lion 3099986 1280Šī nedēļa būs pilna ar astroloģiski nozīmīgiem notikumiem. Līdz sestdienai būs dilstošs Mēness, kurš aptumsuma koridora noskaņās padara ļoti efektīvu visa veida tīrīšanu, atbrīvošanos un atlaišanu. Vienlīdz labi veiksies kā telpas un vides fiziska attīrīšana un atbrīvošana no nevajadzīgām mantām, tā arī dažāda veida atlaišanas prakses, lai tiktu vaļā no kaitīgiem ieradumiem, destruktīvas pasaules uztveres, bezcerīgiem plāniem un sapņiem, sevišķi dažādu iestrēgušu vai neveselīgu partnerattiecību kontekstā.

11. augustā, pl. 12:46, iestāsies jauns Mēness Lauvas zīmē ar daļēju Saules aptumsumu. Tas sniegs mums drosmi, pārliecību un vēlmi izpaust savu neatkārtojamo personību daudz drošāk. Vispiemērotākais, šajā nedēļas nogalē būtu sākt kaldināt plānus kādas senas, varbūt jau agrāk mēģinātas, atliktas vai citu iemeslu dēļ nenorealizētas ieceres virzienā. Šobrīd no tevis tiek prasīti tikai pirmie simboliskie soļi – izlemt, ieskicēt ideju, ievākt informāciju vai sākt izvērtēt dažādos realizēšanas variantus. Jums var tikt sniegta iespēja no iespējām atkārtoti iekustināt kādus nozīmīgus savas dzīves procesus. Līdz ar šo akcentu, sestdien arī formāli noslēdzas šī gada pēdējais aptumsumu koridors.

Nedēļa piemērota sen atliktiem darbiem un iecerēm!

Auns

Līdz piektdienai Auniem būs labs laiks, lai uzkoptu un atbrīvotu savu dzīves vietu no liekām mantām, kā arī pabeigtu remontdarbus. Tāpat arī varat pieķerties ģimenes saikņu un attiecību sakārtošanai, spēsiet pielikt punktu neveselīgai, uz vainas sajūtu vai žēlumu balstītai mijiedarbībai. Precētie izbaudīs partnerību, labprāt pavadīs laiku draugu kompānijā, kā arī atkārtoti pievērsīsies kādiem nozīmīgiem ilgtermiņa plāniem – sākot ar pārcelšanos un beidzot ar mazuļa plānošanu. Arī gaidāmais Saules aptumsums sniegs papildus degsmi: ģimenes cilvēkiem pievērsties bērnu izklaidēm, arī bērniņa plānošanai; sirdī brīvajiem –vienkārši izklaidēm, romantikai, radošiem hobijiem un randiņiem.

Vērsis

Vērsim savā ikdienā ļoti patīk atrasties skaistā vidē un pat tiešā veidā darboties ar skaistuma pasauli saistītajās jomās. Ja tas tā nav, tad no šīs nedēļas tas paliks īpaši aktuāli – uz darbu nesīsi ziedus, mēģināsi kaut kā labiekārtot vidi un attiecības ar kolēģiem veidot harmoniskas un uz sadarbību orientētas. Vēl līdz piektdienai centīsities sakārtot kādus dokumentus, atrisināt kādas ķibeles ar mašīnu vai telefonu. Savukārt līdz ar sestdienas Saules aptumsumu un jauno Mēnesi, priekšplānā izvirzīsies ar dzīvesvietu un ģimeni saistītie jautājumi. Piemēram, ģimenes saikņu stiprināšana, kāda izrunāšanās, jaunas dzīves vietas meklējumi vai atgriešanās pie savām “saknēm”.

Dvīnis

Dvīnis būs gatavs vairāk pievērsties kultūras baudīšanai. Labprāt apmeklēs izrādes un koncertus, pie sirds ies arī ballēšanās un iepirkšanās. Šādā vidē jūs varat sastapt senus paziņas vai pat kādu bijušo partneri. Ar cilvēkiem, kuri no jauna iegriezušies jūsu dzīvē, ir saistīts kāds nepabeigts stāts, tādēļ izmanto šo iespēju un pabeidz to. Vēl līdz piektdienai jums ir lieliskas iespējas noslēgt pagātni, atbrīvoties no pašsabotējošas pārliecības, kas neļauj pelnīt vairāk. Līdz ar sestdienas Saules aptumsumu, mēneša garumā jums būs atkārtota iespēja publicēties, reklamēties vai kā savādāk sevi prezentēt, galvenais akcents, maksimāli paplašināt to cilvēku loku ar kuru jūs dzīvi mijiedarbojaties.

Vēzis

Vēzis tagad savu iekšējo mieru, harmoniju un pašatjaunošanos atgūs mājas vidē, kur būsiet gatavs pavadīt salīdzinoši daudz vairāk laika. Tādēļ papildus vari pievērsties arī dzīves vietas estētiskajiem uzlabojumiem. Tomēr nekas Vēzi nespēs novērst no galvenā, līdz piektdienai, kad noslēgsies īpašais Vēža mēness cikls, jums ir iespēja atbrīvoties no 50 savu baiļu, šaubu, nepārliecinātības un vainas sajūtu nokrāsām. Dziedi, lēkā, dejo, dauzi spilvenu, runājies ar terapeitu, kaijām vai kokiem, dari jebko, lai sevi no tām pilnībā atbrīvotu. Sestdienas jaunais Mēness cikls ar Saules aptumsumu vietā dāvās iespēju iegūt jaunu pārliecību par sevi un apzināties ne vienu vien iepriekš apslēptu talantu.

Lauva

Lauvu galvenais fokuss šobrīd ir uz sevi un uz savu labsajūtu. Jūs centīsities manifestēt savu pārliecību, ka dzīve var būt kā svētki, vajag tikai nedaudz pacensties. Līdz piektdienai Jums ir lieliska iespēja atbrīvoties no zemapziņā iestrēgušām bailēm un nedrošības. Savukārt līdz ar sestdienas Saules aptumsumu un jaunu Mēness ciklu Lauvās, mēneša garumā, dzīve sniegs jums atkārtotas iespējas pabūt uzmanības centrā, tikt pamanītam un novērtētam, saņemt pateicību un uzslavas. Tas var būt kā par pagātnes centieniem, tā arī par jaunas elpas iedvešanu kādam senākam dzīves projektam. Dēļ īpašā astroloģiskā fona, šīs nedēļas jubilāriem var prognozēt ļoti nozīmīgu gadu.

Jaunava

Jaunavām iestājies ir pilnīgs “deja vu” laiks. Situācijas, cilvēki, domas un sarunas griežas ap kaut ko jau agrāk dzirdētu, runātu, darītu vai satiktu. Šis laiks ir par jūsu zemapziņas dziļākajiem slāņiem, par sava apziņas pagraba iztīrīšanu. Domas un notikumi, pat sapņi, var atkārtoties bez sava gala tikmēr, kamēr jūs sapratīsiet – kas tas ir, kāda tam nozīme un ko jūs ar to gribat iesākt. Tādēļ vissliktākais ko varat darīt – mēģināt tos noliegt vai ignorēt. Līdz piektdienai jums ir iespēja pārtraukt neveselīgas draudzības, atteikties no iluzoriem nākotnes plāniem un prieku nenesošiem hobijiem. Savukārt, ar Saules aptumsumu un jauno Mēnesi, jūs uzsāksiet drosmīgu iekšējās pasaules reorganizāciju.

Svari

Svariem tagad būs īpaši svarīgi pasniegt sevi gaumīgi, šarmanti un videi atbilstoši. Jūs viegli pielāgosities situācijām un iziesiet uz kompromisiem. Šajā laikā var būt ļoti grūti pieņemt lēmumus un pateikt stingru “nē”. Tomēr jūs spēsiet atstāt neizdzēšamu iespaidu uz pretējo dzimumu. Patiesībā, jūsu dzīvē var uzrasties kāds no bijušajiem partneriem, šoreiz gan vairāk lai paflirtētu vai vienkārši izklaidētos. Līdz piektdienai ir piemērots laiks, lai atbrīvotos no vecām mīlas mokām un atlaistu senās sirds sāpes. Gaidāmais Saules aptumsums no sestdienas, mēneša garumā, sniegs impulsu draudzības saišu stiprināšanai, izpausmēm domu biedru kolektīvos un ilgtermiņa plānu kalšanai.

Skorpions

Skorpionu dzīvē var atgriezties kāds bijušais un uz mirkli jūs varat pazaudēt galvu, pat ļauties nelielai, slepenai dēkai. Tomēr šī atkal satikšanās ir ar vienu mērķi, lai jūs skaidri un nepārprotami saliktu savā dzīvē punktus un izsaukuma zīmes. Līdz piektdienai vēl turpināsies nozīmīgs attīrīšanās un atlaišanas process, lai atbrīvotu vietu jauniem sākumiem. Ilgi uz tiem nebūs jāgaida. Jau sestdien, ar jaunu Mēness ciklu un Saules aptumsumu aizsāksies jauns, drosmīgs un apņēmības pilns impulss tuvākā mēneša laikā aktīvi pievērsties savai karjerai un profesionāliem mērķiem. Jums var tikt sniegtas liktenīgas iespējas un dzīvi mainošas izvēles, vairāk gan jau iestrādātajos virzienos.

Strēlnieks

Ja Strēlniekam ir nepabeigtas studijas vai kas nenokārtots saistībā ar izglītību, šis ir vispiemērotākais laiks tam ķerties klāt. Tāpat arī, ja ir kāda neizlasīta grāmata, kaut kas līdz galam nesaprasts, kas prasa iedziļināšanos un izpēti, neatlieciet to vairs. Līdz piektdienai jums ir labas iespējas noslēgt saikni ar pagātni, ar mantojumu lietām, parādiem un uzkrātajām, neizdzīvotajām emocijām, kuras tagad varēsiet transformēt un pilnībā atlaist. Savukārt jau ar sestdienu nebaidieties atkārtoti plānot, sapņot un iniciēt visu sen atlikto, bet priekš jums tik ļoti nozīmīgo. Tie var būt gan atlikti ceļojumi, gan apmācības, vai sapnis par to, ka ar savām zināšanām jūs varētu dalīties arī pats.  

Mežāzis

Līdz ar Mēness cikla pēdējām dienām, Mežāžiem ir iespēja noslēgt vai sakārtot kādus starp attiecību negludumus – izrunāt izrunājamo, piedot piedodamo un aizmirst nebūtisko. Jūs tuvāko mēnesi ļoti centīsities atstāt par sevi labu iespaidu uz vadību, bet, ja pats esat tādā statusā, tad mēģināsiet būt taisnīgs, tolerants un taktisks līderis. Sestdien, ar jaunu Mēness ciklu un Saules aptumsumu, aizsāksies ļoti enerģisks un ar iekšēju uzdrošināšanos piepildīts laiks. Jūs varat izlemt par labu sava biznesa uzsākšanai, nozīmīgu investīciju ieguldīšanai, būsiet gatavi vairāk riskēt, un, ja ne profesionālajā jomā, tad ķerot adrenalīnu braucot ar mašīnu, provocējot sarunbiedru vai kā citādi sevi izaicinot.

Ūdensvīrs

Vēl līdz piektdienai Ūdensvīri var pabeigt kādus nozīmīgus darbus, kuri savu mirkli pacietīgi ir gaidījuši gana ilgi. Tas var būt kāds darbā atlikts projekts vai arī kas kolēģiem, ģimenei vai pašam sev apsolīts. Ja dosities ceļojumā, tad tas būs ar kavējumiem, bet gaumīgs un padārgs. Šajā laikā, jebkādu jautājumu risināšana ar partneri vai sabiedrību kopumā, jums var likt sastapties ar pretestību un nepieciešamību pastāvēt par sevi. Sevišķi izteikti tas kļūs līdz ar sestdienas Saules aptumsumu un jauno Mēness ciklu, kas dāvās jums atkārtotu iespēju parādīt sevi pasaulei jaunā gaismā, ar jauniem talantiem, produktiem un iecerēm. Jo viss būs pārdomātāks, jo ar mazāku vides pretestību sastapsieties.

Zivis

Zivīm ir iespēja noslēgt kādus samilzušus jautājumus saistībā ar bērniem kā esošajiem, tā arī nākotnē izplānotajiem. Šeit var būt stāsti par neadekvātām cerībām vai arī pārmērīgu vēlmi bērnus pasargāt no visām šīs pasaules nedienām. Vēl jums līdz piektdienai būs iespēja pārskatīt un, iespējams, atteikties no kāda hobija vai aizraušanās, kuru paturējāt savā dzīvē aiz inerces, komforta vai smalkas vainas sajutu stīgas. Jaunais Mēness cikls ar Saules aptumsumu sniegs jums to drosmi un pārliecību, lai pārkārtotu ikdienas ritmu, mainītu darbu, ēdienkarti, sportošanu un pārējās ikdienas mazās darbības, lai tās vairāk nestu prieku sev un citiem. Laiks uzorganizēt kolēģiem ballīti.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt