orchard 1872997 1280Šonedēļ Mēnesis turpinās augt līdz nedēļas nogalē tas būs pašā pilnbriedā. Ar katru dienu aizvien izteiktāk pieņemas spēkā praktiskās enerģijas – ikdiena prasa rūpīgu un pacietīgu darbu, patērētajam laikam un par to saņemtajai naudai tiek piešķirta liela nozīme. Ieteicams būtu kalt, rakt, risināt un visādi citādi pievērsties smagākajai, piņķerīgākajai, atbildīgākajai un nopietnākajai savu plānu un ieceru realizācijas daļai. Labāk veiksies, ja spēsiet apvienot tradicionālo ar mūsdienīgo un nebaidīsities no smaga darba.

23. augustā Saule pāriet Jaunavas zīmē. Tagad cieņā tiks turēta darba mīlestība un uzmanība pret detaļām. Daudz laimes jums izpalīdzīgās, atbalstošās un darbīgās Jaunavas.

Savukārt svētdien, 26. augustā, ir gaidāms pilnmēness Zivs zīmē, kas aktivizēs iekšējo pretrunu starp praktisku vai beznosacījuma savu prasmju un spēju pielietojumu.

Nedēļa piemērota rūpīgam darbam!

Auns

Aunam tagad ir iespēja izpausties caur praktisku, nopietnu un atbildīgu darbu. Lietas var nevirzīties uz priekšu tik ātri kā iecerēts, bet ilgtermiņā, tagad paveiktais var kalpot par drošu pamatu ļoti tālejošos atbildīgos plānos un iecerēs. Citiem vārdiem, vēl šonedēļ jums ir iespēja paveikt visnepateicīgāko, visatliktāko un jūsu pacietību visprasošāko darba daļu. Gaidāmais pilnmēness var aktualizēt jūsu iekšējo dilemmu – rīkoties saskaņā ar kādu impulsu, vai pieiet visam tīri pragmatiski, izrēķinot izdevīgāko risinājumu. Tomēr, lai arī praktisko pusi nebūs iespējams ignorēt, lielāks ieguvējs būsiet, ja visu nepakļausiet tīram aprēķinam, atstājot vietu arī iedvesmai un entuziasmam.

Vērsis

Vērsis šonedēļ jutīsies visnotaļ labi. Ikdienā liksiet uzsvaru uz estētiku, harmoniju un miermīlīgu jebkuras situācijas risinājumu. Līdz ar ceturtdienu jūs vairāk interesēsities par izklaidēm, atpūtu, kādām radošām nodarbēm vai ceļojuma plāniem. Tagad jums ir labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos, galvenais lieki neko nesasteigt un ļaut attiecībām nobriest pašām. Vēršiem – vecākiem, tuvāko mēnesi bērni prasīs papildus uzmanību un praktisku atbalstu. Pilnmēness gaisotne pastiprinās jūsu maigo un jūtīgo personības šķautni. Tā iespaidā, jūs daudz vairāk vēlēsities pavadīt laiku ar draugiem un domubiedriem, vai arī aktīvi pievērsīsities kādu savu ilgtermiņa plānu īstenošanai.

Dvīnis

Dvīņi labprāt pievērsīsies aktīvai komunikācijai jebkurā tās formā - vai tie būtu telefona zvani, vai braukšana ciemos, čati un sarakstes, priekš jums tam nav īpaša nozīme. Jūsu sacītais būs salds un otram patīkams. Tādēļ var veikties pārdošana un izdoties apburt kādu ar savu valodu arī romantiskos nolūkos. Tomēr galvenais jūsu fokuss tagad būs pievērsts ģimenei vai dzīves vietas jautājumiem, kas var būt par iemeslu kā kredīta ņemšanai, tā arī tā nomaksai. Pārdomātai un praktiski pamatotai pieejai būs ļoti labi rezultāti. Pilnmēness ietekmē jums var kļūt ļoti svarīgi realizēt kādu savu mērķi vai profesionālo ambīciju. Jo ilgāk šī tēma būs atstāta novārtā, jo emocionāli sarežģītāka būs gaidāmā nedēļas nogale.

Vēzis

Vēzim tagad uzmanības centrā būs tikšanās, kontaktēšanās, rakstīšana, stāstīšana, pirkšana un pārdošana, kā arī tāda kā neizbēgama nepārtraukta rosība. Daudzās svarīgās dzīves tēmās, kurās ilgstoši esat mēģinājis kaut ko iekustināt, tagad jūs varat veikt konkrētas darbības un spert noteiktus soļus, veidojot stabilus pamatus iecerētā realizācijai. Prasmei sadarboties un spējai nenobīties no vides lēnīgās reakcijas būs izšķiroša nozīme. Iecerētais padosies lēni, bet pamatīgi. Gaidāmais pilnmēness Vēžiem atgriezīs ticību saviem spēkiem un spēju paskatīties uz savu dzīvi no plašākas perspektīvas. Rezultātā jūs varat sākt kalt kādus ceļojuma plānus vai arī pievērsties apmācībām.

Lauva

Vēl dažas dienas Lauvas turpinās izbaudīt apkārtējo uzmanību un suminājums, bet jau tūlīt pat, līdz ar ceturtdienu, jūsu galvenā uzmanība un fokuss pārslēgsies uz naudas jautājumiem. Tagad jūs varēsiet pievērsties dažādu savu prasmju un talantu apzinātai izpaušanai un cildināšanai, lai būtu iespēja nopelnīt vairāk. Piemēram, jūs varat doties apspriest potenciālo algas pielikumu ar savu vadību un, ja tas būs pamatots ar reāliem darbiem, sarunas rezultāts būs pozitīvs. Pilnmēness ietekmē var parādīties iekšējais konflikts starp jūsu reālajām iespējām un ģimenes vajadzībām. Var saaktualizēties lielāki pirkumi, kredīti vai kādas saistības. Visam, ko darāt, ir jābūt praktiski pamatotam.

Jaunava

Ar katru nākamo dienu Jaunavas sāk justies aizvien labāk un labāk. Jūsu loģiskajam prātam atgriežas asums un jūs varat izpiņķerēties no paša radītās apmaldīšanās vai iestigšanas ilūzijas. Līdz ar ceturtdienu iestājas Jaunavu pārvaldītais laiks – daudz laimes un suminājumi jums – rosīgās, praktiskās un izpalīdzīgās. Tagad ir piemērots brīdis, lai sakārtotu kādus birokrātiskus jautājumus un dokumentus saistībā ar bērniem, radošo vai izklaides sfēru, vai arī ieviestu skaidrību jūsu romantiskajās attiecībās. Dzimšanas dienas svinību jautājumam visticamāk izvēlēsities pieiet diezgan praktiski. Pilnmēness gaisotne nedēļas nogalē mudinās risināt dažādus jūsu partnerattiecību aspektus.

Svari

Neskatoties uz Svaru vēlmi parādīt sevi vislabākajā gaismā un pie viena tikt arī pie kāda komplimenta, ar šo nedēļu jūsu enerģijas iegriezīsies nedaudz intravertākā gultnē. Palicis ir aptuveni mēnesis līdz jūsu dzimšanas dienai un šis laiks ir visnoslēgtākais. Tādēļ dodiet sev iespēju pabūt vienatnē, atpūsties un kopumā saudzējiet savu veselību. Šonedēļ kādas lielākas vai mazākas dzīves pārmaiņas var ieņemt konkrētu formu un izpausmes veidu. Iestāsies lielāka skaidrība un noteiktība jūsu dzīvē, iegūstot tik ļoti nepieciešamo stabilitātes sajūtu, kuru spēsiet atgūt – ģimenes vidē vai saiknē ar dzimtu kopumā. Pilnmēness aktualizēs pretrunu starp sirds sajūtu un algotu darbu.

Skorpions

Arī no Skorpioniem šī nedēļa prasīs pacietību, rūpību un filigrānu darbu. No ceturtdienas nedaudz pieklusīs jūsu pēdējā mēneša laikā īpaši sakāpinātā vēlme realizēt savas ambīcijas. Tagad jūs pievērsīsities ne tik daudz panākumu aspektam, kā praktiskam un reālistiskam skatījumam uz lietām. Jūs sāksiet līdz galam apzināties darba, nepieciešamā laika, naudas un citu resursu ieguldījumu. Tuvojoties nedēļas nogalei var uzvirmot kāda kaislība vai iegriba kaut ko padārgu iegādāties. Pilnmēness ietekmē jūs varat ļauties izšķērdīgām un nepārdomātām izklaidēm un hobijiem. Ar šo nedēļu noslēgsies pēdējo pāris mēnešus klātesošā kavējošā un bremzējošā sajūta, kas vairs netraucās jūsu potenciālam dzirkstīt.

Strēlnieks

No šīs nedēļas, aptuveni mēneša garumā, Strēlniekam ir iespēja sasniegt kādus mērķus un gūt redzamus panākumus. Tādēļ būtu ieteicams pievērsties darbam, karjerai un savu profesionālo ambīciju realizācijai. Beidzot var paveikties tiem Strēlniekiem, kuri jau vairākkārtīgi ir mēģinājuši izkustināt kādu iestrēgušu darba situāciju un, kuru mērķi un ambīcijas ir profesionāli pamatojamas. Nedēļas nogales pilnmēness izcels iekšējo konfliktu starp ģimeni un karjeru, tuvinieku vajadzībām un savām ambīcijām. Šo dilemmu atrisināsiet vai nu pamatojoties uz šā brīža finansiālajām vajadzībām un saistībām, vai arī meklējot oriģinālus un netipiskus ceļus kā paveikt visus sev uzticētos pienākumus.

Mežāzis

Mežāži tagad viegli izpaudīs savu apņēmīgo, strukturēto un stratēģisko personības šķautni. Visam ir jānotiek savā laikā un vietā, soli pa solītim, neizlaižot nevienu detaļu vai procesa posmu. Sevišķi viegli un dabiski padosies darbs pie dzīves pamata sajūtas atgūšanas un ilgtermiņa vīzijas noformulēšanas. Šobrīd jums ir labs laiks, lai apgūtu ko jaunu un paaugstināt savas profesionālās kompetences, attiecīgi, jūs varat mācīties pats vai arī nodot tālāk savas zināšanas. Gaidāmā pilnmēness ietekmē jūs varat palikt nedaudz neuzmanīgāks, pārsteigties vai aizsapņoties, mēģinot pārāk vienkāršoti atrisināt kādus sarežģītus jautājumus. Kopumā veiksies labāk, ja paturēsiet prātā savas tālejošās ieceres.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem uzmanības centrā tagad būs kādi kredīta vai cita veida saistību jautājumiem. Šobrīd ir labas iespējas visu sakārtot, pārkārtot un nokārtot jums vislabvēlīgākajā veidā. Jūs varat tiekties pēc lielākas stabilitātes un drošības, kuru vislabāk spēsiet atgūt darbojoties vienatnē vai tikai pašu tuvāko cilvēku lokā. Ieteicams nodoties mierīgam darbam, apbruņoties ar pacietību un trenēt prasmi nenoignorēt smalkās detaļas. Ļoti piemērots laiks ceļošanai. Ja esat kādas jomas eksperts vai speciālists, var parādīties arī kādas profesionālās iespējas. Pilnmēness ietekmē varat vairāk satraukties par naudas jautājumiem, vai arī tieši otrādi, jūtu uzplūdā pamatīgi pašķērdēties.

Zivis

Šī nedēļa Zivīm daudzās jomās palīdzēs ieviest lielāku skaidrību un konkrētību. Šonedēļ nebūtu ieteicams ļauties sapņainībai un plūšanai pa straumi, drīzāk gan rosīgām un mērķtiecīgām darbībām, kas palīdz tieši šo iepriekš izsapņoto izpaust un norealizēt. Visām būtiskajām šajā vasarā kaldinātajām ilgtermiņa iecerēm jau būtu jāsāk iegūt kāda konkrēta forma, izskats un izpildījums. Pilnmēness ietekmē Zivīm saaktualizēsies partnerattiecību jautājumi, otra vēlmēm, sacītajam un darītajam piešķirsiet daudz lielāku lomu un vērtību, nekā tas būtu nepieciešams. Rezultātā, jūs riskējat attiecībās pazaudēt pats sevi. To sabalansēt var ar kopējiem ilgtermiņa plāniem vai ar vienkāršu sarunu un veselīgu humoru.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt