chipmunk 3628624 1280Šī var izvērsties par vienu no produktīvākajām nedēļām šajā gada pusē. Mēnesis lēnām turpina pieaugt un līdz ar to, arī visi jaunie aizsākumi, iniciatīvas, centieni un ieguldījumi būs tendēti uz izaugsmi, attīstību un virzību.

Šobrīd dominē praktiskums un saprātīgums, kurš būtu jānovirza darbam, naudas pelnīšanai un dažādiem mērķiem un ambīcijām. Vienīgais, kas jūs var kavēt, ir atmiņas par vasaras “dīgstāvi” vai “neizdošanos”, kaut arī tā bija tieši vajadzīgā pieredze, lai šonedēļ jūs spētu daudz gudrāk atrisināt visus savas materiālās pasaules jautājumus.

Attiecību un romantiskā dzīves puse vēl joprojām ir ar spriedzes un stresa piejaukumu. Ja šajā laikā aizsākas jaunas attiecības, vēl vairākus mēnešus jums tās būs saistītas ar lielu iekšējo turbulenci, spēcīgu kaislību un daudzām neskaidrībām. Īsto izpratni par šo attiecību statusu un nozīmi spēsiet iegūt tikai decembra otrajā pusē.

Nedēļa piemērota jauniem aizsākumiem!

Auns

Aunam tagad pats svarīgākais ir sasteigt paveikt visu iecerēto, atlikto vai izsapņoto. Jūs ļoti mīlēsiet brīvību un kustību, piemēram, daudz braukāsiet ar mašīnu un ilgi uz vietas neuzkavēsities. Daudz laika veltīsiet darbam un sarunām par ikdienas pienākumiem. Tāpat jūs ar kādu pamatotu iemeslu varat apbraukāt tuvus un tālus draugus. Nedēļa ir piemērota, lai iniciētu, virzītu vai attīstītu kādus nozīmīgus projektus, savu biznesu vai kāptu pa karjeras kāpnēm. Liels darba spars, izpildes ātrums, praktiskums un precizitāte tagad būs apvienojami. Birokrātiskie jautājumi sakārtosies ļoti precīzi un taisnīgi, saskaņā ar likuma burtu. Attiecības ar pretējo dzimumu veidosies sarežģīti, ar jaušamu spriedzes devu.

Vērsis

Vērsis tagad var sākt izpausties nedaudz kaprīzāk, nekā ierasts. Sevišķi, ja ilgstoši visiem spēkiem būsi centies apkārtējiem būt gana labs, ērts un patīkams. Pateicoties tam būs vieglāk apzināties, ko jūs īsti gribat un ko tiešām savā dzīvē negribat. Jums šobrīd ir labas iespējas iepazīties, izklaidēties un ļauties mīlestībai. Pārī esošie var aizdomāties vai izlemt apprecēties. Karjeras, ambīciju un mērķu sfēra atkal piepildās ar enerģiju, un šoreiz, nevis lai jūs kacinātu ar tukšiem solījumiem, bet tiešām, lai palīdzētu jums sasniegt kādus profesionālos vai personīgos mērķus. Pašdisciplīna, atbildības sajūta un mērķu noteiktība, palīdzēs izkļūt no jebkuras iekšējās turbulences.

Dvīnis

Dvīnis šonedēļ var turpināt rakstīt, rēķināt, analizēt un sintezēt visekonomiskākos pirkumus vai izdevīgākos rīcības plānus, bet jūsu mājas tīrības un kārtības mīlestība var pieņemties spēkā neredzētos apmēros. Jūsu uzmanība viegli fiksēs vissmalkākās detaļas, nepilnības un kļūdas. Jūs varat aizrakties līdz kādas problēmas būtībai vai saknei, sevišķi caur praktisku pieredzi un jaunu izpratni nonākot pie dzīvi mainošiem atklājumiem. Ja jūs nebaidīsities mainīties, jums ir labas iespējas gūt kolēģu atzinību un profesionāli augt. Neskatoties uz to, attiecības kolektīvā var veidoties diezgan spraigas un savstarpēja konkurence var radīt nemieru, vienlaicīgi motivējot uz sevis izaicināšanu un izaugsmi.

Vēzis

Vēžiem ikdiena var paiet nopietnās sarunās un zināšanu papildināšanā par dažādiem lietišķiem un praktiskiem jautājumiem. Jums var parādīties jauna dziļuma izpratne par to kā sevi realizēt, kas pietrūkst vai īsti nestrādā jūsu partnerattiecībās, kā arī, kāda veida izmaiņas būtu jāveic, lai dzīve būtu piepildītāka un laimīgāka. Šobrīd veiksme, iespējas un attīstības perspektīvas jums var uzrasties saistībā ar izklaidi, sevis iepriecināšanu, kādu jaunu iepazīšanos, aizraušanos vai ar bērniem. Šajās jomās jūsu dzīvē var notikt liktenīgi notikumi, kas var būt kā iespēja no iespējām, kā sekas jau iepriekš paveiktajam darbam, pareizai attieksmei un prasmei mainīties līdzi laikam. Saglabā ticību.

Lauva

Lauvām uzradīsies vēlme ieguldīt savā dzīves vietā vai ģimenes komfortā. Tieši tajā jūs smelsities galveno motivāciju risināt ar darbu un ienākumiem saistītos jautājumus. Ja jums liksies, ka darāt vairāk nekā par to saņemat, jūs meklēsiet iespēju šo netaisnību labot. Savukārt, ja to neizdosies atrisināt, varat pat sākt meklēt papildus peļņas iespējas. Šajā laikā jūsu ienākumus var ietekmēt kādi globāli procesi, politiskā vara vai uzņēmuma reorganizācija. Trešdien, emociju vadītiem, jums var būt grūti apvaldīt vēlmi sevi palutināt. Savukārt piektdien, kaut arī emocijas jums palīdzēs diagnosticēt, kurā virzienā jums prasās papildus izaugsme un attīstība, būtu jāuzmanās no lielummānijas un izšķērdības.

Jaunava

Jaunavām gaidāma produktīva nedēļa. Jūs viegli iepazīsities un atradīsiet kopēju valodu ar jauniem cilvēkiem. Ja jūs būsiet kaut ko sapratuši, izanalizējuši vai apguvuši, jūs tajā vēlēsities aktīvi dalīties ar apkārtējo pasauli. Jūsu sacītajam tagad būs daudz lielāks dziļums, intensitāte un viegli spēsiet apburt ar savām prāta spējām. Darbā var atkal palielināties slodze un pasliktināties attiecības ar kolēģiem. Tā visa iespaidā jūs nebūsiet īsti noskaņots ballītēm, bet ja tādu organizēsiet, tad vairāk pienākuma pēc. Pateicoties tam, ka apkārtējie cilvēki būs lietas kursā par jūsu zināšanām, prasmēm un talantiem, jūsu dzīvē var uzrasties jaunas iespējas, veiksme vai perspektīvas.

Svari

Svariem šis var būt pļaujas vai sējas laiks. Ja jau gada pirmajā pusē aktīvi izgāji uz iniciatīvu un pieņēmi jaunus dzīves izaicinājumus, tad tagad jūs varēsiet ievākt ražu - pelnīt un tērēt daudz vairāk nekā citos savas dzīves periodos. Savukārt, ja dzīve jums šādu iespēju vēl nesniedz, tad jums ir labs laiks jauniem aizsākumiem – darbi, karjera, projekti un mērķi. Jauna pašapziņa, jauni aizsākumi un nākotnē arī pavisam cita līmeņa atdeve par paveikto. Motivāciju rīkoties varat smelties kādos klusībā pie sevis apcerētajos plānos. Romantiskā sfēra atkal var ar jaunu sparu likt par sevi manīt. Labas iespējas iepazīties un izklaidēties, pastiprināta kaisle un greizsirdība apvienojumā ar ierobežojumiem izpausties.

Skorpions

Skorpioniem šī var būt maģiska nedēļa. Jūs ne tikai dabiski piesaistāt savai dzīvei veiksmi un iespējas, bet tagad arī izpaudīsities ar patiesu šarmu un stilu. Šis būs piemērots laiks, lai uzstātos, prezentētu, vestu vai vadītu jebkāda veida pārrunas. Jūs aktīvi veicināt savu pāreju uz jaunu attīstības ciklu – vai tas būtu saistīts ar profesionālām prasmēm vai jaunām sava rakstura īpašībām, nav nozīmes, jo jūs interesē izaugsme pašas izaugsmes vārdā. Jums var labi veikties savu ilgtermiņa plānu virzīšana, atbalstu varat saņemt no draugiem vai domubiedriem, kā arī spēsiet rūpīgi tikt galā ar birokrātiskiem sīkumiem. Tiesa, tas viss var nākt komplektā ar pastiprinātu egoismu, taisnprātību un valdonību.

Strēlnieks

Strēlniekam ir burtiski jārisina karjeras un kādu globālāku dzīves mērķu jautājumi. Šajā ceļā jums var uzrasties slepeni labvēļi vai veiksme atnākt no pavisam negaidītas puses. Jūsu nākotnes vīzijai tagad būs liels dziļums un pamatīgums. Tas var izvērsties arī par lūzuma punktu, pēc kura jau tālāk ceļš iet tikai uz augšu. Slepena mīlas dēka šobrīd var iekustināt jūsos ļoti daudz konfliktējošas enerģijas, kas var veicināt spēcīgu iekšējo nemieru visa rudens garumā. Ļoti veselīgs un atjaunojošs būs laiks vienatnē vai ārpus valsts robežām. Ieteicams turēt pildspalvu vai diktafonu pie rokas, jo idejas, noformulēts mērķis, piemērotākais laiks vai īstenošanas scenārijs var uznirt jūsu apziņā jebkurā mirklī.

Mežāzis

Mežāži tagad viegli izpaudīs savu pašdisciplīnu un atbildības sajūtu. Ja kāds no jūsu draugiem vai arī jūs pats vēlēsieties sekot savām iegribām un kaprīzēm, jūs ātri pārstrukturizēsiet šīs vēlmes darboties spējīgā rīcības plānā no kura lietišķi izsvītrosiet visas ilūzijas un apšaubāmos soļus. Jūs labprāt pievērsīsieties jaunas informācijas apstrādei un ļoti uzmanīgi izvērtēsiet, vai tajā nav kas noderīgs priekš paša vai kāda jums nozīmīga cilvēka. Šāda informācija var kalpot par impulsu jaunam sevis redzējumam. Naudas pelnīšana prasīs papildus enerģiju un piepūli. Mīlas jomā diezgan negaidīti var uzvirmot kāda dzirksts, bet, visticamāk, jūs darīsiet visu iespējamo, lai to pēc iespējas ātrāk apslāpētu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem atgriežas no jūnija pieklusušais sparīgums un apņēmība ko nozīmīgu un drosmīgu paveikt savā dzīvē - pilnībā mainīt karjeru, palīdzēt realizēt kādu savu ambīciju vai dzīves mērķi, piemēram, laulības, paaugstinājums, izglītības diploms vai tml. Labs laiks, lai vestu pārrunas par tālākajām profesionālajām iespējām darbā vai pat lai uzsāktu savu biznesu. Kaut kādā ziņā jūs varat panākumus piesaistīt kā magnēts, sevišķi ceturtdien un piektdien. Tomēr šis laiks prasīs no jums arī zināmu pielāgošanos un adaptēšanos, sevišķi saistībā ar mājām un ģimeni. Tāpat arī jācenšas būt gana viedam un neaizrauties ar savu uzskatu un pārliecību uzspiešanu apkārtējiem. Tas var sabotēt jūsu iespējas.

Zivis

Zivīm ļoti spēcīgi var pastiprināties iekšējais konflikts – sekot savām sajūtām vai racionālajiem prāta apsvērumiem. Esot šajā dilemmā iekšā un dusmojoties par tās esamību, jūs varat palaist garām kādas iespējas. Kā piemēram, augt un mainīties, mācīties un attīstīties, apgūt prasmi paskatīties uz notiekošo no plašākas perspektīvas un nepazaudēt savu vīziju. Šobrīd laulātais draugs vai arī visa plašā pasaule būs kā spogulis, kas palīdzēs ieraudzīt nepilnības un trūkumus. Tomēr ne jau lai sev pārmestu, bet gan, lai labāk apzinātos, kam pievērst lielāku uzmanību vai kur ir vajadzīga palīdzība no malas. Šobrīd jums var būt ļoti nozīmīgs apmācību un sagatavošanās posms jaunām dzīves iniciatīvām.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru