bike 247394 1280Šī nedēļa arī solās būt diezgan temperamentīga un dinamiska, neskatoties uz to, ka Saulīte ir pārgājusi uz mierīgo Vēršu zīmi. Vienkārši šeit to uzreiz sagaidīs turbulentīgas viesuļvētras sološas enerģijas. Tā iespaidā vēl visu šo nedēļu astroloģiskais klimats rosinās uz vērienīgām pārmaiņām, nemieru, gaidītiem un negaidītiem pārsteigumiem un notikumu pavērsieniem.

Tāpat arī lielu daļu nedēļas gaidāma paaugstināta jūtība pašvērtības vai pašapziņas jautājumos, dēļ sava izskata, attiecībām vai materiālās nodrošinātības. Tādēļ būs situācijas, kuras uzskatāmi parādīs, ka velti līdz šim kompleksojāt, kā arī gluži pretēji, situācijas, kuras palīdzēs ieraudzīt šo jūsu “ahileja papēdi”. Šī atmaskojošā spēle var sagādāt arī kādus sirds ēstus un pārdzīvojumus, sevišķi sievietēm, kā iespaidā var sanākt pa kādam strīdam.

Papildus tam, šonedēļ būs liels kārdinājums steigties, arī neiedziļināties jautājuma vai problēmas būtībā, tādēļ kvantitāte noteikti uzvarēs pār kvalitāti. Ir iespējams paveikt tiešām ļoti daudz un visu nevajadzīgo no savas dzīves izsvītrot vai atmest uz visiem laikiem.

Ja šajā laikā zaudējat mantu, darbu, kādu īpašumu, iekrājumus, jums tiek atbrīvots ceļš uz daudz brīvāku, nepiespiestāku un kvalitatīvāku dzīvi, pat tad, ja uzreiz to vēl neesat gatavs ieraudzīt. Savukārt, ja jums ir sajūta, ka dzīve ir viens bezgalīgs pārmaiņu maratons un jūs mētā kā pa dzirnakmeņiem, te augšā, te lejā, te jāskrien, te jāstāv, te pa labi, te pa kreisi u.tml. Tad, lai arī cik saspringts būtu šis laiks, apzināti pievērsieties tiem hobijiem un nodarbēm, kas vienmēr jums ir patikušas un atgriezušas labsajūtu. Praktizējiet šīs savas dzīves stabilās vērtības, lai atgūtu pamatu sajūtu zem kājām.

Lai vērtīga un atklājumiem bagāta nedēļa!

Auns

Jūsu domas joņos milzu ātrumā, padarot jūs saspringtu un neiecietīgu pret citu lēnīgajām izpausmēm. Jūs ļoti dabiski spēsiet izpaust savas līdera dotības. Sevišķi sievietēm šī būs piesātināta nedēļa, kurā valdīs bezkompromisa attieksme – visu vai neko. Tādēļ iesaistīties ar jums strīdos, ja nav vēlēšanās izšķirties, labāk nevajadzētu. Lai arī vislabāk jūs jutīsities esot ceļā vai starp cilvēkiem, būs kāda slēpta ietekme, kas vai nu jūs iedvesmos lielākai uzņēmībai un vēl aktīvākai rosībai, vai arī tieši otrādi – radīs apjukumu, kas izsauks dīkstāvi un tam sekojošu neapmierinātību ar sevi. Šonedēļ provokatīvas enerģijas plūdīs caur jūsu naudas sektoru, kur iespējami krasi, negaidīti pavērsieni.

Vērsis

Sveicieni visiem Vēršiem – jubilāriem. Ja šajā nedēļā svinat savu dzimšanas dienu, tad saturieties, jums priekšā ir varen jaudīgs un dinamisks gads. Tā kā jūs paši ne vienmēr priecājaties par pārmaiņām, tad ieteicams apzināti pievērsieties salīdzinoši stabilajām dzīves sfērām un nodarbēm. Tā vai citādi, jums būs svarīgi ar kādu no pašu tuvāko loka izrunāties. Tāpat arī varat nodoties kādai radošai nodarbei, kas šajā laikā būs arī dziednieciski nomierinoša. Pagaidām vēl jūs varat nenoķert jūsu laikam raksturīgo “vērsisko” labsajūtu, jo pārāk daudz visa kā notiek gan jūsu iekšējā pasaulē, gan dzīvē kopumā. Daudz enerģijas novirzīsiet draugu atbalstam vai kārtīgi patērēsities savai dzimšanas dienas ballītei.

Dvīnis

Šonedēļ Dvīņiem būtu ieteicams būt īpaši vērīgiem un uzmanīgiem, jo lielākais enerģiju blīkšķis jums ir saistīts ar iekšējo pasauli vai ar kādām slepenām jūsu nodarbēm, kur arī gaidāmi lielākie notikumi un pārsteigumi. Papildus tam, tā kā līdz jūsu dzimšanas dienām ir palicis vairs tikai mēnesis, īpaši saudzējiet savu veselību un lieki neriskējiet ar to. Gribasspēks un apņēmība, ko nozīmīgu un jums svarīgu paveikt plūdīs pāri malām. Sevišķi, ja jūsu iekšējās sajūtas to apstiprinās. Kāda autoritāte var ievest jūs maldināšanā vai izprovocēt uz ļoti drosmīgu soli. Ļoti svarīgi ir atrast domu biedrus un dot sev iespēju izrunāties. Tanī pašā laikā, kāds no draugiem var arī neattaisnot jūsu cerības.

Vēzis

Vēzim turpinās visnotaļ jaudīgs laiks, kad var aktīvi dalīties savā lietu redzējumā, prezentēt sevi, kā arī kļūt par autoritāti kādā jomā. Ja pārliecība par sevi jums vēl nav izkopta, jūs varat salīdzinoši jūtīgi reaģēt uz citu atšķirīgo lietu redzējumu un satraukties par savu pozīciju vai statusu. Jūsu šīs nedēļas enerģiju sprādziens būs saistīts ar ilgtermiņa plāniem, draugiem vai kādām domu biedru aktivitātēm. Šeit varat gaidīt negaidītus pavērsienus – kādas iespējas var uzrasties, bet kādas citas atkritīs. Viens ir skaidrs, būs jātrenē elastīga pasaules uztvere, jo šonedēļ nekas nebūs gatavs iet pēc iepriekš paredzētā plāna. Paralēli tam, jūs paklusām kādam palīdzēsiet vai morāli atbalstīsiet.

Lauva

Šī var izvērsties par ļoti spilgtu nedēļu. Viss, kas notiek jūsu dzīvē tagad būs maksimāli, pat provokatīvi, publisks un atklāts. Lai arī jūsu dabiskā tendence ir izpaust sevi sabiedrībai un apkārtējiem cilvēkiem patīkamā un atbalstāmā veidā, šonedēļ tas tiks atcelts. Tīši, netīši jūs varat apkārtējos pat ar kaut ko nošokēt. Iespējamie varianti ir, sākot no negaidīta paaugstinājuma līdz atlaišanai, no negaidītas slavas līdz pat neslavas provokācijām. Jūs varat nonākt pie lietišķi tiešām un pat skarbām atklāsmēm par pasaules uzbūves kārtību, dzīvi un laimi. Iespējams, spontāni ieplānosiet kādu ceļojumu vai atgriezīsities skolas solā. Iekšējā neapmierinātība vai sirdsapziņa jūs mudinās būt ļoti uzņēmīgiem.

Jaunava

Jūsu domas un vārdi joņos milzu ātrumā, un pagalam nebūs vairs pacietības ieklausīties otra cilvēka atbildē vai iedziļināties atšķirīgā skatījumā. Ar saviem vārdiem un idejām, jūs šonedēļ vairāk izpaudīsities kā provokators un rūgtās patiesības atmaskotājs. Attiecību tēma jums vēl joprojām var būt diezgan jūtīga un neskaidra. Iespējama kāda operācija, arī kosmētiskā. Lielais, negaidīto pārmaiņu veicinošais enerģiju koncentrāts būs jūsu ceļojumu, izglītības un dzīves vīzijas tēmā. Kāds skolotājs vai vieds cilvēks jūsu acīs var zaudēt savu vērtību. Tanī pašā laikā, jūs pats varat nonākt pie šokējoša, pārsteidzoša atklājuma, kam ilgtermiņā būs ļoti nozīmīga, pat dzīvi mainoša loma.

Svari

Svariem joprojām galvenā, planetāro enerģiju stiprinātā dzīves tēma – attiecības. Tagad jūs izlēmīgāk un mērķtiecīgāk kā parasti risināsiet jebkādus attiecību negludumus. Jūs ļoti spēcīgi reaģēsiet uz jebkādām pārestībām vai netaisnībām savstarpējās attiecībās, partnerībā vai mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Tas var novest pie dziļiem pārdzīvojumiem vai izprovocēt tūlītēju, jums neraksturīgu, kareivīgu nostāju un cīņassparu. Šonedēļ iespējami negaidīti pārsteigumi saistībā ar biznesu, partnera naudu, investīcijām vai kredītiem, savukārt iekšējā pasaulē – dziļa, pašapziņu un dzīvesziņu mainoša pieredze, pēc kuras viss materiālais kļūs otršķirīgs, caur to pārkārtojot jūsu galvenās vērtības.

Skorpions

Vislielākā dinamika un pārsteigumi Skorpioniem šonedēļ ir gaidāmi jebkura veida attiecību jomā, kā ar mīļoto, biznesā, draudzībā, tā arī kontaktu uzturēšanā. Mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli jums var zust ilūzija, ka jūs kaut ko kontrolējat. Tā iespaidā jūs būsiet gatavs izmainīt savu darba stilu un attieksmi pret darbu un kolēģiem kopumā. Lai arī pārmaiņas jūs nebaida pat vilina, tomēr šīs nedēļas atklājumi var iekustināt globālo dzīves pārmaiņu sviras. Esošajās attiecībās – paaugstināts šķiršanās risks. Vēlme baudīt un priecāties par dzīvi var mudināt jūs spert drosmīgus, bet, iespējams, līdz galam nepārdomātus soļus. Tieši nedēļas vidus, sevišķi trešdiena un ceturtdiena, būs ar pārsteiguma odziņu.

Strēlnieks

Strēlniekiem jau būtu jābūt uzkrātai lielai bagāžai ar dažādiem interesantiem projektiem, iecerēm un plāniem. Viss it kā ir labi ieskrējies, bet nu, līdz augusta vidum, ir pienācis laiks uztaisīt tādu kā revīziju. Pārliecināties praksē, kas ir kas un no tā izdarīt kvalitatīvus secinājumus. Nedēļas pārsteiguma enerģija izpaudīsies jūsu darba un veselības jomā. Notikumu diapazons ir plašs – sākot ar negaidītu darba zaudēšanu vai kāda tuva kolēģa atlaišanu, beidzot ar kādu “mistisku” slimību, kas it kā uz burvju mājienu uz pāris dienām izslēgs jūs no ikdienas un tikpat pēkšņi pāries, nepaspējot pat noteikt diagnozi. Jebkurā gadījumā, jūsu rutīna šonedēļ veidosies stipri atšķirīgi, bet gaisā turpinās virmot mīlestība.

Mežāzis

Jūsu dzīves scenārija autors esat jūs pats. Tādēļ, ja īsti neesat mierā ar notikumu dabu, tad ziniet, ka tā aizmetņi ir meklējami jūsos pašos. Jūsu skaistākās kvalitātes kā atbildīgums, taisnīgums, savaldīgums un patstāvīgums, dažkārt var nodarīt arī jums pāri – padarot jūs pārāk saspringtus, nedodot sev iespēju atpūsties un piedzīvot visu to jūtu gammu, kas ir katrā dzīvā cilvēkā. Šonedēļ jums var uzrasties spontāna, iepriekš neieplānota iespēja caur kādu hobiju, ballīti, randiņu vai citādu jautru kopā būšanu – iziet ārpus saviem ierastajiem rāmjiem. No sirds izpriecāties un, ja vajag, arī izskumt. Atļaujiet to sev. Lai vai kurš, bet jūs to tiešām esat pelnījuši. Bērni var sagādāt kādu pārsteigumu.

Ūdensvīrs

Ja jums būs kāda piesaiste vai pienākumi, kas ierobežo rīcību vai dzīves iespējas, jūs būsiet gatavs kaut zemes spert gaisā, lai no šīm saitēm atbrīvotos. Pie šādiem ierobežojumiem jūs varat pieskaitīt, piemēram, dārgu vai laikietilpīgi uzturamu dzīves vietu, rūpes par ģimeni vai kādu radinieku vai tml. Tādēļ, ja apzināties, ka līdz galam zaudēt vai atteikties arī nevēlaties, tad savu iekšējo piedzīvojumu garu novirziet uz to, lai dotu sev lielāku brīvību ikdienā – ceļojiet, pastaigājaties svaigā gaisā, izbraukājiet Latviju, atļaujiet sev bagātīgi sasmelties jaunus iespaidus un brīvības garu. Ja esat vecāks – daudz laika un enerģijas prasīs bērni. Ja aktuāli, būsiet atvērti jaunai mīlas dēkai.

Zivis

Jūsu lielākā motivācija būs jūsu ģimene un visi tie tuvie un mīļie, kuri ir iekrituši jūsu sirdī. Vēlme un iespējas palīdzēt, atbalstīt un sasildīt ar savu klātbūtni, būs kā dabisks jūsu pašizpausmes veids. Noskaņojums jums būs izlēmīgs, varēsiet ātri pieņemt lēmumus un drosmīgi izlietot savus līdzekļus. Sevišķi, ja plānojat kādu lielāku pirkumu. Pārsteigumu moments var skart jūsu telefonu vai automašīnu – negaidītas tehniskas ķibeles vai pretēji – dāvanas veidā. Jūs varat spontāni izlemt par labu kādam pārgājienam vai izbraucienam tepat pa Latviju. Tāpat arī jūsu paziņu lokā vai sociālajos tīklos var parādīties kāda jums šokējoša ziņa. Tā vai citādi, šonedēļ būsiet komunikabli, rosīgi un nespēsiet nosēdēt uz vietas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru