pair 2548153 1280Šī nedēļa solās būt spraiga un intensitātē īpaši spēcīga. Nedēļas pirmajā pusē būs izteikti spēcīgas eksplozīvās enerģijas, kuru iespaidā var tikt sarunāts un sadarīts daudz kas tāds, par ko vēlāk var nākties nožēlot. Sevišķi, ja līdz šim jūs kādā jomā vilcinājāties un cerējāt, ka viss pats no sevis atrisināsies.

Tādēļ 12. un 13. februārī nav ieteicams izskaidroties un risināt kādus attiecību jautājumus, esiet saprātīgi ceļu satiksmes dalībnieki un lieki neizaicināt ne sevi, ne citus. Iespēju robežās daudz sportojiet un pavadiet laiku svaigā gaisā.

Viss iepriekš minētais var stipri ietekmēt Valentīndienas plānus. Šajā dienā sievietes uzskatīs kā pašu par sevi saprotamu saņemt kādu apsveikumu, uzaicinājumu vai īpašu žestu un, tik ātri nepiedos, ja tādu nesaņems. Vakara gaitā varat ieplānot laiku aizraujošām sarunām par un ap jūsu kopējām interesēm un paziņām.

Īstā Valentīndienas noskaņa - ar romantiku, restorāna apmeklējumu un kopējām baudām, vieglāk būs noķerama nedēļas nogalē, kas gaidāmā pilnmēness iespaidā paspilgtinās visas emocijas un sajūtas. Kaut gan, būs sievietes, kuras vajadzēs burtiski nozagt no darba vai aizvest prom no visa, kas saistās ar ikdienas pienākumiem un rūpēm, lai spētu pārslēgties uz romantiku.

No 14. februāra līdz pat 31. martam fiziskais tonuss, sakāpinātā mērķtiecība, gribasspēks un iniciatīvā enerģija aprims. Tagad kļūs daudz vieglāk iepriekš iniciētos plānus un ieceres praktiski un pacietīgi realizēt dzīvē.

Lai saprātīgiem lēmumiem un praktiskas rosības piepildīta nedēļa!

Auns

Auni, šonedēļ esiet daudz uzmanīgāki kā citām kārtām, elpojiet dziļi, veiciet pietupienus, apskrieniet ap māju, dariet jebko, lai tikai neļautos savām dusmām, aizkaitinājumam, nepacietībai un neiecietībai. Sevišķi līdz 14. februāra dienvidum enerģijas būs ļoti nokaitētas un nospriegotas un, pie šāda kāpinājuma, pat tehnika un elektroierīces var jums atteikties darboties. Nekādi riski, sevis izaicinājumi un sacensības. Valentīndienā gribēsiet, lai viss notiek par un ap jums, lai saņemtu nedalītu uzmanību. Tūlīt pēc tam, tuvāko pusotru mēnesi jūs kļūsiet salīdzinoši mierīgāks un pacietīgāks. Tagad varēsiet nodoties jau sainiciēto projektu un ieceru mierīgai realizācijai dzīvē.

Vērsis

Ja Vērsis šonedēļ dosies ārpus valsts robežām, tad tikai tādēļ, ka tā ir jādara, “tā vajag”, kā piemēram komandējumā. Savukārt, ja jūsu uzmanība ir pievērsta kādām formālām apmācībām, kuru rezultātā var iegūt kādu papīru – tas no jums tuvākajās nedēļas prasīs augstu pašdisciplīnu un sagatavotību. Jūs pašus var urdīt kāda pašsabotējoša dzirksts – jūs varat spontāni aizbraukt vai kā savādāk attālināties no visiem un visa, neceļot telefona klausuli vai nonākot situācijā kur “tā vienkārši sanāca”. Valentīndienu, visticamāk, nesvinēsiet vai atzīmēsiet to tikai ķeksīša pēc. Tūlīt pēc tās jūs kļūsiet enerģiskāks, atvērtāks pasaulei, cilvēkiem, iespējām un dabiski tieksities uz kādiem jauniem sākumiem savā dzīvē.

Dvīnis

Draudzības tēma Dvīņiem šobrīd ir pakļauta lielai dinamikai un dažādiem pārsteigumiem. Esiet uzmanīgi pie stūres, braucot nerunājiet pa telefonu, sevišķi līdz trešdienai. Valentīndienu jūs vislabprātāk pavadīsiet vizinoties automašīnā vai nododoties garām, interesantām sarunām par visu vai neko konkrēti. Līdz ar nedēļas viduci, pusotra mēneša garumā, liela daļa jūsu enerģijas būs novirzīta uz vienatnē veicamām aktivitātēm - dosities ceļojumā, daudz lasīsiet vai kādu citu apstākļu vadīts būsiet vairāk distancējies no apkārtējās pasaules. Ja jūsos ir rakstnieka vai poēta dotības, šajā laikā tās var aktīvi izpausties. Tāpat arī paši spēsiet patiesi izbaudīt citu cilvēku radošo veikumu mūzikā, dzejā un mākslā.

Vēzis

Šonedēļ visdinamiskākā un neprognozējamākā tēma Vēžiem būs jūsu attiecības ar savu tiešo vadību, karjera un profesionālie mērķi - nesaprotamas norādes, ātra notikumu maiņa – te jūs esat zirgā, te jau zem tā. Elpojam dziļi un neļaujamies provokācijām. Mīļotais cilvēks var sagādāt kādu pārsteigumu, bet īstais Valentīndienas noskaņojums jums būs sākot ar piektdienu, nedēļas nogalē. No 14. februāra Vēži pusotra mēneša garumā lielāko daļu savas enerģijas novirzīs draugiem, dažādām domubiedru un interešu apvienībām, kā arī kādu ilgtermiņu plānu praktiskai realizācijai dzīvē. Iespējama smagnēja partnerība vai kopējā sajūta, ka no jums daudz kas ir atkarīgs un nav laika atpūsties, kas var izrādīties stipri pārspīlēti.

Lauva

Lauvām šonedēļ vislielākais izaicinājums vai pārbaudījums būs saistīts vai nu ar pašu vai partnera iniciētu ideju spontāni doties kādā ceļojumā, izmainīt esošos ceļojumu plānus vai izstāties/atteikties no kādām mācībām. Provokatīvās enerģijas var būt tik stipras, ka jūs pats vai jūsu partneris rīkosities pēc principa – pēc manis kaut vai ūdens plūdi. Ļoti augsts neapdomīgas rīcības risks, sevišķi līdz 13. februārim. Valentīndienā jūs iespējams gaidīsiet iniciatīvu no sava partnera, tomēr, ja tas jums ir svarīgi, neatstājiet visu pašplūsmā. Līdz ar 14. februāri, tuvāko pusotru mēnesi jūs aktīvi darbosieties, lai sasniegtu savus mērķus kā privātajā, tā arī profesionālajā jomā. Vislabāk jutīsities svētdienas vakarā un pirmdien.

Jaunava

Jaunavas nedēļas pirmajā pusē var gaidīt kādi negaidīti dzīves pavērsieni, šajā laikā ļoti ieteicams būt prātīgiem, apdomīgiem un lieki neizaicināt likteni. Paralēli arī iekšējā pasaulē jūsos vibrēs liela turbulence, kas mudinās uz kādām kardinālām dzīves pārmaiņām. Valentīndienu būsiet gatavs nosvinēt ar visu, kas šai dienai pienākas un ir atbilstoši. Jums var būt sajūta, ka mīļotais cilvēks jūs pārāk kontrolē vai viņa klātbūtnē jūs nejūtaties tik brīvi kā gribētos. No 14. februāra, aptuveni pusotru mēnesi jūs daudz enerģijas novirzīsiet mācībām, ceļojumiem vai arī to plānošanai. Jūs esat gatavs paplašināt savu redzesloku un augt savā lietu dabas izpratnē, tādēļ iespējams pievērsīsities kādai no pasaules reliģijām vai filozofijām.

Svari

Svaru partneris šīs nedēļas pirmajā pusē var pats iekulties kādās nepatikšanās vai arī nošokēt jūs ar savu uzvedību, kuru vislabāk raksturotu – karstgalvība un bezatbildība. Līdz trešdienai nav jēgas risināt situāciju un ļauties kādām provokācijām, bet ar ceturtdienu gan. Tagad jūs būsiet kā ģimenes stingrais balsts un atbalsts, kā pieturas punkts pie kura atgriezties, kad apkārtējā pasaule kļūs pārāk biedējoša. Jūs ļoti centīsities savējiem nodrošināt visu – atbalstu, jumtu virs galvas un ēdienu uz galda. Tomēr pastāv risks pārcensties un tā ietekmē izdegt. Valentīndienā izbaudīsiet kāda koncerta vai izrādes apmeklējumu. Tuvāko pusotru mēnesi jūs centīsities mainīt ieradumus un iziet no savas komforta zonas.

Skorpions

Skorpioni, sportojiet, apzināti un mērķtiecīgi ielieciet savu enerģiju un agresiju fiziskajās aktivitātes. Savādāk jūs būsiet mega spontāns, neapdomīgs, karstgalvīgs un viegli sastrādāsiet ko tādu, par ko vēlāk varat nožēlot. Galvenais izpausmes lauks būs darbs, darba pienākumi un attiecības ar kolēģiem. Tomēr, jūsu iemīļotajā tēmā – mīlas piedzīvojumi, arī varat paspēt diezgan daudz ko sastrādāt. Zem šīs ietekmes Valentīndiena var tikt pavadīta mīlestības solījumu un mūzikas apreibinātā gaisotnē. Tūlīt pēc tam, līdz pat marta beigām, jūs lielāko daļu savas enerģijas veltīsiet dažādiem attiecību jautājumiem, vieni risinās laulības dzīves dažādos aspektus, citi – biznesa partnerības tēmu.

Strēlnieks

Strēlnieki šonedēļ var kļūt par īstiem dēkaiņiem. Piedzīvojumu gars un vēlme izklaidēties vai izvēdināt galvu jums kļūs par galveno motivāciju, lai kaut ko visnotaļ trakulīgu sastrādātu. Sievietes būs atvērtas dažādiem izklaides un atpūtas piedāvājumiem, bet vīrieši - diezgan apņēmīgi tos iniciēs paši. Šāda tipa enerģija var sagādāt jums kādu galvu reibinošu un īslaicīgu mīlas dēku. Šādā noskaņojumā jūs sagaidīsiet un pavadīsiet lielāko daļu Valentīndienas. Tūlīt pēc tam, pamazām aprims galvu reibinošais notikumu temps un tuvāko pusotru mēnesi jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet darba jautājumiem. Ļoti iespējams, ka ir gaidāmas kādas izmaiņas kolektīvā, darba pienākumos, ka rezultātā jums pielielinās darba slodze.

Mežāzis

Mežāžiem nedēļas pirmajā pusē vislielākā dinamika, provokācijas un pārsteigumi būs gaidāmi no ģimenes un pašu tuvāko puses, vai arī atklāsies kas negaidīts saistībā ar jūsu nekustamo īpašumu. Tagad nebūtu ieteicams veikt remontu un, kur nu vēl pašiem ķerties klāt pie kādas elektrības problēmas atrisināšanas. Ārpus tā, Valentīndienā sagaidīsiet no apkārtējiem īpašu uzmanību, komplimentus un citus žestus, tā iespaidā paši noteikti pacentīsities izskatīties uz visiem 100%. Tādēļ, ja nu gadījumā kāds jums īpašs cilvēks to nenovērtēs, varat arī spēcīgi apvainoties. Tikai sākot ar 14. februāri, pusotru mēnesi, jūs tā īsti būsiet gatavs veltīt daļu sava laika un enerģijas izklaidēm un romantikai, bet sirdī brīvie – jaunai mīlestībai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šīs nedēļas temps un, kaut kādā ziņā arī trauksmainība, būs ļoti pazīstama. Jūsu pašu dzīvē jau ne reizi vien ir bijuši kādi asi, negaidīti pagriezieni, kad viss tas kā ir bijis līdz šim, vairs nekur neder. Nedēļas pirmajā daļā būtu jāuzmanās nepārspīlēt ar attieksmi “pēc manis kaut vai ūdens plūdi”, kā arī brauciet prātīgi, neļaujaties mirkļa steigai un impulsiem. Valentīndienas noskaņojums jums dāvās labu iemeslu iepazīties un pasocializēties ar jauniem cilvēkiem kā interneta vidē tā arī ārpus tās. Ar mīļoto cilvēku varat pavadīt laiku aizraujošās sarunās. Tūlīt pēc tam, līdz pat marta beigām, jums būs labs laiks, lai pārceltos uz jaunu dzīves vietu vai remonta veikšanai.

Zivis

Zivis šonedēļ var neplānoti iziet uz plašiem žestiem un pamatīgi pārtērēties, sevišķi, ja vēlēsities kādam palīdzēt vai atstāt iespaidu. Tāpat jums var būt kaut kādas iepriekš neparedzētas izmaiņas ienākumos vai naudas daudzumā, kas ir jūsu rīcībā. Jūs vēl līdz galam nebūsiet gatavs atvērties pasaulei, vēl jums kaut kas priekš sevis ir jāsaprot, vēl joprojām vislielākā vērtība jums būs laiks, ko varat veltīt paši sev – mierīgi un netraucēti. Valentīndienā labprāt satiksities un aprunāsities tikai ar tādu cilvēku, ar kuru jūs saista patiesa dvēseliska saikne un tam obligāti nav jābūt mīļotajam cilvēkam. Tūlīt pēc tās, jūs tuvāko pusotru mēnesi daudz laika pavadīsiet ceļā vai dzīvās, aktīvās sarunās.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt