blue 259458 1280Nedēļa paies dilstošā Mēness fāzē. Tas nozīmē, ka visi procesi pamazām aprimsies - dažādi notikumi un plāni virzīsies uz kādu loģisku pieturas punktu vai noslēgumu. Neskatoties uz to, šonedēļ ieteicams vēl tā kārtīgi parosīties, jo jau ar nākamo nedēļu praktiski visa marta garumā būs spēkā diezgan neizlēmīgas un piņķerīgas enerģijas, kad labāk neuzsākt neko pilnīgi jaunu.

Visas nedēļas garumā ar apņēmību un gribasspēku viss būs kārtībā, bet visspēcīgāk mūs virzīs iedvesma, apjausma, atklāsme vai aizraujoša, radoša iecere, kuru vēlēsities realizēt, iedzīvināt vai palaist dzīvē.

No piektdienas līdz 26. martam kļūsiet mazāk prasīgi pret sevi un attiecībās kopumā. Sevišķi sievietes kļūs dzīvespriecīgākas, atbrīvotākas un smaidīgākas, galu galā, pavasaris tuvojas un šajā dzīvē bez darba, ambīcijām un pienākumiem ir tik daudz kā vairāk.

Nedēļa kopumā būs maiga, liegana, nedaudz sapņaina, praktiski bez jebkādiem asumiņiem vai pipariņiem. Tādēļ, tiem, kuri nespēj pašmotivēties, kamēr kaut kas “īpašs!!!” nenotiek, nedēļa paies mierīgā plūdumā - vairāk atpūšoties vai veltot laiku romantikai un apcerei.

Lai iedvesmojoša un arī rosīga nedēļa!

Auns

Auniem šobrīd ir izteikti aktīva zemapziņa un sapņu pasaule. Dažkārt jūs varat sapņot pat ar vaļējām acīm. Šādā veidā iegūtas atziņas, atklāsmes, simboli vai idejas būs tiešākā vai nedaudz slēptākā veidā saistītas ar jūsu zemapziņu, tātad visu to, ko kādā citā dzīves periodā jūs esat paslaucījuši savas apziņas pagultē ar domu, ka gan jau tas viss pats uzsūksies, piemēram, līdz galam neizrunātais, neizsāpētais, neizsapņotais un neapmierinātais sevī. Rit pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas un jūs dabiski kļūstat noslēgtāks, intravertāks, intuitīvāks un jūtīgāks. Šis ir laiks, kad jums izmēzt savas zemapziņas kambarus, atpūsties un vairāk izbaudīt laiku vienatnē. Apzināti noslēdzot savā dzīvē visu to, kas aizēno jūsu tagadni.

Vērsis

Vērsim gaidāma dinamiska nedēļa. Jūs viegli iziesiet uz iniciatīvu un nebaidīsities būt pamanīts. Draudzība un ilgtermiņa plāni šobrīd ir lielākais jūsu dzinējspēks, kas visas nedēļas gaitā vedinās aktīvi rosīties. Jums var uzrasties brīnišķīgas idejas, vai arī līdz jums var atnākt ļoti iedvesmojoša informācija, kura var palīdzēt jums pārkārtot savas dzīves prioritātes veidā, kas daudz pilnīgāk saskan ar jūsu vēlmēm. No piektdienas Vērši kļūs daudz ambiciozāki un savās vēlmēs vēl drosmīgāki. Jums var parādīties zināms ekscentriskums un oriģinalitāte gan izpausmēs, gan tīri praktiski – apģērbā un aksesuāros. Ja strādājat radošā jomā – labs laiks inovatīviem un netipiskiem risinājumiem, kā arī pašreklāmai.

Dvīnis

Dvīņi šonedēļ būs tendēti rīkoties paslepus, bet kādas visnotaļ pamanāmas un uzskatāmas ambīcijas vai mērķa sasniegšanas vārdā. Jūsu lielākais izaicinājums: nebaidīties no nekonkrētībām un neprecizitātēm, ļauties lietu plūdumam un nepieķerties tik ļoti faktiem. Lietas noris un situācijas risināsies jums diezgan labvēlīgi, bet, lielākoties, jums neierastā veidā. No šejienes arī zināma nepārliecinātība vai satraukums. No piektdienas jūs labprāt pievērsīsities ceļojumu plāniem vai apsvērsiet kādu mācību iespēju. Tīri intelektuālā ceļā risināmos jautājumus labāk nokārtot vēl šonedēļ, jo viss marts būs ar apgrūtinājumiem lietišķajā jomā. Iespējams saņemsiet patīkamas ziņas vai piedāvājumu.

Vēzis

Vēžiem šī nedēļa ļaus turpināt iesāktos darbus un aktivitātes. Šis laiks jums ir ļoti patīkams, jūsu intuīcija ir vienā no augstākajiem tās punktiem – jūs bez piepūles redzat cauri otram cilvēkam, atpazīstot vai atmaskojot maldus un puspatiesības. Tāpat jūs viegli spējat redzēt un prognozēt notikumu gaitu, citiem vārdiem, jūs spējat ļoti efektīvi būvēt savu un arī citu cilvēku dzīves stratēģiju, tālu apsteidzot fiziski un faktiski izkalkulējamos scenārijus. Jūsu sirds ir īstajā vietā un jūs mīļuprāt palīdzat ar padomu, glāstu vai maigu uzmanības devu. No piektdienas jūs varat spēcīgi sākt dumpoties pret visu ierasto rutīnu un mehānisko uzvedību, kas ir labs laiks, lai nomestu ziemīgos ieradumus.

Lauva

Lauvām nedēļa palīdzēs attīstīt iekšējo maigumu, uztverīgumu un līdzjūtību. Ja ņemsiet to vērā, jums būs labas iespējas sasniegt savus mērķus, realizēt kādu projektu vai izpaust savas vadītāja un līdera dotības. Ar katru nedēļas dienu jūsos pieaugs vēlme kādam palīdzēt vai atbalstīt vismaz finansiāli. Tāpat arī jūs pats dabiski tieksities pēc kā tāda, kas var dabiski palīdzēt izšķīdināt jūsu egoismu – kā beznosacījumu mīlestība un milzīga pašatdeve iecerei, cilvēkam vai procesam, kurā saskatāt kādu augstāku nolūku. Līdz ar piektdienu, jūs būsiet dabiski orientēts uz attiecībām un sadarbību, viegli radīsiet kompromisus, kuros visas puses būs apmierinātas ar rezultātu. Attiecībās esošajiem – liela pašatdeve, mīļums un patika no kopā pavadīta laika.

Jaunava

Jaunavām turpinās diezgan izaicinošs laiks, kas izaicinās ar nekonkrētību, bagāto jūtu pasauli, sapņiem, plāniem un cerībām, vienvārdsakot, lidināšanos pa mākoņiem. Tik cik tas ir iespējams, jūs arī sāksiet lidināties savās domās, apsvērumos un lēmumos, kas palīdzēs jums iziet no ikdienas un ieradumu uzliktā rāmja, un dzīvi, cilvēku un pasauli saskatīt daudz plašāk, visaptverošāk. Šis ir laiks, kad jūs ar visu savu būtību labprāt nodosities savām attiecībām – sarunas, dūdošana, čubināšanās un spriedelēšana par to kā būtu, ja būtu. Papildus tam, no piektdienas jūs vēlēsities kaut kā vieglāk, estētiskāk un brīvāk iekārtot savu ikdienu, piemēram, samazināsiet slodzi vai uz darbu atnesīsiet pavasarīgu puķu podu.

Svari

Svariem nedēļa paies saldās sarunās – komplimenti un flirts, iejūtīga uzklausīšana un uzmanīgs atbalsts. Tomēr, lai arī cik maiga nebūtu šī fona noskaņa, tieši šī pieņemošā attieksme jūs visvairāk motivēs uzņemties kādus lielākus dzīves izaicinājumus. Jūs varat pievērsties kādam biznesa vai labdarības projektam vai iecerei, kur ir nepieciešamas papildus investīcijas, vai arī ļoti aktīvi kārtosiet ar ģimenes budžetu saistītos jautājumus – atskaites, nodokļi, ieguldījumi utt. Līdz ar piektdienu jūs kļūsiet sociāli atvērtāks, labprāt izbaudīsiet kādu koncertu vai izrādi, vēlēsities daudz vairāk laika pavadīt ar draugiem un, pats par sevi saprotams, apmeklēt frizieri un iegādāties kādu jaunu apģērba gabalu.

Skorpions

Skorpioniem prātā būs kāds flirts vai izklaides iespējas kopumā – par to daudz runāsiet un domāsiet. Šajā nedēļā dzīve turpina būt vairāk kā radošs haoss. Ilgstošās attiecībās iesaistītie Skorpioni šobrīd var saskarties ar kādu situāciju, kur būs vajadzīga jūsu abu sadarbošanās un spēja rast kompromisus, sevišķi jautājumos saistībā ar bērniem un viņu audzināšanu. Līdz ar piektdienu jūs vairāku nedēļu garumā labprāt pievērsīsities dzīves vietas labiekārtošanai un kādiem dizainiskiem uzlabojumiem. Šī nedēļa priekš jums būs vairāk plūstoša, nepiespiesta, mierīga, intuitīva un radoša, neatņemama sastāvdaļa – sekss. Labas iespējas attīstīt kādu jaunu hobiju vai, ja aktuāli, tikt pie mazuļa.

Strēlnieks

Strēlniekiem nedēļa būs piepildīta – viss ritēs savā gaitā, vairāk mierīgi un plūstoši. Nedēļas pirmajā pusē jūs varat būt nedaudz emocionālāks, nekā citkārt. Vislielākā slodze šobrīd būs saistīta ar nekustamā īpašuma darījumu kārtošanu, dzīves vietu vai ar ģimenes lietām. Līdz ar piektdienu, 1.martu, jūs vairāk pievērsīsities kādiem pirkšanas – pārdošanas darījumiem, labprāt komunicēsiet un draudzēsieties, tādejādi, viegli iegūstot daudz jaunas un interesantas paziņas. Ja jums ir māsa vai brālis, iespējams kopā kaut kur dosities vai pavadīsiet laiku aizraujošās sarunās. Ja jums būs tāda iespēja, labprātāk izvēlēsities strādāt no mājām. Darba kolektīvā būs jāizpauž līderisms un pārliecība par savi.

Mežāzis

Šonedēļ Mežāži turpina tīši netīši paplašināt savu paziņu loku. To vidū daudz radošu un kaut kādā ziņā īpatnēju, grūti saprotamu cilvēku. Viss stāstītais un pārrunātais ir vai nu jādala ar četri, vai uzreiz jāuztver vairāk intuitīvi, nevis burtiski. Šobrīd jums ir labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos, sevišķi, ja nebaidīsities iziet uz iniciatīvu. Tāpat arī daudz vairāk laika un uzmanības veltīsiet kam tādam, ko paši dēvējat par izklaidi, hobiju vai atpūtu. Ja ir bērni, būs jāiesaistās un jārisina kāds attiecību konflikts. Savukārt, ja uzrodas kādas problēmas ar auto, tad, visticamāk, tās turpināsiet risināt vēl visu martu. Līdz ar piektdienu jūs varat saņemt kādu dāvanu vai negaidītu finansiālu bonusu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri šonedēļ būs ierakušies savā pasaulē. Daudz uzmanības, ideju, domu un sarunu par darbu un naudas jautājumiem. Iespējams jūs esat pievērsies mājas remontam vai kādam citam laiku un finanšu ietilpīgam projektam dzīves vietā vai ģimenē. Ja jums trūkst veselīgas pašapziņas, tas šonedēļ kļūs pamanāmāks. Lai arī kopējais astroloģiskais fons ir visnotaļ labdabīgs, tomēr pastāv risks līdz galam nenovērtēt savu darbu vai situāciju kopumā, kas var radīt piņķerīgas situācijas, kuras būs jārisina praktiski visu martu. No piektdienas Ūdensvīri kļūs par šarmantāko, pamanāmāko un ekscentriskāko zīmi. Spēcīgi piedomāsiet pie sava ārējā tēla un, iespējams, piešķirsiet sev kādu jaunu odziņu.

Zivis

Zivs zīmes pārstāvjiem šis ir burvīgs, sajūtām, idejām, sapņiem un maģijas pieliets laiks. Ar katru nākamo dienu aizvien vairāk pastiprinās dabiskās Zivs zīmes enerģijas. Cilvēki apkārt kļūst intuitīvāki, uztverošāki, maigāki, izpalīdzīgāki. Jā, iespējams, kādam vajadzēs steigties palīgā un atbalstīt, nomierināt un palīdzēt saprast lietas un notiekošo no plašākas, visaptverošākas perspektīvas. Jūs pats daudz būsiet ceļā, izbraucieni, pārbraucieni, kārtojamas lietas un jautājumi, kas neļaus jums pilnīgi pazaudēties savā sajūtu pasaulē. No piektdienas jau sāksiet ilgoties pēc vienatnes vai laika, ko veltīt savu radošo ideju realizācijai dzīvē. Ļoti spēcīga intuīcija un zīmīgi sapņi.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru