1280Šī nedēļa paies pieaugošā intensitātē, kad pamanāmas kļūs šī gada galvenās tēmas. Iekšējie ideāli būs sakāpināti, iezīmēsies lieli plāni, vīzija, cerības un sapņi, uz kuriem tiekties ar milzu degsmi, sparu un zināmu karstgalvību. No otras puses, domāšanas veids un sarunas būs izteikti konstruktīvas, sistemātiskas, reālistiskas un piezemētas. Šeit arī vislielākais izaicinājums - spējā to apvienot.

Nedēļa prasīs konfrontēt savas bailes. Mainīt savu iekšējo kodeksu – pārliecību sistēmu. Vieniem tā “apgriezīs spārniņus”, jo uzņemtais lidojums ir pārspīlēts un neadekvāts, bet citiem “iepūtīs vēju burās”, jo pārāk ilgi bailes ir nospiedušas pie zemes un bloķējušas jebkādas kustības iespējas. Tiklīdz kā izmainīsies jūsu vērtības un mērķi, notiks arī dabiska pāreja nākamajā etapā.

Liela uzmanība tiks pievērsta pastāvošajai kārtībai, tradīcijām, birokrātijai un stabilitātei, kā rezultātā, lai veiktu kādas nozīmīgas izmaiņas, būs jāspēj no kaut kā atteikties, mainīties un pārvarēt sevi. Šis laiks palīdzēs atbrīvoties no mākslīgiem statusiem, atmaskos liekulības un sabrucinās nestabilo – sistēmās, cilvēku vērtībās un pārliecībās.

Vislielākās iespējas no šī perioda gūs laika norūdītie un pieredzes bagātie. Tie, kuri neļausies karstgalvīgam entuziasmam un bloķējošai iestrēguma sajūtai. Tie, kuri zina un saprot, ka neko jaunu šajā dzīvē nevar radīt un ienest, ja paši nemainīsimies līdzi notikumu gaitai. Kā arī tie, kuri zina īsto brīdi, kad rīkoties.

Lai pārdomātiem un drosmīgiem soļiem bagāta nedēļa!

Auns

Nedēļa sāksies ar vēlmi pastrīdēties. Iespējams jūs stipri nepiekritīsiet kādas autoritātes viedoklim, vai tā būtu jūsu vadība vai politiskā vara, bet varbūt kāda pārgudra personība jums turpat blakus. Tā vai citādi, jums ļoti nepatiks, ka jūs pamāca, bremzē vai norāda uz jūsu impulsīvās rīcības praktiskajām nepilnībām. Tomēr tie Auni, kuri spēs apvienot šo praktisko redzējumu ar savu mērķtiecību, iegūs visvairāk. Rezultāti ir vajadzīgi un būt aizņemtiem tīri aizņemtības pēc nepalīdzēs pie tiem tikt. Ja spēsi kontrolēti vadīt savu sparīgo enerģiju, ievirzot to konkrētos mērķos un uzdevumos, arī rezultāti neizpaliks. Tieši paškontrole un pašdisciplīna nesīs vislielākos augļus, vienlaicīgi mācoties tajā nepazaudēt arī sevi.

Vērsis

Vērsis beidzot varēs uzelpot. Neskatoties uz intensīvo ikdienu, jūsu dabiskā enerģija, kas vienlaicīgi ir arī jūsu spēks, atsāks plūst daudz brīvāk un harmoniskāk. Jūs brīvi ieaicināsiet savā ikdienā skaistumu un tieksieties tajā dalīties arī ar apkārtējiem. Tagad daudz vairāk spēsiet izbaudīt tuvību, bet sirdī brīvie var tikt ierauti kādā mīlas dēkā. Jaunie, vērienīgie projekti, idejas un plāni sāks pamazām ieņemt savu formu un atbrīvot jūsu dzīvē vietu, lai jums tiem pietiktu arī laika, spēks un enerģija. Kāda saruna vai padoms radīs vēlmi aizstāvēt savu patiesību vai viedokli. Tomēr vēlāk, pateicoties tai, jūsu sākotnējā vīzija var piedzīvot kādas kritiskas un ļoti noderīgas pārmaiņas vai korekcijas.

Dvīnis

Šajā laikā visi būs tik nopietni - ierakušies savā ikdienā un darbos. Dominēs liels prasīgums vienam pret otru un arī pašiem pret sevi. Šāds fons Dvīņiem nav komfortabls. Ideju un vārdu brīvība tiks pakļauta stingrai cenzūrai un tradicionāliem šabloniem, kas nav ne interesanti, ne arī kas jauns. Vienīgais, kur jūs spēsiet veldzēt savu dvēseli, būs attiecības. Vai tās būtu partnerattiecības, draudzība vai koleģiāla sadarbība, bet attiecības ir tās, kas jūsu dzīvē kaut kur virzās, iededzinot jūsos dzīvu aizrautību un interesi. Kāda draudzība var pāraugt arī romantiskās attiecībās. Ja uz to esat kādu laiku jau gājis, tad šis var būt laiks, kad laižat pasaulē ko jaunu – projektu, rodošu darbu vai burtiski – mazuli.

Vēzis

Vēzim šis laiks turpina piedāvāt aizvien jaunus izaicinājumus. Kādā brīdī iekšējā spriedze, ko rada apkārtējās vides un cilvēku prasīgums, var pilnībā jūs pārņemt savā varā. Tomēr atcerieties, atslēga uz jūsu personīgo laimi slēpjas jūsos pašos, jūsu spējā cauri emocionālajiem labirintiem sadzirdēt savu iekšējo balsi un gūt izpratini par to, kas jūs esat un ko patiesi no jums prasa katra piespēlētā dzīves situācija. Var teikt, ka šajā laikā jūs izejat cauri spriedzes testam, kas parādīs cik patiesi jūs sevi sajūtat, cik ļoti jūs uzticaties savai iekšējai sajūtai un cik patiesi jūs esat savā mīlestībā un vērtībās, pirmām kārtām jau paši pret sevi. Jūsu spēks ir maigumā, nevis stingrībā un prasīgumā pret sevi un citiem.

Lauva

Lauvām šis būs ļoti darbīgs laiks, jūsu darbā un ikdienā noris diezgan vērienīgas izmaiņas. Izmaiņas, kas prasa apdomīgu un pieredzē balstītu pieeju. Izmaiņas, kuras no jums prasīs lielu pacietību, pašdisciplīnu un pašatdevi un neļaus īsti mirdzēt uz apkārtējo fona. Darbs dzīs darbu. Tādēļ risks ir aizrauties ar darbaholismu. Ja citā periodā jūs ar to viegli tiekat galā, tad ne šoreiz, jo jūs riskējat saslimt vai iedzīvoties kādās ar pārmērīgu slodzi saistītās hroniskās kaitēs. Apstājaties, atpūtieties, paskatieties, kas notiek jums apkārt. Ja nesasteigsiet notikumus, jūs daudz prieka gūsiet no aktīvas kultūras dzīves, no ceļojuma vai plāniem par to, romantiska flirta, kā arī jaunu prasmju apgūšanas.

Jaunava

Jaunavām tagad spēcīgi dominēs pienākumu apziņa, saimnieciskums un vēlme palīdzēt, atbalstīt. Visvairāk no tā tiks jūsu bērniem vai mīļotajam cilvēkam. Tikai jāuzmanās nepārspīlēt un neuzņemties atbildību par lietām, pienākumiem vai darbiem, kuri objektīvi skatoties būtu jāpaliek šī otra cilvēka paša ziņā. Jaunavas tagad vairāk nekā parasti būs izteikti praktiskas, taupīgas un prātīgas. Tā iespaidā jūs ļoti gribēsiet kontrolēt visu notiekošo savā un citu cilvēku dzīvēs, riskējot sabojāt kādas tuvas attiecības. Lielu prieku gūsiet iegādājoties ko noderīgu vai pārkārtojot dzīves vietu, lai tā būtu ērtāka, komfortablāka un mājīgāka. Tāpat arī labprāt izbaudīsiet īpašus tuvības mirkļus ar mīļoto.

Svari

Svari šonedēļ jutīsies labāk, nekā iepriekš. Jūsos atgriezīsies ticība, cerība un mīlestība. Augsti ideāli jūs iedvesmos un motivēs virzīties pretī jaunām tālēm. Jūs labprāt iepazīsieties ar jauniem cilvēkiem, dalīsieties ar iespaidiem un pat flirtēsiet. Ja jums ir dzīvesbiedrs, tad tieši kacināšanās palīdzēs iziet no konfliktu bīstamām situācijām. Šobrīd lielākā daļa jūsu enerģijas ir novirzīta uz jūsu ģimeni vai dzīves vietu. Šeit jūs varat ieviest gan ilgi gaidītas, gan arī satraucošas pārmaiņas. Pārcelšanās, remonti, mājas būvniecība vai iegāde, mazuļa pieteikšanās vai kāda tuvinieka zaudējums, viss ir iespējams. Tā iespaidā tīri dabiski jūs vairāk laika pavadīsiet mājas vidē, starp tuviniekiem.

Skorpions

Enerģijas Skorpioniem būs daudz, tādēļ arī ļoti gribēsies kaut kur ātrumā to novirzīt. Galu galā dzīves izaicinājumi un sevis pārvarēšana jums nav sveša. Tomēr šobrīd labāk stratēģiski pieiet jebkuram jautājumam, jo notikumiem būs ļoti ilgspēlējoša ietekme uz jūsu dzīvi. Tādēļ arī spontanitāte kā tāda, neapmaksāsies. Neskatoties uz to, jūs atlikušā mēneša garumā varat saņemt tādas kā mazas dāvaniņas – ziedus, konfektes, nelielu prēmiju vai piemaksu par papildus darbiem, varbūt arī kāds darba kolēģis izrādīs par jums pastiprinātu interesi. Viss, kas ir saistīts ar lietišķiem dokumentiem, darījuma kontaktiem un norunām, lieliem pirkumiem un vienošanām, prasīs no jums daudz laika, enerģijas un uzmanības.

Strēlnieks

Strēlnieki labprāt šarmēs un apburs apkārtējos. Tagad jums jo īpaši ir svarīgi pasniegt sevi pēc iespējas elegantāk un gaumīgāk. No jums strāvos tā labpatika, kas dabiski piesaistīs jums apkārtējo uzmanību. Sevišķi, ja jūs esat mīlestības meklējumos, šonedēļ jūs var gaidīt kāda liktenīga iepazīšanās. Tomēr būtu jāuzmanās arī nesasteigt notikumus. Tagad viss ir par spēju rīkoties īstajā laikā – ne par ātru, ne par vēlu. Daudz enerģijas jums būs koncentrētas uz naudu, bailēm par ienākumu stabilitāti, un pārmaiņām. Jūs saņemsiet tieši tik, cik tiešām būsiet nopelnījis, savukārt, ja ir kādas krīzes, negaidīti pavērsieni, tad ziniet, jūs jau sen esat gatavs cita veida darbam un augstākam ienākumu līmenim.

Mežāzis

Mežāži, jums kā jau jubilāriem, visos notikumos tiks iedalīta centrālā loma. Jūs varat kļūt par kādu lielāku pārmaiņu procesu iniciatoru vai nodrošinātāju. Sevišķi tie Mežāži, kuriem jau ir uzkrāta pieredze, var sākt plūkt laurus no ilgā sūrā darbā uzstrādātajām iemaņām un prasmēm. Procesi sāk kustēties – vai tie būtu projekti vai jūsu personīgā apjausma par to kā tālāk vēlaties virzīt savu dzīvi. Tā kā bija vairs nederēs un šīs pārmaiņas skars ļoti dziļus jūsu personības slāņus. Tieši jums piemīt vajadzīgās devas apdomīguma, vēlme pēc rezultātiem, pašdisciplīnas, pareizā laika izjūta un mērķtiecības, lai varētu šo sarežģīto periodu izmantot kā tramplīnu jaunām virsotnēm un panākumiem savā dzīvē.

Ūdensvīrs

Vislabākais, ko šajā laikā Ūdensvīri varētu darīt ir būt kustībā, iet pārgājienos, apbraukāt Latviju un tajā visā aktīvi iesaistīt arī draugus vai pat izveidot kādu domu biedru grupu. Paralēli šai redzamajai daļai, jūsu iekšējā pasaulē notiek milzu pārkārtošanās darbi. Noslēdzas kādas lielākas dzīves tēmas un etapi, tiek salikti punktiņi uz visiem “i”. Šī tendence rada vēlmi vai nu aizbēgt vienatnē uz kādām tālākām zemēm vai arī noslēgties savā vidē. Jūsos notiek pārliecību nomaiņa un apzināti varat strādāt ar visu, no kā jūs baidāties. Ja jūs pavada sajūta, ka ir kādi ārēji spēki, cilvēki, vai apstākļi, kas ietekmē jūsu dzīvi, tad tās būs vairāk kā norādes uz tēmām, kurās jums ir iebloķēta baiļu enerģija.

Zivis

Jūsu domas būs pievērstas smalko ikdienas soļu veikšanai, lai spētu sasniegt kādus konkrētos tālejošus mērķus. Tagad pāri visam būs tiekšanās uz rezultātu un aktīva rīcība. Jūs motivēs vēlme pēc panākumiem, uzmanības un atzinības. Pārņems spēcīga misijas sajūta, iedvesmos kāds sapnis vai vispārcilvēciski ideāli un vērtības. Tajā visā arī nauda būs diezgan spēcīgs dzinulis. Tagad Zivis ļoti kritiski pārskatīs savas ieceres un neefektīvās - tās, kurās nav redzams rezultāts vai gaidāma finansiālā atdeve, visticamāk, atmetīsiet vai būsiet spiests atteikties. Tie ideālu iedvesmotie mērķi, kurus šajā nedēļā apzināsities, ievibrēs galvenos notikumus visa gada garumā. Pieturieties pie plāna un esiet apdomīgi.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru