fairy 3347588 1280Šī nedēļa paies augošā Mēness fāzē un tas nozīmē, ka šis ir ļoti labs laiks jūsu pavasarīgajiem šī gada projektiem, iecerēm, plāniem un citiem jauniem aizsākumiem. Visas nedēļas garumā planetārās enerģijas ļoti aktīvi savstarpēji mijiedarbosies, dāvājot iespējas un vērtīgus dzīves pavērsienus.

Nopietnākā perioda ietekme ir saistīta ar to, ka ļoti spēcīgi būs jūtamas zemūdens straumes zem mākslīgi veidoto pārliecību, sistēmu un priekštatu mūriem, kas izskalos pamatus un palīdzēs sagraut visu savu laiku nokalpojušo un, patiesībā, jums vairs nevajadzīgos atbalsta vai kompensācijas mehānismus.

Tā kā tas palīdz atbrīvoties no nevajadzīgiem pienākumiem, saistībām un citiem smagumiem, tad atraisītā enerģija tūlīt pat meklēs iespēju realizēties jaunajā, un, jauniem aizsākumiem šī ir brīnišķīga nedēļa.

Visas ideju sēklas, kuras būsiet iesējuši, strauji dīgs un attīstīsies. Šis ir laiks, kad dabiski notiks tiekšanās pretī gaismai un saulei. Vairākums vēlēsies virzīties augšup, redzēt un saprast vairāk. Tādēļ arī – jaunas zināšanas, ceļojumi, redzējums, izpratne un nākotnes vīzija bagātinās jūsu ikdienu. Atbilstoši tam, visticamāk pārkārtosiet arī savas prioritātes.

Lai drosmīgiem sākumiem bagāta nedēļa!

Auns

Auniem šī būs dinamiska nedēļa. Sevišķi līdz trešdienai jūs vispār nespēsiet un arī nevēlēsities nosēdēt uz vietas. Visi tie, kuri šonedēļ svin savas dzimšanas dienas, jau var noskaņoties ļoti aktīvam un uz paplašināšanos, izaugsmi un jaunām virsotnēm orientētu gadu. Iespējams jums ir pienācis laiks mainīt darbu vai arī darba situācija vai arī jūsu karjera vienkārši mainās. Iespējams jums ir padomā kāda iecere, kura ir gaidījusi īsto brīdi, lai realizētu. Visticamāk, šis brīdis būs tagad, šonedēļ. Jauniem aizsākumiem var prognozēt ilgtspēju un attīstības perspektīvas. Tāpat arī, ieteicams apsvērt ko jaunu apgūt, pamācīties un paplašināt savu redzesloku komunicējot, ceļojot un esot atvērtam citām kultūrām.

Vērsis

Vērsis šonedēļ vislabprātāk vienatnē vai ar draugiem dotos pie dabas vai uz SPA centru, lai izbaudītu pilna servisa atpūtu un sevi palutinātu. Tāpat arī pavasarīga iepirkšanās jums ļoti ies pie sirds. Ar pirkumiem būsiet apmierināti, bet, iespējams, pārmaksāsiet. Skaistums, estētika un laba gaume būs pamanāma it visā, kam jūs pieķersities, bet ne obligāti – praktiskums un pārdomātība. Jūs iedvesmos viss skaistais, kā māksla, mūzika, deja, vai kāda filma. Atslēgas vārdi jūsu pavasarīgajiem aizsākumiem un attīstāmajām idejām un iecerēm ir risks, uzdrošināšanās un drosme augt, mainīties, pieņemt jauno un nezināmo. Ja rīkosities gana drosmīgi, jūs gaida dzīves dāvanas un gandarījums par paveikto.

Dvīnis

Dvīņi šonedēļ var tikt pie lieliskām idejām un izveidot ilgtermiņā nozīmīgas pazīšanās. Nedēļas pirmajā pusē var būt kāda pat liktenīga saruna, kura atstās uz jums ļoti dziļu iespaidu. Šobrīd ir ļoti svarīgi, lai jūs spētu domāt un risināt situācijas ārpus paraugiem un citiem ierastajiem rāmjiem. Lai arī ne visi apkārtējie cilvēki ar sajūsmu uzklausīs vai uztvers jūsu idejas, ieceres vai izpausmes, jūs būsiet gatavs aizstāvēt un, ja vajag, arī cīnīties par savu taisnību. Tādēļ neko vairs neatlieciet, šī ir lieliska nedēļa jūsu ideju realizācijai dzīvē. Uzmanieties no viltus aizņemtības vai aktīvas darbības imitācijas. Draudzība var pāraugt attiecībās vai veiksmīgā partnerībā, kas var atvērt jaunas perspektīvas.

Vēzis

Vēžiem, neskatoties uz to, ka visa veida attiecības pamazām mainās, šis tomēr ir brīnišķīgs, iedvesmojošs un vairāk ar ļaušanās sajūtu dzīves plūdumam saistītas laiks. Jūsos dominē ticība dzīves labvēlībai, visam labajam un skaistajam šajā pasaulē un, šāda attieksme pievelk arī apkārtējos kā magnēts. Darbā jums var pavērties jaunas, diezgan pamanāmas iespējas izpausties, tikt pamanītam un novērtētam. Šobrīd ar pilnu jaudu vajadzētu ķerties klāt visu to plānu realizācijai, par kuriem ne vienu mēnesi vien jau esat domājuši. Tomēr lieciet lietā arī savu intuitīvi uztverošo šķautni, kas palīdzēs atjaunot iekšējo līdzsvaru. Ceturtdien un piektdien būs izteiktāka vēlme par kādu parūpēties un pavadīt laiku ar ģimeni.

Lauva

Lauvām šis ir ideāls laiks lieliem plāniem, projektiem, darbiem un iecerēm. Darbojaties ar vērienu un strādājat pie savas dzīves jaunās stratēģijas. Jums ir pienācis laiks jaunai elpai, jauniem nozīmīgiem soļiem. Vēlaties ceļot – lūdzu! Vēlaties attiecības – lūdzu! Vēlaties – ģimenes pieaugumu, jaunu karjeru vai, praktiski, jebko citu – lūdzu! Jūsu iztēle, intuīcija un sajūtas palīdzēs atbrīvoties no līdzšinējo ierobežojumu rāmjiem, un uzdrošināties vēlēties. Tas vienmēr ir pirmais solis, tālāk, atrokat piedurknes un ķeraties uzreiz pie lietas. Jums enerģijas šobrīd ir ļoti daudz un arī astroloģiskais fons ir visnotaļ labvēlīgs, tādēļ tagad tikai ar pilnu jaudu uz priekšu.

Jaunava

Attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem jūs tagad vairāk būsiet kā ar “baltiem cimdiem” – maigi, uzmanīgi, iejūtīgi un izpalīdzīgi. Ja tas galīgi nav jūsu dabā, tad šāds cilvēks tagad var parādīties jūsu dzīvē. Ļoti iespējams, partnera lomā. Lai arī šis maigums no vienas puses var jūs pilnībā apburt, no otras puses – tas var arī ļoti kaitināt. Jūs spēsiet redzēt patiesību aiz maskām un melus, aiz liekulīgiem smaidiem. Šobrīd jums ir labas iespējas mainīt, uzlabot, iekārtot vai kā savādāk padarīt patīkamāku jūsu dzīves vietu un ģimenes apstākļus kopumā. Esiet gana drosmīgi un izaiciniet sevi, ieaiciniet savā dzīvē pārmaiņas, jo tas nesīs ne tikai labus rezultātus, bet arī palīdzēs jums pašiem savā dzīvē justies labāk.

Svari

Skaistums, laba gaume un harmoniska mijiedarbība ar apkārtējiem, ir jūsu pamatvajadzības. Īpaši tagad, kad viss skaistais, romantiskais un iedvesmojošais plūst pāri jebkādiem praktiskajiem rāmjiem. Tādēļ pie iespējas, lieciet šo radošo potenciālu lietā – kombinējiet pavasara garderobi, baudiet kultūras dzīvi un realizējiet savas iedvesmojošās idejas dzīvē. Tomēr uzmanieties arī no pašapmāna un tieksmes vēlamo uzdot par īstenību. Šis ir labs laiks lai iepazītos, reklamētos un citām sociālām aktivitātēm, lai paplašinātu paziņu vai klientu loku. Jūs varat iegādāties mašīnu, telefonu vai arī ceļojuma biļetes. Laulātajiem Svariem – partneris prasīs papildus uzmanību un palīdzēs saskatīt jaunas perspektīvas.

Skorpions

Skorpioni, nepalaidiet garām labas iespējas mainīt darbu vai darba pienākumus. Tas var būtiski palielināt jūsu ienākumus. Šonedēļ jūs intuitīvi spēsiet atšķirt graudus no sēnalām. Jūs ātri noorientēsities saņemtajā informācijā, jauniegūtajos kontaktos, sarunās un norunās nodalot noderīgo no formālas pieklājības. Zemapziņa un instinkti jums būs aktīvāki kā citām kārtām, tādēļ jums var būt ne viena vien nozīmīga atklāsme, atklājums un papildus izpratne par jūsu dzīvē notiekošajām likumsakarībām. Savukārt, atklājot kādu mehāniku sevī, jūs automātiski esat gatavs to arī mainīt. Jūsu griba būs stipra un jauda ar kādu atbrīvosiet sev ceļu no ierobežojumiem un veidosiet savu ikdienu, ļoti efektīva.

Strēlnieks

Strēlnieki šonedēļ būs īpaši enerģiski un gatavi aktīvi darboties. Vējš pūš jūsu veiksmes burās un jums ir būs pamatīgs radošais pacēlums. Kopā ar pavasari, pie jums ierodas ne tikai jaunas perspektīvas idejas nākotnei, bet arī iemīlēšanās sajūta un tauriņi vēderā. Lai arī ģimene vai dzīvesvietas jautājumi vēl aizvien aizņem jūsu prātu, jūs pats esat gatavs darīt visu, kas nepieciešams, lai savā dzīvē sajustu virzības, attīstības, izaugsmes un perspektīvas sajūtu, piemēram, apmācoties, ceļojot, konsultējoties un izstrādājot dzīves stratēģiju. Šajā laikā jūs esat gatavs pārvarēt visus šķēršļus, lai aizstāvētu vai pastāvētu par savām idejām. Savukārt jūsu finansiālā situācija var kalpot par motivāciju jūsu apņēmībai.

Mežāzis

Pagājušās nedēļas jaunmēnesī iecerētās idejas šonedēļ saskaras ar dzīves realitāti, kā pretestība vai kādi šķēršļi, kuri palīdzēs skaidrāk izkristalizēt ko un cik ļoti jūs patiesībā savā dzīvē vēlaties. Pastaigas dabā vai pie ūdens un laika pavadīšana ar sirsnīgiem cilvēkiem jūs sabalansēs un palīdzēs atgūt iekšējo spēku. Jūsos šobrīd notiek milzīgas izmaiņas un, liela daļa no tām, tieši iekšējā pasaulē un savas identitātes izjūtā. Arī ikdiena jums būs ļoti piesātināta ar daudz dažādiem ikdienas darbiem un darbiņiem. Ne tik daudz smagiem, cik daudzveidīgiem un padaudz no visa kā. Mājas un ģimenes lietas prasīs savu uzmanību un iespējams pavērs jaunas perspektīvas, par kurām iepriekš nebijāt iedomājušies.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs noskaņoti enerģiski pievērsties izklaidēm, romantikai un aizraujošai kopā būšanai. Jūs varat pilnībā nodoties kādam savam hobijam vai būt pārņemts ar mīlas piedzīvojumiem. Savukārt tie, kurus neapmierina pašreizējie ienākumi, ļoti nopietni sāks interesēties par peļņas iespējām ārzemēs. Ūdensvīriem – vecākiem, bērni prasīs papildus rūpes un uzmanību. Jums ir labas iespējas savus ilgi briedušos plānus sākt realizēt dzīvē, lai arī, visticamāk, nāksies finansiāli ieguldīties. Jums šis ir dāvanu un dažādu, vairāk pašu vien nopelnītu, finansiālo bonusu laiks. Ikdiena būs dinamiska, daudz laika pavadīsies runājot pa telefonu un/vai ceļā. Iespējams, saņemsiet svarīgu informāciju.

Zivis

Zivju zīmes pārstāvju intuīcija šobrīd ir vienā no saviem augstākajiem punktiem, un, tas nekas, ka visu savu sajūtu gammu nespējat izteikt vārdos, ielieciet to savā attieksmē pret cilvēku, darbu un visu jums apkārt notiekošo. Jums ir iespēja labi sajust un apjaust jaunas karjeras perspektīvas un saskatīt iespējas, pirms citi tās ir pamanījuši. Jūs viegli spēsiet apburt ar savu maigumu, šarmu un labvēlību praktiski jebkuru. Šajā laikā jūs varat ar saviem vārdiem vai darbiem citiem sniegt iedvesmu un palīdzēt pārslēgties uz pozitīvākām sajūtām. Savukārt jums pašiem būs nedaudz jāsaņemas, lai savāktos un izmantotu tās dzīves iespējas, kuras jums paveras, jo būs kārdinājums turpināt plūst pa straumei.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt