swan 2077219 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē. Prāts vēl joprojām vairāk nesīsies uz izklaidēm vai atpūtu, domām par bērniem un dažādām prieku nesošām aktivitātēm. Šajā nedēļā būs pastiprināta sajūtu pasaule – daudz vieglāk un dabiskāk būs sadzirdēt savu intuīciju un iztulkot savas sajūtas. Tāpat arī nedēļas akcenti dod ļoti plūstošu un harmonisku sajūtu, tādēļ daudzi no jums varēs vienkārši izbaudīt šī laika atslābinošo, sapņaino un relaksējošo ietekmi.

Izbaudiet, ieklausieties savās sajūtās un izjūtās, pievērsiet lielāku nozīmi domām, signāliem, piedāvājumiem, sapņiem un zīmēm. Tomēr nekur nesteidzieties un neuzsāciet ko jaunu, piefiksējiet un nepieķeraties, ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Šī nedēļa ir kā klusums pirms vētras. Atpūtieties, jo jau nākamo nedēļ sāksies tā dēvētais aptumsuma koridors ar savu intensitāti, transformācijām un liktenīgajiem dzīves pagriezieniem.

Nedēļa piemērota plūšanai pa straumi!

Auns

Neskatoties uz to, ka nedēļa nebūs piemērota aktīvām un drosmīgām iniciatīvām, Aunus urdīt urdīs kāda ideja saistībā ar izklaidēm, atpūtu, jautru laika pavadīšanu vai bērniem. Šī doma var nelikt mieru un radīt pat aizkaitinājumu, jo var neizdoties ne norealizēt, ne nomierināties. Šonedēļ jūsu miera osta un labsajūta būs meklējama pie ūdens, tāpat arī pavadot laiku vairāk pa mājām, tuvinieku lokā vai arī vienatnē. Šeit jūs varēsiet maksimāli atjaunot spēkus un uzlādēties nākamajiem dzīves varoņdarbiem. Savukārt tie Auni, kuri neprot atpūsties un atslēgties no ikdienas skriešanas, šīs nedēļas dāvāto mieru var pārvērst iekšējā neapmierinātībā ar sevi un apkārtējo pasauli.

Vērsis

Vērsim vēl joprojām būs aktīva vēlme uzlabot savas dzīves vietas izskatu un komfortu, uz ko dabiski var aizplūst daļa jūsu ienākumu. Jūs par to runāsiet, domāsiet un piežužināsiet pārējiem ģimenes locekļiem pilnas ausis. Ja cerēsiet, ka jūsu plānus norealizēs kāds cits, tad tālāk par vārdiem nekas var arī nenotikt. Par jūsu harmoniju, atpūtu un labsajūtu šonedēļ gādās partneris, draugi, domubiedri, kaimiņi, paziņas, māsas vai brāļi. Tādēļ socializējaties, dalāties savā priekā un iedvesmā, savās atziņās un domās, vēlmēs un sapņos, tas liks gan jums pašam, gan arī apkārtējiem jūsu klātbūtnē justies daudz labāk. Labs laiks, lai maigi, neuzbāzīgi, bet harizmātiski – popularizētu, reklamētu, pārliecinātu, pirktu vai pārdotu.

Dvīnis

Ja kāds Dvīni mēģinās šajā laikā pamācīt, tad tas var labi nebeigties. Jums ir spēcīga un arī pamatota pārliecība, ka jūs paši zināt labāk un jūs par savu patiesību būsiet gatavs arī iestāties. Tādēļ pat netīši varat tikt ierauti kādā konfliktā. Visharmoniskāk šonedēļ jums vedīsies naudas, darba un karjeras jautājumi. Tiesa, to risināšanā vairāk būs jāpaļaujas uz sajūtām un intuīciju, nevis uz loģiku vai citiem prāta apsvērumiem. Jums var tikt atkārtoti ieskicētas vai piesolītas kādas nākotnes perspektīvas, bonusi vai arī jūs pašu var pārņemt laba gandarījuma sajūta, apmierinājums ar sevi, savu profesionālo realizāciju un darba fibabsiālo novērtējumu, kam šobrīd piešķirsiet lielu nozīmi.

Vēzis

Vēži turpina izbaudīt savu laiku – svinot un suminot savu atnākšanu uz šīs zemes. Pamazām aprimst arī jūsu veselību un pašsajūtu sabotējošās enerģijas ietekme un jūs atsāksiet dzīvot un elpot ar pilnu krūti. Šobrīd jūsu labsajūtas un harmonijas atslēga slēpjas pašos – jūsu spējā mijiedarboties ar šo pasauli caur savām sajūtām, caur savu uztverīgumu un spēju ļauties dzīves plūdumam. Šis laiks tev ir gatavs atnest ne vienu vien dāvanu – gan skaistus svētkus un uzlādējošas izklaides, gan mīļus vārdus un sirsnīgas sarunas, gan pateicību un uzslavas, gan aizkustinājuma asaras un jaunus iespaidus no ceļojumiem. Šī nedēļa ir visvairāk piemērota Vēžu dzimšanas dienas svinībām. Ļaujies!

Lauva

Vislabprātāk Lauvas šobrīd savu dzīvi vispār uzliktu uz pauzes – dodoties uz kādu tāli tālu zemi ar ziliem ūdeņiem un lieliem plašumiem, izbaudīt vienatni vai kāda īpaša cilvēka kompāniju. Tas, vai tas izdosies gan ir atkarīgs no tā - vai savlaicīgi būsiet visu iepriekš saplānojis un sagatavojis. Jūsu veselība var būt diezgan trausla, tādēļ būtu ieteicamas kādas veselības tūres vai SPA dienas. Šobrīd jūs pastiprināti orientējaties tikai uz sevi, it kā mēģinot salikt punktus uz “i”, pārdomājot un noslēdzot kādas lielākas dzīves tēmas, likumsakarīgi, arī kopumā pārskatot savu dzīvi, sākot ar izskatu un beidzot ar pašvērtējumu, pašapziņu un to, cik komfortabli jūs jūtaties savā ādā.

Jaunava

Lai arī Jaunavas šajā nedēļā var nedaudz slēpties no apkārtējiem, risinot iekšējo izvēli starp darbu un vēlmi pavadīt laiku vienatnē un apdomāties. Darbi šajā periodā var nevesties kā sākotnēji iecerēts, prasot papildus enerģiju un piepūli. Ja iespējams, atlieciet to izpildi uz pateicīgāku laiku. Visharmoniskāk jutīsities, ja varēsiet veltīt uzmanību draugiem un draudzīgām sarunām par dzīvi, nākotnes plāniem un sapņiem, kas saistīti gan ar kādu ceļojumu, attiecībām, gan sava dzīves horizonta paplašināšanu un jaunu kontaktu iegūšanu. Šī būs ļoti piemērota nedēļa, lai reklamētu, pirktu, pārdotu, popularizētu, iegūtu jaunus domubiedrus vai draugus un risinātu jebkuru starp attiecību aspektu.

Svari

Šonedēļ Svariem var stipri paveikties tieši visos ar darbu, naudu un profesionāliem panākumiem saistītajos jautājumos, kur dabiski plūdīs jūsu iedvesmotā enerģija. Tādēļ runāt ar vadību par paaugstinājumu vai algas pielikumu, šobrīd var būt īstais laiks. Visam ir jāaug un jāattīstās – ne uz mirkli neaizmirstiet par sevi un saviem mērķiem. Jo ja nekur netieksities savā dzīvē pats, tad augs lielāks jūsu ķermenis. Citā gultnē šī enerģija var sagādāt burvīgas kāzu svinības, izlaidumu vai kādu citu lielu notikumu, kurš būtiski mainīs to, kā jūs pats un pasaule apkārt jūs redz un uztver. Domājiet ar vērienu un tiecaties uz saviem mērķiem. Šonedēļ var piepildīties kāds sen kaldināts sapnis.

Skorpions

Arī Skorpioniem šonedēļ dzīvē var īpaši paveikties. Nekur nav jāskrien, nekas nav jāsagrauj, bez steigas, lēni un mierīgi, ļaujoties notikumu gaitai un plūdumam, atsaucieties dzīves sagādātajām iespējām un esat gana uztverīgs, lai nepalaistu tās garām. Jums šobrīd ļoti spēcīgi strādās intuīcija un spēja uztvert visu notiekošo no daudz plašākas perspektīvas, ļaujot saskatīt attīstības perspektīvas un nojaust nākotnes scenārijus. Jūs labprāt varat nodoties kādām apmācībām, ceļošanai vai garīgajai praksei, tādejādi vēl vairāk veicinot savas apziņas paplašināšanos. Tāpat arī jūs paši labprāt dalīsities ar citiem savā pasaules redzējumā, palīdzot saskatīt iespējas un veicinot izaugsmi.

Strēlnieks

Strēlnieki var ieslīgt filozofiskās diskusijās par pasaules kārtību un citām fundamentālām pārliecībām. Lai vai kā, jūsu dabiskā vēlme un vajadzība ir šādās diskusijās uzvarēt. Galu galā, zināt vairāk par citiem un pie iespējas kādu pamācīt – tā ir neatņemama jūsu dabas sastāvdaļa. Vēl līdz novembrim, jūs būsiet salīdzinoši mierīgi, noslēgti un rezervēti, kā klusums pirms vētras, kad sāksies īstenais jūsu laiks. Pagaidām gan jūs labprāt pabūsiet vienatnē vai ļoti šaurā tuvo cilvēku lokā, daudz mācīsieties, lasīsiet vai izpratīsiet un atklāsiet savā nesenajā pieredzē. Tas viss ļoti spēcīgi jūs iekšēji mainīs. Tādēļ izbaudiet pilnībā šo mierīgo un relaksējošo atpūtas laiku, kamēr ir tāda iespēja.

Mežāzis

Mežāzis vēl joprojām būs vairāk pats par sevi – pats sev kungs un pavēlnieks, pats izlems kādus noteikumus un pienākumus ņemt vērā un ko noignorēt. Centieties nebūt pārāk nepieejams un rezervēts pret apkārtējiem, kā arī neesiet pārāk stingri un prasīgi paši pret sevi. Vislabāk jutīsities, ja ieklausīsities partnerī vai draugu sacītajā, ļausities mierīgām sarunām un dabiskai notikumu gaitai. Jums ir labas iespējas paplašināt domubiedru loku un atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem, kas var palīdzēt sasniegtu kādu mērķi. Tādēļ profesionālā jomā vairāk tieksities uz paplašināšanos, bet privātajā dzīvē – izbaudīsiet kopā būšanu ar mīļiem un tuviem cilvēkiem un atjaunosiet savus spēkus.

Ūdensvīrs

Lai arī Ūdensvīri paši savā ādā šobrīd var nejusties labi, jo stipri pierimusi iekšējā un ārējā notikumu dinamika, tomēr laikam ir ļoti konstruktīva loma. Jūs tiekat nedaudz sabremzēts, lai pamatīgāk izstrādātu savu ieceri vai plānu, lai patiesi izprastu uz kādām vērtībām sevī jūs balstāt savas dzīves pārmaiņas, kas var būt saistītas pat ar dzīves vietas vai valsts maiņu. Vislielākās iespējas un arī harmoniskāk padosies visi profesionālie jautājumi, sevišķi ceturtdien ir lielas iespējas gūt kādus panākumus, atzinību vai sen solīto paaugstinājumu. Darba vidē un kolektīvā jūs dabiski izcelsities vai nu ar savām prasmēm vai harizmu, kas var piespēlēt kādas finansiālās vai ambīciju iespējas.

Zivis

Zivis šonedēļ jutīsies ļoti labi, viņu virzienā kā no pārpilnības raga plūdīs veiksmes un iespēju enerģija. Ļaujieties savām sajūtām, dalieties savās vēlmēs un lielajā sapnī, sevišķi otrdien, trešdien un sestdien. Jūs var pārņemt iedvesma kaut ko radīt, vai apmeklēt skaistas un iedvesmojošas vietas – sajūtu mūzikas koncertus, mākslas izstādes un galerijas, radošās meistarklases u.tml. No otras puses, šī ietekme var arī veicināt sapņainību, nekonkrētību un nespēju koncentrēties uz kaut ko vienu, pārvēršot šo vieglo un harmonisko fonu slinkošanā. Tādēļ, visieteicamākais, šo nedēļu būtu pavadīt atvaļinājuma režīmā – ceļojot, gūstot jaunus iespaidus un nepiespiesti slīdot pa dzīvi.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt