books 2385409 1280Nedēļas sākums paies vecā mēnesī un gaidāmā aptumsuma noskaņās. Tādēļ līdz ceturtdienai būtu ieteicams atbrīvoties no visa vecā, liekā un savu laiku nokalpojušā. Savukārt līdz ar piektdienu, 13. jūliju, iestāsies jauns mēness cikls ar daļēju Saules aptumsumu Vēža zīmē (Latvijā nebūs redzams). No šī brīža, mēneša garumā aizsāksies tā dēvētais aptumsuma koridors, kurš ļauj kā atšķetināt samilzušas dzīves problēmas un iestrēgušas situācijas, tā arī sapīt un savīt jaunus dzīves scenārijus uz nākamajiem gadu desmitiem.

Galvenais aptumsuma laika ieteikums – spontāni neuzsākt neko pilnīgi jaunu. Fokusēt savu uzmanību uz iekšējo pasauli un tās tīrību, mācīties būt elastīgākiem, uztverošākiem, plūstošākiem un tajā visā nepazaudēt arī sevi. Visa emociju gamma, sākot ar vainas sajūtām, nepiedoto un nepieņemto, beidzot ar pretenzijām, pārmēru pieķeršanos kādam un aizbildnieciskumu – būs galvenās 13. jūlija aptumsuma tēmas.

Nestreb karstu, visu dari lēni, pārdomāti un prātīgi.

Auns

Auniem tagad būs labas iespējas iemācīties darboties daudz lēnāk un izsvērtāk. Līdz ceturtdienai būtu ieteicams pabeigt vai noslēgt iesāktos darbus, ieceres vai projektus, kā arī atbrīvot savu dzīves telpu no nevajadzīgām mantām. Piektdienas aptumsums aktualizēs jūsu ģimenes, dzimtas, dzīves vietas un tradīciju jautājumus, saaktivizēs visas tās piesaistes un darbības, kas dzīvē jums sniedz balsta un iekšējā līdzsvara sajūtu. Lielākais izaicinājums būs aiz personīgām ambīcijām, potenciālajiem amatiem, varas vai uzņēmuma mērķiem nepazaudēt savu dzīves pamatu. Vislabāk vedīsies – ja atļausiet sev saskatīt un sajust jaunus virzienus, bet ikdienā būsiet vairāk praktisks un spēsiet apvienot tradicionālo ar oriģinālo.

Vērsis

Vērsis šonedēļ paliks izteikti praktisks, taupīgs un saimniecisks, sevišķi, ja nebūsiet apmierināts ar savām finansēm. Labprāt nodosities tīrīšanai un kārtības ievešanai, ko būtu jāiespēj paveikt līdz ceturtdienai. Gaidāmais piektdienas aptumsums, tuvāko nedēļu garumā var aizsākt notikumu virkni, kuras rezultātā būtiski mainīsies jūsu mijiedarbība ar savu tuvāko vidi (paziņām, kaimiņiem), runājot, satiekoties, sarakstoties, reklamējoties vai ko iegādājoties. Jūs varat piedzīvot lūzuma punktu – sevis izpratnē un savu talantu popularizēšanā. Ja ar naudu jums viss ir kārtībā, jūs vēlēsities iepriecināt sevi, sarūpēt svētkus un dalīties tajos ar visu apkārtējo pasauli. Aptumsums izaicinās jūsu ticību un pārliecību.

Dvīnis

Dvīņi aizvien vairāk var pamanīt šī laika duālo ietekmi, kad no vienas puses ir vēlme steigā sasolīt vai vienoties, bet no otras puses apjaust, ka līdz galam jūs visu īsti vēl neizprotat. Ļoti liela iespējamība, ka visas šīs nedēļas saaktivizētās dzīves tēmas būs atkāroti jāpārskata un tādu patiesu pabeigtību būs grūti sasniegt. Piektdienas aptumsums visspēcīgāk skars jūsu naudas jautājumus - var rasties nojausma par jums vajadzīgo dzīves līmeni un kā to varētu sasniegt, kas kalpos par idejisko pamatu vērienīgām dzīves pārmaiņām. Aptumsuma izaicinājumi un kārdinājumi, galvenokārt, būs saistīti ar kredītiem, riskiem vai kādu citu “vieglu” naudu, par ko var nākties ļoti ilgi un dārgi maksāt.

Vēzis

Nedēļas sākumā Vēžiem būs vēlme vairāk noslēgties no citiem. Tomēr jau ar trešdienas vakaru pieņemsies spēkā jūsu jūtīgums, uztverīgums, intuīcija un emocionalitāte. Gaidāmais piektdienas aptumsums pastiprinās jūsu individualitāti, tādēļ tuvākajās nedēļās paspilgtināsies gan jūsu dabas dotie talanti, gan trūkumi. Jūsu intuīcija var nostrādāt kā lāzera stars, ļaujot sajust, saprast un apjaust tālākos savas dzīves soļus. Aptumsuma laika lielākais izaicinājums ir nepazaudēt sevi, nepazaudēties karjerā, apkārtējās vides un sociuma prasībās, un vienmēr mācēt atgriezties pie savām sajūtām. Jo tuvāk 13. jūlijam jums ir dzimšanas diena, jo nozīmīgākiem notikumiem bagātāks būs jums nākamais dzīves gads.

Lauva

Lauvas ir vienas no galvenajām gaidāmā aptumsumu koridora varonēm. Šīs ir pēdējās nedēļas pirms jūsu dzimšanas dienas - īpaši jaudīgas un sarežģītas. Lai vai kā jums gribētos kaut kur iet, skriet un diet, šobrīd ir ļoti svarīgi, lai jūs pastiprināti saudzētu savu veselību, savlaicīgi ieplānotu atpūtas mirkļus un ļautos mierīgām, nesteidzīgām aktivitātēm. Jo sevišķi uzmanīgiem ir jābūt vairākas dienas pirms un pēc 13. jūlija, kad jūsos tiks uzjundīti spēcīgi zemapziņas impulsi, kas var izpausties arī kā bagātīgi un krāsaini sapņi, spēcīgas dziņas un nojausmas. Vislielākais šī aptumsuma izaicinājums būs noticēt kaut kam līdz galam neredzamam vai nesaprotamam – kā bezgalīgai mīlestībai un pieņemšanai.

Jaunava

Jaunavas labprāt pievērsīsies kārtības ieviešanai savā dzīves telpā, galvā, vidē un iekšējā pasaulē, tādejādi pārskatot un nosakot galvenās dzīves prioritātes. Viskvalitatīvāk to būs iespējams izdarīt līdz ceturtdienai. Tā rezultātā jums var pieaugt pašapziņa, uz kā pamata spēsiet apvienot veco un jauno, tradicionālo un novatorisko, pagātni un nākotni. Pie tam, jūs ļoti labi apzināsities praktiskuma, vissīkāko detaļu un arī naudas lielo nozīmi. Jāuzmanās no perfekcionisma. Piektdienas aptumsums aktivizēs draugu, domu biedru grupu un ilgtermiņa plānu nozīmību. Vislielākais perioda izaicinājums būs mācīties pārlieku neiecentrēties uz sevi, savām vēlmēm, bērniem vai mīļoto.

Svari

Svariem vēl līdz ceturtdienai ir iespēja lēni un prātīgi nobriest gaidāmajām dzīves pārmaiņām. Tādēļ līdz tam ieteicams atbrīvot savu telpu, dzīvi, prātu un ķermeni no visa novecojušā un nomācošā, radot vietu jaunajam. Gaidāmais 13. jūlija aptumsums var aizsākt notikumu virkni, kas ved uz globāliem un iespaidīgiem dzīves pagriezieniem – sevišķi saistībā ar kāda nozīmīga dzīves mērķa sasniegšanu kā privātajā, tā profesionālajā jomā. Tādēļ esiet vērīgi un uztverīgi, pievērsiet uzmanību zīmēm, sarunām un mājieniem, tam visam var būt daudz tālejošākas sekas, nekā sākotnēji spējāt paredzēt. Tanī pašā laikā, tieši ar šo nedēļu jūs vēlēsities pabūt vairāk vienatnē, izpaust zināmu saimnieciskumu un pieticību.

Skorpions

No vienas puses Skorpioni vēl joprojām var justies kā laimes luteklīši, no otras puses – gluži pretēji. Ar šo nedēļu - veiksmes, iespēju, tālejošu plānu un visu ieceru attīstošā enerģija atsāk plūst jums harmoniskā un labvēlīgā gultnē. Tāpat arī 13. jūlijā gaidāmais aptumsums var būt aizsākums vērienīgam izrāvienam vai pārmaiņām, kas ļaus izkļūt no kādas sen iestrēgušas situācijas. Tomēr jūsu fiziskā enerģija ir pavājināta, spēja iniciēt un iedarboties uz dzīves situācijām tiešā veidā ir ierobežota, vai arī jūsu mēģinājumi var saskarties ar izteiktu pretestību. Šajā laikā notikumi visveiksmīgāk attīstīsies, ja jūs mierīgi, bez pārslodzes, kaislībām un pārcilvēciskiem izrāvieniem ļausities dzīves straumei.

Strēlnieks

Strēlnieku iekšējā pasaulē atraisīsies kādi valgi un samezglojumi, vismaz sajūtu līmenī atgriežot jūsu ticību un optimistisko skatījumu uz dzīvi. Jūs tieksities pēc kādiem panākumiem vai atzinības profesionālajā jomā, mēģinot savienot tradicionālo ar jauno un oriģinālo. Gaidāmais aptumsums 13. jūlijā atnesīs spēcīgas iekšējās pārmaiņas, kuru sākotnējā pavadošā sajūta var būt nedaudz nomācoša. Tam sekos impulss iziet uz spontāniem un nepārdomātiem riskiem. Kāds būs gatavs iesaistīties kaislīgā mīlas dēkā, kāds cits atvērt savu biznesu, bet vēl kāds – mainīt valsti. Vislielākais izaicinājums būs neieciklēties uz savu personīgo pašlabumu un nepārvērtēt savus spēkus.

Mežāzis

Mežāzis būs gatavs lēni un prātīgi pārkārtot ikdienu un pārskatīt prioritātes. Līdz ceturtdienai ir ļoti piemērots laiks, lai savā dzīvē atsijātu graudus no sēnalām, atdalītu patiesi vērtīgo no nebūtiskā, kam varat nodoties netipiski radošā veidā. Gaidāmais 13. jūlija aptumsums skars partnerattiecības un to, kā jūs realizējaties sabiedrībā. No šī brīža, praktiski mēneša garumā, nebūtu ieteicams nodoties attiecību skaidrošanai – visticamāk, pateiksiet ko lieku vai tiksiet pilnībā pārprasts. Jūs var pavadīt sajūta, ka, lai arī ko jūs darītu, apkārtējā pasaule ir pret jums. Patiesība var izrādīties gluži pretēja, ka jūs pats esat pagriezis muguru pasaulei. Necentieties pārmēru kontrolēt notiekošo.

Ūdensvīrs

Lai cik ļoti Ūdensvīrus vilinātu absolūta vienlīdzība cilvēku starpā, aiz kā mēdzat slēpt savu nestandarta domāšanu un radošo dzirksti, gaidāmajā aptumsuma koridorā ir ļoti būtiski nepazaudēt savu individualitāti. Ja slēpties pūlī vai aiz draugu mugurām jau ir kļuvis par jūsu ieradumu, tad šajā laikā varat uzvesties kā dumpīgs pusaudzis, kurš iestājas opozīcijā itin visam. 13. jūlija aptumsums vairāk skars jūsu darbu, ikdienas rutīnu un ritmu, kur var aizsākties izmaiņas, kas ilgtermiņā ietekmēs gan karjeru, gan finanses. Vislielākais izaicinājums būs neļauties zemapziņas impulsiem un iekšējām provokācijām, kas var sabotēt veselību, veicināt tiešu un netiešu izvairīšanos no ikdienas darbiem un pienākumiem.

Zivis

No šīs nedēļas Zivīm ļoti svarīga kļūs harmoniska mijiedarbība ar partneri un apkārtējo pasauli. Jūs meklēsiet taktiskākos un mierīgākos ceļus, lai atrisinātu visus attiecību negludumus, kas jums arī labi padosies. Intuīcija un sajūtu pasaule vēl joprojām būs ļoti spēcīga, ļaujot līdz ceturtdienai, vecā mēness noskaņās, attīrīt savu vidi, telpu un iekšējo pasauli no liekā. Mūzikai, meditācijai un lūgšanām būs ļoti liels spēks. Piektdien gaidāmais aptumsums skars izklaižu, hobiju, radošuma, bērnu vai arī romantisko attiecību sfēru, kurā var aizsākties dzīvi mainošu notikumu virkne. Galvenais aptumsuma izaicinājums - saskaņot jūsu radošo impulsu un sajūtas ar ilgtermiņa plāniem un esošajām saistībām. 

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt