fashion 985556 1280Šī nedēļa, salīdzinoši ar iepriekšējām divām un sekojošo jūlija intensitāti, būs kā miera osta, atpūtas zona, kā klusums kuru izbaudīt, zinot ka priekšā stāv pietiekami jaudīgs laiks.

Mēnesis turpina visas nedēļas garumā dilt, savukārt procesi un aktivitātes aprimt. Svētki ir nosvinēti, laiks pievērsties ikdienišķākām aktivitātēm. Tanī pašā laikā, pirmās oficiālās darba dienas, 25., 26. un daļu 27. jūniju būsim kā no saites norāvušies, steidzīgi, darbīgi un nepacietīgi. Pēkšņi ļoti daudz ko vajadzēs kārtot un risināt, nekādas nogaidīšanas vai atlikšanas.

27. jūnijā domas, sarunas un viss mentālais fokuss būs orientēts uz to kā sevi vai citus iepriecināt, kā būt uzmanības centrā, apburt ar saviem stāstiem, runas dāvanām vai citiem talantiem. Bez tā visa, spēsiet iedvesmot citus un arī paši iedvesmoties no kāda.

Jārēķinās, ka šajā laikā paceltās tēmas, aktualizētie un risināmie jautājumi būs ļoti aktīvs un dzīvs process, kuru turpināsiet galvā virpināt, risināt, pārskatīt un izslīpēt vēl visa jūlija garumā. Savukārt gala slēdzieni un lēmumi tiks pieņemti tikai augustā. Tādēļ esiet vērīgi un apzināti tajās tēmās, kas šajā laikā piesaista jūsu uzmanību, ļaujiet tām dabiski nobriest un dodiet iespēju sev atpūsties.

Auns

Darba nedēļa aizsāksies ar lielu joni un jaudu, enerģijas ritēs jums saprotamā intensitātē – visam ir jānotiek ātri un pa vistaisnāko maršrutu. Līdz pat ceturtdienai jūs turpināsiet nodot uguņus – temperamentīgi risinot visus aktuālos jautājumus. Savukārt sākot no 27. jūnija jūsu domas būs vairāk pievērsušās izklaidēm, hobijiem, kāds pievērsīsies romantiskajai dzīves sfērai, bet vēl kāds – bērnu jautājumiem. Aizskarts pašlepnums var novest pie neplānotiem papildus tēriņiem. Jūsu ģimene un tuvinieki var palīdzēt pamanīt kādu papildus peļņas iespēju. Lielākās tēmas, kuras turpināsiet risināt praktiski visas vasaras garumā, būs saistītas ar dzīves vietu, nekustamo īpašumu, tā pirkšana/pārdošana, remonts, labiekārtošana vai pārcelšanās.

Vērsis

Nedēļas pirmajā pusē Vēršiem var būt iedvesma kaut ko varenu sastrādāt savā komforta vidē, kāds mazāks vai lielāks varoņdarbs, kuram iespējams kādu laiku jau briedāt. Lai arī kam nodosities, tas būs vairāk priekš jums pašiem, nevis citiem. Sākot no 27. jūnija jūsu domas vairāk riņķos ap dzīves vietas un ģimenes jautājumiem, kas būs daļa no lielās šīs vasaras tēmas. Piektdiena un sestdiena būs nedēļas baudāmākās dienas, kad palutināt sevi un mīļos ar gardu maltīti un ļauties citām baudāmām aktivitātēm. Arī šonedēļ var uznākt lielummānijas vai dažādu pārmērību impulsi, galvenais lieki neko nesarežģīt, maziem solīšiem, saglabājot uzmanību uz svarīgāko šajā mirklī, virzīties uz priekšu. Labs laiks atpūtai.

Dvīnis

Dvīnis būs noskaņots uz visu skaisto, patīkamo un baudāmo. Pat tad, ja tas ies pretrunā ar jūsu iekšējām sajūtām vai ilgtermiņa iecerēm, jūs izvēlēsities saglabāt sabiedrībā pieņemamu un akceptējamu paštēlu, gribēsiet citiem patikt un atstāt labu iespaidu. Nauda turpina būt viena no lielajām un aktīvākajām šīs vasaras tēmām, tāpat arī veids kā komunicēt, paplašināt paziņu loku, padarīt savu dzīvi interesantu, kaut ko jaunu apgūstot. No 27. jūnija, ar saviem vārdiem, orģinālajām idejām un aizraujošo lietu redzējumu, jūs varat kļūt par iedvesmas avotu sev un citiem cilvēkiem. Tādēļ neturiet sveci zem pūra, runājiet, dalieties un iesaistieties dažādās sabiedriskās aktivitātēs, tās nesīs jums jaunas iespējas.

Vēzis

Turpinās šī gada maģijas pielietais Vēžu laiks. Ja jūs savas dzimšanas dienas svinat jūnijā – tad, salīdzinoši, maigi planetārās enerģijas jūs motivēs, stums, bīdīs, virzīs un visādi citādi dīdīs uz jaunu sevis paša un pasaules izjūtu. Nedēļas pirmā pusē būs gana aktīvas ambīcijas, kādi plāni, ieceres un projekti, kurus tieksities realizēt. Tāpat arī klāt esošas būs negaidītās veiksmes vēstneši, spontāni pavērsieni, labvēlīgas, negaidītas iespējas. Sākot no 27. jūnija jūsu domas grozīsies ap naudas jautājumiem – vai tas būtu saistīts ar papildus peļņu vai kāda talanta apzināšanu, kas jums palīdzēs rast iespēju dzīvot lielākā labklājībā. Ārpus tā, mierīga, baudāma nedēļa, kad ļaut sev atpūsties, baudīt sevi un dzīvi.

Lauva

Svētki ir nosvinēti un laiks pievērsties kam citam, gana aizraujošam un motivējošam – kaut ko jaunu apgūt, kaut ko jaunu uzzināt, kaut kur aizbraukt u.tml., galvenais, lieki laiku netērējot, jo visu vajag tūlīt un tagad, vai vēl precīzāk – vajadzēja jau vakar. Ar šādu attieksmi jūs dzīvosiet līdz ceturtdienai. Savukārt tūlīt pēc tam jūs pārslēgsieties uz vienu no savām mīļākajām tēmām – domāsiet un runāsiet par sevi, savu dzīvi, kas jūs iedvesmo, kas aizrauj, kas sagādā prieku. Ļaujieties šai vēlmei parunāt, tādejādi jūs palīdzēsiet sev sakārtoties no iekšienes un tikt skaidrībā pats ar sevi, izstrādājot vienu no galvenajām šīs vasaras tēmām. Papildus tam – obligāti vajadzīgs laiks sev un kvalitatīva atpūta.

Jaunava

Jaunavas šonedēļ būs mīlestības un piepildījuma meklējumos. Pēc liriskās un maigās nedēļas nogales svētku sajūtas, realitāte atgriezīsies ar milzu dinamiku un steigu. Tādēļ, jo īpaši svarīgi būs prast arī apstāties, vienkārši paelpot un būt. Šobrīd aizvien aktīvāk sāk formēties jūsu tālākie plāni un ieceres, kas būs viena no centrālajām tēmām šīs vasaras laikā. No ceturtdienas jūs aizvien aktīvāk pievērsīsities savai iekšējai pasaulei, aktīvs paliks tieši iekšējais dialogs, tādēļ, laiku pa laikam rodiet iespēju izrunāties ar kādu uzticamības personu vai arī sāciet rakstīt. Tāpat jums šobrīd ir svarīgi pēc iespējas vairāk laika pavadīt draugu un domu biedru vidū, kas var palīdzēt jums pievērsties dzīves gaišajai pusei.

Svari

Nedēļas pirmā puse būs dinamiska, nepacietīga, steidzīga un neiecietīga, iespējama arī kāda apkārtējo cilvēku provokācija. Jūs turpinās vilināt kāds ceļojums, izbrauciens, vai cita iespaidus nesoša nodarbe. Varat saskarties ar dilemmu - doties kādā ārzemju ceļojumā vai arī izbraucienā pa dzimtajām ārēm. Grūti būs atrast zelta vidusceļu un, ja jau būsiet ceļā, ieturēt mērenību izpriecās un tēriņos. Savukārt lielā visas vasaras tēma ir jūsu mērķi, arī ambīcijas un ilgtermiņa plānu, ieceru realizācija. Tie var būt kā ar ģimeni saistītie – laulības, bērniņa plānošana, pārcelšanās, tā uz profesionālo darbību vērstie jautājumi. Sākot ar ceturtdienu pievērsīsities kopēju aktivitāšu plānošanai ar draugiem.

Skorpions

Pēc nedēļas nogales svētkiem, būs sajūta, ka darbi ir iekavējušies un jāsteidz nokārtot visu, kas sakrājies pa šo laiku neatrisināts. Savukārt no 27. jūnija jūsu domas, vārdi un darbi būs stipri ambiciozi, vērsti uz rezultātu un savu mērķu sasniegšanu. Tā īstenošanā, pat nebaidīsities kļūt pamanīts, nonākt visu uzmanības centrā. Jums ir sācies periods, kurš visa jūlija garumā var kļūt par vienu no uzlādējošākajiem un iespējām bagātākiem dzīves posmiem. Jums, tēlaini izsakoties, debesu vārti atvērsies un sniegs iespēju no iespējām - izaugsmei, attīstībai, perspektīvām, jaunai dzīves vīzijai un viss kas ar to saistīts. Daudz iespēju var nākt no ārzemēm, izdevējiem un izglītības sfēras. Esiet atvērts pasaulei.

Strēlnieks

Pēc svētkiem, atgriežoties savā ikdienā, jums kā reiz uznāks īstā vēlme padauzīties, paamzierēties un rast citas labas izklaides iespējas. Jūs varat spontāni izlemt doties uz kādu koncertu, izrādi vai citu, saistošu pasākumu. Sākot ar ceturtdienu, domas riņķos vai nu ap izglītības opcijām un iespējām, vai ap kādiem ceļojumu plāniem. Jūs būsiet gana ideālistiski un pozitīvi noskaņoti it visā, kam šonedēļ pievērsīsities. Jūsu šīs vasaras lielā tēma ir saistīta ar jauna dzīves izaicinājuma uzņemšanos, kas no jums prasīs kā drosmi, tā arī pārskatīt to, kā vispār virzāt savu dzīvi. Piektdien un sestdien varēsit nodoties mierīgai ikdienas rutīnai. Tomēr, ja ir iespēja, ļaujiet sev mierīgi atpūsties.

Mežāzis

Ņemot vērā kopējās astroloģiskās tendences, kas jau no gada sākuma intensificēja pārmaiņas un pārkārtošanos visās dabiskajās, tipiski “mežāziskajās” izpausmēs, tad šī nedēļa būs salīdzinoši mierīga, klusums un miers pirms jūlija aptumsumiem un pavisam jauna līmeņa notikumiem un dzīves izaicinājumiem. Tādēļ, vislabāk šonedēļ būtu atpūsties, relaksēties, baudīt dzīvi un tuvinieku kompāniju. Tas nekas, ja izrādīsies arī mājās un dārzā ir simtiem kārtojamu lietu, izelpojiet un dariet tikai tik tālu, cik gūstat no darāmā patiesu prieku. No 27. jūnija jūsu galvās dzims jaunas idejas, izaicinoši plāni un projekti, bet pagaidām, vēl visu jūliju, tās tikai formēsies. Tādēļ, bez liekas steigas, ļaujiet tām nobriest.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru uzmanības centrā šobrīd ir darbs, veselība un ikdienas mazās lietiņas, ar ko dabiski aizpildās katra dzīva cilvēka dzīve. Atšķirība vien ir tajā, vai jūs to uztverat kā slogu, vai spēsiet pieņemt kā dabisku savas dzīves sastāvdaļu. Tieši no šīm mazajām lietiņām – ko ēdat, cik veselīgi dzīvojat, kādi ir jūsu ieradumi, veidojas jūsu dzīves lielās lietas – cik vesels, harmonisks un ar dzīvi apmierināts esat. Šonedēļ var situācija nobriest līdz savai kulminācijai, lai parādītu, vai “mazajās” lietās esat uz pareizā kursa. Tādā gadījumā, var uzrasties kādi dzīves bonusi, negaidīti, patīkami pavērsieni darbā, mājās vai naudas lietās. Savukārt, ja šajā jomā ir vēl kur augt un tiekties, tad, ļoti iespējams, tieši jūsu veselība par to liecinās.

Zivis

Visi lielie jautājumi, lielās un aktuālās dzīves tēmas, kuras jūs jau kādu laiku risināt, šobrīd ir it kā testēšanas, pārskatīšanas režīmā. Šis ir laiks, kad pārvērtēt un pārdomāt visu svarīgo un aktuālo. Ja arī šajā laikā uzrodas kāda jauna ideja vai iecere, tad tā drīzāk būs kā ieskicēts virziens, kurš vēl visu atlikušo vasaru formēsies un veidosies. Tāpat, šis ir arī laiks, kad pavadīt laiku ar bērniem, vai, ja tas nav aktuāli – kādiem radošiem hobijiem un aizraujošai kultūras dzīvei. No 27. jūnija jūsu domas jau sāks grozīties ap darbu, vai kādiem pienākumiem, tomēr nestrebiet karstu, dažreiz mazāk ir vairāk. Lielām lietām – jānobriest, bet mazajām lietām – jābūt baudāmām vai baudāmās devās.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru