girl 3522196 1280Nedēļa paies dilstošā Mēness fāzē, kad smagākais šī mēness cikla darbs jau ir aiz muguras. Šīs pēdējās nedēļas varēja būt pārāk intensīvām izjūtām bagātas, ar daudzšķautņainu savu zemapziņas impulsu un instinktīvās dabas iepazīšanu.

Tagad, līdz ar 31. oktobri sāksiet uztvert lietas daudz pozitīvāk un plašāk. Labprāt lasīsiet, studēsiet vai pievērsīsities ceļojuma plāniem. Domas pašas skries zilās tālēs un arī sarunās vairāk dominēs ilgtermiņa perspektīvu klātbūtne. Tiesa gan, tas, ar ko šonedēļ būs aizņemtas tavas domas, atkal un atkal tiks pārcilāts, apcerēts un risināts atlikušajos gada mēnešos.

Šobrīd, kad arī kļūsim mazāk paškritiski un vairs nemeklēsim trūkumus sevī un citos, būs daudz labākas iespējas atgūt savu pašvērtējumu un veikt nepieciešamo dzīves prioritāšu maiņu.

Laiks kļūt gudrākiem!

Auns

Auni no šīs nedēļas būs gatavi plašāk paskatīties uz savu dzīvi. Jūs labprāt uzsāksiet kādas apmācības, runāsiet un dalīsities ar apkārtējiem savās iecerēs. Nedēļa ir perfekti piemērota, lai vismaz globāli ieskicētu uz kuru pusi jūs vēlaties tālāk stūrēt savu dzīves kuģi. Savukārt, ja ar savu dzīvi jūtaties laimīgs un apmierināts, tad meklēsiet kādas ceļojuma iespējas. Šeit gan vispiemērotākais laiks būtu līdz 17. novembrim, ja vēlāk, tad pacentieties iepriekš to ļoti labi izplānot un sagatavoties. Vēl jūsu uzmanību var piesaistīt dažādu speciālistu īpašie padomi kā jūsu darbības sfērā, tā arī dzīves kvalitātes uzlabošanā. Ļoti veiksmīgi un izdevīgi var būt kontakti ar ārzemēm vai ārzemniekiem.

Vērsis

Apkārtējās pasaules provokācijas un patstāvīga nepieciešamība pielāgoties un adaptēties kādam, Vēršiem šīs pēdējās nedēļas varēja padarīt ļoti izaicinošas. Vēl trešdien jūsu iekšējā harmonija un skaistuma izjūta tiks testēta un pārbaudīta: vai mīlat tik ļoti, lai paklusētu, piekāptos; vai sevi pazīstat pietiekami labi, lai apgalvotu, ka ko “tādu” jūs nekad nedarītu, nepieļautu vai nepieņemtu. Jau no ceturtdienas, pēc lielajām sajūtu vētrām viss aprims un jūs mierīgi pievērsīsities darba dunai, vai vismaz pārslēgsiet savu uzmanību uz kolēģiem. Ikdienā gribēsiet vairāk sevi palutināt ar gardu maltīti, masāžu, skaistiem ziediem un draudzīgām čalām, kas arī intuitīvi palīdzēs atjaunot iekšējos resursus.

Dvīnis

Šajā nedēļā Dvīni viegli varēs atrast temperamentīgās diskusijās par dzīvi, mīlu un pasaules uzbūvi. Visiemīļotākais sarunu biedrs būs jūsu otrā pusīte, ar kuru kopā nedaudz pasapņot un arī nopietni izrunāt kā jūs saskatāt savu kopējot nākotni pēc vairākiem gadiem. Šajās sarunās var dzimt jauna patiesība un kopēja vīzija, kas sāks ievibrēt zināmu notikumu virkni jūsu dzīvēs uz daudziem gadiem. Trešdiena būs saspringtākā un nervozākā nedēļas diena, kad spontanitāte un vēlme pēc jaunām vēsmām var mudināt uzteikt darbu, šķirties vai spert līdzīgu kardinālu soli. Ja šobrīd tas neietilpst jūsu plānos, tad cenšaties sevi sabalansēt ar pastaigām svaigā gaisā un satraukuma izrunāšanu.

Vēzis

Vēl nedēļas pirmajā pusē Vēzis vibrēs pilns mīlestības, iedvesmas, aizrautības un radošā potenciāla. Tam par iemeslu būs jauns sapnis, aizraujoša ideja vai jauna mīlestība. Tā iespaidā jūs varat būt tik satraukti un drosmīgi vienlaicīgi, ka varat izlemt spert kādu jums galīgi neraksturīgu soli nezināmajā, izejot uz zināmu risku. Katrā gadījumā tas palīdzēs jums sevi daudz labāk iepazīt, un jau vēlāk, saskaņā ar savu jauno es izjūtu, pārkārtot savas dzīves galvenos akcentus. Ikdiena var būt ļoti piepildīta ar sarunām un pārrunām. Iespējams būs jāapgūst kādas jaunas prasmes vai jākonsultējas pie kāda no kolēģiem. Labs laiks, lai aktīvi meklētu jaunu pieeju darbam un izmantotu jaunus “instrumentus.”

Lauva

Lauvas tagad būs gatavi pievērsties izklaidēm – uzorganizēt ballīti, plānot kādas lielākas jubilejas svinības vai doties izbaudīt kultūras dzīvi ar teātriem, koncertiem un inteliģentām sarunām pie kafijas tases. Jūs varat uzzināt un iedvesmoties no kādas kreatīvas nodarbes un nodoties arī savu radošo hobiju pilnveidei. Ja ir bērni, iespējams saņemsiet ziņu no bērna skolotājiem un būs nepieciešamība aprunāties. Pats arī labprāt pamācīsiet, skolosiet un audzināsiet savas atvases un ne tikai. Tiešā veidā ģimene un mājinieki no jums vairs neprasīs tik daudz enerģijas kā līdz šim, tādēļ arī ar prieku izmantosiet visas iespējas iziet sabiedrībā. Iespējams pievērsties kādu ieilgušu juridisko jautājumu sakārtošanai.

Jaunava

Nedēļa Jaunavām solās būt visnotaļ izdevusies, tomēr šis tas jums var ari neiet pie sirds. Sākot no trešdienas jūs sāksiet pamanīt, ka apkārtējie biežāk nerunā par lietu, ne vienmēr balstās uz faktiem, bet drīzāk ieskicē kādas vispārējas tendences, gudrojas vai fantazē, bet kāds arī lielās. Un, ja jūs neesat “tipiska” Jaunava, arī jūs paši tā darīsiet. Tāda ir šī laika īpatnība, vieglāk runāt un domāt par tālāku nākotni, nekā pievērsties skrupulozajiem ikdienas darbiem. Šī iemesla dēļ jūs vairāk pievērsīsities mājiniekiem un šeit nu gan jūs varat izrunāt kādu ilgtermiņa ieceri – kā pārcelšanās vai remonta jautājumus, bērnu skolas un profesionālās nākotnes iespējas vai nākamās vasaras atpūtas plānus.

Svari

Lai arī nedaudz nepacietīgi, tomēr ļoti pārliecinoši Svari šobrīd strādās pie savas finanšu situācijas. Šonedēļ iespējams sākt meklēt kontaktus ārzemēs vai kāda cita iemesla dēļ var sanākt diezgan daudz runāt svešā mēlē. Darījumiem ar ārzemniekiem būs pozitīvs rezultāts. Līdz ar temperamentīgu blīkšķi trešdien, kad atkārtoti varat piedzīvot tādu kā krīzi – naudas vai attiecību jomā, jūs atkal pieķersities šķetināt jautājumus par pašvērtējumu, izskatu vai citām vēlamām, bet vēl nerealizētām lietām savā dzīvē. Tagad planetārās enerģijas kļūs maigākas un ļaus jums justies daudz harmoniskāk, nekā pēdējās pāris nedēļās. Pērkot kādu skaistumlietu, varat pārmaksāt, vai vēlāk vēlēties to atgriezt.

Skorpions

Ja līdz šim, pa visām varītēm gribējāt pateikt pēdējo vārdu, esat bijuši diezgan aizdomīgi un ļoti sakoncentrējušies uz kāda viena jautājuma risināšanu, tad ar ceturtdienu tas nedaudz atslābs. Tiesa gan vēl trešdien ir iespējams izvilkt galvenās jūsu rīcībā esošās “trumpes” pret vai par kādu, atkarībā no tā, kādi motīvi jūs vadīs. Attiecīgi šī diena var būt ļoti eksplozīva un neiecietīga ar šķiršanās vai darba uzteikšanas draudiem, aizcirstām durvīm un apvainošanos. Toties jau ceturtdien, kad galvenā vētra būs jau aiz muguras, varēsiet atslābt, nomierināties un pārstrukturēt savus galvenos resursus. Šonedēļ varat saņemt labu ziņu par naudu vai darbu kopumā, kā arī būs daudz ideju un pat “napoleona plānu.”

Strēlnieks

Šonedēļ, no trešdienas, Strēlniekam jūtami samazināsies vilkme noslēgties un distancēties no apkārtējās pasaules. Jūsu domas pamazām sāks izpīties no pašanalīzes un pārvērtēšanas valgiem un jūs varat sākt apjaust kādu jaunu dzīves virzienu, kurā vēlaties doties. Pat tad, ja jūs to tā neuztverat, pievērsiet uzmanību savām domām, atklāsmēm un idejām, jo tās jūsos vēl briedīs, augs un formulēsies abos atlikušajos gada mēnešos. Šonedēļ jūs pamazām atsāksiet aktīvi dalīties savās zināšanās un lietu redzējumā ar apkārtējo pasauli. Vienīgais risks, ka jūs varat pārsteigties ar secinājumiem un piemirst par “smalko druku.” Aktualizēsies draudzība un kādam draugam būsiet gatavs dot arī otru iespēju.

Mežāzis

Šajā laikā, kad gan katra iekšējā pasaulē, gan arī sabiedrībā kopumā notiek vērienīgi pārkārtošanās darbi, mēģināts noteikt prioritātes un sistematizēt procesus, lai ikdiena kaut kādā mērā kļūtu efektīvāka un veselīgāka, Jūsu dabas dotie talanti un resursi būs ļoti pieprasīti. Jūs ļoti viegli un dabiski ar savu lietu izpratni un redzējumu palīdzēsiet atgūt līdzsvaru apkārtējo satrauktajos prātos un gaidās, un, iespējams, palīdzēsiet novērst pat kādu buntu. Jums pašiem šis ir enerģisks un jaudīgs laiks, jūs cītīgi strādājat nākotnes ieceru vārdā, atliekot kādas tūlītējas savas vēlmes un vajadzības. No trešdienas jums gan būs tendence vairāk paklusēt un atklāti neizpaust savas domas un viedokli.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru dzīvē ambiciozitāte un profesionālie panākumi šobrīd aizņem lielu vietu. Tomēr izskatās, ka jums būs dota iespēja nedaudz piebremzēt uzņemto kursu un arī atpūsties. Jūs domās visu laiku būsiet nākotnē, kaut ko plānosiet, kalsiet un risināsiet, līdz ar to, apstāties un izbaudīt mirkli varētu būt viens no visizaicinošākajiem un arī visnepieciešamākajiem nedēļas uzdevumiem, savādāk var pielavīsies stress un nemiers. Lielu gandarījumu un daudz ieguvums gūsiet no laika pavadīšanas ar draugiem vai domubiedriem – ideju, profesionālo iespēju, zināšanu, kontaktu un iedvesmas veidā. Ja trešdiena jums izvēršas satraukumu pilna, tad ir nepieciešams pārskatīt savas prioritātes.

Zivis

Zivīm ilgi apgūtās zināšanas, idejas, sapnis vai iecere pamazām sāks ieņemt kādu konkrētāku formu un jūs jau drosmīgi būsiet gatavi publiski ar tām dalīties, vai vismaz kādam pastāstīt. Neturiet sveci zem pūra, bet arī apzinieties, ka šis ir tikai sākums, prelūdija. Apzinieties, ka šajā laikā izdomātais vai izlemtais vēl ne vienu reizi vien var mainīties un tā tam ir jābūt, dzīva dzīve prasa dzīvu pieeju, tas nav viens konkrēts, aptaustāms rezultāts, tas ir process, kuru jāmācās iemīlēt. Izslēdziet savu perfekcionismu un ļaujieties šim procesam, kas ilgtermiņā sniegs milzu atdevi. Iespējams saņemsiet ziņu no ārzemēm vai kādas autoritātes, kas jums var palīdzēt sasniegt izvirzītos mērķus.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt