girl 1037995 1280Nedēļa aizies dilstošā mēness fāzē. Visas aptumsumu laikā saaktivizētās tēmas, ieceres un satraukumi pamazām tuvosies to loģiskajām beigām un noguls dzīves upes dzīlēs. Tādēļ vairāk būtu ieteicams tiekties uz noslēgumiem un pabeigtības sajūtas veicināšanu.

No 6. līdz 22. septembrim domāšanas veids, sarunu tēmas un prāta apsvērumi būs balstīti uz augstu precizitāti, loģiku, praktiskiem apsvērumiem un labi pamatotiem lēmumiem, viegli atradīsim nepilnības un tieksimies uz konkrētību. Labi padosies visi darbi, kur tas ir aktuāli.

Tāpat arī no 6. septembra vairs nebremzēsies lieli, birokrātiski smagi procesi, projekti un ieceres – sevišķi saistībā ar būvniecību un valsts pārvaldi kopumā.

No svētdienas vairāk mēnešu garumā ļoti spēcīgi pamainīsies attieksme un dzīves prioritātes, rezultātā attiecībās izpaudīsies lielāks egoisms, nepacietība, greizsirdība un vēlme dominēt.

Savukārt 9. septembrī, pl. 21:01, gaidāms jauns Mēness cikls Jaunavas zīmē. Ar to arī aizsāksies produktīvākais mēnesis šogad. Nepalaidiet to garām. Šajā dienā un vēl pirmdien kārtīgi apdomājiet un saplānojiet ko vēlaties sastrādāt un tūlīt pat ķeraties tam arī klāt. Šis mēnesis ir vispiemērotākais, lai reāli darītu, nokārtotu vai sakārtotu neskaitāmus jūsu dzīves praktiskās puses jautājumus.

Auns

Nedēļas griezumā Auniem ir iespēja pabeigt risināt kādus ar bērniem, romantiskajām attiecībām vai hobijiem saistītus jautājumus. Sevišķi tos, par kuriem piedomājāt visas vasaras garumā. No ceturtdienas jūs būsiet noskaņots risināt neskaitāmus praktiskās dabas jautājumus, paveikt tos darbus, kuri no jums prasa pacietību, precizitāti un citkārt būtu atliekami, piemēram, plānošana, kādu atļauju, sertifikātu vai citu formālu dokumentu sakārtošana. No svētdienas, vairāku mēnešu garumā, attiecībās var uzrasties kādi negludumi, vai pacelties jautājums – šķirties vai palikt kopā. Savukārt jaunais Mēness cikls līdz ar 9. septembra vakaru aizsāks uz darbu, ikdienas pienākumiem un rosību orientētu mēnesi.

Vērsis

Vēršiem šonedēļ ir iespēja pabeigt risināt kādus ar ģimeni vai dzīvesvietu saistītos jautājumus. Uz nedēļas otru pusi ļoti aktīvi pievērsīsities bērniem, kādam hobijam, vai izklaidēm kopumā, visticamāk, risinot neskaitāmus praktiskas dabas sīkumus. Līdz ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā, jūs labprāt veldzēsities partnerattiecībās vai, ja tādu nav, ļoti tās vēlēsities. Jebkurā gadījumā jums būs iekšējs spars un vilkme būt cilvēkos, izklaidēties, atpūsties un vienkārši pavadīt labi laiku ar esošo vai potenciālo partneri. Svētdienas jaunmēness iekustinās jūsu romantisko pusi vai bērnu tēmu. Jūs būsiet arī gaidīts viesis vai palīgs Jaunavu dzimšanas dienas ballītes svinībās.

Dvīnis

Dvīnim līdz nedēļas nogalei vēl ir iespēja pabeigt kādus iestrēgušus papīrdarbus, norunas un izpildīt solījumus, kā arī sakārtot kādus birokrātiskus jautājumus saistībā ar dzīvesvietu. Jūsu prāts būs ass, žiperīgs un precīzs, izmantojiet to, lai paveiktu darbus, kur tam ir liela nozīme. Līdz ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā jums būs vēlme sabalansēt savu darba dzīvi un izveidot harmoniskas attiecības ar darba kolēģiem. Svētdienas jaunmēness veicinās atrisināt neskaitāmus ar mājas dzīvi, ģimenes lietām un mājsaimniecību saistītos praktiskos jautājumus. Ja ir plānots uzsākt būvniecību, iegādāties vai pat ņemt kredītu, periods tam ir piemērots, sevišķi dēļ šāda lēmuma pamatotības.

Vēzis

Vēžu dzīvēs šonedēļ ir iespēja noslēgt kādus ar naudas pelnīšanu vai pašvērtējumu saistītus jautājumus. Jūs tagad daudz skaidrāk varat paskatīties uz kādiem no saviem grandiozajiem plāniem un tēriņiem, un veikt tajos labi pārdomātas korekcijas. No ceturtdienas jūs spēsiet labi izpaust tādu savu šķautni kā prasme runāt tieši, konkrēti un ļoti pamatoti izpaust savu redzējumu jebkurā sarunā. Varat sakārtot grāmatvedību un citus dokumentus. Līdz ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā jūs pavadīs veiksme loterijā un mīlestībā. Jūs labprāt izklaidēsities, atpūtīsities un draudzēsities. Svētdienas jaunmēness būs pateicīgs, lai saplānotu kādas tikšanās, kurās vieglā gaisotnē izzināt vai pārrunāt aktuālo.

Lauva

Praktiski visa vasara Lauvām sniedza iespēju vai nu pašām pievērsties sev vai arī pievērst sev apkārtējo uzmanību. Tā vai citādi, šī tendence līdz ar ceturtdienu pilnībā noslēgsies. Jums tagad parādīsies tāds kā komersanta ķēriens, jūs ļoti daudzas situācijas izskatīsies un pārvērtēsiet tieši no finansiālā ieguvuma puses. Tēriņiem kopumā pieiesiet vairāk pragmatiski un pārdomāti. Piektdien varat tikt pie kādas negaidītas, bet arī darbietilpīgas profesionālās iespējas. No svētdienas, vairāku mēnešu garumā, iekšējo mieru, prieku un harmoniju jūs spēsiet atgūt mājas vidē, tādēļ vēlēsities to padarīt vēl pievilcīgāku. Jaunais mēness cikls ar svētdienu motivēs jūs pievērsties naudas pelnīšanai.

Jaunava

Visa apkārtējo uzmanība tagad ir pievērsta tieši Jaunavām. Sevišķi no ceturtdienas jūs burtiski varat atplaukt, jūsu prāts kļūs dabiski ass un precīzs, jūsu runas dāvanas un spēja argumentēt nonāks pašā tās kulminācijā. Jūs būsiet kā no zemapziņas džungļiem un noslēpumainības plīvura izpinušies un no maldugunīm atbrīvojušies. Tas ļaus atgūt pašapziņu un pārliecību. Jūsos radīsies pilna izpratne par tālākajiem dzīves soļiem. Praktiskums, racionalitāte, apdomīgums un saprātīgums dominēs pāri visam. Līdz ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā jūs varat vēlēties tikt pie mašīnas vai jauna telefona un ļoti komfortabli jutīsities esot ceļā. Svētdienas jaunmēness mudinās likt akcentu uz sevi un jūsu dabiskajiem talantiem.

Svari

Svariem šajā nedēļā ir iespēja beidzot noslēgt visas vasaras garumā ilgušo pievēršanos draudzībai, domubiedru aktivitātēm vai tālejošo plānu realizācijai. Šobrīd jūs labprāt laika pavadīsiet vienatnē vai pavisam tuvo cilvēku lokā. Periods vedina pievērsties kāda lielāka dzīves etapa noslēgumam. Lieki neforsējiet un saudzējiet savu veselību. Ar svētdienas jaunmēnesi jūs būsiet patiesi gatavi palīdzēt, atbalstīt, patstāvīgi saimniekot un pat paslepus kārtot kādus formālus jautājumus. Tomē arī nopelnīt jums būs pietiekami būtiski. Ja jūs ļausities dabiskai notikumu gaitai, jūs varat saņemt kādas patīkamas dāvanas. Šajā laikā var labi padoties pašanalīze, bet jāuzmanās, lai tā nepārvēršas paškritikā.

Skorpions

Skorpioniem beidzot aprimsies pēdējo pāris mēnešu domu mutulis, nebeidzamās sarunas un pārrunas saistībā ar kādu savu mērķi, ieceri vai ambīciju realizāciju. No ceturtdienas jau varēsiet nodoties konkrētu ilgtermiņa plānu izstrādei. Sevišķi ar jauna mēness cikla sākumu šo svētdien ir ļoti labas iespējas izstrādāt ļoti pamatotu, precīzu un izpildāmu plānu. Labas iespējas tikt galā ar dažādiem birokrātijas koridoros iestrēgušiem jautājumiem un dokumentiem. Tāpat, no 9. septembra vairāku mēnešu garumā Skorpioni no vienas puses tieksies sevi izpaust harmoniskāk, taktiskāk un maigāk nekā līdz šim, bet no citas puses, pieaugs jūsu kaprizitāte vienlaicīgi ar spēju apkārtējiem iepatikties.

Strēlnieks

Strēlniekiem beidzot aprims visas vasaras garumā fonā dunošā ceļojumu un izglītošanās tēma. Tagad jūs varat kļūt par lieliem praktiķiem, perfekcionistiem un aktīvi risināt dažādus karjeras jautājumus. Ambīciju jums netrūkst, kā arī shēmošanas spējas, pārdomāti plāni un loģiski argumentu ne tik. Jūs varat izrunāt ar savu vadību visus sakrājušos praktiskos jautājumus. Tāpat jūs varat doties uz pārrunām, darba intervijām vai uzstāties kādas auditorijas priekšā. Jums ir labas iespējas gūt atzinību, atdevi un uzmanību, kuru tiešām esat nopelnījis. Tuvākajos mēnešos jūs vislabāk atgūsiet spēkus pavadot laiku vienatnē. Svētdienas jaunmēness mudinās mēneša garumā risināt jūsu karjeras, mērķu un ambīciju jautājumus.

Mežāzis

Mežāžiem turpinās diezgan dinamisks laiks, kurš no jums prasīs prasmi iziet uz iniciatīvu un uzņemties atbildību. No ceturtdienas sāks dominēt izteikti praktiskās enerģijas un būs labas iespējas mācīties pašiem, mācīt citus vai arī doties komandējumā, līdz ar to noslēdzoties ļoti izaicinošam un uz iekšējām pārmaiņām orientētam periodam. Sākot ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā jūs vislabāk spēsiet atpūsties un atjaunot savus spēkus draugu vai domu biedru vidū. Savukārt ar svētdienas jaunmēnesi jums būs iespēja mēneša garumā caur savām praktiskajām izpausmēm iegūt jaunu, daudz plašāku dzīves redzējumu, kas piepildīs jūsu dvēseli un atgriezt dzīvei virziena sajūtu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru iekšējā pasaulē vēl aizvien notiek ļoti vērienīgi pārkārtošanās darbi, šobrīd jau ar tādu kā noslēguma sajūtu. Noslēdzas visas vasaras garumā aktuālie attiecību jautājumi – ar strīdiem, dilemmu par šķiršanos, vai ar spēju iznest attiecības jaunā līmenī. Tagad jūsu prāts būs vairāk fokusēts uz to, lai labāk izprastu un praktiski pārkārtotu savu iekšējo un ārējo pasauli, lai tā maksimāli saskanētu ar jūsu jauno sevis redzējumu. Jaunmēness aktivizēs pievēršanos biznesam vai psihoterapijai. Līdz ar nedēļas nogali, vairāku mēnešu garumā jūs ļoti tieksities pēc uzmanības un vēlēsities realizēt kādu savu ambīciju. Ja tas saskanēs ar jūsu personību – meklēsiet iespējas iegūt popularitāti vai pat slavu.

Zivis

Zivīm tagad būs iespēja beidzot izlemt un noslēgt tos ar darbu, ikdienas pienākumiem un rutīnu saistītos jautājumus, kuri aizņēma jūsu prātu lielāko daļu vasaras. Tas ko izdevās šajā laikā saprast, izlemt un pārkārtot savā dzīvē arī ir tas, kam jūs šobrīd bijāt gatavi. Šogad vairāk ar šo tēmu planētas jūs nevedinās strādāt. Tagad jūs varat līdz galam saprast varbūt nedaudz pieticīgus, bet ļoti reālus nākamos soļus, ar ko konkrētu jūs būsiet gatavi pieteikt sevi pasaulei. Līdz ar nedēļas nogali vairāku mēnešu garumā jums būs ļoti labvēlīgs laiks ceļojumiem un redzes loka paplašināšanai. Svētdienas jauna mēness cikla sākums mudinās pievērsties pašrealizācijai vai partnerattiecību jautājumiem.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt