adventure 1850094 1280Pirmā gada nedēļa iesāksies ļoti dinamiski. Iekšējā apņēmība realizēt dzīvē jaunā gada apņemšanās būs izteikti spēcīga un stipra. Lielākā daļa cilvēku būs noskaņoti mērķtiecīgi un gatavi cīnīties par savu ideju, laimi vai kādu konkrētu rezultātu.

Papildus tam, fonā būs ļoti praktiskas dabas enerģijas, kas veicinās reālistisku un secīgu plānu īstenošanu. Sevišķi izteikti tas būs pamanāms no 5. janvāra, kad arī domas sāks risināties vairāk konstruktīvā un lietišķā gultnē, meklējot konkrētus risinājumus šeit un tagad. Sestdien būs arī pēdējā mēness diena, kas būs ļoti piemērota savas dzīves, vides un telpas revīzijai, lai atbrīvotos no visa liekā un traucējošā. Kā arī liels ieguvums būs no attīrīšanās praksēm, meditācijām un gavēšanas.

6. janvāra naktī sāksies jauns Mēness cikls kopā ar daļēju Saules aptumsumu (Latvijā nebūs redzams). Ar šo dienu aizsāksies ļoti enerģetizēts, jaudīgs, uz mērķi un panākumiem orientēts 4 nedēļu periods, kas daudziem ļaus izmainīt dzīvi. Šajā laikā gaidāmi zīmīgi notikumi, iespējas un pagriezieni, varat tikt pie dzīves dāvanām, vai arī jums var kaut ko atņemt. Tomēr pāri visam ir arī rekomendācija vismaz 5 dienas pirms un pēc aptumsuma esiet saudzīgi pret savu ķermeni un lieki “neizaiciniet likteni”. Tiem, kuri būs tam gatavi, periods ļaus sasniegt jaunu pašrealizācijas virsotni.

Lai produktīva un labām domām piepildīta nedēļa!

Auns

Auniem tuvākie mēneši būs ļoti dinamiski – jūs būsiet izteikti aktīvs, mērķtiecīgs un apņēmīgs izcīnīt jebkuru uzvaru, kuru jūs esat pats priekš sevis izvirzījis ar 2019. gadu. Jūs vēl vieglāk spēsiet izpaust savas līdera kvalitātes un arī jūsu spītība un egocentriskums būs tepat – rokas stiepiena attālumā. Sestdiena ir piemērota diena, lai uztaisītu pamatīgu revolūciju savā vidē, dzīvē vai telpā – bez žēlastības izmetot visu lieko vai atsakoties no tiem projektiem un mērķiem, kuri nenes nekādu rezultātu, atbrīvojot vietu jaunajam. Tūlīt pat, 6. janvārī, jaunmēness kopā ar aptumsuma enerģijām aktivizēs jūsos jaunus mērķus, jaunas ambīcijas un karjeras virsotnes uz kurām tālāk virzīt savu dzīvi.

Vērsis

Vērsis gada pirmajos mēnešos dos priekšroku darboties patstāvīgi vai pat vienatnē. Kādam tas būs darbs kā darbs, bet būs arī tie Vērši, kas koncentrēsies uz iekšējiem procesiem – iekšējās pasaules pārkārtošanu. Sestdien būtu ieteicams pārskatīt grāmatu plauktus, studiju procesus, ceļojumu plānus, kādas pārliecības un nākotnes vīzijas, iespējams no kaut kā būs jāatsakās. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsuma enerģiju jums dāvās jaunu, diezgan konkrētu virsotni uz kuru tiekties. Jums var izdoties tikt uzņemtam kādā mācību iestādē, varat tikt pie sen lolota ceļojuma, varat satikt īpašu skolotāju, kura zināšanas un klātbūtne var mainīt jūsu pasauli. Tā vai citādi, jūs būtiski paplašināsiet savu redzesloku.

Dvīnis

Dvīņiem gads aizsāksies ar vairākiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Daļa no tiem, iespējams, būs vairāk “kompānijas pēc”. Vislabākie rezultāti ir gaidāmi, ja jūs būsiet atradis domubiedrus ar ko kopā iet uz mērķi, vai arī draudzīgu atbalsta komandu, kas palīdzēs uzturēt motivāciju tonusā. Sestdiena jums būtu piemērota nopietnai savas dzīves pārskatīšanai un atbrīvošanai no liekām mantām, idejām, plāniem un mērķiem, kā arī, lai atbrīvotos no kādām iekšējām bailēm vai nepārliecinātības ar psiholoģijas, dažādu prakšu vai vērtīgas sarunas palīdzību. 6. janvārī jaunmēness un aptumsuma enerģija palīdzēs jums īstenot drosmīgas idejas un ieceres dzīvē, veicot tādu kā izrāvienu iekšējā un, rezultātā, arī ārējā pasaulē.

Vēzis

Gada pirmie mēneši Vēzim paies apņēmīgas mērķtiecības pilni. Jūs tieksities realizēt savas ambīcijas – būt uzmanības centrā, tikt pamanīts vai atzinīgi novērtēts savos talantos un prasmēs. Jums piemitīs netipisks gribasspēks un apņēmība. Sestdien būtu ieteicams veikt ne tikai ģenerālo uzkošanu savā vidē, bet nopietni pārskatīt savas partnerattiecības un sadarbības partnerus, iespējams, jūs ieguldāt par daudz, vai pārāk piekāpjaties un izdabājat. Tagad ir iespēj ieviest saprātīgu balansu. 6. janvāra jaunmēness ar aptumsuma enerģiju jums mēneša garumā sniegs iespēju izrauties un izlauzties no savām bruņām, realizēt sevi, tikt pamanītam, atzītam un cienītam, būvējot pavisam citas mijiedarbības pamatus ar apkārtējo pasauli.

Lauva

Lauvām gada pirmajos mēnešos ļoti uzmanību piesaistīs dažādas ceļošanas iespējas, sevišķi, saistībā ar aktīvu laika pavadīšanu. Tāpat arī jūs kā magnēts pievilksit kādus notikumus vai zināšanas, kas palīdzēs ieraudzīt pasauli no cita skatu punkta. Sestdiena jums būtu piemērota veselības kūrēm un dažādu ikdienas darbu pabeigšanai vai arī totālai to revīzijai. Jaunais mēness cikls kopā ar aptumsuma enerģiju 6. janvārī palīdzēs jums ieviest veselīgas izmaiņas tieši jūsu darba, veselības, rutīnas pienākumu jomā un mājas solī. Ja jums šajās tēmās situācija jau ir nokaitēta, jāuzmanās nesasteigt lietas, jo atpakaļceļa var arī nebūt. Ne viens vien Lauva izlems un apņēmīgi virzīsies pretī darba vai profesijas maiņai.

Jaunava

Jaunavas gadu uzsāks ar ļoti apņēmīgu, drosmīgu, kaut kur pat izaicinošu piesitienu. Metot izaicinājumu sev un dažādiem ierobežojošiem apstākļiem, situācijām vai cilvēkiem. Ja jums ir bizness – būsiet apņēmības pilni tajā ieviest ko jaunu. Sestdiena būs piemērota, lai pārskatītu savus hobijus, radošās nodarbes, flirtus un kādas romantiskās attiecības, kā arī laiku, ko veltāt bērniem. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsuma dinamiku palīdzēs jums izrauties un veicinās pilnīgas dzīves izmaiņas: neoficiālajās attiecībās – iespējams bildinājums vai šķiršanās; pieaugušo bērnu palaišana savā dzīvē; ja aktuāli – var pieteikties mazulis; jauni, noderīgi hobiji; nozīmīgas iepazīšanās vai aizraušanās.

Svari

Svari gada pirmajos mēnešos lielu enerģijas daudzumu novirzīs uz partnerattiecību tēmu. Ja tajās būs kas risināms vai skaidrojams, jūs neatlaidīsities, kamēr visu noskaidrosiet. Tāpat var izrādīties, ka jūsu partneris ir pārņemts ar kādu darbu, ideju vai pārliecību un galīgi negribēs ieklausīties jūsu sacītajā, ka dēļ iespējams arī kāds strīds. Sestdiena būtu piemērota mājas ģenerālajai uzkopšanai, mēbeļu pārkārtošanai un liekā atdošanai vai izmešanai. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu jums var dāvāt iespēju realizēt sen lolotu ieceri saistībā ar ģimeni vai dzīves vietu. Jūs varat pārcelties uz citu dzīves vietu, būtiski labiekārtot esošo, vai saņemt būvniecības atļauju, tāpat arī saņemt jaunumus par ģimenes pieaugumu.

Skorpions

Skorpioniem gada pirmajos mēnešos būs darbu pilnas rokas. Varbūt tie būs termiņi, kas liks sarosīties, kādas jaunas prasmes, kas jāapgūst vai varbūt būs īpaši daudz pasūtījumu. Tā vai citādi, strādāsiet galvu nepacēlis. Patiesībā, darboties šādā dinamikā un intensitātē jums ir daudz patīkamāk, nekā vienkārši vilcināt laiku. Sestdien ir iespēja pilnīgi un galīgi pārtraukt kādu neveselīgu komunikāciju, saziņu, varbūt atteiksities pat no sociālo tīklu lietošanas - nost ar visiem laika zagļiem. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu intensitāti palīdzēs jums izveidot jaunus, daudz efektīvākus savu domu, ideju un ieceru nodošanas veidus. Iespējama telefona, datora vai auto iegāde, kā arī svarīgas iepazīšanās.

Strēlnieks

Strēlniekiem jaunā gada pirmajos mēnešos gribēsies vairāk gūt prieka no dzīves – jūs varat aizrauties ar kādu jaunu hobiju, aktīvi apmeklēt kultūras pasākumus. Vēl kāds Strēlnieks ar pilnu atdevi nodosies mīļotā cilvēka meklējumiem. Savukārt Strēlnieki – vacāki – būs ļoti aktīvi iesaistīti bērnu dzīvēs un viņu laimes kalšanā. No sestdienas jūs kļūsiet nopietnāki un nosvērtāki, domas kļūs praktiskākas un tīri dabiski grozīsies ap dažādiem naudas jautājumiem. Sestdiena būtu piemērota arī, lai pārskatītu izdevumus un atteiktos no kādiem nevajadzīgiem tēriņiem. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu intensitāti palīdzēs jums apzināties savus talantus un resursus, kuri pasaulei ir vajadzīgi un ar ko jūs varētu arī nopelnīt.

Mežāzis

Mežāžiem gada sākums būs piepildīts ar ģimenes un nekustamā īpašuma jautājumiem. Pirmajos gada mēnešos tieši šīs sfēras prasīs vislielāko piepūli un šeit jūs patērēsiet visvairāk enerģijas, piemēram, pārceļoties vai veicot remontu, atbalstot ģimeni vai īstenojot kādu citu kopēju mērķi. Jau ar piektdienas vakaru jūs sajutīsities īpaši labi un harmoniski. Viss notiks tā kā tam jānotiek - jūsu viedoklis tiek cienīts un ņemts vērā, ar jums rēķināsies un lietas pamazām virzīsies jūsu iecerētajā virzienā. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu palīdzēs jums nostiprināt savu pārliecību, mērķus un apņēmību sasniegt visu, ko esat saplānojis. Pašdisciplīna un darbošanās nākotnes vārdā jums būs ļoti dabiska.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem gada pirmie mēneši var paiet diezgan pretrunīgi. No vienas puses jūs vairāk tieksities pavadīt laiku savā nodabā, savā ziņā distancēti no apkārtējiem. Piemēram, dodoties ceļojumā, vai pievēršoties vienatnē veicamiem darbiem, vai aizraujoties ar ko slepenu vai slēpjamu. No otras puses, jūs būsiet ļoti aktīvs – viegli iegūsiet jaunas paziņas, aktīvi virzīsiet savas idejas vai ieceres, daudz laika pavadīsiet ceļā. Šobrīd ļoti daudz kas tiek pārkārtots tieši jūsu iekšējā pasaulē un tajā, kāda ir jūsu attieksme pret laiku vienatnē. Atbrīvojiet sevi no liekiem šaubu dēmoniem vai nenoteiktības trauksmainajām domām, ienirstat savā iekšējā mierā un klusumā. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu tajā ļoti palīdzēs.

Zivis

Zivīm jaunā gada pirmie mēneši paies aktīvi rosoties par un ap savu talantu izpaušanu, sevišķi to, ar kuriem var nopelnīt. Daudz enerģijas veltīsies arī naudas tēmai savā dzīvē kopumā. Līdz ar pēdējām mēness cikla dienām būtu jāatbrīvojas no nederīgiem, iluzoriem vai nesaprātīgiem plāniem un mērķiem, kuri jau kādu laiku jūs jau tur savā gūstā. Tā vietā tūlīt pat var uzrasties kas nedaudz pieticīgāks, tomēr tiešām realizējams. 6. janvāra jaunmēness kopā ar aptumsumu intensitāti vesela mēneša garumā sniegs jums iespēju tūlīt un tagad īstenot saprātīgākos un reālistiskākos no saviem ilgtermiņa plāniem. Jūs viegli varēsiet atrast domubiedrus un līdzīgi domājošos, kuru padomam un atbalstam būs liela nozīme.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt