wave 1246560 1280Nedēļa paies pilnmēness fāzē. Šai būtu jābūt sociāli visaktīvākajai un uzņēmīgākajai nedēļai šo mēness. Iepriekšējās nedēļās uzsāktās ieceres, plāni un idejas, tagad jau sāk manifestēties dzīvē un parādīsies pirmie rezultāti. Tieši tagad, uzņemtajā kursā jūs varat tikt pie sen gaidītā izrāviena, atsaucības, virziena vai iespējām, kas prasa tūlīt un tagad ātri rīkoties un būt aktīvai savu plānu realizācijas sastāvdaļai.

Savukārt, ja kādu iemeslu dēļ rezultāti iztrūkst, tad šī nedēļa var būt pilna iekšējās neapmierinātības, aizkaitināmības un konfliktiem. Tādejādi enerģijas mēģina jūs jau ar “pātagu” (sliktu pašsajūtu un nepatīkamām situācijām) motivēt kļūt par aktīvu savas dzīves veidotāju, nevis bezspēcīgu malā sēdētāju.

Galvenās šī pilnmēness aktivizētās tēmas - jūs pats un jūsu attiecības, jūsu griba un tās izpaušana sabiedrībā, mīl vai nemīl, kopā vai atsevišķi u.tml.

Vislabākais veids kā harmonizēt sevi un tikt vaļā no iekšējās spriedzes ir fiziski aktīvs dzīves veids, daudz svaiga gaisa un kultūras dzīves baudīšana.

Auns

Nedēļas pirmajā pusē Auni var būt sevišķi nepacietīgi un neiecietīgi. Emocionāli varat ļoti ātri par kaut ko iedegties, sadusmoties vai pārdzīvot. Labā ziņa – cik ātri uznāks, tikpat āri šis emociju vilnis arī pāries. Pastiprināsies jūsu egoisms un būs grūti pieņemt atšķirīgu viedokli vai piekāpties. Tanī pašā laikā, tās ir zināmas “caursitēja” dotības. Ja jums ir aktīvi jāaizstāv sava ideja, vajadzīga papildus drosme un degsme sevis vai savu plānu prezentēšanai, tagad tam ir īstais laiks. Jūs nesamierināsities ar atteikumu un darīsiet visu iespējamo, lai panāktu savu. Ja ļausities kārdinājumam, šo pašu attieksmi pielietot arī privātajās attiecībās un partnerībā, tad šeit iespējami konflikti.

Vērsis

Vērsim būs darba pilnas rokas. Ikdiena solās būt ļoti aktīva un uzmanību prasoša – sarunas, pārrunas, izsvērt un pieņemt lēmumus, sniegt padomu un atbalstīt. Jums var sanākt ieņemt autoritatīvu pozīciju, lai gan, visus jautājumus gribēsiet atrisināt mierīgi un harmoniski. Šonedēļ ar zināmu regularitāti sniedziet sev iespēju pabūt vienatnē un atjaunot savus spēkus, tomēr arī nelieciet uz to galveno akcentu, jo šis ir labs laiks savu ambīciju realizācijai un mērķu sasniegšanai. Pilnmēness iespaidā jūsos var parādīties neapmierinātība vai aizkaitinājums par nepieciešamību pielāgoties klientiem, kolēģiem vai darba devējam. Šādā situācijā pārskatiet, vai neesat pats sev iedalījis otrā plāna lomu.

Dvīnis

Dvīnim prātā būs izklaides, atpūta, randiņi vai aktīva dažādu kultūras pasākumu apmeklēšana. Šī pati dauzonīgā enerģija Dvīņiem - vecākiem var noderēt dažādās radošās kopā būšanas nodarbēs ar bērniem. Pilnmēness iespaidā būs jāmēģina saskaņot savs radošais noskaņojums ar ilgtermiņa plāniem, aktuālajām domubiedru aktivitātēm un laika pavadīšanu ar draugiem. Visvieglāk tas izdosies, ja būsiet gana vieds un spēsiet paskatīties uz notiekošo no plašākas perspektīvas. Ja tas neizdodas, izvēdiniet galvu kādā ceļojumā. Nedēļa kopumā veicinās kvalitatīvu jūsu un jūsu dzīves pārkārtošanu, ļaujot atsacīties no nevajadzīgā un atbrīvot enerģiju tam, kas jums ir patiesi svarīgs un dārgs.

Vēzis

Vēzim šonedēļ ļoti patiks pavadīt laiku savās mājās, savā karaļvalstī. Jūs būsiet arī īpaši viesmīlīgi un labprāt uzņemsiet pie sevis viesus, lai arī tas no jums var prasīt zināmu elastību, spēju pieņemt un pielāgoties nestandarta situācijām. Pilnmēness gaisotnē var izcelties jūsu vēlme pēc panākumiem, atzinības vai arī parādīsies bezkompromisa attieksme. Galvenā konfliktējošā sfēra būs kā saskaņot ģimenes vajadzības ar karjeras perspektīvām. Ja šī sfēra ir neapzināta, tad jūsu partneris vai vadība var būt neadekvāti prasīga, stingra un neatsaucība uz jūsu lūgumu pēc papildus laika un telpas sev un sev mīļajiem, lai gan viss, kas jums tiek prasīts – dot sev brīvību un atļaut elpot ar pilnu krūti.

Lauva

Lauvām šī pilnmēness nedēļa sagādās iespēju pirkt, pārdot, paplašināt kontaktu loku un atstāt uz apkārtējiem spēcīgu iespaidu ar savām runas dāvanām, labo gaumi un saprātīgumu. Tomēr satraukumu jums var radīt kāda cilvēka norādīšana uz jūsu nezināšanu, virspusību vai pārlieku vienkāršību. Tāpat arī jūs pats varat apjaust, ka glīti pasniegtas informācijas, sarunas, sevis vai reklāmas vārdā tiek pazaudēts dziļums un jēga. Tas jūs mudinās gūt jaunus iespaidus, paplašināt savas zināšanas un prasmes vai vienkārši aktīvi sevi aizstāvēt. Šī solās būt ļoti darbīga nedēļa, sevišķi, ja ikdiena jums ir saistīta ar aktīvu komunikāciju ar cilvēkiem. Vislabāk veiksies, ja izrādīsiet iniciatīvu.

Jaunava

Pašvērtējums, savu spēju un talantu apzināšanās, nosaukšana vārdos un aktīva to izpaušana būs centrālā nedēļas tēma Jaunavām. Tas tiešā veidā var ietekmēt arī jūsu šā brīža finansiālo situāciju. Attiecīgi ikdienai būtu jābūt ļoti rosīgai un piepildītai, tad arī nauda sekos. Pilnmēness iespaidā jūsos var sarosīties piedzīvojuma gars, vēlme ikdienu piepildīt ar dzirkstošām emocijām un kaisli. Neapzinātā veidā tas var mudināt jūs izprovocēt kādu strīdu, lai atkal sajustu, ka attiecības ir gana dzīvas, vai izaicināt sevi caur kādām nervus kutinošām aktivitātēm. Ja jūs patstāvīgi izpaužat savus talantus un jūsu ikdiena ir gana brīvību un iespaidus rosinoša, šī pilnmēness nedēļa jums būs ļoti veiksmīga.

Svari

Svariem tagad viegli padosies viss, kam jūs ķersities klāt. Tomēr vislielākā Jūsu interese būs par kādām izklaides iespējām, kultūras programmu vai savas dzimšanas dienas svinībām. Jūs viegli radīsiet idejas un iedvesmu kā radošajiem projektiem, tā arī svētku noskaņas radīšanai. Tajā visā jums būtu jābūt iniciatoram un arī galvenajam organizatoram. Pilnmēness fons var sagādāt kādu nemierīgu mirkli saistībā ar vēlmi atstāt perfektu iespaidu, kad notikumi var nepakļauties šīs perfekcijas izjūtai, sagādājot ko neparedzētu. Ja jūs uz to nefokusēsieties, jums ir labas iespējas gūt neskaitāmus priekpilnus mirkļus, kā arī jaunas un aizraujošas pazīšanās, ja aktuāli, arī romantiskos nolūkos.

Skorpions

Skorpionu iekšējā pasaulē un zemapziņā tagad noris vērienīgi procesi. Jūsu iekšējais dialogs būs īpaši aktīvs un jūs to ļoti mērķtiecīgi centīsities slēpt no apkārtējiem. Daļēji tādēļ, ka tas, ko jūs šobrīd apsverat ir kāds intriģējošs noslēpums vai arī būtu pilnīgi nesaprotams un nepieņemams apkārtējiem. Jūs ļoti tieksities pēc lielākas neatkarības, patstāvības vai pat vienatnes, tomēr pilnmēness iespaidā darba pienākumi un ikdiena, var prasīt ļoti lielu uzmanību. Tā iespaidā jūs varat kļūt neiecietīgs un viegli aizkaitināms, slēptā formā – pasīvi agresīvs, kas var veicināt konfliktus ar kolēģiem. Pie fiziski aktīva dzīves veida šāds risks ir minimāls un nedēļa būs ļoti produktīva.

Strēlnieks

Strēlnieku uzmanība tagad, galvenokārt, būs fokusēta uz draudzību un domubiedru aktivitātēm. Jūs labprāt apciemosiet, nodosities sarunām un no sirds izbaudīsiet kopā būšanas prieku. Pilnmēness jūsos pastiprinās spontāni radošo enerģiju. Tā iespaidā jūs būsiet gatavs sagādāt sev tuvam cilvēkam kādu priekpilnu pārsteigumu. Ja jums ir bērni, tad šonedēļ, visticamāk, viņi var būt īpaši uzstājīgi un emocionāli nesavākti, kas no jums var prasīt daudz enerģijas un spēka. Jebkuras situācijas atrisināšanai svarīgākais atcerēties galvenās šā brīža prioritātes un ieņemt aktīvu un drosmīgu dzīves pozīciju. Joprojām zināmai noslēpumainībai vai vienatnes mīlestībai ir vieta būt jūsu dzīvē.

Mežāzis

Mežāžiem šis ir ļoti ambiciozs laiks. Jūs aktīvi būsiet pievērsušies saviem profesionālajiem karjeras mērķiem. Ja ar kaut ko neesat apmierināts esošajā darba vietā – aktīvi meklēsiet jaunas iespējas un lieki laiku netērēsiet. Savukārt, ja esošajā vietā viss apmierina, tad tagad jūs varēsiet nostiprināt savu autoritāti – uzstājoties, prezentējot, dodot norādījumus u.tml. Pilnmēness iespaidā var uzrasties kādas ģimenes vajadzības vai nepieciešamība pēc papildus ieguldījumiem dzīves vietā. Ja jūs vēl neesat sasniedzis to finansiālo neatkarību, pēc kuras tiecaties, tad nespēsiet atslābināties un mierīgi nosēdēt uz vietas. Tā vietā, jūs aktīvi meklēsiet jaunas pašrealizācijas iespējas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs īpaši rosīgi un aktīvi. Jūsu priekšā pavērsies visa plašā pasaule, vajag tikai vēlēties paspert soli tai pretī. Īpaši labs laiks, lai uzsāktu kādas apmācības vai dotos ceļojumā. Pat, ja pats nekur nedosities, jūs var sagaidīt labas ziņas vai jaunas iespējas tieši no ārzemēm. Laiks izaugsmei, attīstībai un jēgpilna dzīves kursa uzņemšanai. Pilnmēness iespaidā jūs varat uzskatāmi apzināties, cik daudz jūs vēl nezināt, saskarties ar kādas savas nezināšanas sekām. Ja to projicēsiet uz apkārtējo pasauli, tad dusmosities par citu paviršību, seklu pieeju kādam jautājumam vai varat ciest no neprofesionāli sniegta pakalpojuma. Koncentrējieties uz sevi un iniciējat pārmaiņas.

Zivis

Zivīm šis ir iekšējām izmaiņām bagāts laiks, kurā liela nozīme būs tam, cik objektīvi spēsiet novērtēt sevi, savus resursus un talantus. Šis var būt laiks uzņēmībai, drosmei un nopietnam darbam jūsu plānu realizācijas virzienā. Pilnmēness iespaidā var ieslēgties nepacietība un dzīves pārestības sajūta, ka viss notiek tik lēni un smagnēji. Jūs pat varat sākt apšaubīt savas prasmes vai sākt raizēties par finansēm. Tomēr, ja jūs jau būsiet uzdrīkstējies spert kaut neredzamus, tomēr priekš jums būtiskus soļus pretī saviem mērķiem, jums tikai atliks atskatīties uz paveikto, kā pilnmēness radītā spriedze izzudīs, tā vietā sagādājot motivāciju darboties vēl apņēmīgāk un mērķtiecīgāk.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt