insect 4174863 1280Šī nedēļa paies augošā Mēness fāzē. Tas nozīmē, ka laiks ķerties pie visa tā, ko gribam vairot, attīstīt, audzēt un bagātināt savā dzīvē.

Nedēļas pirmajā pusē būs jūtama neliela spriedzīte saistībā ar kādām fundamentālām izvēlēm. Ļoti iespējams, ka, lai tālāk virzītos pa izraudzīto ceļu un sasniegtu kādus mērķus, jums, pirmām kārtām, būs nepieciešams tā reālistiski pārskatīt savus resursus un laiku.

Iespējams būs jāatsakās no “zīles rokās”, no kaut kā ļoti reālistiska un sataustāma savā tagadnē un šodienā, lai tiektos pretī kam skaistam, sirdi un sajūtas piepildošam. Tad, ja tas būs izdarīts saskaņā ar jūsu iekšējām vērtībām un prioritātēm, jūs sajutīsiet milzu enerģijas pieplūdumu.

Šis iekšējais darbs ar sevi neliks vilties, jau tūlīt pat – trešdien, raisīsies domas un idejas, kā pārkārtot savu ikdienu, bet jau ceturtdien, parādīsies kādas iespējas un dzīves dāvanas. Var teikt, ka no šī brīža, ar katru nākamo dienu, enerģijas būs aizvien skaistākas, labdabīgākas, maigākas un mīlošākas.

Izmantojiet šī laika dāvātās iespējas. Ļaujieties enerģiju plūsmai, tai padomā ir kāds bonuss tieši priekš jums. Tikai paturiet prātā, ka dēļ kopējā planetārā fona, bonusi, iespējas, dāvanas un piedāvājumi var būt saistīti ar kaut ko jau labi pazīstamu, ar to, kur jums ir iestrādnes, vai kur jūs jau kaut ko esat darījuši iepriekš. Tas var izvērsties kā sena sapņa, plāna vai ieceres reanimācija jūsu dzīvē, kam tiek dota vēl viena iespēja būt.

Lai plaukstoša un skaista nedēļa!

Auns

Komunikācijai un nepieciešamībai būt patstāvīgā kustībā, vēl joprojām ir liela loma jūsu dzīvē. Nedēļas pirmajā pusē jūs vēl cerēsiet un mēģināsiet tā “pa vienkāršo” nokārtot visus jautājumus. Tomēr lielie bonusi ir paslēpušies aiz drosmīgām izvēlēm un spējas adekvāti sakārtot savas dzīves prioritātes, tādēļ bez šiem priekšdarbiem neatbrīvosies vajadzīgā deva enerģijas. Jūsu šīs nedēļas izvēle būs saistīta ar savas personīgās motivācijas meklēšanu dažādos formālos darbos, projektos, pienākumos un atbildībās, ko esat uzņēmušies. Pie pareizās izvēles, jums pavērsies pavisam cits nākotnes perspektīvu redzējums, kas sevī var ietvert arī studiju atsākšanu, ceļojumu vai kādu iedvesmojošu nodarbi.

Vērsis

Jūsu iekšējā vērtību sistēma šajā nedēļā var apmest kūleni. Tādā labā nozīmē, palīdzot jums apjaust bez kā jūs patiesībā varat iztikt, no kā jūs mierīgi varat atteikties un pie tam, nesajūtot nekādu īpašo zaudējumu vai trūkumu. Reāli apjaušot, ka var arī savādāk risināt situāciju. Piemēram, jūs varat atteikties no dārga ceļojuma vai studijām, vai arī no mēģinājumiem savā dzīves vīzijā adaptēt kādas autoritātes redzējumu. Tas nesīs jums milzu atslābinājumu un uzlādējošu prieku, atverot jums tās durvis, par kuru eksistenci jums nebija pat ne mazākā nojausma. Ja trešdiena var sagādāt kādu pārsteigumu, ar grūti prognozējamu dabu, tad jau ar ceturtdienu iestāsies īstais dāvanu laiks. Tādēļ, noteikti, sviniet!

Dvīnis

Dvīņi, izmantojiet šo nedēļu līdz pēdējam, kamēr vēl jums ir paaugstināta uzņēmība, iniciatīva un gribasspēks. Jā, iespējams, jau esat saguruši no pēdējā mēneša skrējiena, un, jā, iespējams, brīžiem drīzāk gribās kaut kur nolīst un vienkārši pabūt mierā un klusumā, kaut uz īsu brīdi. Tomēr atcerieties, ka šāds enerģijas uzrāviens jums ir reizi 2 gados, tādēļ labāk lieciet to lietā iniciējot tikšanās, notikumus un situācijas, kas jums ir svarīgas. Jūsu šīs nedēļas lielās izvēles ir saistītas ar drosmi atteikties no tām saistībām, kas nesaskan ar jūsu pašu ilgtermiņa plāniem. Tas atbrīvos jūsu dzīvē vietu jaunām attiecībām vai esošajām palīdzēs izaugt jaunā līmenī, vai arī jūs pieteiksiet sevi sabiedrībā jaunā lomā, statusā.

Vēzis

Vēžiem šī nedēļa var būt īpaši spilgta. Jums tiek dāvāta dāvana, vai iespēja no iespējām ar kaut ko izcelties, iziet saulītē, palepoties, būt pamanāmam, bet, lai to izdarītu, jums būs jātiek skaidrībā ar savām attiecībām – esošajām, bijušajām vai nākamajām. Ir ļoti svarīgi, ka jūs apzināties savas prioritātes un savu vērtību, lai nebūtu kārdinājums iziet uz kompromisu ar savu sirdsapziņu. Jo sevišķi šonedēļ tas nenostrādās un būs tupiks. Izvēle, ar kuru jums šonedēļ nāksies saskarties, būs tiešā veidā saistīta ar baiļu pārvarēšanu būt pašam. Tieši emocijas jums palīdzēs saprast, kas patiesībā notiek jūsu sirdī un dvēselē. Savukārt paveiktā rezultātus un bonusus varat gaidīt darba un karjeras jomā.

Lauva

Lauvu uguns tieksies uz pamanāmiem rezultātiem, arī jūsu domas būs sakoncentrētas uz to – kur, kā un ar ko varētu realizēt savus ambiciozākos un publiskākos plānus. Lai to panāktu, jums šonedēļ ir jāveic izvēle un jāpieņem kāds stratēģisks lēmums saistībā ar savu darbu, rutīnas pienākumiem vai arī veselību. Tas jums palīdzēs vairot savā dzīvē prieku caur bērniem, hobijiem vai izklaidēm, kā arī kopumā dāvās labas iespējas realizēties kā individualitātei. Ja jums no kaut kā jāatsakās, piemēram, darbā jāsamazina slodze vai veselības vārdā – no sliktiem paradumiem, tad enerģijas sola īsā laikā gūt labus rezultātus. Lai arī no situācijas jūs tā vai tā iziesiet kā uzvarētājs, šonedēļ bez pašdisciplīnas neiztikt.  

Jaunava

Šajā nedēļā jūs vairāk fokusēsities uz iespējām iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, bet tā praktiski, stabili un labi pārdomātā veidā. Jums būs viegli izprast pasaulīgo lietu kārtību un to savstarpējo saistību, tādēļ bez piepūles radīsies jaunas idejas un risinājumus jebkurai problēmai. Jūsu lielās izvēles var būt saistītas ar mīlas attiecībām, bērniem vai kādu izklaidi. Ja pavērosiet šīs sfēras dziļāk, pamanīsiet, ka šur tur satraucaties vai ieguldāties pa daudz un tas ir sācis smacēt jūsu patieso ieinteresētību un dzirksti. Izlēmīgi pārkārtojot savas prioritātes, jūs spēsiet gūt lielāku prieku no ģimenes dzīves, kā arī gūt piepildījumu no pašiem dziļākajiem un intīmākajiem dzīves aspektiem.

Svari

Šī nedēļa jums solās būt intensīva un gana nopietna. Jums tiek dota iespēja savā ikdienā iziet ārpus ierastajiem rāmjiem - uzdrīkstēties, riskēt vai atzīties pašam priekš sevis kādā būtiskā atskārsmē. Šis būs ļoti vērtīgs laiks, lai ko jaunu apgūtu vai pakonsultētos pie kādas no savām autoritātēm. Jūsu šīs nedēļas lielās izvēles var būt saistītas ar jūsu attiecībām un ģimenes dzīvi kopumā. Iespējams, būs jāatsakās no kādiem ģimenes pienākumiem (arī pret kādiem radiņiem), kurus pats nevilšus esat uzņēmies un apkārtējos ar savu uzmanību un gādību izlutinājis. Atbrīvotā enerģija lieti noderēs jums svarīgajās attiecībās, kā arī paši sajutīsiet savā dzīvē lielāku brīvību. Iespējams saņemt dāvanā telefonu.

Skorpions

Šobrīd jums ir svarīgi veidot attiecības, risināt jebkādus to negludumus un meklēt risinājumu. Šajā procesā jūs varat kļūt ļoti radošs un izvēlēties netradicionālu pieeju, piemēram, kļūstot par provokatoru vai izaicinātāju. Jūs gribēsiet atmaskot viltu, melus un pašapmānu, un necietīsiet ieradumos balstītu bezdarbību un dīkstāvi. Attiecībās veicināsiet kaisles iedegšanos. Jūsu lielā izvēle var būt saistīta ar atteikšanos no ekspluatācijā dārgas automašīnas vai no neveselīgas komunikācijas uzturēšanas ar paziņām, it kā noderīgiem kontaktiem. Atbrīvotais laiks un enerģija tūlīt tiks likta lietā darba sfērā, sniedzot jums iespēju pelnīt vairāk vai arī saņemsiet kādus finansiālus bonusus jau par padarīto.

Strēlnieks

Strēlnieku ikdiena paies lielā rosībā. Domas dabiski grozīsies par un ap darba jautājumiem, mēģinot ikdienā ieviest zināmu skaidrību un kārtību. Jums ir iespēja atrast oriģinālus un netipiskus risinājumus kādai vecai problēmai. Tie no jums, kas nebūs gatavi ielaist savā dzīvē jaunas vēsmas, var piedzīvot vienas dienas drudzi ar paaugstinātu temperatūru, kas pāries tik pat strauji kā sācies. Jūsu šīs nedēļas lielā izvēle ir saistīta ar naudas pelnīšanu un savu resursu izlietojumu. Iespējams, ka pārāk daudz esat uzņēmies un jums vairs nav laika priekam, mīlestībai un iedvesmai. To pārskatot, sniedzot sev iespēju izklaidēties un vienkārši labi pavadīt laiku, jūs ātri atgūsiet savu optimismu un plašāku lietu redzējumu.

Mežāzis

Jums šī būs pietiekami jaudīga un iespējām bagāta nedēļa. No pašiem dziļākajiem jūsu apziņas slāņiem, tieksies spēcīga vēlme būt savādākam kā cilvēkam un personībai. Jums tiks sniegta iespēja atteikties no kādas savas ierastās maskas, piemēram, būt pareizam, atbildīgam, pacietīgam vai iecietīgam. Kaut kas no tā visa būs sasniedzis savu galējo robežu un jūs šo sintētisko paštēlu vienkārši atmetīsiet, dodot un ļaujot sev vienkārši būt pašam. Tas sniegs jums iekšēju labsajūtu un gandarījumu, atbrīvos milzu enerģiju, kura palīdzēs ticēt, cerēt, mīlēt un gribēt dzīvot ar pilnu jaudu - ieplānot vai jau doties ceļojumā, atvaļinājumā vai uzdāvināt daudz laika sev pašam vai jaunām mīlestības pilnām attiecībām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs pievērsušies mājas lietām, ienirstot tajās ar visu galvu. Jums var uzrasties spontāna ideja mainīt dzīves vietu vai arī esošajā vietā veikt remontu. Ikdiena visticamāk būs piepildīta ar dažādu ģimenes jautājumu kārtošanu - sazvanīt, sarunāt, saplānot, satikties, aizbraukt, savākt, atstāt utt. Uz līdzenas vietas var uzrasties kaut kas risināms un kārtojams, kur ierastie risinājumi noteikti nederēs. Kāda paziņa, kaimiņiene vai, ja ir - māsa, var aktivizēt jūsu izlēmību atteikties no kāda ieraduma vai atkarības, ko tagad varēsiet kā ar nazi nogriezt. Līdz ar to jums atbrīvosies laiks un enerģija, lai pievērstos saviem ilgtermiņa plāniem, kur kā bonuss jums var gaidīt draugu atbalsts un iesaistīšanās.

Zivis

Zivīm šis ir lielo iespēju laiks. Lai virzītos pretī sava potenciāla pilnīgai realizācijai, jūsu finansiālā situācija kalpos kā motivācija aktīvai darbībai. Lielāko daļu nedēļas, sevišķi no trešdienas, jūs būsiet ļoti intuitīvi uztveroši un variet droši sekot savām sajūtām. Jūs daudz laika pavadīsiet ceļā un kustībā, iespējams saņemsiet kādu negaidītu zvanu vai pārsteidzošus jaunumus. Jūsu lielā izvēle var būt saistīta ar kādām iesāktajām ilgtermiņa iecerēm, plāniem, iespējams, nāksies tajos ieviest korekcijas, atbilstoši tam, lai ar tiem varētu arī ko nopelnīt. Pārkārtojot savas prioritātes, jums uzreiz var atbrīvoties enerģija arī kādai ambiciozas idejai vai jūs varat gūt kādu īpašu uzmanību un atzinību.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru