people 2567915 1280Lai arī nedēļas pirmajā pusē vēl būs jūtamas pilnmēness spriedzes atskaņas. Tāpat kā gaiss, kas pēc negaisa kļūst tīrs, svaigs un kluss, tā ar katru nākamo dienu enerģijas aizvien vairāk pierims un fona sajūtās parādīsies jaunas vēsmas.

Līdz ar 21. maiju kopējām sievišķīgajām enerģijām pievienosies gaisīgais Dvīņu zīmes akcents. No šīs dienas dzīvespriecīgie, komunikablie un asprātīgie Dvīņi sāks svinēt savas dzimšanas dienas. Tas nozīmē, ka visiem mums labāk vedīsies sarunas, tirgošanās, jaunu ideju uztvere un ģenerēšana, dažādi rakstu darbi un dokumentu kārtošanas, tāpat arī parādīsies vieglas dzīvesprieka notis un labākas iespējas iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Apmēram viss tuvākais mēnesis, bet jo sevišķi līdz 4. jūnijam, vislabākās zāles pret visām kaitēm – iespēja parunāties un izrunāties.

Tas viss būs kopā ar spontānu nepieciešamību rīkoties tūlīt un tagad, kas var palīdzēt uzsākt kādus sen atliktus remontdarbus vai citus ģimenes praktiskos projektus. Tomēr būtu jāuzmanās no iluzoras un nepraktiskas rīcības, piemēram, nepārdomātu, dārgu pirkumu veikšanā. Galvenokārt tādēļ, ka daļa veikto aktivitāšu šonedēļ var būt saistītas ar vainas sajūtu vai aizvainota pašlepnuma kompensāciju.

Savukārt svētdien un pirmdien būs pastiprināts jūtīgums un mākslinieciskums. Šīs dienas būtu piemērotas atpūtai, apcerei, meditācijai vai radošai, sajūtu vadītai darbībai.

Lai rosīga un izzinoša nedēļa!

Auns

Auni, līdz ar šo nedēļu, praktiski mēnesi var pievērsties aktīvai socializācijai. Tas var nozīmēt, ka daudz laika pavadīsiet sarunājoties pa telefonu, tiekoties, iepazīstoties, kārtojot dažādus darījumus vai dokumentus. Tāpat ļoti ticams, ka daudz laika pavadīsies ceļā vai transportā. Kāds ar ģimeni vai tuviniekiem saistīts notikums jūs var sāpināt vai aizskart. Šajā laikā jums vislabākās zāles būs izrunāšanās. Visas nedēļas garumā klātesošas būs arī spontānas enerģijas, kas jums var palīdzēt izkustināt lielus “kalnus” savā dzīvē, sevišķi, ja tie būs saistīti ar kādu ieilgušu, atliktu un nepadarīto darbu sūro piegaršu. Tomēr centieties visā ieturēt arī samērīgumu. Svētdien, pirmdien – laiks atpūsties.

Vērsis

Pašā nedēļas sākumā Vērši vēl diezgan labi sajutīs Pilnmēness provokācijas un, tā iespaidā, aktivizēto spontanitātes dzirksti. Tomēr ārpus šīs pieskaņas nedēļa jums būs diezgan harmoniska. No 21. maija, praktiski mēneša garumā, jūs risināsiet dažādus ar naudu saistītos jautājumus – vai nu kā vairāk nopelnīt vai arī, kur un kā labāk iztērēt. Šonedēļ varbūt mazāk spilgti, tomēr vēl joprojām turpinās mīlas dzīvei labvēlīgas un harmoniskas enerģijas. Tāpat arī jums pašiem šobrīd ir ļoti svarīgi atstāt labu iespaidu un apkārtējiem patikt, tādēļ vēlēsities patērēties tieši uz sevi, savukārt, ja par savu ārējo izskatu kompleksojat - pārtērēsities. Svētdien un pirmdien - laika pavadīšana ar draugiem vai kāda skaistuma radīšana.

Dvīnis

Ar šo nedēļu Saule ieiet Dvīņu zīmē. Tas nozīmē, ka sācies ir dzīvespriecīgo, asprātīgo, artistisko un zinātkāro Dvīņu laiks. Daudz laimes jums dzimšanas dienās! Izskatās, ka jums priekšā rosīgs gads tieši darba un naudas jautājumos. Pamazām, ar katru nākamo nedēļas dienu jūs aizvien labāk sajutīsiet kā atraisās jūsu mēle, asāks kļūs prāts un veiklākas kļūst jūsu rokas un pirksti. Tagad, sevišķi līdz 4. jūnijam, jums ir ļoti svarīgi būt cilvēkos vai atrast kādu ar ko izrunāties. Jūs pamanīsiet, ka tādejādi jūsu domas sakārtosies un satraukums pāries. Svinībām un svētkiem šis būs gana labs laiks, lai arī vēl piemitīs zināms inertums un vēlme laiku pavadīt vairāk pašu izraudzīto, īpašo cilvēku kompānijā.

Vēzis

Vēzis tagad būs aktīvāks, pamanāmāks un vieglāk izies uz iniciatīvu, nekā parasti. Sevišķi, ja jūs motivēs stipra iegriba vai vēlme, bet kādu arī - bailes, nepārliecinātība, aizvainojums vai pārestības sajūta. Pat ja tā, šis ir tas laiks, kad jūs varat konfrontēt, nostāties aci pret aci ar savām bailēm, pārvarot, pārspējot un pārsteidzot pats sevi. Jūs noteikti esat daudz stiprāki un varošāki nekā jūs paši par sevi domājat un šī perioda notikumi jums to tikai apliecinās. Ar šo nedēļu sākas pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienām, tādēļ tīri dabiski jūs vairāk pievērsīsities savai iekšējai pasaulei, būs lielāka vēlme pavadīt laiku vienatnē vai stipri izredzēto tuvo cilvēku lokā, apdomājot un apcerot aizgājušo gadu.

Lauva

Iziet sabiedrībā, būt cilvēkos un pārsteigt visus ar savu oriģinalitāti un neapšaubāmo harizmu – tas ir tas, ko jūs vismaz nedēļas pirmajā pusē ļoti vēlēsities un, pie iespējas, arī realizēsiet. Tanī pašā laikā būtu jārēķinās, ka jums būs kādi slepeni, citiem nezināmi nodomi vai motivācija. Ar šo nedēļu, praktiski mēneša garumā, jūs pievērsīsities ilgtermiņa plānošanai vai senu plānu ieviešanai dzīvei. Tāpat arī ļoti aktīvi būsiet iesaistīts kādā kolektīvā, domu biedru apvienībā vai to organizētajās aktivitātes. Labprāt draudzēsities, ciemosities, runāsieties un veidosiet jaunas attiecības. Tomēr būtu arī jāuzmanās no pašapmāna, baumām un liekulības, uzticieties savām sajūtām par otra patiesajiem nolūkiem.

Jaunava

Aizgājušās nedēļas aktivizētā vēlme socializēties un daudz plašāk mijiedarboties ar apkārtējo pasauli šonedēļ sāks ieņemt konkrētu formu, lomu un vietu jūsu dzīvēs. Iespējams kāds draugs vai domu biedrs jums sniegs vajadzīgo impulsu rīkoties tūlīt un tagad, neko neatliekot. Tagad, apmēram mēneša garumā, jūsu uzmanības centrā būs mērķi, bet kādam arī - ambīcijas un panākumi. To pavadīs nepieciešamība runāties un dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem, tādejādi it kā sakārtojot prioritātes savā galvā. No šīs nedēļas atraisās intelektuālās enerģijas, līdz ar to, vismaz līdz 4. jūnijam, šis ir ļoti piemērots laiks, kad kārtot dažādus augstu precizitāti, apķērību, prāta vai pirkstu veiklību prasošus darbus.

Svari

Ar šo nedēļu Svariem aizsākas pozitīvs, iespējām bagāts mēnesis. Šis ir laiks, kurā ko jaunu apgūt, ceļot, aktīvi komunicēt ar visdažādākajiem cilvēkiem, gūt atbildes uz esenciāliem jautājumiem un vienkārši noķert kaifu no dzīves. Vēl joprojām ir harmonisks laiks attiecību veidošanai vai nostiprināšanai. Tāpat arī var saaktualizēties vajadzība pēc lielākiem finanšu ieguldījumiem, lai realizētu kādu savu biznesa vai ģimenes mērķi. Šobrīd jūs būsiet vairāk nekā citkārt atvērti riskam kādas tālejošākas ieceres vārdā. Ļoti piemērots laiks, lai izsvērtu vai jau mestos iekšā kādās profesionālās pilnveides apmācībās. Vizuālajam tēlam, radītajam iespaidam un izskatam piešķirsiet lielu nozīmi.

Skorpions

Līdz ar šo nedēļu, apmēram mēneša garumā, jūs pievērsīsities dabiskajām pārmaiņu enerģijām. Tas nozīmē, ka visa jaunatnestā, jauniegūtā informācija, jūs iekšēji var ļoti spēcīgi mainīt vai motivēt kādām pārmaiņu vēstošām aktivitātēm. Jūs viegli, it kā spēlējoties, būsiet gatavi uzņemties riskus, t.sk., finanšu. Šis ir laiks kad pievērsties dažādu līgumsaistību izpildei, kā arī kārtot nodokļu vai kredītu jautājumus. Savukārt tīri personiski, labprāt izprovocēsiet pikantas sarunas un daudznozīmīgi jokosities, lai tikai ieraudzīti otra cilvēka reakciju. Tādejādi, dažkārt neapzināti, kļūstot arī par pārmaiņu veicinātāju citu cilvēku dzīvēs. Neuzticieties baumām un pārbaudiet informāciju.

Strēlnieks

Strēlniekiem ir sācies periods, kad praktiski mēneša garumā jūs visdažādākajos un atšķirīgākajos veidos tiksiet izaicināti un provocēti. Tādēļ saglabājiet vēsu prātu un apzināti nododaties šai pieredzei. Tā palīdzēs atmaskot jūsu nodomu, ieceru un savas dzīves stratēģijas vājākos, nepamatotākos posmus. Viss sintētiskais un neīstais tāpat kādā brīdī no jūsu dzīves aizies un labāk jau ātrāk nekā vēlāk. Darbā un ikdienā vēlēsities ieviest lielāku harmoniju un vairāk baudāmu aktivitāšu, tādēļ būsiet gatavi pārvarēt kādas savas bailes vai nedrošību, lai iniciētu drosmīgākas, bet savā ziņā arī labi nobriedušas, pārmaiņas. Svētdien un pirmdien vislabprātāk pavadīsiet mājas vidē atpūšoties vai radoši darbojoties.

Mežāzis

Līdz ar 21. maiju, praktiski mēneša garumā, jūsu primārais uzmanības fokuss būs veltīts darbam, ikdienas pienākumiem un arī attiecībām ar kolēģiem vai darbiniekiem. Šis ir piemērots laiks, lai kārtotu dažādus dokumentus, darījumus un veiktu simtiem mazus, bet kopā ņemot – ļoti laikietilpīgus, darbus, kas prasa precizitāti, ātrumu un spēju elastīgi atrast jaunus risinājumus jebkurai problēmai. Šis ir laiks, kad jūs būsiet ierakušies darbos līdz ausīm un vairāk orientēsities uz to, lai lietas iet uz priekšu. Tādēļ būsiet mazāk pamanāms, autoritatīvs, spilgts vai ārišķīgs. Citiem vārdiem – mazāk runu, vairāk darbu. Tomēr romantiskajā sfērā jums vēl joprojām rit ļoti harmoniskas un uzlādējošas enerģijas.

Ūdensvīrs

Tuvākais mēnesis Ūdensvīriem būs viegls, priekpilns un pacilājošs. Iespējams svinēsiet kādus svētkus vai paši būsiet sarūpējuši sev kādu aizraujošu izklaidi. Ļoti svarīgi būt cilvēkos, draudzēties, parunāties un jokoties, kas izdosies daudz vieglāk un brīvāk kā pēdējos mēnešos. Ja esat vecāki, tad šajā periodā daudz vairāk laika pavadīsiet ar bērniem vai domās par tiem, kā arī sakārtosiet neskaitāmus ar bērnu izglītību, skoliņām un nometnēm saistītos jautājumus. Sirdī brīvie Ūdensvīri ar labiem rezultātiem var pievērsties flirtam un jaunu attiecību meklēšanai. Ikdiena būs piesātināta un, visticamāk, arī darba būs ļoti daudz. Svarīgi neuztvert personīgi baumas un jauniegūto informāciju pārbaudīt.

Zivis

Zivīm šis būs vairāk ģimenisks laiks, kad ar galvu un visu savu būtību pievērsīsities mājas lietām, ģimenei, tuviem un tāliem radiem, kopējiem svētkiem un, jo sevišķi, bērnu jautājumiem. Tiem, kuriem nav ģimenes – radu apciemošana, dzīvesvietas labiekārtošana, randiņi, izklaides un flirti. Jūsu sajūtu pasaule būs tik bagātīga un visaptveroša, ka var būt grūtības nofokusēties uz konkrētiem darbiem vai ieslēgt mērķtiecību. Attiecībām arī šī būs ļoti labvēlīga un izbaudāma nedēļa. Mākslinieciskajiem un radošajiem ir piemērots brīdis mākslas šedevru radīšanai, sevišķi, ja jūs radāt materiālas lietas. Daži naudas jautājumi var kā aizēnot jūsu labsajūtu, tā kalpot kā motivators radošajam pacēlumam.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru