young woman 2622725 1280Joprojām turpinoties aptumsumu koridoram, lielākā daļa nedēļa paies pilnmēness noskaņās, kas ar katru dienu aizvien vairāk pierims. Tas nozīmē, ka pamazām aprims arī iekšējā emocionālā spriedze un intensitāte. Šonedēļ turpināsiet šķetināt iekšējo dilemmu par iederēšanos sabiedrībā vai kolektīvā, vienlaicīgi neaizmirstot palikt uzticīgiem pašiem sev. Patiesībā, šis laiks arī prasa neaizmirst par sevi – savu dabisko dzirksti un radošo impulsu, kurš ir klātesošs katrā no mums. Un, ja pa ceļam sanākt pievilt kāda cerības vai palikt pagalam neērtam sabiedrībai kopumā, savā ziņā, tas pieder pie šī laika kopējā fona. Galvenais ir palikt uzticīgiem un nepievilt pašiem sevi.

Arī šī nedēļa ir vairāk piemērota vai nu atpūtai, izklaidei un dažādiem radošajiem hobijiem vai arī iekšējam darbam ar sevi - pārdomām, apcerei, “galvas sakārtošanai” un nobriešanai kādam lielākam dzīves pagriezienam. Nav ieteicams uzsākt neko jaunu, veikt lielākus pirkumus un parakstīt nozīmīgus dokumentus, kā arī ļauties spontāniem impulsiem.

Nedēļa piemērota atpūtai un pārdomām!

Auns

Piebremzējiet un neļaujaties provokācijām. Tas ir galvenais arī šīs nedēļas ieteikums. Jo īpaši nesasteidziet pirkumus vai nepārmaksājiet par izklaidēm. Centieties ievērot mēru un apdomāties, pirms kam ķeraties klāt. Jebkuri strīdi, sāncensība, izaicinājums un konkurence prasīs no jums milzīgu iekšējo spēku un lielu enerģijas patēriņu, bet rezultāti var arī nesekot. Tādēļ labākais būtu doties atvaļinājumā – atpūsties, izklaidēties, apmeklēt sen gaidītu koncertu vai izrādi. Lielu uzmanību varat veltīt arī atpūtai, sarunām un diskusijām ar, par un ap bērnu tēmu. Ja gribēsiet atstāt iespaidu uz esošo, bijušo vai potenciālo mīļoto – liela iespēja stipri pārcensties un pārtērēties.

Vērsis

Vērsis tieksies pēc atpūtas, izklaidēm un svētku sajūtas, bet patiesi to novērtēt spēs tikai tad, ja netiks aizmirsts arī par tīri vienkāršām un praktiskām lietām. Piemēram, izšķērdīgi nepārtērējoties, padomāt par baudījumu vēderam un papildus komfortu ķermenim. Pie šādiem nosacījumiem, labprāt apmeklēsiet izstādes, koncertus un brīvdabas pasākumus. Tuvojoties nedēļas nogalei, gaisā var uzvirmot mīlestības dzirksts, iespējama romantiska tikšanās vai atkal saredzēšanās. Tomēr pāri visam būs ģimene – apciemosiet vecākus, labiekārtosiet dzīves vietu un rūpēsieties par tuvo cilvēku labklājību un smaidiem. Attiecīgi šīs nedēļas lēmumus un izvēles balstīsiet uz to, kā labāk būtu jūsu ģimenei un bērniem.

Dvīnis

Dvīņu dzīvē tagad var būt daudz kustības un komunikācijas. Produktīvi tas var izpausties, ja pievērsīsities remontam, atlikto jautājumu, sarunu, projektu un ieceru risināšanai, bet destruktīvi – ja ķersities pie kā jauna. Paaugstināts neuzmanības un kļūdu risks. Nedēļas nogalē varat būt īpaši noslēgti un uz sevi orientēti, tādēļ labāk ieplānot tajā mierīgu atpūtu vai pat vienatni. Tagad jūs labprāt kavēsities pagātnē, atskatīsities uz paveikto, izvērtēsiet, izanalizēsiet un izlemsiet ko ar to tālāk darīt. Laiks ir arī piemērots lai sakārtotu fotoalbumus un ceļojumu stāstus, lai atcerētos bērnības priekus un bēdas, lai pierakstītu kādu atmiņu stāstu un no tā iedvesmotu sevi un pārējos.

Vēzis

Vēzim tagad būs daudz vieglāk patiesi novērtēt un izvērtēt visus savus resursus - gan rīcībā esošo naudu un mantu, gan savus talantus, spējas un prasmes. Jums ir iespēja apzināties savu vērtību un spert pirmos drošos soļus ilgi gaidīto plānu virzienā. Ja jūsos vēl būs kāda nepārliecinātība, baiļu mesta ēna vai nedrošība, tās kļūs nepārprotami saskatāmas, sniedzot iespēju dziedināties. Ceturtdien un piektdien būsiet ambīciju pārņemti, tieksities iziet uz iniciatīvu un pašapliecināties. Laiks ir nepateicīgs jaunu finansiālo saistību veidošanai, bet ļoti pateicīgs, lai nokārtotu kādus senākus parādus. Izmantojiet šī laika intensitāti, atbrīvojiet sevi un savu dzīvi no kāda lieka smaguma.

Lauva

Lauvām ir iespēja kļūt par šī perioda lielākajiem labdariem, atbalstītājiem un iedvesmotājiem. Jūs labprāt uzņemsities vadību un līderību, gribēsiet paņemt savā paspārnē kādu, kuram iet grūti un nepieciešama palīdzība. Ja ir vajadzīgs uzrunāt cilvēkus un tos apvienot kopējam mērķim, jūs tam būsiet īstais kandidāts. Tomēr būtu jāuzmanās nesasolīt vairāk nekā ir jūsu spēkos, jo jūs tiksiet turēts pie vārda. Jebkuru attiecību jautājumu risināšanai šis nav piemērots laiks. Piemitīs ļoti liela vēlme spontāni veikt vērienīgas dzīves izmaiņas, kā darba, karjeras, dzīves biedra vai valsts maiņa. Ja šādam pavērsienam jau kādu laiku briedāt, tad spēsiet atviegloti uzelpot, ka situācija beidzot ir atrisinājusies.

Jaunava

Jaunavas arī šonedēļ vēlēsies izpaust sevi īpaši gaumīgi un taktiski, cenšoties iepatikties pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Tomēr savas patiesās domas, nolūkus un plānus tieksities no apkārtējiem slēpt. Nedēļas nogalē iespējams kāds gandrīz spontāns ceļojums vai izbrauciens, kas palīdzēs uz savu dzīvi paskatīties plašāk. Laiks ir piemērots lielai pašatdevei, intensīvam darbam un rosīgai ikdienai ierastā vidē. Ja vēlaties mainīt nodarbošanos, tad pagaidām vēl ir jāsakārto galva - visu līdz galam izdomājot, izlemjot un izplānojot. Lielu prieku, gandarījumu un patiku gūsiet no iespējas pabūt savā nodabā vai tikai pašu tuvāko cilvēku kompānijā, rūpējoties par īpašu svētku gaisotni.

Svari

Svariem galvenais akcents būs uz draudzību - jārisina attiecības, jāizpilda sen dotais solījums apciemot, palīdzēt vai kopā kurp doties. Draudzībai būtu jāstāv pāri visam. Tomēr, brīvajiem Svariņiem var uzrasties kāds mīlas objekts vai dzīvē atgriezties kāds no bijušajiem, kas var pamatīgi sajaukt galvu. Rezultātā, jūs varat pārāk daudz laika domāt, runāt un pavadīt ar šobrīd nesvarīgu cilvēku, līdz apjautīsiet, ka pagātne ir jāatstāj pagātnē, lai varētu pilnībā izbaudīt un priecāties par savu tagadni. Uzmanieties no kompromisiem, pēc tiem vienmēr paliek nepatīkama pēcgarša. Esiet godīgi pret sevi un dodiet sev laiku. Lieti noderēs iespēja pabūt pie dabas un praktiska darbošanās.

Skorpions

Skorpionam vēl joprojām galvenais ieteikums ir vairāk pievērsties iesākto un nepabeigto projektu un ieceru pabeigšanai, kā arī pagātnes atlaišanai un izdziedināšanai. Negaidīti var atrisināties sen iestrēgušas ieceres un plāni, kas dos jums iespēju paspīdēt slavas saulītē. Jūs varat izskatīt vai kārtot kādus nekustamā īpašuma jautājumus, atkārtoti izbraukāt vai izstaigāt dzimtos ceļus un takas, vienīgi tas nesaskanēs ar šā laika vēlmi būt cilvēkos un saņemt apkārtējo uzmanību. Jums būs motivācija attīstīt jaunas iemaņas un rast netipiskus risinājumus. Piemēram, lūdzot palīdzību un uzticoties savam partnerim. Katrā gadījumā, situācijas prasīs rīkoties ārpus ierastajiem scenārijiem.

Strēlnieks

Šonedēļ Strēlniekam visieteicamākais būtu ceļot, pavadīt laiku pie labas grāmatas vai arī atkārtoti kārtot kādus izglītības pārbaudījumus. Ja vēl otrdien būsiet vairāk filozofiski noskaņots, tad jau ceturtdien un piektdien vēlēsities daudz aktīvāk un dzīvespriecīgāk pavadīt laiku, piemēram, iniciēt kādu kopā sanākšanu, svinības, atpūtas braucienu vai nodoties hobijam. Ārpus tā, jums ir iespēja jaunā līmenī iznest savu iekšējo gudrību un viedumu, tādēļ dodiet sev laiku pārdomām, izpētei un apcerei, kā arī smelieties zināšanas pie viediem skolotājiem. Tagad gūtais jaunais pasaules redzējums potenciālā var nest izmaiņas jūsu darbā, kā arī veicinās veselīgāku dzīves veidu.

Mežāzis

Mežāzis tagad var pārskatīt savas finansiālās saistības – visus savus parādus un parādniekus. Šis laiks ir ļoti piemērots, lai nomaksātu kādu lielu saistību maksājumu, arī jūsu parādnieki var sarosīties atgriezt jums aizņemto. Vēl kāds Mežāzis būs gatavs izskatīt biznesa projektu un tieši izpētes ziņā varēs paveikt ļoti daudz. Šajā periodā jums ir jāmācās ieviest savā dzīvē ko jaunu, ļauties eksperimentiem un pārmaiņām. Arī profesionālajā jomā būsiet ieguvējs, ja pievērsīsities visam jaunajam un modernajam, kā jaunākās tehnoloģijas, netipisks mārketings, dažādi digitālie un interneta risinājumi. Nedēļas nogalē iespējams kvalitatīvi atpūsties pie dabas vai arī kāda interesanta iepazīšanās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem turpināsies sevis meklējumi – kas es esmu? ko es gribu? ko man darīt tālāk? Jūs ne tikai jautājat un filozofiski spriedelējat, bet arī esat diezgan naski uz jaunu lomu, stilu, darbu un sevis izpausmes veidu izmēģināšanu. Tomēr, lai arī kā jums gribētos buntoties pret pastāvošo lietu kārtību un izaicināt sabiedrību, jūs būsiet ieguvējs, ja spēsiet ieklausīties citos un uzņemsities atbildību par savu rīcību un vārdiem. Tagad jums ir iespēja izpaust sevi daudz autentiskāk un drosmīgāk, tas pievērsīs papildus uzmanību un neļaus paslēpties aiz citu mugurām. Jūs esat pārmaiņu nesēji, ar savu klātbūtni veicinot visu novecojošo sistēmu, darbību un metožu nomaiņu. Pieņemiet to un attīstiet.

Zivis

Otrdien un trešdienas pirmajā pusē Zivis vēl būs sapņaini plūstošas un pie iespējas labprāt ļausies nekā nedarīšanai. Tomēr kopējais fons joprojām ir dinamisks, kas iesaka pievērsties darbam, palīdzēt un atbalstīt, pārkārtot ikdienas rutīnu un paveikt ļoti garu sarakstu ar labu laiku atliktiem darbiņiem. Sākot ar trešdienas pēcpusdienu, jūs pilnībā nodosities dabiskam rosības impulsam. Iekšēji jūs varat apdomāt un pārskatīt, cik patiesībā realizējušās jūtaties. Ja kaut kur fonā dunēs sajūta, ka jūs nenovērtē vai ka gribat mainīt nodarbošanos, šonedēļ varat piedzīvot iekšēju klikšķi un pieņemt galēju lēmumu, pēc kura jau tuvākajos mēnešos veiksiet tālākās darbības, lai to visu savā dzīvē arī izdarītu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru