african lion 951778 1280Šonedēļ jau varat izelpot, vasaras sarežģītākais laiks jau ir aiz muguras. Mēnesis dilst un arī pašu dzīvēs jau sāk atgriezties tāds kā rāmums un miers. Arī aptumsumu koridors ir noslēdzies, tagad tik jātiek galā ar tā radītajām atskaņām - jāpārdomā, jāpārgrupējas un jāatpūšas pirms tālākajiem soļiem.

23. jūlijā sākas oficiālais Lauvu laiks – daudz laimes jums spilgtie, iedvesmojošie un prieku nesošie dzimšanas dienās, bez jums pasaulei pietrūktu sirdi piepildoša radošuma. Vēl šonedēļ, 28. jūlijā, arī Venēra – skaistuma un mīlestības dieviete pievienosies Lauvām, dāvājot jums magnētisku šarmu un dzīves dāvanas.

Tāpat arī visas nedēļas griezumā būs liela jauda, spēks un pārliecība vai nu iedzīvināt no jauna vai pilnībā noslēgt kādu ilgu laiku un uzmanību prasošu ieceri, ideju vai projektu. Gribasspēks, nelokāma apņēmība un iedvesma jūs šajā ceļā pavadīs. Tur kur iepriekš šaubījāties un baidījāties, tur atvērsies spēks un pārliecība. Tikai atcerieties šis ir sagatavošanās laiks, nevis laiks jauniem sākumiem - viss prasīs pamatīgu iedziļināšanos.

Lai relaksējoša prieka un iedvesmas pilna nedēļa!

Auns

Šī nedēļa sāksies gana dinamiski, ar straujiem notikumu pavērsieniem un nepacietību. Jūs tagad būsiet pilnībā pievērsušies vai nu bērniem un kopējām aktivitātēm, vai arī ar kādai aizraujošai izklaidei - dejām, koncertiem, tusiņiem un līdzīgie pasākumiem, vai arī aktīvi flirtēsies, iesiet uz randiņiem un izbaudīsiet mīlas priekus. Ja aktīvi meklējat otro pusīti, tuvākais mēnesis tam ir ļoti piemērots laiks. Tāpat arī jūs varat sevī atklāt jaunu spēku un pārliecību tur, kur iepriekš vilcinājāties vai baidījāties. Labs laiks ceļojumiem. Tāpat arī veiksmīgi var izdoties nokārtot kādus pārbaudījumus, eksāmenu vai tml., sevišķi, ja to jau darāt atkārtoti. Veiksmei vajadzīga drosme būt spilgtiem un pamanāmiem.

Vērsis

Vēršiem šis ir laiks, kad aktīvi un mērķtiecīgi pievērsties mājas dzīvei un ģimenes lietām. Sākot ar savas dzīves vietas iekārtošanu, beidzot ar rūpēm par saviem tuviniekiem, jo sevišķi vecākiem un bērniem. Ja pievērsīsities pārmaiņām, kā pārcelšanās, remonti u.tml., tad visdrīzāk tas būs jau labu laiku gatavināts lēmums, ar meklētām iespējām un izskatītiem variantiem. Ļoti daudz enerģijas novirzīsiet savas dzīves vietas ārējam skaistumam, tādēļ ļoti priecāsities par ziediem, ko ielikt vāzē, kā arī varat iegādāties jaunus interjera aksesuārus. Arī jūsu veiksmei būs vajadzīga skaista vide, telpa, kurā uzturēties un uzlādēties. Paši vislabprātāk pavadīsiet laiku mājās, tuvinieku lokā vai dārzā.

Dvīnis

Dvīņi šobrīd var sākt apjaust lielās patiesības un tikt pie tik ļoti vajadzīgajām atklāsmēm tēmās un jautājumos, kas aizņēma jūs prātu visa jūnija otro pusi. Šis jums ir laiks, kad varēsiet saskatīt kā darbojas dažādas likumsakarības jūsu dzīvē saistībā ar naudu un tās daudzumu. Tuvākais mēnesis jums būs ļoti aktīvs, daudz laika pavadīsiet transportā un aktīvi komunicējot. Tomēr šī nedēļa vēl būs kā nobriešana un gatavošanās šim sociāli aktīvajam periodam. Sarunās, izpaužot savu viedokli vai pārliecību, jūs būsiet ļoti pārliecinoši, pat dominējoši. Labi veiksies pārdošana, tik šonedēļ vēl ejot pa pazīstamām takām un scenārijiem. Lielas iespējas satikt ne vienu vien senu paziņu un būtiski palielināt kontaktu loku.

Vēzis

Vēžiem nedēļa sāksies diezgan dinamiski un aktīvi. Dzīve neļaus jums ierakties savā aliņā, tā vai citādi būs jāparāda vai jāizrāda sevi pasaulei. Kāds mērķis, projekts, iecere vai ambīcija jūs uz to var spēcīgi mudināt. Sevišķi, ja iepriekš baiļu, nepārliecinātības vai līdzīgu iemeslu dēļ būsiet vilcinājies. Tuvākais mēnesis jums ir periods, kurā risināt naudas jautājumus. Jūs daudz enerģijas veltīsiet, lai tās būtu pietiekami. Naudas lietās no svētdienas palīgā nāks arī veiksmes dieviete, kas kopā radīs ļoti labus apstākļus kā tikt pie lielām un mazām dzīves dāvanām, tā arī pie pašu nopelnītā darba augļiem. Vēl šonedēļ liela jauda plūdīs jau agrāk kustinātos un labi pazīstamos darbos, plānos un iecerēs.

Lauva

Daudz laimes jums Lauvas dzimšanas dienā. Šis ir jūsu laiks, kurā izpaust savas sirds vēlmes. Vēlmi priecāties, dalīties un aizraut tajā arī citus cilvēkus. Neliedziet sev šo prieku. Organizējiet skaistas dzimšanas dienas svinības, kā arī pielieciet roku pie citu svētku sagatavošanas. Esiet kā Saule, kas ar savu siltumu apņem un dāsni sasilda ikvienu. Jūsu dabiskās enerģijas šobrīd ir ļoti stipras, un no svētdienas tās tiks papildinātas ar maģisku magnētismu. Jums būs dabiska vēlme būt uzmanības centrā, būt pamanītiem, un, pat tad, ja kādu iemeslu dēļ slēpsities, jums tas diez ko labi neizdosies. Veiksmei jums ir vajadzīgs tikai dot sev atļauju būt sev pašiem, gana spilgtiem, siltiem un pamanāmiem… kā Saulei.

Jaunava

Jums šis laiks var būt iezīmēts kādiem svarīgiem notikumiem, tomēr lielākoties tie būs apkārtējiem neredzami. Tuvākais mēnesis ir laiks, kad jūs ļoti iedziļināsities savā iekšējā pasaulē, kur atklāsiet aizvien jaunas galaktikas. Dēļ tā, ka enerģijas liek jums pievērsties iekšējiem procesiem, ja jūs tam pretosities vai mēģināsiet būt pārāk sociāli aktīvs, dzīve var palīdzēt jums apstāties, radot apstākļus vai iemeslus palēnināt savu soli un pavadīt vairāk laika mājās vai savā īpašajā zemes nostūrī. Ļaujieties šim palēninājumam. Jūsu dzīvēs viss norit ļoti veiksmīgi un ātri, ja jūs esat izanalizējuši un sevī sapratuši notikumu dabu, vērtību un gaitu. Šeit arī šobrīd slēpsies jūsu veiksmes atslēga.

Svari

Svariem tuvākais mēnesis būtu piemērots ilgtermiņa plānošanai, darbiem komandā un draudzīgām kopā sanākšanām. Tieši šonedēļ jūs vēl varat atbrīvot ceļu no tām piesaistēm un šķēršļiem, pagātnes smagumiem, kas velk uz leju jūsu iedvesmu un ticību skaistai nākotnei. Šajā ceļā jūsu partneris var izrādīties kā lielākais atbalsts, tā arī lielākais jūsu nolūka spēka un pārliecības testētājs. Pārskatiet savus plānus, šā brīža prioritātes un ļaujiet sev izkristalizēt savu redzējumu. Jūsu draugi un domubiedri kļūs par lielākajiem motivatoriem un provokatoriem, lai jūsu dzīvē notiktu veselīga dinamika, lai jūs neiesēdētos. Tieši draudzībā un tālejošu perspektīvu redzējumā slēpjas arī jūsu veiksmes atslēga.

Skorpions

Tuvākais mēnesis Skorpioniem būs īpaši ekscentrisks. Šis ir laiks, kad jūs būsiet uzmanības centrā, kļūsiet pamanāmi un redzami. Šajā laikā var sanākt publiski paust savu viedokli, kāpt uz skatuves, nonākt presē vai tml. Jūsos dabiski izpaudīsies līderisms, autoritāte un pārliecība par saviem spēkiem. Ja esat vadītājs – labi rezultāti komandas motivācijā, kā arī veiksmīgi rast risinājumu, veikt pārrunas kādā iestrēgušā projektā, jautājumā. Savukārt, ja jums ir par sevi nepārliecināts vadītājs, tad viņš no jūsu puses var sajusties apdraudēts, kas var rezultēties ar sabotējošiem un kaitinošiem aizrādījumiem. Papildus tam, jūsu veiksmes atslēga slēpjas drosmē redzami un pamanāmi izpausties.

Strēlnieks

Šis ir laiks, kad priecāties un atklāt sev aizvien jaunus horizontus, arī tur, kur likās, ka visu jau protat, mākat un saprotat. Visi dzīves atkārtojumi palīdz ieraudzīt dziļumu, kas ir paslēpies smalkajās niansēs. Jūsu dzīvē var uzrasties kāds cilvēks no pagātnes, kurš var palīdzēt jums atbrīvot iestrēgušās enerģijas, pabeigt situāciju, sakārtot attiecības. Tas pats attiecas uz dažādiem projektiem un iecerēm. Daļa šajā laikā kļūs aktuālas, lai jūs saprastu – vai no tās ir jāatsakās vai tā ir pamatīgi jāpārveido. Šonedēļ vēl tikai gatavojaties mēneša ilgam periodam, kurā būvēt savu jauno vīziju un likt pamatus jaunai nākotnei. Jūsu veiksmes atslēga šobrīd atrodas spējā stratēģiskā lietu redzējumā.

Mežāzis

Mežāžiem tuvākais mēnesis ir lielā izrāviena laiks, kurā ir jābūt gana drosmīgiem un uzņēmīgiem iet neiestaigātas takas un nebaidīties izlekt, atšķirties vai izcelties uz kopējā fona. Jums tas var būt saistīts kā ar personisko izaugsmi, iekšējiem atklājumiem un apvērsumiem, tā arī ar profesionālo darbību, tad gan vairāk biznesa tipa projektu un ieceru attīstībā. Tēma ārzemes, ārzemnieki gan kā ceļojums, kurā sakārtot savu galvu, gan kā vieta kur meklēt iedvesmu, idejas un partnerus, turpina aktīvi figurēt jūsu dzīvēs. Jūsu laimes un veiksmes atslēga atrodas drosmē un atļaujā būt sev pašiem. Tieši šonedēļ ir iespēja atraisīties no pagātnes mestās ēnas, kura jūs kādu laiku ir nomākusi vai kavējusi.

Ūdensvīrs

Tuvākais mēnesis jums būs ar ļoti koncentrētām enerģijām partnerības un partnerattiecību jautājumos. Ja jūs līdz šim viegli, visu pieņemoši un elastīgi esat uztvēruši savu partneri, tad tuvākajā mēnesī jūs vairs ne pa kam nebūsiet gatavs piekāpties un pieņemt visu kā ir. Tieši otrādi, jūs gaidīsiet no partnera ļoti konkrētus soļus, darbus, solījumus un to izpildījumu. Šis ir laiks, kurā jūs visiem spēkiem centīsities motivēt partneri kopā būvēt kādus nozīmīgus nākotnes plānus. Plānus, kuri patiesībā jums abiem ir visai labi zināmi un paredzami, tikai tagad jūs vairs nevēlēsities atlikt, atkāpties. No svētdienas palīgā nāks arī šarmējošās enerģijas, kas palīdzēs maigākā veidā meklēt risinājumus.

Zivis

Zivīm tuvākajā mēnesī būs darba pilnas rokas. Ja strādājat kolektīvā – jūs kļūsiet par kolektīva dvēseli, rūpējoties par visu labsajūtu un kopējām aktivitātēm. Dabiski izpaudīsiet līderisma vai organizatora dotības. Arī ģimenē un mājās jums būs jāuzņemas aktīvā iniciatora loma, jo viss tā vai tā grozīsies ap jums vai to, ko jūs būsiet ieplānojis vai noorganizējies. Ja apkārtējie cilvēki un ar viņiem saistītie pienākumi nebūs jūs pilnībā izsmēluši, tieši radošo profesiju pārstāvjiem – iedvesma un radošais pacēlums. Šī nedēļa piemērota jūsu senāko un visambiciozāko ieceru pārskatīšanai – to atmešanai vai pārveidei. Jūsu veiksmes atslēga tagad slēpsies spontānā, nepastarpinātā iedvesmā izpausties.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru