girl 775349 1280Turpinās ļoti īpašs laiks un, patiesībā, tas tāds būs praktiski līdz jūlija beigām. Tādēļ šīs nedēļas būtiskākais un īpašākais notikums ir Saulgrieži, 21. jūnijā, kā arī gaidāmie Līgo svētki un Jāņu diena.

Pati nedēļa turpināsies vēl pirmdienas pilnmēness radītajā gaisotnē. Lieli plāni, mazi plāni, simtām mazu, bet svarīgu lietu un jautājumu kārtošana, kopā ar diezgan lielu nepacietības un neiecietības devu.

Tiem, kuri ikdienā labi sadzīvo ar lielu tempu un spēj ieslēgt “multi-tasking”, būs gana piepildīta un laba sajūta, ka viss kustās un virzās, ka notiek dzīvs process. Tāpat arī labi jutīsies tie, kuri skaidri zina un izjūt savu lielo sapni, kurus vada mīlestība vai kuri ir iedvesmoti un pārņemti ar kādu ieceri. Jums šis ir lielais brīdis, kad izceļas vēl kāds aspekts, tiek atrisināts vēl kāds jautājums vai noskaidrojas vēl kāda nianse šī gada lielajā tēmā - kā sapni pārvērst par īstenību!

Pāris kopējās rekomendācijas uz šo nedēļu: savā valodā būsim sasteigti un varbūt pat trauksmaini, ar vārdiem tīši vai netīši varam ļoti dziļi kādu aizskart, tāpat arī, ļoti spēcīgi izcelt otra cilvēka iestāvējušos un transformācijām gatavos jautājumus un tēmas. Sarunām var būt ļoti liktenīga pat karmiska nokrāsa, kuru apzināti vadīt ir grūti vai vispār neiespējami.

Nedēļas otrā pusē, tātad Saulgriežu, Līgo un Jāņu laiks būs saistīts ar paaugstinātu pārgalvību, sava spēka pārvērtēšanu, kas var novest pie pārslodzēm un, dažkārt, arī traumām.

Tāpat arī – tieši Līgo un Jāņu dienā astroloģiski parādās attieksme - “jūra līdz ceļiem”, var būt stipras pārmērības ēšanā, kā arī emocionāli būsim vairāk noskaņoti mierīgai apcerei, labai mūzikai, uguns vērošanai un zvaigžņu baudīšanai. Savukārt zemajās vibrācijās – var vilkt uz apreibināšanos, kas var nest diezgan smagas sekas, grūtības ar mēra izjūtu un viss no tā izrietošais.

21. jūnijā, kopā ar garāko dienu, Saule pāriet uz sirsnīgo un ģimenisko Vēža zīmi. Daudz laimes jums gādīgie, labestīgie un izpalīdzīgie dzimšanas dienā. Bez jums pasaulē pietrūktu spējas iedziļināties savās emocijās un sajūtās, lai atgrieztu tai sevi patieso, atgrieztu dvēseliskumu.

Mistiskajā Saulgriežu laikā, kas būs jūtams un darbosies visas nedēļas garumā, mums katram ir iespēja sajust dabas virmojošo spēku, sajust saules enerģiju un uzlādēt savas iekšējās baterijas, ievibrēt sevi uz pozitīvu, gaišu, atvērtu pasaules un savas dzīves uztveri.

Lai tas jums visiem izdodas un lai skaisti svētki!

Auns

Auni tagad būs diezgan saimnieciski, bet arī steidzīgi, sevišķi visos jautājumos, kas ir saistīti ar ģimenes savākšanu kopā, varbūt kādai kopējai talkai pirms svētkiem. Jūs ļoti aktīvi būsiet iesaistīti arī visos jautājumus, kas saistīti ar tuviniekiem, radiniekiem, pat stipri attālinātiem, kā arī dzimtu kopumā. Ja domas neatlaiž kāds no aizgājušajiem radiņiem, aizdedziet par viņu svecīti. Tagad jūs varat savienoties ar dzimtas spēku un jaudu, tādēļ šajā īpašajā laikā, izturaties ar īpašu cieņu, pateicību un mīlestību pret to. Ieteicams ļoti saprātīgi tērēt savu spēkus, nepārpūlēties, nepārstrādāties un nepārcensties. Svētkos vislabākais būs – lauku mājas, ūdens tuvus, ugunskurs un ģimene, pavadot aizraujošās sarunās par to kā kādreiz bijis.

Vērsis

Vēršiem šonedēļ var būt kāda liktenīga iepazīšanās vai nozīmīga, pat dzīvi un dzīves redzējumu mainoša saruna. Šis ir laiks, kad ļoti spēcīgus nospiedumus jūsos atstās jauniegūta informācija, sevišķi, ja tā savīsies ar kādām aizkustinošām, emocionālām asociācijām. Tādēļ dažādi izglītojoši un jaunus iespaidus nesoši pasākumi jums būs īpaši vērtīgi. Šis jums būs sabiedriski aktīvs laiks, daudz laika pavadīsiet cilvēkos un dažādu jautājumu risināšanā. Labs laiks, lai papildus nopelnītu. Ja ir velme vai vajadzība pirkt, pārdot, mainīt jebkādu informācijas nesēju (telefons, dators) vai pārvietošanās līdzekli (automašīna, ritenis), līdz pat jūlija beigām to nebūtu ieteicams darīt. Centieties uz svētkiem nepārcensties ar svētku galdu un tēriņiem.

Dvīnis

Vēl līdz 20. jūnijam Dvīņi turpinās atzīmēt ssvu īpašo laiku, tas nozīmē, ka ļoti dabiski ļausities sevis izcelšanai un lološanai. Tomēr tam visam klāt var būt pievijies tāds kā steidzīgums, nepacietība, dažiem pat trauksmainība. Sajūta, ka laiks virzīties uz priekšu, ka vairs nedrīgst uz vietas stāvēt un kaut ko gaidīt un, ļoti iespējams, šī sajūta jums aizvien pieņemsies spēkā tieši saistībā ar to, kā jūs pelnāt naudu. Nebūtu ieteicams šajā laikā apdomāt nopietnu kredītu ņemšanu, jo ar garantiju, tas būs ļoti smagnējs un ilgstošs slogs, vismaz uz 9 gadiem. Saulgriežu enerģijas var palīdzēt savā dzīvē atvērties un ieraudzīt jaunas perspektīvas. Savukārt svētku dienās būsiet nodevušies savām attiecībām.

Vēzis

Jau kādu laiku Vēži jūtas apņēmīgi, mērķtiecīgi, arī svarīgi un vajadzīgi. Planetārā saspēle primāri enerģijas kustinās jūsu virzienā. Jūsu dabiskā tieksme uztvert pasauli caur savām jūtām un tulkot to pēc savām emocionālajām reakcijām, tagad būs īpaši stipra. Tas var izcelt jūsu labākās un arī jūsu sliktākās īpašības. Šajā laikā ir kritiski svarīgi palikt uzticīgiem pašiem sev, savai sajūtai, intuīcijai, iekšējai vilkmei, vienalga kā jūs priekš sevis to arī nenosauktu. Līdz ar Saulgriežiem sākās jūsu laiks, jūs sākat atzīmēt savas dzimšanas dienas, un no šī brīža jūsu enerģija, sensori un uztverīgums būs hiperstiprs un aktīvs, uzticieties tam. Saulgrieži palīdzēs jums atgriezties pašiem pie sevis – daudz laimes un lai sirdi piepildoši svētki!

Lauva

Vēl līdz Saulgriežiem Lauvas būs sociāli aktīvas, sabiedriskas un īstas kompānijas dvēseles, arī Līgo dienā vēl gribēsiet izrādīt radošos talantus. Tomēr tūlīt ar 21. jūniju ar milzu jaudu pieņemsies spēkā jau kādu laiku sajūtamā tieksme izbaudīt vienatni vai kāda īpaša cilvēka kompāniju. Ar šo datumu sākas pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas mēneša. Šis ir laiks, kad nodoties apcerei, palasīt, darīt visu to, kas mierīgā, nepiespiestā veidā piepilda jūsu sirdi. Tā kā šis laiks sakrīt arī ar aptumsumiem, kas gaidāmi jūlijā, tad atpūsties un rast laiku sev ir esenciāli būtiski, savādāk dzīve var nākt palīgā jūs apstādinot. Jums var būt dabiska vēlme doties ilgākā ārzemju ceļojumā, sevišķi, ja otrā galā jūs sagaida, kāds sen neredzēts, mīļš cilvēks.

Jaunava

Jaunavām šis būs sabiedrisks laiks, kad mīļu prātu pavadīsiet laiku ar savu partneri, vistuvākajiem un mīļākajiem draugiem un savējo kompānijā. Šajā laikā jūsu vērīgais, kārtību un perfekciju mīlošais prāts, ja būsiet neuzmanīgs, var caur kādu vārdu, komentāru vai aizrādījumu, izsaukt citos ļoti spēcīgas emocionālas vētras. Savukārt, ja runāsiet un dalīsities caur mīlestības sajūtu jūsos, jūs varat kļūt par spēcīgu pārmaiņu iedvesmotāju un lielu tēmu iekustinātāju. Atšķirība slēpsies tikai tajā – vai jūs gribēsiet pašapliecināties vai tiešām ieklausīsieties, lai saprastu kā palīdzēt. Tieši partnerattiecības var kļūt par jūsu drošo ostu, sargājošo un apņemošo gaismu, kas atjauno ticību sev, saviem spēkiem un cilvēkiem jums apkārt.

Svari

Jūsu uzmanības centrā būs ģimenes lietas, jo sevišķi no 21. jūnija. Būs vairāk ieziešanu - svētku un kādu publisku pasākumu apmeklējumi, kā izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas un citi nozīmīgi notikumi. Kopējā nedēļas noskaņa būs diezgan satraucoša un steidzīga. Enerģijas vairāk vedinās uz nepacietību un pat trakulībām. Sevišķi, kad apjautīsiet, ka iepriekšējie rāmji un ierobežojumi, kas jūs skāra daudzu gadu garumā, pamazām atlaiž savu stingro tvērienu. Nedēļas otrajā pusē būs grūti nosēdēt uz vietas, un vēlams piekopt sabalansētu, bet tomēr aktīvu dzīves veidu. Saulgrieži jums var atvērt jaunu elpu pašrealizācijai un mērķu sasniegšanai. Savukārt svētku dienās būsiet aizņemts ar svētku sajūtu radīšanu apkārtējiem.

Skorpions

Jūs var savā varā pārņemt iedvesmas vai kaislības vilnis, kurš nesīs jūs pretī jaunām virsotnēm, palīdzot sajust, saprast un pieredzēt vairāk. Tanī pašā laikā šis ir liktenīgu un ilgspēlējošu tēmu laiks. Tomēr atcerieties: pēc jebkuras iedvesmojošas idejas pienākt tas brīdis, kad jāuzrota piedurknes un vienkārši jāķeras pie darba; pēc jebkuras mīlas kaislību pielietas nakts pienāk tas brīdis, kad sākam cilvēku redzēt tādu kāds viņš ir, nevis kādu uzzīmējis jūsu prāts. Saulgrieži jums atvērs jaunas zināšanas un izpratni. Nedēļas otrā pusē, esiet ļoti uzmanīgi uz ceļa, kā arī mērķtiecīgi radiet iespēju savu lieko enerģiju izlādēt, piemēram, peldot. Visticamāk svētkos nodosities papardes zieda meklējumiem.

Strēlnieks

Pirmdienas pilnmēness Strēlniekā uzdos savu toni nedēļas pirmajai pusei, aktivizējot nepacietību, steigu, ieskicēs jaunus dzīves izaicinājumu vai jau mudinās tos pieņemt. Šis jums ir ļoti vērtīgs laiks fundamentālu dzīves jautājumu risināšanai, lai pieņemtu kailo patiesību tādu kāda tā ir. Biznesā iesaistītajiem – viss aprakstītais ieguls vairāk darba sfērā. Varat nonākt pie secinājuma, ka lielie nākotnes projekti un plāni, kurus būvējat, prasa papildus finanšu resursus un ieguldījumus, tādēļ sāksiet apsvērt investīciju vai kreditēšanas plānus. Tomēr reāliem darbiem piemērots būs laiks, sākot no augusta otrās puses. Saulgriežu enerģija dāvās jums drosmi, savukārt svētkus vislabprātāk pavadīsiet ar mīļoto vai ģimenes lokā.

Mežāzis

Jūs varēsiet sajust kā izkūst iekšējā stingrība, prasīgums un kāda smagnēja pienākumu izjūta, kā izkūst sniegs saulē. Atkal un atkal, jo sevišķi aktīvi tagad, no 21. jūnija līdz pat jūlija beigām – šis ir laiks, kad vairot sevī mīlestību, pieņemšanu, sirsnību un mīļumu, pirmām kārtām, jau pašiem pret sevi un, tikai tad visiem pārējiem. Šajā laikā tieši partnerattiecības ir tās, kas var jaunā līmenī iznest šo jūsu iekšējo tieksmi. Šis ir laiks, kad mīlēt un atdoties mīlestībai, šīs izpratnes visplašākajā nozīmē. Viss pārējais var pagaidīt. Tad, ja ar šo tēmu īsti jums nevedīsies, var uzrasties pa kādam konfliktam. Saulgrieži jums atvērs iespēju izpausties jauna gaismā, savukārt svētkus jūs pavadīsiet dziļās sarunās.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa Ūdensvīriem no vienas puses turpina solīt izklaides, atpūtu un draudzīgu kopā būšanu. Savukārt no otras puses, sevišķi no 21. jūnija, jūsu uzmanība un koncentrēšanās būs pievērsta ikdienas darbiem, pienākumiem un to - kā, cik, ar kādām metodēm un attieksmi jūs tos veicat. Šis būtu ļoti piemērots brīdis apgūt jaunas darba iemaņas, tehnikas un prasmes, kā arī pārskatīt ikdienu, lai tajā būtu vairāk veselību stiprinoši un uzlabojoši ieradumi, piemēram, diētas, sports un sabalansētāks darba un atslodzes ritms kopumā. Saulgrieži var pavērt jums jaunas iespējas darbā un peļņā. Savukārt gaidāmās svētku dienas būsiet noskaņots pavadīt draudzīgās kompānijās, iespējams, nedaudz pašķērdēsieties.

Zivis

Līdz ar pirmdienas pilnmēnesi, kas skāra jūsu ambīcijas un vēlmes sasniegt mērķus, nedēļas pirmā puse paies sajūtās taustoties kā pariezi sabalansēt ģimenes lietas un vajadzības ar jūsu pašu mērķiem, arī darbu. No otras puses, pastāvošās enerģiju spriedzes skars jūsu radošās pašizpausmes, hobiju un izklaižu visdažādākās nianses – kopā vai atsevišķi, ļauties spontānai iedvesmai vai labāk ieplānot tam visam laiku, vai vēl aizrauj un iedvesmo vai jau ir apvijies ar pienākumu un atbildības smago dvesmu. Saulgrieži jums pavērs durvis uz jaunu radošo pacēlumu. Uz šī viļņa varat radīt kā iedvesmojošu skaistumu, tā arī bērnu. Savukārt svētku dienās ļausities brīvam sajūtu plūdumam pa straumei.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru