cat 3683186 1280Šī nedēļa paies augošā Mēness fāzē. Iepriekšējā nedēļā aizsāktās, iecerētās un iekustinātās tēmas turpinās uzņemt savu spēku, apmērus un ieņemt aizvien lielāku vietu jūsu dzīvē. Tāpat kā mēnesim, visam šonedēļ būs tendence augt un attīstīties.

Viena no šīs nedēļas izaicinošākajām tēmām būs saistīta ar sadarbošanos, vienošanos un kopsaucēja atrašanu. No vienas puses būsiet ieinteresēti atrast diplomātisku risinājumi, bet no otras puses, būsiet gatavi izmantot visus pieejamos līdzekļus, lai panāktu savu. Šādas ietekmes rezultātā varat tikt ierauts vai pats kļūt par iemeslu kādām intrigām vai manipulācijām.

Sabiedrībā kopumā valdīs ļoti spēcīgs anarhisms un vēlme atklāt noslēpumus, rakties citu “netīrajā veļā”, bezatbildīgi vai mērķtiecīgi var tikt atklāts kāds ļoti personisks stāsts, lai caur to panāktu savu vai ietekmētu sabiedrības viedokli.

Sarežģīts laiks attiecībām. Ja krāpj – tas nāks gaismā, bet pat ja nekrāpj, otra aizdomīgums, okšķerēšana un kontrolēšana var apēnot pat ļoti veselīgas attiecības. Sevišķi vīriešiem tagad piemīt liela vēlme pavadīt laiku ar draugiem, kādās “dullās”, brīvību un jaunību apliecinošās aktivitātēs, pretojoties jebkādiem ierobežojumiem. Ja attiecībās tas netiks respektēts, iespējami strīdi un greizsirdības scēnas.

Elpojiet dziļi un pirms runāt, padomājiet!

Auns

Auns būs aizņemts iestājoties, aizstāvot vai pastāvot par savām tiesībām būt atšķirīgam, neatkarīgam, kaut kādā ziņā ne tādam kā visi. Jūsos virmos iekšējs dumpinieciskums pret ierasto kārtību, kuru naski būsiet gatavs aizstāvēt jebkurā sarunā, jebkādiem līdzekļiem. Vislabākā aizstāvība var būt pretuzbrukums vai arī, ja pa visam jutīsities stūrī iedzīts, varat kļūt skarbs. Ārpus tā, labs laiks biznesa jautājumu risināšanai, senu parādu nokārtošanai, bet ne jaunu kredītu ņemšanai. Seksuālās attiecības būs sarežģītas, mazāk runu, vairāk darbu, kaisles un emociju. Ar vārdiem varat neapzināti maldināt otru cilvēku vai arī tīši/netīši aizvainot, sāpināt, aizskarot jūtīgas tēmas vai mēģinot atklāt otra noslēpumus.

Vērsis

Darba tēma jums vēl joprojām būs diezgan aktīva, tomēr vislielāko uzmanību jūs pievērsīsiet pretējās puses viedoklim. Lai gūtu panākumus, sasniegtu mērķus un saņemtu kādu atzinību, pirmām kārtām būs jāatrisina dažādi starp attiecību jautājumi, te apkārtējie cilvēki jūs var nesaprast un var nākties izskaidrot savu patiesību, te otrā pusīte var sākt pamatīgu iztaujāšanu, vai arī partneris lūgt pārskatīt sadarbības nosacījumus. Jo augstāk mērķēsi un vairāk gribēsi sasniegt, jo lielāku ietekmi tas atstās uz apkārtējiem, kas arī kļūs par potenciālās izskaidrošanās iemeslu. Ceļošana, sevišķi nedēļas otrajā pusē, atstās ļoti spēcīgu sevis un apkārtējo pasauli izzinošu un atklājumiem bagātu iespaidu.

Dvīnis

Lai arī izklaides šonedēļ var saglabāt savu aktualitāti, liela jūsu enerģijas deva būs koncentrēta uz darba jautājumiem. Jūs varat aizrauties ar kāda jautājuma izpētīšanu, patiesības atklāšanu vai kļūdu atrašanu, kas jums diezgan labi arī padosies. Daudz laika varat pavadīt risinot un pārrunājot dažādus jautājumus ar kolēģiem. Sarunās virmos sarkasms, trāpīgas piezīmes un patiesība, kas dzims strīdos. Tādēļ arī meliem un intrigām būs ļoti īsas kājas. Stresu un neapmierinātību jums var radīt kāds komandējums vai nepieciešamība apgūt ko jaunu. Jebkurā gadījumā, notikumi darbā un darba vidē nesīs lielu izaugsmes potenciālu, ļaujot jums pašiem sevi ieraudzīt un izpaust jaunā lomā.

Vēzis

Vēzim šonedēļ vispamanāmākās sfēras būs vai nu bērni vai arī romantiskās izklaides. Bērni var būt kaprīzāki, prasīgāki un atsauks atmiņā visas tās lietas, darbus un situācijas, kur jūs kaut ko solījāt, bet neizpildījāt. Caur to mēģinot jums likt sajusties vainīgiem un “izpirkt” savu vainu ar kādiem pirkumiem un labumiem. Savukārt romantiskajā sfērā varat atkal saieties un pavadīt laiku ar kādu senu mīlestību. Ja uzsāksiet jaunas attiecības, tad tās būs drīzāk ļoti spurainas, intriģējošas, aizrautīgas, ar zināmu noslēpumainības plīvuru, visdrīzāk kā īslaicīga aizraušanās vai kādas kaislīgas fantāzijas izdzīvošana dzīvē. Arī laulātajiem Vēžiem šī nedēļa vedinās ienest jaunas vēsmas attiecībās.

Lauva

Lai arī Lauvas tieksies uz harmoniju, diplomātiju un sadarbību, tas var nebūt tik viegli realizējams. Gaisā virmos atmosfēra - visu vai neko - zināms kategoriskums un izvēles par labu skaudrai patiesībai, nevis saldiem meliem. Tā iespaidā pat jums, kuri parasti dodiet priekšroku dzīvi apliecinošām, priekpilnām un gaumīgām izpausmēm, var nākties paskatīties patiesībai acīs un atzīt sev, ka ir nepieciešamas kādas kardinālas izmaiņas, primāri jūsu biznesa vai privātajās attiecībās. Otra tēma, kas var aizvien spēcīgāk likt par sevi manīt – uzņemtais dzīves kurss un nospraustie karjeras mērķi, kuros ir vajadzīgas izmaiņas, sevišķi, ja ņem vērā ģimenes vajadzības vai ar dzīvesvietu saistītos izdevumus.

Jaunava

Jaunavām būs īpaši rosīga ikdiena, daudz darba un pienākumu, bet vēlēsities saglabāt arī zināmu neatkarību un brīvību. Tā iespaidā varat kļūt neiecietīgs pret kolēģiem, papildus kontroli vai kādu iztaujāšanu. Jūsu prāts tagad būs īpaši ass un vērīgs, jūsu talants pamanīt trūkumus un ņemt vērā visas mazās detaļas būs ļoti spēcīgi izpausts. Dokumentu, finanšu un kādu rakstu darbu kārtošanā varat aizrakties līdz saknei, atklāt vai izlabot kļūdas, mahinācijas vai problēmas būtību. Atklātais nebūs īpaši ērta patiesība ne jums pašiem, ne apkārtējiem un prasīs tūlītēju rīcību. Jāuzmanās veicot lielākus pirkumus vai pārdošanas darījumus, sevišķi, ja ar telefonu vai auto, sīkumiem būs liela nozīme.

Svari

Šī ir pēdējā nedēļa, kad Svari turpinās izbaudīt savu enerģiju, svinot dzīvi un dabiski izpaužot savus talantus harmoniski mijiedarboties ar šo pasauli. Tomēr fonā, tā klusiņām, pamazītiņām, pieņemas spēkā jūsu vēlme pēc kāda lielāka dzīves pagrieziena, jaunām vēsmām, garšām un izaicinājumiem. Lai arī pašreizējā dzīves posmā naudai pie jums būtu jānāk diezgan viegli, tā iespaidā būtu jāuzmanās nepārtērēties, jo tas var arī mainīties. Nebūtu ieteicams šobrīd veikt kādas nopietnas skaistumprocedūras, jo īpaši ķirurģiskās. Labs laiks, lai izklaidētos, izbaudītu kultūras dzīvi un romantiku. Vismaz tikmēr, kamēr izklaidi nenosaucat par mūža aizraušanos un nezaudējat kontroli pār saviem tēriņiem.

Skorpions

Skorpionu dabas dotais izmeklētāja talants tagad izpaudīsies jo īpaši spēcīgi. Jūs spēsiet atklāt zemūdenes akmeņus darījumos, sajust potenciālās motivācijas problēmas otrā cilvēkā, pat pirms viņš pats to būs apjautis, kā arī atrast kļūdas un nepilnības, atklāt otra noslēpumus un slēptākās domas. Jūs kā magnēts piesaistīs visa veida noslēpumi, atliek tikai kādam jūsu tuvumā palikt pusvārdā vai pateikt, ka tas uz jums neattiecas, kā jūs uzreiz visus savus resursus veltīsiet šīs mistērijas atklāšanai. Un arī atklāsiet. Šis ir labs laiks ne tikai, lai spētu kā caur “mīnu lauku” izlaipot starp ļoti sarežģītiem cilvēkiem un situācijām, bet arī lai izzinātu savas vēlmes, kas ir jūsu motivācijas pamatā.

Strēlnieks

Strēlniekiem tagad ir ļoti labas iespējas pievērsties pašizpētei un pašizziņai. Notikumu gaita un daba var attīstīties jums pārsteidzošā un nesaprotamā veidā, kam par iemeslu varat izrādīties jūs pats. Šobrīd jūsos ļoti aktīvi izpaužas dažādi zemapziņas impulsi, iegribas, arī sapņi un cerības, kurus līdz šim varējāt   apspiest vai apslāpēt ar ēdienu vai jebkādu citu jums ērtu sevis nomierināšanas veidu. Ja lielāko daļu šo impulsu jūs slēpjat pat pats no sevis, tad tie veido jūsu nākotni, nosakot jūsu ķermeņa valodu, iemīļotos izteicienus un ieradumus, kā arī pašsajūtu un pārliecību par sevi kopumā. Tādēļ nebēdziet no šiem impulsiem – iepazīstiet, izpētiet un sadraudzējieties ar tiem.

Mežāzis

Nedēļas sākumā Mežāži jutīsies ļoti labi. Jūs būsiet disciplinēti, savākti un tik veiksmīgi spēsiet kontrolēt savas emocijas, ka varat kļūt par talantīgu pokera spēlētāju. Kāds draugs var atkārtoti vērsties pie jums pēc finansiāla atbalsta, kas var izraisīt nepatiku vai pat aizkaitinājumu. Ja ir nenomaksāta dalības maksa vai parādi kādai domu biedru apvienībai – īstais laiks tos apmaksāt. Arī šonedēļ aktuāli būs strādāt pie saviem mērķiem, tomēr apkārtējo atbalstu vai lielāku atdevi būs iespējams gūt nedēļas otrā pusē. Jūs aizvien lielāku uzmanību pievērsīsiet savu ilgtermiņu plānu un draudzību pārvērtēšanai, un bez žēlastības būsiet gatavs izsvītrot no savas dzīves visu lieko.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs noskaņoti diezgan apņēmīgi - gatavi aizstāvēt sevi, savu viedokli un pārliecību, pat ja tā dēļ būs ar kādu jāpastrīdas. Šī iemesla dēļ var veidoties sarežģītas attiecības ar autoritātēm – vadība, valdība, kāds no ģimenes u.tml. Sevišķi, ja šīs autoritātes būs ļoti kontrolējošas, aizdomīgas un dāsni dalīsies ar saviem padomiem. Ūdensvīra brīvību un neatkarību mīlošā daba, kas ir pieradusi visu risināt draudzīgi un nevienu necelt uz podesta, šāda autoritatīva uzstājība būs galīgi nepieņemama. Pavisam cits aspekts izcelsies, ja pats būsiet šī autoritāte. Jūs varat tik ļoti aizrauties ar kādu ideju vai mērķi, ka mēģināt jau mēģināsiet ar visiem būt draudzīgs, bet jūsu aizrautība diktēs arī uzstājību un grūtības pieņemt otra viedokli.

Zivis

Zivīm šonedēļ būs iespēja vadīties pēc sava intuitīvā prāta. Jūsu sajūtas, sapņus un cerības būs viegli noformulēt vārdos un līdz ar to, iekļaut savā nākotnes vīzijā, papildinot savu ideju lādi. Tādēļ pierakstiet, lai nepiemirstas. Jauniegūtās zināšanas palīdzēs labāk izprast savu motivāciju un tā iespaidā pamainīt darbības stilu. Jums būs grūti atteikties no savām vēlmēm un jūs viegli padosities sevis palutināšanai ar ko garšīgu, skaistu, paslinkošanu vai garām apcerīgām pastaigām. Tomēr, ja pārāk aizrausities ar nekā nedarīšanu, tūlīt pat var pielavīties arī iekšējā neapmierinātība un viegls aizkaitinājums, tādēļ labāk arī šeit ievērot mēru. Vēl joprojām labs laiks ceļošanai un jaunu iespaidu gūšanai.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt