chasing butterflies 2516581 1280No šīs nedēļas visa jūlija garumā turieties savos dzīves ratos stingri un neļaujiet ceļa līkumiem, šķēršļiem un grumbuļiem izmest jūs no tiem.

Otrdien, 2. jūlijā, visas dienas garumā būs pēdējā Mēness diena ar gaidāmā Saules aptumsuma piesitienu, kas būs pagalam neproduktīvs laiks. Pats aptumsums Latvijā nebūs redzams, tomēr tā ietekme atstās nospiedumu uz visu gaidāmo Mēness ciklu, kurš sāksies pašā vakarā, pl. 22:23. Faktiski vismaz līdz 4. jūlijam, būtu jācenšas dzīvot ļoti plūstošā, maigā režīmā, neplānojot neko lielu, smagu vai sarežģītu. Elpot dziļi, apzinoties, lai arī kas šajā laikā jūs satrauc, arī tas drīz pāries. Noteikti nerisiniet attiecības, neprovocējiet nopietnas izskaidrošanās. Ieteicams pastaigāties, pabūt pie dabas, ūdens, klausīties sajūtu mūziku, pasapņot, meditēt, nodoties ikdienas rūpēm par tuviniekiem un mājas soli, bet bez fanātisma.

Vienlaicīgi, jūsu gribasspēks un motivācija rīkoties kļūs ļoti spēcīga. Visi soļi, kas tiks sperti visa jūlija laikā, būs vērsti uz iedvesmotu pašizpausmi, kur lielu lomu spēlēs tieši saņemtā atgriezeniskā saite. 

No 8. jūlija Merkūrs kļūs retrogrāds, kas papildus iepriekš minētajam, visa jūlija garumā bremzēs aktivitātes, veicinās pārpratumus, kļūdas dokumentos un norunās, var radīt problēmas ar auto, telefonu, pieslēgumiem u.tml. Jo apzinātāk un mierīgāk vadīsiet savas dienas šomēnes, jo mazāk jūs ar to saskarsities, un otrādi.

Jūtīgums, trauslums, uztverīgums, intuīcija, viegla aizvainojamība, maigums, vēlme pēc mīļuma, drošības un aizsargātības sajūtas, un savas vietas atrašana zem šīs saules, būs aktuālais sajūtu fons visa jūlija garumā. Tādēļ esiet lēnāki, apzinātāki, prātīgāki un uzmanīgāki, visam notiekošajam būs daudz dziļāki cēloņi un daudz vērienīgākas sekas.

Auns

Sākot no šīs nedēļas, tuvāko pusotru mēnesi, jūs būsiet ļoti enerģiski un nepacietīgi. Jūs ļoti aktīvi metīsities iekšā vai arī pats organizēsiet kādas izklaides, atpūtas iespējas vai brīvā laika pavadīšanas aktivitātes. Sirdī brīvie Auni nodosies mīlas meklējumiem. Savukārt Auni – vecāki, menedžēs, organizēs un pievērsīsies kopā ar bērniem pavadāmajam laikam. Saules aptumsums papildus ievibrēs jūliju jums jau kādu laiku aktuālajās tēmās – dzīves vieta, tās labiekārtošana, stabilitātes, drošība un māju sajūta, rūpes un gādība par ģimeni, tuviniekiem. Šajos jautājumos šomēnes var notikt kādi būtiski, liktenīgi pavērsieni. Lai arī kas notiktu jūsu pasaulē, vairāk iegūsiet, ja būsiet iejūtīgi, nesteidzīgi un vērīgi.

Vērsis

Gaidāmais jaunmēness ar aptumsumu piegaršu Vēršiem nesīs iespēju un arī nepieciešamību risināt attiecības ar brāli, māsu, kādu paziņu vai skolas biedru. Vienlaicīgi jūs ar papildus jaudu un uzmanību pievērsīsities dzīves vietai, tās remontam, labiekārtošanai, pārcelšanos vai tml. Arī ģimenes jautājumi būs ļoti aktīvi jārisina visas nedēļas garumā. Līdz ar trešdienu jūs kļūsiet maigāki, emocionāli trauslāki un jūtīgāki, jūs var vilināt atmiņās pārcilāt senos labos laikus. Tomēr, ja tie ir saistīti ar nepatīkamu pieredzi, labāk nesāciet, varat aizrauties. Ja iespējams, neveiciet lielus pirkumus, tie var izrādīties brāķis vai prasīt papildus ieguldījumus. Klausieties sajūtu mūziku un neaizmirstiet sevi palutināt.

Dvīnis

Dvīņiem aizvien aktuālāka paliek finanšu sfēra. Arī gaidāmais Saules aptumsums aktivizēs tieši jūsu naudas jautājumus. Šajā sakarā jūs varat apdomāt jautājumus: Vai esat apmierināti ar savu finansiālo situāciju, darba vietu un apstākļiem? Vai jūs liekat lietā visus savus resursus un spējas? Vai kādu savu talantu neesat pārvērtis hobijā, nedodot sev iespēju pilnībā to realizēt? Šādas domas un ar tiem saistītās atbildes meklēsiet visu jūliju, par to runājot, apspriežot un mēģinot saprast, kam esat gatavs un kam nē. Šajā laikā varat nonākt līdz gatavībai spert kardinālus soļus, lai neapmierinošo situāciju uzlabotu. Pievērsiet uzmanību tam, ko runājat, nepārsteidzieties. Laiks nav piemērots lieliem pirkumiem.

Vēzis

Otrdiena būs gana emocionāla diena, kura patiesībā neko no jums neprasīs. Tādēļ vislabākais būtu atpūsties, pavadīt laiku nepiespiestā, saprotošā gaisotnē. Tās vēlā vakarā iestāsies maģiskais Vēžu laiks, jūsu jaunmēness kopā ar Saules aptumsuma pieskaņu. Īstenie Vēži, kuri ir maigi, jūtīgi, gādīgi, intuitīvi, dziļi izjūtoši un empātiski – sajutīs visu šo savu dabisko sensoru saaktivizēšanos. Tomēr uzmanieties ko sasteigt un pārspīlēt, jūtu pasaule var jūs tik ļoti pārņemt savā varā, ka tajā visā var viegli pazaudēties un apmaldīties. Lieciet lietā visus tos instrumentus, kas jums palīdz tikt galā ar emocijām – pastaigas gar jūru, meditācija, sajūtu mūzika, zīmēšana, izrunāšanās ar uzticamības personu u.tml.

Lauva

Lauvām šis ir duāls laiks. No vienas puses, no šīs nedēļas, aptuveni pusotra mēneša garumā, jūs būsiet entuziasma un gribasspēka pilni iet, skriet, diet un tā pamanāmi pieteikt sevi pasaulei. Būs gan iedvesma un motivācija, gan vēlme. Tajā pašā laikā, Saules aptumsuma jaunmēness aktivizēs jūsu zemapziņā slēptākos impulsus un signālus, kas parasti izpaužas ar gluži pretēju tieksmi – vairāk pavadīt laika vienatnē vai stipri izredzēto uzticamības personu logā, distancēšanos no apkārtējiem, iespējams, lai risinātu kādu iekšēju konfliktu vai dziļi personīgus dzīves aspektus. Šis ir laiks, kad var uzrasties vai saasināties kāda hroniska kaite, kuru nedrīkstētu atstāt bez ievērības. Nesasteidziet lietas.

Jaunava

Līdz ar šo nedēļu, daudz uzmanības pievērsīsiet savai iekšējai pasaulei, mīlēsiet pastaigāties, nodoties filozofiskām pārdomām, pašizziņai un apcerei, tāpat arī, pie iespējas, dodieties kaut kur patālāk no ierastajām takām. Gaidāmais jaunmēness ar kuru aizsāksies aptumsumu koridors, jūsu uzmanības centrā izvirzīs draudzību un mijiedarbību ar kādu kolektīvu, grupu. Tas viss ļoti emocionāli jūtīgā, trauslā un maigā gaisotnē, kur katram niekam var izrādīties nozīme – acu skatienam, grimasei, garām ejot pateiktam vārdam un citām niansētām izpausmēm. Paceltās tēmas un jautājumi tiks aktīvi risināti visu jūliju, kur gala rezultātā jums ir iespēja izprast, kas priekš jums draudzībā ir patiesa vērtība.

Svari

Svariem gaidāmais Saules aptumsuma ietonētais jaunmēness liks pievērsties savam publiskajam tēlam, statusam, imidžam, lomai, kuru jūs demonstrējat sabiedrībā. Tā ietekmē šajā mēnesī jūs var gaidīt krasi, bet ne gluži negaidīti pavērsieni – laulības, paaugstinājums vai arī pretējā virzienā – šķiršanās, darba zaudējums, maiņa. Šis ir laiks, kad jūs būsiet salīdzinoši ambiciozi un spēsiet paskatīties uz visu notiekošo savā dzīvē ar plašāku vērienu. Pat tad, ja nebūs kādu ārēju notikumu, jūs būsiet aktīvās pārdomās, veicot tik ļoti nepieciešamo iekšējo sagatavošanās darbu. Šobrīd jūs tieksities vairāk izpausties sabiedrībā, cilvēkos, kā arī iziesiet uz iniciatīvu draudzīgai kopā sanākšanai.

Skorpions

Šis var izvērsties par jūsu veiksmes laiku, kad jums paveras liktenīga iespēja veikt kādas nozīmīgas, ļoti vajadzīgas un dzīves jēgu atklājošas aktivitātes. Tanī pašā laikā, ja būsiet stipri noklīdis no sava dzīves kursa, no savas patiesās, unikālās un neatņemamās iekšējās patiesības, tad notikumu dabai būs vairāk koriģējošs raksturs – nogriezti, atņemti vai bloķēti tie dzīves scenāriji, kas jūs ved pa māņu ceļiem un galīgi nav jums piemēroti. Atklāsmēm bagātas var izrādīties kādas apmācības vai ceļojums. Pagaidām jūsu ambiciozitāte vairāk izpaudīsies caur vārdiem, nevis darbiem. Neko nesasteidziet, visam ir savs laiks un vieta. Vēl visu jūliju jūs savas ambiciozās idejas un projektus slīpēsiet un briedināsiet.

Strēlnieks

Līdz ar šo nedēļu, aptuveni pusotra mēneša garumā, pacietība nebūs jūsu lielākais draugs. Tanī pašā laikā tieši šobrīd tā ir visvairāk vajadzīga. Jums jāļauj sev būt gana maigiem un uztverošiem, bet vienlaicīgi arī drosmīgiem un spēcīgiem, spējot akceptēt realitāti tādu kāda tā ir. Iekšējā pašsajūta un emocionālie stāvokļi var jūs mētāt galējībās – no eksaltēta prieka līdz pat visaptverošai “viss ir slikti” sajūtai. Visas jaunās idejas un ieceres pierakstiet, apdomājiet un apsveriet, bet vēl nesteidziet realizēt. Šis jaunmēness ir liktenīgo notikumu un pavērsienu laiks, kas jums ļaus nobriest kādam svarīgam solim, tādam kā varoņdarbam. Izrunāšanās palīdzēs atbrīvoties no iekšējas steigas un saspringuma.

Mežāzis

Šis jaunmēness ar Saules aptumsuma piesitienu jums būs gana sarežģīts un provocējošs laiks. Šobrīd ļoti svarīgi ir paturēt prātā, ka ar maigumu, iejūtību un mīlestību spēsiet gūt vairāk un tikt tālāk. Visi notikumi ar kuriem jūs saskarsities darbosies kā spogulis, palīdzot jums atklāt sevī un par sevi aizvien ko jaunu. Jūs jutīsities iekšēji gatavi kādai kvalitatīvai pārejai savā dzīvē, uzņemties kādu risku. Jūsu galvenās, liktenīgiem pavērsieniem pakļautās dzīves sfēras: partnerattiecības; mūžīgā dilemma – kā sabalansēt darbu ar ģimenes dzīvi; jūsu pirmie soļi jaunā lomā, ampluā, iespējams tieši profesionālajā jomā. Tomēr jārēķinās, ka jūlijs būs vairāk eksperimentālu mēģinājumu un testu, nevis rezultātu laiks.

Ūdensvīrs

Gaidāmais jaunmēness kopā ar aptumsuma pieskaņu, Jums, Ūdensvīri, vedinās pievērsties mazajiem ikdienas darbiem un nedarbiem. Mudinās pārskatīt, cik humāns ir jūsu darba ritms un pienākumu saraksts. Ja jūs būsiet pārstrādājušies vai iejūgušies ne savos darbos, varat pat apslimt, tikt atlaists no darba vai kā savādāk atrisināties pārslodzes jautājumus. Visādi citādi, attiecības ar kolēģiem un jaunu prasmju, metodiku apguve, būs ļoti aktuālas jūlija tēmas. Paši gan jūs vislabprātāk pievērstos partnerattiecību jautājumam, tur kā reiz var uzrasties neskaitāmi pārrunājami un risināmi jautājumi. Šī nedēļa ir ļoti nepateicīga, lai izskaidrotos, izteiktu ultimātus vai meklētu patiesību caur strīdu.

Zivis

Zivīm šis būs īpaši maigs, jūtīgs un intuitīvs laiks. Gaidāmais aptumsuma sajūtu jaunmēness jums aktualizēs bērnu jautājumus – audzināšana, kopēja atpūta un izklaides, bet vēl kādam – tikšana pie ilgi gaidītā mazuļa. Jūs paši būsiet vairāk noskaņoti uz radošu atpūtu, spontāni ļauties savām sajūtām. Tuvāko pusotru mēnesi jūsu ikdiena būs ļoti dinamiska, iespējams daudz darba, daudz ieceru un plānu, vai daudz pienākumi ģimenē. Sirdī brīvās Zivis var satikt kādu ļoti īpašu cilvēku. Šis laiks ir piepildīts ar dzīvi mainošām iespējām un pagriezieniem, vienīgi steigties gan nekur nevajadzētu, jo lai gaidāmais dzīves pagrieziens būtu pozitīvs, būs jāieklausās savā iekšējā balsī.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru