dog 1310545 1280Nedēļa paies augošā Mēness fāzē un aptumsuma koridora noskaņās. Lai ko jūs darītu, visam būs tendence augt, attīstīties un izrādīties daudz nozīmīgākam kā sākotnēji domājāt. Tādēļ, lai arī ar ko jūs savā dzīvē saskartos, notikumu intensitāte tikai pastiprināsies un var samilzt kā sniega bumba, kas veļoties no kalna lejā paliek tikai lielāka, vienā brīdī sākot līdzināties sniega lavīnai, kas ir gatava apgriezt otrādi visu jūsu dzīvi.

Spriedzes pilnākās un emocionāli sarežģītākās būs piektdiena, sestdiena un svētdienas rīts, kad var saasināties greizsirdība, vainas sajūta, vēlme dominēt, manipulēt u.c. konstruktīvā gultnē neieliktas pārmērīga jūtīguma izpausmes.

Līdz ar 23. jūliju karaliskās Lauvas sāk svinēt savu dzimšanas dienu. Jūsu prasme priecāties par dzīvi, nebaidīties sekot savai sirdij, nezūdošais radošums un talants sagādāt patiesu prieku arī apkārtējiem, ir jūsu patiesā bagātība. Daudz laimes jums, dzirkstošās!

Nedēļa piemērota mierīgām, labi pārdomātām aktivitātēm.

Auns

Visieteicamākais Auniem būtu nodoties kādām paredzamām, iepriekš izplānotām aktivitātēm, kas šobrīd var būt īpaši grūti paveicams. Jums tā vien kārosies pamēģināt kaut ko jaunu, izaicināt sevi un uzdrošināties. Savā ziņā, tēlaini raksturojot situāciju, jūs vienlaicīgi spiedīsiet gan uz gāzes, gan uz bremzes pedāļa. Tādejādi lielu daļu laika tukšgaitā “kārpoties” uz vietas, patērējot milzīgu enerģijas daudzumu. Šāda iekšēja intensitāte ļaus atmest pašapmānā un izdomā balstītos dzīves plānus, atstājot vietu tikai patiesi būtiskajam. Laiks ir piemērots, lai veiktu konstruktīvas izmaiņas darba vidē un ikdienas rutīnā – sakārtotu prioritātes, darba galdu un parūpētos par ķermeņa veselību.

Vērsis

Lielākai daļai Vēršu tuvākajos gados ir gaidāmas palielas dzīves pārmaiņas un daļu no tām šis aptumsuma koridors var izgaismot. Šonedēļ, sevišķi nedēļas pirmajā pusē, vēl pa labam vilinot jūs vērst skatienu vēlamajā virzienā. Savukārt jau ar piektdienu procesi sāks kļūt daudz dziļāki un intensīvāki, emocionāli pretrunīgāki un nekomfortablāki. Apkārtējā vide ļoti aktīvi atspoguļos to kailo patiesību par jums pašiem, ko līdz šim nebijāt gatavi ieraudzīt. Caur to jūs aizvien vairāk nobriedīsiet kādām lielām karjeras vai dzīves kursa izmaiņām. Vēl nekur nesteidzaties, process vēl tik tikko ir labi sācies, un šobrīd vēlams darboties taustīšanās un testēšanas režīmā.

Dvīnis

Darbā beidzot var izkustēties kāda pat uz pus gadu iestrēgusi situācija, pateicoties kurai jums var pavērties kādas papildus iespējas tikt pamanītam, atzītam vai realizēt savu potenciālu. Patiesu mieru un harmoniju jūs tagad spēsiet gūt mājās, ģimenes vidū. Šis laiks ir piemērots, lai kopā atpūstos, paslinkotu, izbaudītu dabu vai arī pievērstos dzīves vietas vizuālajiem uzlabojumiem. Jūs varat ļoti aktīvi izpausties caur radošu vārdu kā runātu, tā rakstītu. Kā minimums, būtu ieteicams rakstīt dienasgrāmatu vai blogu. Vienīgi jāpatur prātā, ka prasmēm ir jābūt izslīpētām vēl pirms šī aptumsuma koridora un jūsu paustajam savā būtībā ir jāsakņojas paša pieredzē. Nedēļas nogale būs ļoti aktīva un darbīga.

Vēzis

Ja jūsu dzimšanas diena iekrīt šajā nedēļā, t.i., aptumsumu koridorā, jau var prognozēt, ka nākamais gads jums būs ar kaut ko ļoti īpašs un atmiņā paliekošs. Pievērsiet pastiprinātu uzmanību notikumiem, situācijām, domām, vēlmēm un vārdiem, kam var izrādīties kā simboliska, tā arī pravietiska nozīme. Nedēļu vajadzētu pavadīt tādā gaisotnē, kur dabiski izpaužas pašas labestīgākās un gaišākās jūsu rakstura iezīmes. Tas automātiski nozīmē arī to, ka jums jācenšas neuzņemties liekus (sevišķi formālus) papildus pienākumus, būt vairāk saskaņā ar savām izjūtām un atļaut dzīves straumei sevi nest. Emocionāli bagātākās, intensīvākās un arī veiksmīgākās būs piektdiena, sestdiena un svētdienas rīts.

Lauva

Līdz ar pēdējiem metriem pirms dzimšanas dienas, jūs varat justies fiziski vājāks un ātrāk nogurt. Tādēļ esiet maksimāli humāni paši pret sevi. Jūs var pavadīt sajūta, kas it kā rauj uz pusēm – no vienas puses kādas kopējas aktivitātes ar partneri vai kādu kolektīvu, no otras puses, tāda kā nepieciešamība vairāk pievērsties sev un savai iekšējai pasaulei. Ja mēģināsiet situāciju atrisināt ar prātu, visticamāk sapīsieties paši savā gudrībā. Daudz labāk palīdzēs ieklausīšanās savā sirdī un sajūtās. Līdz ar 23. jūliju, kad Saule apciemos Lauvas zīmi, suminot un izceļot jūsu talantus un dotības, uzlabosies jūsu fiziskā veselība, palielināsies izturība un aizsāksies nozīmīgs pašdziedināšanās process.

Jaunava

Jaunavas šobrīd spēj izpausties īpaši šarmanti, gaumīgi, uzmanīgi un maigi, kļūstot īpaši pievilcīgas apkārtējai pasaulei. Jūs kā magnēts varat piesaistīt sev apkārtējo uzmanību un veidot jaunas pazīšanās, kurām ilgtermiņā var būt ļoti liela loma. Tādēļ, ja jums ir jāpopularizē, jāpublicē vai kā savādāk jāpaplašina vide ar kuru jūs mijiedarbojaties, šis laiks ir tam piemērots. Neskatoties uz to, jūs ļoti fokusēsities uz sevi un, sākot ar 23. jūliju, aizvien vairāk tieksities pēc kvalitatīvas laika pavadīšanas vienatnē vai tikai īpaši tuvo cilvēku lokā. Pastiprināsies jūsu iekšējais misticisms, bet kādam tikai iekšējais dialogs. Tā vai citādi, apkārtējiem šķitīs, ka jūs esat apburoši un noslēpumaini.  

Svari

Šis aptumsuma koridors ar katru mirkli padara aizvien pamanāmāku jūsu nākamo profesionālo virsotni un to, kā savus talantus izpaust sabiedrībai pieejamā veidā. Jā, tas var prasīt atteikšanos no šaubām, mazvērtības kompleksiem, paškritikas un sevis šaustīšanas, bet, kopumā, tas pavērs arī jaunu pasaules redzējumu un daudz veiksmīgāku finanšu plūsmu. Sarežģītākais slēpjas tajā, ka jūsu zemapziņa tagad būs tendēta dzīvot pati savu dzīvi, piesaistot notikumus un situācijas, kuras ne vienmēr būsiet gatavs atzīt, ka veicinājāt paši. Tomēr centieties ieskatīties un papētīt notiekošo dziļāk. Sākot ar piektdienu, jūsu pašvērtējums var tieši izrietēt no tā, kas jums pieder.

Skorpions

Nedēļai ejot uz priekšu, iekšējā spriedze un apņēmība paveikt sava veida varoņdarbu, tikai pieaugs. Jums var rasties sajūta, ka dzīve ir kā cīņas lauks un, ka jums ir jāiespēj paveikt neiespējamais. Grozieties kā gribat, visur priekšā kāda neatliekama situācija, kura tūdaļ jārisina. Šī dzīves pretestība būs kā smilšpapīrs, kas ļaus noslīpēt jūsu individualitāti, talantus un resursus līdz dimanta cienīgai kvalitātei. Dzīvojot šādā intensitātē, viss neīstais atkritīs pats. Piektdiena, sestdiena un svētdienas rīts būs visspraigākās nedēļas dienas – kad viss, kam jūs ķersities klāt un kas jūs satrauks pastiprināsies trīskārtīgi. Šāda intensitāte ļaus ieraudzīt, kas patiesībā stāv ceļā jūsu laimei.

Strēlnieks

Lai Strēlniekiem dzīvē tiešām veiktos, viss ir atkarīgs no jūsu ticības. Ja spēsiet patiesi kaut kam noticēt, jums taps dots. Tikai paši Strēlnieki līdz galam apzinās, ka to nav iespējams notēlot, iemānīt vai pierunāt, tas ir kaut kas, kas slēpjas aiz prāta loģiskajiem apsvērumiem. Aptumsuma koridora intensitātei pieņemoties spēkā, pieaug arī jūsu izpratne par iztrūkstošo “x” faktoru, lai jūs spētu dzīvot un elpot ar pilnu krūti, kuru var nodēvēt par ticību – ticību sev, saviem spēkiem, savam talantam, savām iespējām un tam, ka jūsu paveiktajam ir kāda nozīme un jēga. Šajā tēmā jūs varat “pārart” milzīgu informācijas gūzmu, bet rezultātā tik un tā atgriezīsieties pie paša sākuma – kam tad jūs īsti ticat?

Mežāzis

Apkārtējā pasaule ir jūsu spogulis un šis aptumsuma koridors aizsākās tieši ar šādu uzstādījumu. Tādēļ bez lieka stresa vai matu plēšanas, mierīgi pavērojiet, ko pasaule šobrīd ir gatava par jums pašiem pastāstīt. Ja kāds uz jums apvainojās, varbūt citā reizē jūs pats mēdzat apvainoties. Kāds ir pārāk pārņemts tikai ar savu darbu – varbūt jūs pats tāds dažkārt esat. Varbūt ģimenē kāds sūkstas par naudu - iespējams jūs paši šobrīd nejūtaties īsti droši par savām finansēm. Situāciju būs daudz un iemesli satraukties arī var netrūkt, bet patiesībā šis laiks ir par ko citu – par iespēju ieraudzīt sevi, savas dotības un arī nepilnības to patiesajā gaismā. Tādēļ, pat ja vēl neizprotat notiekošo, vismaz to pieraksti.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri var justies enerģiski, gatavi traukties visos iespējamos virzienos, vienlaicīgi iemanoties palikt uz vietas. Jums piemitīs liela apņēmība un labas pārliecināšanas spējas, bet kādu iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ, gaidītā virzība var nenotikt. Tas var veicināt apjukumu un viegli pārvērsties trauksmainībā. Tādēļ ieteicams nododaties darba terapijai - noderēs kā intensīva darba slodze, aktīva rosīšanās piemājas dārzā, tā arī sportošana svaigā gaisā. Pamazām jūsu skatienam var pavērties kādas karjeras perspektīvas vai iedvesmojošs mērķis, ar kuru varat kļūt pilnībā pārņemts. Ja tāda vēl nav, jūsu emocijas, patikšanas un nepatika var palīdzēt to labāk apzināties un ieraudzīt.

Zivis

Bērni, brīvā laika atpūta vai savas individualitātes izpaušana, vēl visu nedēļu būs centrālās dzīves tēmas. No vienas puses tā kritiski un praktiski, bet, no otras puses, tā negausīgi un visaptveroši, vēlēsities visu, daudz un uzreiz. Šāda vēlme ir uzradusies ne bez pamata, jo šonedēļ jūs tiešām var piemeklēt kas līdzīgs veiksmei. Īpašas maģijas pielietas būs piektdiena un nedēļas nogale. Tas būs laiks, kad pa labam tiks mēģināts jums parādīt tālākos dzīves soļus, tādēļ pievērsiet pastiprinātu uzmanību zīmēm, sajūtām un simboliem. Līdz ar jaunu nedēļas sākumu, jūsos var saasināties iekšējā pretruna starp jūsu sajūtām un tīri praktiskajām dzīves vajadzībām, kur lielu lomu spēlēs tas “kā ir pareizi.”

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru