savas attiecības, ja jūsu partneris nebūs uz viena viļņa ar jums, tad ļoti iespējams, ka ātri sāksiet mest acis pa labi vai pa kreisi. Šīs nedēļas degošā, dzirkstošā un nemierīgā iekšējā dzirksts nebūs apslēpjama, savaldāma vai apspiežama, tā visiem spēkiem rausies izpausties. Tādēļ, lai varētu kaut cik sabalansēt savu iekšējo tonusu, būtu vēlams piekopt ļoti aktīvu dzīves veidu, sportu un arī seksu. Šis ir laiks, kad jūs gribēsiet izklaidēties, izpriecāties un izdauzīties, vai tas būtu kāds koncerts vai rotaļas ar bērniem. Savukārt no svētdienas jūs paliksiet mierīgāki un gatavi arī praktiskiem darbiem.

Vērsis

Vēršiem visa enerģija un šī perioda spilgti azartiskā degsme plūdīs ģimenes virzienā. Jūs būsiet noskaņoti mirdzēt, apburt un dāsni dalīties ar mājiniekiem un citiem radiņiem savos talantos, dzīvespriekā un vēlmē visus satuvināt. Jūs labprāt uzņemsities galvenā iniciatora, organizatora un lietu bīdītāja lomu, pat tad, ja parasti tas nav jums raksturīgi. Ja ir plāns pārcelties, remontēt vai savādāk uzlabot savus dzīves apstākļus, šobrīd tam ir ļoti piemērots laiks, vienīgi jāskatās, lai nepārcenstos, nesaforsētu un nepārmaksātu. Pilnmēness liks jums rauties starp 2 frontēm – darbā un mājās. Lai arī visa enerģija šobrīd ir fokusēta uz ģimenes lietām, jūsu vadība vai kāds darba aspekts var jūs satraukt un likt pārskatīt prioritātes.

Dvīnis

Dvīnis šonedēļ būs gatavs kļūt par jebkuras kompānijas dvēseli un ar savu asprātību un daiļrunību visus apburt. Ja jūsu nodarbe un dzīvesveids ir orientēts uz radošu pašizpausmi, tad šis būs ļoti produktīvs laiks. Visādi citādi, iespējams, ka pārsteigsities, sasolīsiet, vai par daudz pārspīlēsiet savu sakāmo. Flirts un koķetērija var būt daļa no jūsu šā brīža pašizpausmes un veida kā jūs iepazīstaties ar cilvēkiem. Vārdos jūs it kā kāds raustīs aiz mēles, kaut ko piebilst, komentēt, provocēt vai izaicināt, kas var izsaukt sarunu biedrā ļoti spēcīgas emocijas. Pilnmēness ietekmē jums būs jāpārskata, vai par daudz vienkārši un virspusēji neizturaties pret cilvēkiem un savām atbildībām.

Vēzis

Pašvērtējums un pašapziņa tagad ieņems jūsu dzīvēs centrālo lomu. Visiem notikumiem un situācijām, apstākļiem un “nejaušībām” ar kurām jūs šonedēļ saskarsities, būs tiešā vai pakārtotā veidā saistība ar jūsu pašvērtējumu. Sevišķi, ja pārāk ilgi būsiet sevi klusinājuši, ejot viltus pieticības ceļus, ļaujot darbā, mājās vai citur, izmantot jūsu labdabību. Tad šonedēļ jūsu mērs būs gana pilns – jūs būsiet gatavi izteikt savu viedokli, mainīt situāciju un pat atklāti iziet uz konfliktu. Tāpat arī, ja neslēpsities aiz citu mugurām un neapvainosities, bet dalīsities ar saviem talantiem un labākajām īpašībām, jūs varat tikt dāsni atlīdzināts – ar prēmiju, paaugstinājumu vai citām dzīves dāvanām.

Lauva

Šis ir spilgts un krāšņs Lauvu laiks. Jums noteikti tagad ir jābūt vidē, kur jūs varat izcelties ar saviem talantiem, īpašībām vai prasmēm. Jūs nelabprāt rēķināsities ar citu viedokli, laiku un būsiet stipri nepacietīgi. Obligāta šīs nedēļas vajadzība, būt aktīviem – sportojiet, dejojiet, pastaigājieties, dariet jebko, lai iztērētu lieko enerģiju, savādāk nevarēsiet atslābināties, pagulēt un nomierināties. Enerģijas būs tik daudz, ka variet arī kalnus gāzt – bīdīt lielus plānus un idejas. Jums tagad būs ļoti viegli apzināties, ko vēlaties. Tas veidos labu pamatu tam, lai noformulētu un tiktu skaidrībā ar savu dzīves stratēģiju. Pašu pirkumi un arī saņemtās dāvanas būs dārgas un ekstravagantas.

Jaunava

Jūsu lielā dzīves revolūcija, iedvesma, prieks, atklājumi un tālākajai dzīves stratēģijai vajadzīgie soļi un veicamās izvēles, lai arī gana ekspresīvas un spilgtas, tomēr būs vērstas uz dziļi personīgām iekšējām pārdomām un balstītas vienatnes mirkļos. Šis ir laiks, kad pabūt ārpus ierastās vides – ceļot, mācīties, nodoties saules peldēm u.tml. Ļoti ieteicams sports un aktīvs dzīves veids, tas palīdzēs sabalansēt iekšējo nemieru un trauksmainību. Dodiet iespēju sev izrunāties ar kādu, kurš ir ļoti pacietīgs klausītājs. Pilnmēness iespaidā viegli radīsies pilnīgas aizņemtības sajūta, ja ne dēļ darba, tad dēļ cilvēkiem ar kuriem jānokārto simtiem mazu jautājumu. Saudzējiet savu veselību, atpūtieties.

Svari

Savas vēlmes un vajadzības šonedēļ jūs spēsiet apjaust spēcīgāk nekā citkārt. Jūsu gaume un izvēles tagad būs jo īpaši ekscentriskas un dārgas. Ja dosities iepirkties, lielas iespējas stipri pārtērēties. Iziet uz kompromisiem būs pagrūti. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai dotos uz svinībām vai pašiem organizēt kādu svinīgu kopā sanākšanu. Jūsu pašu galvenais fokuss būs uz draugiem un kopējām aktivitātēm. Pilnmēness ietekmē parādīsies dilemma – ļauties spontānam impulsam vai sekot iepriekš izplānotajam kursam. Domu biedru vidū var uzrasties kāda jauna aizraušanās. Savukārt esošajās attiecībās būs vajadzība vai nu kopā tiekties uz izaugsmi vai arī lemt par to, vai vēl ir motivācija būt kopā.

Skorpions

Šī būs kulminācijas nedēļa jūsu ambīcijām, mērķiem un tiecībai pretī kādiem panākumiem. Iespējams plūksiet laurus, gūsiet rezultātus vai sasniegsiet sev ļogi svarīgus mērķus. Tomēr jāuzmanās no pārsteidzības un pārspīlējumiem. Jūs ļoti spēcīgi apjautīsiet, ko jūs vēlaties sasniegt un darīsiet visu, lai vēlamo arī sasniegtu. Šī iemesla dēļ ģimene un tuvinieki var uz kādu laiku tikt atstāti novārtā. Šajā laikā var tikt risinātas ambiciozas, uz nākotnes perspektīvām orientētas sarunas vai pārrunas, piemēram, par darba paaugstinājumu, algas pielikumu vai kādu publisku uzstāšanos. Ieplānojiet sportu vai kādas citas iemīļotas fiziskās aktivitātes, tas palīdzēs jums tikt galā ar paaugstināto tonusu un nemieru.

Strēlnieks

Šī būs ļoti spilgta un labvēlīga nedēļa. Jūs varat izjust pacilātību no iedvesmojošām idejām, jaunām zināšanām, atklāsmēm un iespaidiem. Viss, ko jūs darīsiet, kam ķersities klāt, ies uz izaugsmi un attīstību, ar ļoti augstu veiksmes iespējamību. Šis ir laiks, kurš ir piemērots jaunas dzīves stratēģijas veidošanai. Gulēt uz lauriem un atslābt nav īstais brīdis, jo tā jūs varat palaist garām kādas dzīves iespējas. Viena no pazīmēm, ka tā darāt, būs pieņemšanās svarā. Tagad jūs varat sākt ievadīt sarunas, iesniegt dokumentus vai kā savādāk risināt jautājumus, kas jūs kaut par soli pietuvina iecerētajam. Pilnmēness vilinās jūs nesarežģīt dzīvi un atmest sarežģītajam ar roku. Neļaujieties šim impulsam!

Mežāzis

Mežāžiem šis var kļūt par ļoti spēcīgu un enerģētiski uzlādētu laiku, kurā izdarīt lielas, sarežģītas, bet arī ļoti vajadzīgas izvēles. Laiks, kurā uzdrošināties un riskēt. Laiks, kurš nodrošina kvalitatīvu pāreju kā iekšējā, tā arī ārējā pasaulē. Tas var būt sākot ar kādu iekšējo baiļu, trauksmju vai bloku atlaišanu, tā arī jaunu biznesu atvēršanu. Jūsu jūtu pasaule būs stipri uzlādēta, jūs varat spēcīgi aizrauties ar kādu cilvēku, vai arī esošās attiecības iznest jaunā līmenī. Ļoti rekomendējams būtu piekopt aktīvu dzīves veidu, lai sabalansētos. Tāpat arī jums noteikti noderēs apzināta balstīšanās uz to dzīves sfēru, kura jums ir stabila, kura šobrīd nav pakļauta pārmaiņu procesam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī būs spilgta nedēļa. Visa pasaule darbosies kā jūsu spogulis. Paši jūs labprāt sevi identificēsiet caur apkārtējiem cilvēkiem, bet sevišķi caur partneri. Šis var izvērsties par periodu, kad jūs ar partneri kopā pavadāt daudz laika. Jūs patiesi centīsities ņemt vērā otra cilvēka vēlmes, un caur to varat atstāt neizdzēšamu iespaidu. Iespējams, jums sāksies medusmēnesis, un vienalga vai tas jūsu pirmais vai piektais. Sirdīs brīvie, var pavadīt daudz laika flirtējot, iepazīstoties un mēģinot izveidot jaunas attiecības. Šobrīd ir ļoti augsta iespējamība, ka tas arī izdosies. Tāpat arī šajā laikā jūs varat iziet pasaulē jaunā statusā, lomā, izrādīt līdz šim slēptos radošos talantus.

Zivis

Jūsu ikdiena būs rosīga un piepildīta. Darba būs daudz, pat ja īsti pēc tā netieksities. Šobrīd no jums tiek prasīts kāds lēmums vai kādas izvēles izdarīšana, lai jūs līdz galam apjaustu savu jauno dzīves stratēģiju, vairāk gan profesionālajā jomā. Tas palīdzēs šīs nedēļas pilnmēness jaudu ievirzīt savu veco-jauno plānu realizācijas virzienā. Lai arī fiziskais tonuss vēl visas nedēļas garumā būs paaugstināts, jūs varat kļūt pārāk mierīgi un pasīvi. Ieteikums neļauties šim kārdinājumam, jo tas var slikti ietekmēt jūsu ķermeņa labsajūtu un veselību. Kāda saruna ar darba kolēģi var jums palīdzēt ieraudzīt jaunas peļņas iespējas. Pilnmēness ietekmē jūs laiku pa laikam gribēsiet no visiem noslēpties, pabūt vienatnē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru