dandelion 950747 1280Nedēļa paies dilstošā Mēness fāzē. Līdz ar to – pamazām šī Mēness cikla saceltās vētras aprims un pieklusīs. Kādam dēļ pieņemtajiem lēmumiem un izdarītajā izvēlēm, bet vēl kādam, ļaujoties enerģiju plūsmai, norimstot.

Šonedēļ astroloģiskais fons ir visnotaļ mierīgs un harmonisks, tik vien kā ar atšķirīgu intensitāti aizvien no jauna savu aktualitāti atgādinās vēl gandrīz mēnesi ilga dilemma – risināt visu ātri un vienkārši, vai gluži pretēji – pamatīgi un pārdomāti. Tā kā enerģiju pārsvars šobrīd ir orientēts uz tempu, tad visticamāk tai arī dosiet priekšroku. Ja tas skar jūsu stratēģiskos plānus un ilgtermiņa ieceres – pārskatiet tos un mēģiniet atrast vienkāršākus risinājumus.

Vēl joprojām ir spēkā rekomendācija, vislabākās zāles pret visām kaitēm un satraukumiem būs izrunāšanās, tādēļ aiciniet viens otru uz tikšanos, draudzējaties, sazvanieties un padalieties. Galu galā – dalīta bēda ir jau vairs tikai pus bēda.

Svētdien, 2. jūnijā būs pavisam vecs Mēness – labs laiks diētai, meditācijai, sevis paša un savas telpas atbrīvošanai no visa liekā, smagā un nevajadzīgā.

Savukārt, pirmdien, 3. jūnijā, pl. 13:01, sāksies jauns Mēness cikls Dvīņu zīmē – runāšana, rakstīšana, mācīšanās, stāstīšana, dokumenti, komunikācija, reklāma un vēl daudz kas aizraujošs gaidāms šajā Mēness ciklā. Tā kā šis ir pēdējais mēnesis pirms astroloģiski sarežģītā jūlija, tad saplānojiet jūniju labi un neko neatliec uz vēlāku.

Lai dzīves un dabas skaistums iedvesmo!

Auns

Nedēļas astroloģiskais fons priekš jums būs pagalam mierīgs, gandrīz vai garlaicīgs, un jūs viegli atradīsiet sevi mierīgi čubinoties pa mājām, savējo vidē. Otrdienas vakars, trešdiena un ceturtdiena būs visugunīgākās un žiperīgākās dienas, tādēļ, ja kaut kas tiešām ir jāpaveic, tad ieplānojiet šajās dienās. Jebkurā gadījumā, iepirkšanās, daudz dažādu pārbraucienu, sarunas un mācīšanās, būs nedēļas svarīgākās aktivitātes. Līdz ar veco mēnesi, svētdien, varat atbrīvoties no piesaistes kādām mantām, darbam vai pienākumiem, ar kuriem ļoti ilgi sevi identificējāt. Ieteicams pavadīt laiku dabā, sevišķi pie ūdens. 3. jūnija jaunmēness jums dāvās jaunas pazīšanās un daudz interesantu aktivitāšu.

Vērsis

Pats nedēļas sākums jūs vēl nedaudz ieaijās ar savām maigajām enerģijām, savukārt trešdiena un ceturtdiena solās būt gana temperamentīgas, tādēļ vislabprātāk distancēsities no apkārtējās rosības, dodot priekšroku aktivitātēm vienatnē. Piektdien, vēlme radīt kādu skaistumu vai pašiem atklāt jaunus sava imidža horizontus, var palīdzēt jums spēcīgi pašdisciplinēties, savākties un, vienlaicīgi, mudināt uz eksperimentiem. Iespējami kādi pārsteigumi vai negaidīti pavērsieni, kas izsauks emocionālu vētru. Tomēr atlikusī nedēļa būs kā dieva ausī, piemērota dzīves baudīšanai un sevis lutināšanai. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs iespējas atrisināt dažādus ar naudu saistītos jautājumus.

Dvīnis

Laimīgie Dvīņi, lai arī kas notiktu debess jumā, jums viss ir labi un forši. Šī nedēļa ļoti klasiski pārstāv un aktivizē jūsu dabiskās izpausmes un talantus. Tādēļ jūs varat viegli kļūt par kompānijas dvēseli, aizraut citus ar interesantiem stāstiem un, nav nozīmes, vai tie ir iz paša pieredzes vai kur dzirdēti. Visa sāls ir prasmē aizraut ar savu stāstu. Jūs būsiet īsts meistars atrodot pareizos cilvēkus īstajā vietā un laikā. Jūsu prāts ir ass, ziņkārīgs un ļoti ātrs, tādēļ, uzmanību spēsiet noturēt tikai uz ko tiešām interesantu. Vecajā mēnesī vēl varat saplēst kādu senu foto, kas atgādina ko nepatīkamu, bet līdz ar 3. jūnija jaunmēnesi – mesties iekšā jaunā, aizraujošā un piedzīvojumiem pilnā dzīvē.

Vēzis

Nedēļai būtu jāaizrit diezgan mierīgā un harmoniskā gultnē, lai gan nedēļas vidū – trešdien un ceturtdien kāda iecere, iespēja vai ambīcija var mudināt jūs diezgan aktīvi parosīties. Šis ir laiks, kad dosiet priekšroku grāmatai, mierīgām pastaigām, sarunām ar pašiem tuvākajiem un pārdomām. Jūs it kā nodosities iekšējās pasaules sakārtošanai. Ļoti iespējams daudzi no jums sajutīs, ka tuvojas jauns etaps, jauns posms un, pirms mesties tajā iekšā, vajag tikt pašiem ar sevi skaidrībā. Citā rakursā – sirsnīgas draudzības, dabas baudīšana, kā skaista radīšana vai nodošanās ģimenei. Vēl vecajā mēnesī, atbrīvošanās no liekām mantām un smagumiem, bet 3. jūnija Jaunmēness dāvās iespēju izprast savu iekšējo pasauli.

Lauva

Skaistums valda pār šo pasauli, un, ja esat saistīti ar skaistuma pasauli, šis būs veiksmīgs laiks. Jūs būsiet gatavi daudz strādāt, lai pasniegtu, sasniegtu vai izpaustu sevi šarmanti, gaumīgi un skaisti. Vēl šis var būt laiks, kad tiek risināti svarīgi, pat izšķiroši jautājumi saistībā ar jūsu darbu, tā rezultātiem un paveikto kopumā. Iznākums gaidāms bez lieliem pārsteigumiem, visticamāk, jums labvēlīgs. Šo vai citu iemeslu dēļ piektdiena var būt ļoti emocionāli piesātināta. Nedēļas nogalē gaidāms pilnīgs atslābinājums un miers. Kā pie veca mēneša, varat izrevidēt drēbju skapi, atbrīvojot vietu kam jaunam. 3. jūnija Jaunmēness vedinās pievērsties draudzībai, kādām kolektīvām aktivitātēm vai sen perinātam plānam.

Jaunava

Jaunavām šis ir ambīciju laiks un periods, kad paveikt lielu apjomu no visa tā, kam līdz šim nepietika laika, iespējas vai gribēšanas. Tādēļ jūs ar saviem talantiem, izpratni vai prasmēm varat tikt pamanīts, izcelts vai labi novērtēts. Līdz ar to, visieteicamākais būtu pievērsties darbam un citiem jautājumiem, kas saistīti ar jums svarīgu mērķu sasniegšanu. Vēl ļoti labprāt jūs šo nedēļu pavadītu kādā skaistā, estētikas un komforta ziņā izbaudāmā ceļojumā. Esiet iecietīgi pret apkārtējiem, jūsu domu temps un izdarīto secinājumu ātrums var apkārtējos apstulbināt. Vecajā mēnesī pievērsieties savas telpas, vides un ķermeņa attīrīšanai, savukārt Jaunmēness dāvās iespējas sasniegt kādu jums nozīmīgu mērķi.

Svari

Svari būs harmonijas meklējumos un, tieši šajā nedēļā, tā būs viegli atrodama gan sava sirdī un dvēselē, gan partnerattiecībās. Jūs ļoti nopietni un apņēmīgi risināsiet ģimenes jautājumus un organizēsiet kopējas atpūtas iespējas. Ja ko mācaties paši vai mācāt citiem – tuvākās nedēļas būs ļoti aktīvas un ar to visu ļoti piesātinātas. Piektdiena var sagādāt kādu negaidītu emocionālu pārsteigumu, tādēļ šajā dienā neieplānojiet neko ļoti sarežģītu. Sestdiena būs piemērota atpūtai un dzīves baudīšanai, ja plānojat iepirkties, visticamāk pārtērēsities. Līdz ar veco mēnesi jums ir iespēja mierīgi izelpot, atslābināties un atpūsties. Gaidāmais Jaunmēness jums pavērs jaunus horizontus un sniegs sen gaidītās iespējas.

Skorpions

Šī jums būs visnotaļ labvēlīga un aktīva nedēļa. Trešdiena un ceturtdiena būs piemērotas aktīvai rosībai, sportam un darbam. Savukārt atlikusī nedēļa ieslēgs atpūtas, attiecību un romantikas notis. Kāds no Skorpioniem var savās attiecībās pāriet jaunā, daudz nopietnākā un stabilākā fāzē, apprecēties vai kā savādāk nostiprināt savstarpējo partnerību. Savukārt biznesā iesaistītie var noslēgt ļoti svarīgu sadarbības līgumu, saņemt ilgi gaidītus dokumentus, atļaujas, sertifikātus, apliecības vai tml. Jūs būsiet ļoti stratēģiski noskaņoti, un viegli uztaustīsiet jaunas dzīves iespējas. Vecais mēness nošķels vecas saistības un pienākumus, bet Jaunmēness atnesīs lielākas brīvības un aizraujoša sākuma patīkamās trīsas.

Strēlnieks

Strēlnieki var saskarties ar dažādiem neērtiem jautājumiem, kas gan provocēs dalīties ar savu lietu redzējumu, izpratni un gudrību, gan mudinās pārskatīt savas idejas un pārliecības. Šis ir kā dzīves testu laiks, kurā varat pārliecināties par savas izpratnes patiesumu un dziļumu. Tieši profesionālā jomā jūs šobrīd viegli piesaistāt jaunas iespējas, kas prasīs arī nopietnu un atbildīgu pieeju. Sīkumiem var izrādīties ļoti liela nozīme, tādēļ viss vedīsies veiksmīgāk, ja vairāk koncentrēsities uz pašreizējo mirkli un labākā risinājuma atrašanu tagadnē, nevis tālākā nākotnē. Vecais Mēness palīdzēs atbrīvoties no liekiem pienākumiem, kur to vietā, līdz ar Jaunmēnesi, ļaujot jums atklāt vienkāršākus, vieglākus un dzīvespriecīgākus ceļus.

Mežāzis

Lai arī Jūs vislabprātāk nodotos mierīgam darbam un salīdzinoši plūstošai ikdienai, tā līdz galam atslābt, visticamāk, jūs sev arī neļausiet. Kādas saistības var ļoti spēcīgi ietekmēt jūsu nedēļas fonu – tas var būt kā līgums vai noslēgts darījums, tā arī kādi solījumi vai dotais vārds bērnam vai otrai pusītei. Jūsu ikdiena būs piesātināta ar neskaitāmiem maziem sīkumiem. Šonedēļ jūs savā ziņā varat iziet ārpus solījumu un ierasto ierobežojumu rāmjiem, lai atrastu jaunu, ar jūsu sirdsapziņu un iekšējo vērtību izjūtu saskanīgāku formu kādā izpausties. Aizejošais Mēness cikls ļaus nedēļas nogalē atpūsties un patiesi atslābināties, savukārt Jaunmēness mudinās pievērsties ikdienas darbiem vai veselībai.

Ūdensvīrs

Šai būtu jābūt rosīgai, pozitīvai un izklaidējošai nedēļai. Jūs būsiet noskaņots vairāk ballēties, kā strādāt. Lai arī darāmo darbu jums tiešām var netrūkt. Astroloģiskais fons ļoti minimāli ietekmēs jūsu šā brīža vēlmes un izpausmes, tādēļ varat būt autentiskāki un brīvāki kā citām kārtām. Tas var iezīmēt periodu, kad spējat nonākt lielākā harmonijā paši ar sevi. Piektdien kāds atgadījums vai situācija var izprovocēt spēcīgu emocionālu reakciju, kas uzjundīs vēlmi vairāk pievērsties vai ieguldīties ģimenē, dzīves vietā vai personīgajā labklājībā. Nedēļas nogalē ieteicams atbrīvoties no vecām mantām, savukārt Jaunmēness palīdzēs atklāt jaunas izklaides iespējas, attīstīs kādu radošo talantu vai aktivizēs romantiku.

Zivis

Nedēļa aizsāksies ļoti maigi, plūstoši un saskaņā ar jūsu iekšējo ritmu un sajūtām. Ļoti spēcīgi būs aktivizēta jūsu iztēle un radošie talanti, tādēļ noteikti sniedziet sev iespēju tos izpaust. Lai arī kam jūs ķertos klāt, šajā nedēļā jums ir iespēja radīt šedevru vai caur radošo darbošanos atklāt un atvērt sevī jaunu kosmosu, jaunu sevis, savu iespēju un pasaules redzējumu. Visdabiskāk jūs jutīsities mājas vidē, kura arī prasīs lielu daļu jūsu uzmanības. Šonedēļ varat saņemt pasūtījumu vai iespēju noslēgt jums nozīmīgu darījumu, līgumu. Vecajā mēnesī vēl varat iespēt sakārot vai pārskatīt kādus lietišķos jautājumus, bet Jaunmēness dāvās iespējas pievērsties ģimenei, tuviniekiem vai dzīves vietai.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru