picking flowers 2432972 1280Šī Jāņu nedēļa paies augošā mēness fāzē. Tas nozīmē, ka laiks ir piemērots jauniem plāniem, iniciatīvām, iecerēm, jo visam aizsāktajam būs tendence augt un attīstīties. Jāpiebilst gan, ka rīcības un iniciatīvas enerģija sāks nedaudz palēnināt savus tempus un tūdaļ pat, pēc šīs nedēļas, uz atlikušo vasaru lietas var nevesties tik raiti, kā sākotnēji paredzēts. Tādēļ, kamēr vēl nekas netraucē – izplāno, sarunā un saorganizē galvenos šīs vasaras notikumus jau iepriekš.

21. jūnijā, līdz ar saulgriežiem, Saule ieies Vēžu zīmē. Sumināti patiesi sirsnīgie, gādīgie, ģimeniskie un iejūtīgie Vēzīši, jūsu sirds siltums atkausē un atgriež šai pasaulei maigumu.

Līgo vakars un Jāņu diena, pēc vislabākajām tradīcijām, solās būt jūtām bagāta – iepazīšanās, aizraušanās, pavedināšana un jautra laika pavadīšana kopā. Daudzu svinētāju prātos būs vai nu papardes zieda meklēšana, vai ģimeniska kopā būšana ar tuvajiem un mīļajiem. Papildus tam, tieši Līgo vakars ir ļoti pateicīgs laiks, lai ieņemtu mazuli.

Nedēļa piemērota aktīvai rosībai, mīlestībai un papardes zieda meklēšanai!

Auns

No šīs nedēļas, uz tuvāko mēnesi, Aunu uzmanības centrā būs dzīves vieta, nekustamais īpašums vai ģimenes jautājumi. Tas var veicināt arī vēlmi vairāk laika pavadīt mājas vidē un tuvo cilvēku lokā. Šonedēļ jums būs pastiprināta intuitīvā un izjūtošā pasaules uztvere, kas gādās par jaunām atklāsmēm un dziļāku pasaules uztveri. Lai arī jau ar piepūli, tomēr, ja šovasar jums ir plānoti kādi lielāki notikumi un darbi, svarīgāko mēģini paveikt, vai vismaz noorganizēt, līdz 27. jūnijam. Līgo svētkos, iespējams, nedaudz pārtērēsies, jo būs vēlme uz visiem atstāt iespaidu. Tāpat arī vari ļauties kādai spontānai trakulībai vai mirklīgi aizrautīgai papardes zieda meklēšanai.

Vērsis

Vērsis ir gatavs pilnībā pievērsties socializācijai, jaunu paziņu un kontaktu iegūšanai, jaunu, saistošu zināšanu un prasmju apguvei dažādos kursos vai semināros. Ja ir kas izrunājams vai izskaidrojams, ievācama vai pētāma kāda informācija, vai apgūstams dzīvā klātienes sarunā, šis tam būs vispiemērotākais laiks. Lai arī jums var būt vēlme svētkus sagaidīt un pavadīt vairāk omulīgā, greznā un gaumīgā mājas vidē, jūsu otra pusīte var vēlēties ko stipri atšķirīgu – līgot un svinēt daudz izaicinošāk, atraktīvāk un trakulīgāk. Tikmēr, kamēr jums būs iespēja atrasties skaistā vidē, gardi paēst un sirsnīgi parunāties, nepretojies, partnera ierosinātais jūs patiesi iepriecinās.

Dvīnis

Vēl paši pēdējie Dvīņi nosvinēs savas dzimšanas dienas un Saulīte jau dodas tālāk, iepriecināt nākamo zīmi. Dvīņiem tas nozīmē, ka no 21. jūnija, apmēram mēnesi, jūsu dzīvēs aktuālākā tēma būs veselīga pašapziņa un pašvērtība, sevišķi, saistībā ar adekvātu sava darba novērtējumu un atalgojumu. Ja ir aktuāli – veiciet pārrunas par algas palielinājumu vai arī sāciet interesēties par papildus peļņas iespējām. Šobrīd nav piemērots laiks tērēties uz telefonu, mašīnu vai kādu “gadžetu”, jo iespējams stipri pārmaksāt par ko ārišķīgu, kas ātri zaudēs savu aktualitāti. Līgo svētkos būsiet stipri darbīgs un aizņemts, visticamāk, lai palīdzētu, atbalstītu un nodrošinātu svētku gaisotni un interesantu laika pavadīšanu.

Vēzis

Līdz ar saulgriežiem, kad daba dāsni dalās savos ziedos un smaržās, arī Vēzītis ir gatavs uzplaukt kā saulīte – ar savu smaidu, mīļu glāstu, iejūtīgu kopā būšanu un padomāšanu par visām neskaitāmajām lietām, lai visiem viņa tuvumā būtu ērti, mierīgi un patīkami. Daudz laimes jums, sirsnīgie! Tuvāko mēnesi pasaule grozīsies ap jums – suminot un daudzinot jūsu talantus un vēlot daudz baltu dieniņu. Papildus tam, Līgo svētki un Jāņu diena var izvērsties par ļoti burvīgu un piepildītu laiku. Vieni, iepazīsies, acumirklīgi iemīlēsies, kādi citi – var veiksmīgi tikt pie mazuļa, vēl kāds no jums var pavadīt senlatviešu tradīcijām apvītus svētkus, uzlādējoties visam gadam un ne tikai. Esi atvērts šo dienu maģijai.

Lauva

Lauvām šonedēļ būs īpaši svarīgi atstāt par sevi ļoti spēcīgu, šarmantu un pārliecinošu iespaidu. Tādēļ jūs varat īpaši censties visus iepriecināt un izpelnīties komplimentus. Sevišķi Līgo svētkos jūs vēlēsities sajust, ka esat savas ģimenes svarīgākais cilvēks. Lai gan, pastāv iespēja, ka viņi var pilnībā nenovērtēt jūsu centienus, par ko varat satraukties. Lai to sabalansētu, jums var palīdzēt filozofiska atziņa par iespēju aug un mainīties. Savukārt, ja ir bērni, jau ar citu motivāciju spēsiet atrast veidu kā sakārtot savas krēpes. Nerisināšanas gadījumā jūs varat pārāk pievērsties ēšanai, kas var nepalikt bez sekām. Ieteicams atrast laiku arī sev un saudzēt savu veselību.

Jaunava

Jaunavām darbs un pienākumi mīsies ar pastiprinātu vēlmi pabūt vienatnē, lai arī īsti nesanāks pilnībā ļauties nevienai no šīm galējībām. Nedēļas sākums jūs var iepīt slepenā mīlas dēkā, kura uz svētkiem var sākt attīstīties. Iespējams, jums būs grūti izlemt ar ko pavadīt Līgo svētkus – ar kolēģiem, mīļoto, vienatnē vai ar draugiem. No saulgriežiem, apmēram mēneša garumā, jūsu svarīgākā dzīves tēma būs draugi, kolektīvi un interešu grupas. Vēl jo vairāk, iespējai pavadīt laiku vidē, kur visi runā un domā tāpat kā jūs, būs izšķiroša nozīme. Svētku dienās jūs būsiet ļoti komunikabls, viegli izveidosiet jaunas draudzības un atradīsiet domu biedrus, saliedēsiet jebkuru kompāniju un būvēsiet jaunus nākotnes plānus.

Svari

Svariem, līdz ar saulgriežu iestāšanos, uzmanības centrā būs kāda ambīcija, mērķis vai plāns. Ja esat nobriedis paaugstinājumam, varat doties šo jautājumu pārrunāt ar vadību. Jūsu valoda būs plūstoša un vārdi ritēs kā pērles, palīdzot pārliecināt par jūsu vērtību un nozīmību praktiski jebkuru. Tādēļ neturiet sveci zem pūra, runājiet par saviem mērķiem, vēlmēm un vajadzībām. Negaidīti var uzšķilties mīlestības dzirksts uz kādu cilvēku no jūsu paziņu vai draugu loka. Kā uzšķīlās, tikpat mistiski tā var arī pāriet, pie viena sagādājot spēcīgu emociju gammu. Līgo svētkus jūs labprāt sagaidīsiet draugu vidū, kur vēlēsities peldēties apkārtējo uzmanībā. Tomēr, ja tā nenotiek, neļaujiet tam ietekmēt pašapziņu.

Skorpions

Līdz ar katru elpas vilcienu, Skorpioni šonedēļ jutīsies aizvien labāk un labāk. Pieaugs jūsu izpratne, zināšanas un spēja atrast kopsakarības. Tādēļ, ja jums ir impulss mācīties, kaut kur aizbraukt vai ko jaunu izmēģināt, ļaujies tam. Zināšanas un atziņas, ko gūsi šajā laikā, būs ļoti iedvesmojošas, ar tālejošu lomu dzīvē. Papildus tam, Līgo svētki un Jāņu diena var izvērsties par pasākumu, kur viss un visi burtiski griežas tieši ap jums. Šīs dienas būs pilnas intensīvām emocijām un izjūtām. Jūsu domām un sacītajiem vārdiem var izrādīties daudz lielāks spēks un jauda nekā citā laikā, tādēļ labāk paseko tam līdzi. Jums šis laiks ir tīra potenciāla pilns - ar veiksmi, zināšanām un mīlestību.

Strēlnieks

Ja nu tā ir sanācis, ka Strēlnieks šo nedēļu pavadīs dzimtenē, nevis kaut kur pasaulē, tad arī šeit jūs tieksities pēc kāda piedzīvojuma, avantūras vai mistērijas. Sākot ar 21. jūniju, aptuveni mēnesi, jums būs pagrūti nosēdēt uz vietas un daudz vieglāk iziesiet uz risku. Jūs ļoti vilinās zilās tāles un laika pavadīšana pie ūdens. Jebkāda veida pārvietošanās un jaunu iespaidu gūšana ir pat ļoti ieteicama, kaut vai izbraucieni Latvijas mērogā. Svētki jums var būt ļoti nozīmīgs un uz sajūtām piepildīts laiks. Vieni pievērsīsies pašizziņai, citi kādam piedzīvojumam, bet vēl kāds visu savu enerģiju vārdos un darbos novirzīs papardes ziedu meklēšanai. Tomēr visharmoniskāk jutīsities, ja ieplānosiet arī laiku sev.

Mežāzis

Aptuveni mēneša garumā, Mežāžiem partnerattiecību tēma ieņems centrālo vietu. Profesionālā jomā tas skars biznesa partnerības un sadarbības projektus. Ārpus attiecību konteksta, aktualizēsies jūsu iekšējā gatavība parādīt sevi sabiedrībā jaunā lomā vai gaismā. Par gatavību liecinās tas, ka, ja vajadzēs, spēsiet uzklausīt arī objektīvu kritiku un pastāvēt par sevi. Šonedēļ, sevišķi veiksies pārrunās, ja spēsiet ieslēgt savu uzņēmīgo un adaptīvo personības šķautni. Līgo svētkus pavadīsiet ar savu partneri vai domu biedru kolektīvā. Tikmēr, kamēr neliksiet pārāk lielu fokusu uz sevi vai materiālajiem un praktiskajiem jautājumiem, svētki būs iedvesmojoši un kopības sajutām piepildīts laiks.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem dzīve var palikt aizvien intensīvāka. Jūs varat piesātināties ar pieredzi - kā ir gribēt visu, ļoti daudz un uzreiz, kad uzreiz nesanāk. Šobrīd svarīgākais ir paturēt savu plānu prātā un, soli pa solim, pārkārtot savu ikdienu tā, lai katru dienu, vismaz pa milimetru, jūs virzītos pretī iecerētajam. Arī kopumā jūs tuvāko mēnesi būsiet ļoti fokusēts uz ikdienas rutīnu un darbu. Līgo svētkos un Jāņos jūs rūpēsities par praktisko svētku pusi – par ēdienu uz galda, par siltu un draudzīgu atmosfēru, omulību un komfortu. Nemēģini pārāk visu kontrolēt – labāk jutīsities dodot brīvību sev un arī citiem. Attiecībās var uzliesmot jauna kaisles dzirksts, mudinot doties papardes zieda meklējumos.

Zivis

Zivīm šī būs burvīga nedēļa. Sevišķi no 21. jūnija, mēneša garumā, jūsu uzmanības centrā būs svētku sajūta, iedvesmojošas izklaides iespējas, jauni hobiji un aizraušanās, vai arī vienkārši laika pavadīšana pie ūdens. Vecāki - daudz vairāk laika labprāt pavadīs ar bērniem. Sirdī brīvajiem ar jaunu sparu uzbangos mīlestība, aizrautība, jaunas iepazīšanās un romantika. Līgo svētki jums ir ļoti uzlādējošs un pacilājošs laiks. Tieši jūs, kā saules stariņš, iedvesmosiet, organizēsies un uzlādēsiet apkārtējos ar svētku sajūtu. Ja aktuāli – var iestāties grūtniecība. Svētku naktī jums var ienākt prātā kāda aizraujoša jauna ideja, vīzija vai izpratne par to, kā vēlaties iekārtot savu dzīvi nākotnē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt