artist 1708777 1280Šonedēļ vēl joprojām varam sēt sēklas, jaunas idejas un iniciatīvas ļoti auglīgā augsnē. Visam būs tendence pieņemties apmēros, attīstīties un virzīties uz priekšu. Atgādinu, ka šis ir produktīvākais mēnesis šogad, tādēļ neko neatliekot speriet vismaz pirmos konkrētos soļus jaunu projektu, mērķu, attiecību, biznesu un jebkuru citu ieceru realizācijas virzienā.

Sākot ar piektdienu kļūs aizvien vieglāk apzināties, izprast un piefiksēt tos procesus, idejas, nojautas un domas, kurām ir vieta būt jūsu tālākajās iniciatīvās. Bet jau ar sestdienu sarunās dominēs taisnīgums, godīgums, savstarpējā sapratne un visām pusēm labvēlīgu risinājumu meklēšana, tāpat arī taktiskums un tolerance, lai arī tā dēļ var viegli palaist garām tiešām būtisko. 

Līdz ar 23. septembri Saule pāries Svaru zīmē, pastiprinot harmonisku attiecību un sadarbošanās lielo nozīmi katra dzīvē. Daudz laimes jums šarmantie Svari dzimšanas dienā, bez jūsu talanta savus nolūkus un intereses saskaņot ar apkārtējās pasaules pulsu, cilvēkiem pietrūktu izpratnes kā harmoniskā veidā mijiedarboties ar to.

Šonedēļ turpinām rosīties ar pilnu jaudu!

Auns

Līdz nedēļas nogalei Auniem būtu ieteicams galveno uzmanību veltīt darbam. Notikumu dabai šobrīd arī ir tendence attīstīties tā, ka dažādi darbi un ikdienas pienākumi burtiski var ieraut sevī. Diezgan spraiga var izvērsties mīlas dzīve – daudz kaislību, neskaidrību, noslēpumainības un izaicinājumu. Ja aktuālas ir kādas biznesa iniciatīvas, šis tam ir ļoti piemērots laiks. Veiksmīgi var atrisināt dažādus birokrātiskus, ar formālo dokumentāciju, tiešo vadību vai valsts sistēmu kopumā saistītos jautājumus. Līdz ar nedēļas nogali pastiprināsies partnerattiecību vai sadarbības nozīmīgums. Tagad veiksies labāk, ja ņemsiet vērā cilvēcisko faktoru un, pēc nepieciešamības, spēsiet iziet arī uz kompromisu.

Vērsis

Vērsim vēl līdz svētdienai liela daļa uzmanības būs novirzīta uz sevis lutināšanu, iepriecināšanu, izklaidēm, iepazīšanos, arī romantiku vai radošumu, sevišķi, ja tā ir daļa no jūsu profesijas. Papildus tam, jums gribēsies daudz demonstratīvāk un uzskatāmāk izpaust savus vizuālos un estētiskos priekšstatus pasaulē, provocējot visu apkārtējo uzmanību pievērst tikai sev. Tam par iemeslu var būt arī kāds konkrēts mērķis vai centieni gūt panākumus. Vislabākie rezultāti būs gūstami, ja paturēsiet prātā ilgtermiņa vīziju un būsiet gatavi sadarboties. Līdz ar nedēļas nogali, mēneša garumā, jūsu galvenā uzmanība būs pievērsta ikdienas darbiem, pienākumiem, attiecībām ar kolēģiem vai veselības jautājumiem.

Dvīnis

Nedēļa var aizritēt rūpēs un raizēs par tuviniekiem, mājiniekiem vai kādiem dzīves vietas jautājumiem. Ikdiena būs tik piepildīta, ka ar prieku dosities uz darbu, lai pārslēgtos vai atpūstos no mājas rūpēm. Tomēr arī kolektīvs var neļaut atpūsties, jūs varat saskarties ar baumām, manipulācijām vai tikt iepīts kādā mīlnieku konfliktā. Lēni un prātīgi, slānīti pa slānītim mainās jūsu pasaules uztvere, veicinot dziļas izmaiņas arī jūsos pašos. Ja jūs uzsākat vai atsākat kādas mācības, grūtības var radīt ikdienas pārkārtošana un pielāgošana. Līdz ar nedēļas nogali jūsos atgriezīsies vieglums un dabiskā zinātkāre, būsiet vairāk noskaņots izklaidēties, iepazīties un nodoties citām prieku raisošām aktivitātēm.

Vēzis

Vēzim var labi veikties ar dažādiem tehniskiem uzdevumiem un pienākumiem, kur svarīga augsta precizitāte, fakti un izpēte. Ja ir plānots iegādāties telefonu, datoru vai mašīnu, ja ir jānomaina interneta vai jebkādas citas komunikācijas pieslēgums, ja ir jāveic kāds pētījums vai analīze, jums ir labas iespējas līdz nedēļas nogalei to visu paspēt. Neskatoties uz to, jums vēl joprojām saglabāsies gan interese, gan arī labas iespējas izklaidēties, atrast jaunus veidus kā sevi iepriecināt un, iespējams, arī ļauties mīlestībai un romantikai. Ja jums nav mazuļa, jūs varat sākt plānot vai arī jau tikt. Līdz ar nedēļas nogali, priekšplānā izvirzīsies ģimenes un māju jautājumi.

Lauva

Lauvām vēl joprojām lielāko daļu nedēļas būs aktuāli meklēt, rast un attīstīt jaunu pieeju un attieksmi darbam, kam būtu jāiet roku rokā ar jūsu profesionālo pašnovērtējumu. Attiecībā uz ģimeni un mājām jums var uzrasties bezkompromisa pārliecība, ka jums ir vajadzīga tāda un ne savādāka uzmanība, atbalsts vai, ka jums noteikti vajag ko iegādāties. Šāda principiāla attieksme var pastiprināt iekšējo spriedzi un arī pabojāt attiecības ar tuviniekiem, sevišķi laulībā esošajām Lauvām ar partneri. Nedēļa var prasīt no jums spēju iziet uz iniciatīvu, pastāvēt par sevi un savu pārliecību. Līdz ar nedēļas nogali pastiprināsies jūsu zinātkāre un vēlme aktīvi runāties, dalīties un mijiedarboties ar vidi un cilvēkiem sev apkārt.

Jaunava

Līdz nedēļas nogalei Jaunavas turpinās izbaudīt savu spēku, talantu un harizmas pilnbriedu. Rakstīt, lasīt, analizēt un sintezēt, kārtot un sistematizēt, nodoties rokdarbiem vai lietišķās dokumentācijas sakārtošanai, atbalstīt ar zinošu padomu vai siltu tējas tasi. Nav nozīmes, jo tā ir tikai maza daļa no jūsu prasmēm. Jūsos aizvien pieņemas spēkā vēlme dominēt un noteikt galveno toni savā tuvajā vidē, piemēram, starp paziņām, kaimiņiem, sociālajā tīklā un citur. Tas var sagādāt ne vienu vien saspīlētu situāciju ar kuru pēc tam būs jāmācās viedi tikt galā. No svētdienas Saule iziet no Jaunavu zīmes, ar to noslēdzas jūsu dzimšanas dienas mēnesis. Tagad jūsu fokuss var pievērsties finansiālajiem jautājumiem.

Svari

Šonedēļ, kad ir skaitītas dienas līdz Saule ieiet Svaru zīmē, esiet īpaši saudzīgi pret sevi un savu ķermeni, sargājiet savu veselību un ļaujiet sev atpūsties. Jo tieši šis laiks var izcelt virspusē visdziļākos apziņas slāņos paslēptos aizvainojumus, pārestības, nemīlestības un citas jūsu paša nepieņemtās sajūtas sevī. Nepārsteidzieties ar secinājumiem, stundas pirms rītausmas mēdz būt tās tumšākās. Līdz ar 23. septembri sāksies jūsu laiks. Laiks, kurā sumināt un lutināt sevi. Laiks, kad ļauties dzīvespriecīgai dzimšanas dienas ballītei. Laiks, kad tavs imidžs un mirdzošās acis spēs apburt jebkuru. Laiks, kad mīlēt un tikt mīlētam, vairot taisnīgumu, harmoniju un estētiku gan savā vidē, gan sevī pašā. Daudz laimes jums burvīgie!

Skorpions

Skorpioniem arī šī solās būt veiksmīga nedēļa. Jums ir viegli pārliecināt apkārtējos par savu taisnību un neatkārtojamiem talantiem un spējām. Tikmēr, kamēr visi tam piekritīs, jūsu dzīvē problēmu vispār neeksistēs. Tomēr tie, kuri jūs labāk pazīst, piemēram, ģimene, partneris, bērni, neatzīstot jūsu harizmu, var šo idilli pabojāt. Lielāko daļu nedēļas būsiet pievērsušies kādu ilgtermiņa plānu kaldināšanai ar tam nepieciešamo formalitāšu sakārtošanu. Precizitāte, uz faktiem balstīta pieeja un augsta līmeņa kārtības ieviešana padosies vislabāk. Līdz ar nedēļas nogali vairāk pievērsīsities iekšējai pasaulei vai pašiem tuvākajiem. Iespējama pārcelšanās vai remonts, pieejiet tam praktiski.

Strēlnieks

Strēlnieks vēl šonedēļ var veikt nopietnus un pārdomātus soļus, lai gūtu lielāku profesionālo atzinību, realizētu kādu ieceri, bet kādam arī, lai nomainītu savu darbu vai pat karjeru. Jebkurā gadījumā, jūs daudz laika pavadīsiet sarunās par nākotnes perspektīvām esošajā vai topošajā darba vietā. Daļa jūsu motivācijas un impulsi var būt dziļi personīgi, apkārtējiem un dažkārt arī sev pašam, neapzināti. Jums var uzrasties arī sajūta, ka jums ir kāds slepens nelabvēlis, tomēr, pat, ja tā, situācijas nolūks ir mudināt jūs rīkoties un neattiekties no tā, kas jūs piepilda kā cilvēku ar saviem sapņiem, mērķiem un pārliecībām. Līdz ar nedēļas nogali, aizvien lielāku nozīmi piešķirsiet draudzībai un komandas spēkam.

Mežāzis

Lielākā daļa nedēļas vēl paies ilgtermiņa plānu kalšanā vai kāda, visdrīzāk, ar darbu saistīta ceļojuma iespaidā. Jūs varat rakstīt biznesa plānus un projektus, sastādīt savas dzīves piecgades plānu un mērķtiecīgi nodoties tā ieviešanai dzīvē. Draugi vai domubiedri var prasīt vairāk laika un uzmanības, nekā dabiski esat gatavs sniegt. Tā iespaidā iespējamas saspīlētas un stresu raisošas situācijas. Jūsu galvenais šī laika uzdevums ir paļauties uz savu iekšējo kārtības un pareizā laika izjūtu un nepārņemt apkārt esošo nemieru un haosu. Līdz ar svētdienu, mēneša garumā, jūsu galvenā uzmanība būs pievērsta kādiem mērķiem, profesionālām ambīcijām, karjerai un panākumu gūšanai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri tieksies maksimāli sevi izpaust sabiedrībā. Jūsos būs spēcīga dziņa un motivācija darīt visu, kas nepieciešams, lai varētu gūt panākumus vai sasniegtu savus mērķus. Līdz svētdienai jums būs vajadzīgā deva pacietības un pēctecības izjūta, lai pa maziem solīšiem, mazās niansēs spētu mainīt sevi, piemēram, kādā tembrā runājat, kādus vārdus izvēlaties, cik pārliecinoša ir jūsu stāja un pamatots viedoklis kopumā. Tādejādi pietuvinot sevi paša izvirzītajam ideālam. Galvenais nepazaudēt iekšējo līdzsvaru un lietu norises secīgumu. Līdz ar nedēļas nogali jums parādīsies lielākas iespējas un arī vēlme paplašināt savu redzes loku, gūstot jaunus iespaidus ceļojumā vai ko jaunu iemācoties.

Zivis

Attiecības, attiecības un vēlreiz attiecības ir Zivs zīmju pārstāvju uzmanības centrā, vismaz līdz nedēļas nogalei. Attiecības ar otru pusīti, kopā būšanas prieki un kompromisi. Attiecības ar apkārtējo pasauli un mācīties neapslāpēt savu balsi, kad jums šai pasaulei ir ko teikt. Attiecības ar savu nelabvēli, jo tieši viņš palīdzēs jums apzināties, ka izaugsmei nav robežu un motivēs censties vēl vairāk. Jūsu ilgtermiņa plāniem nu jau būtu jāsāk ieņemt kādas konkrētas, aptaustāmas formas un aprises. Tomēr lielākā daļa jūsu centienu vēl joprojām ir tikai jums zināmi. Nesatraucieties, ārēji aktīvākais laiks sāksies tikai novembrī. Savukārt vēl tagad, ar svētdienu, jūsos pieaugs apņēmība un spēks mainīties.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru