dandelion 3416140 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē. Pamazām aprims iekšējais dzinulis skriet neatskatoties, lai tikai visu paspētu. Dažas aktīvās un aktuālās tēmas mierīgā garā tuvosies to loģiskajam noslēgumam. Laiks pierimt un aprimt, vairāk koncentrēties uz jau iesākto, nevis virzīt ko jaunu.

Daudziem fonā var dunēt kāda pavasara aizraušanās vai kaislība, kas vēl var nelikt mieru. Ja tā, tad visvieglākais ceļš izprast notiekošo ir paļaujoties uz savu intuīciju, augstākajiem spēkiem vai vienkārši attālinoties no notiekošā, piemēram, aizbraucot ceļojumā, tādejādi palīdzot sev atgūt lielāku objektivitāti.

Šajā laikā labprāt runāsiet un dalīsities ar citiem gan informācijā, gan iekšējās pasaules atklājumos un procesos. Tikai jāuzmanās nepārspīlēt, lai tas nepārvērstos baumošanā vai “tukšu salmu kulšanā”. Tāpat arī laiks ir ļoti pateicīgs jaunu ideju radīšanai, elastīgai un vienkāršotai pieejai jebkurai dzīves situācijai.

Nedēļa piemērota mierīgam intelektuālam darbam.

Auns

Šobrīd lielākā daļa Auna enerģijas tiks novirzīta kāda kolektīva vai grupas aktivitātēm. Tendence - ka viss laiks, enerģija un brīvie resursi pazūd “kopējā katlā”, strādājot uz kādiem kopējiem mērķiem vai ieguvumiem - jums nav visai raksturīga. Tādēļ, iespējams, būsiet neapmierināts ar to, ka viss notiek ne tā kā gribētos, pārāk haotiski, pārāk nekonkrēti, pārāk daudz ideju, cilvēku un impulsu, kas rausta uz visām pusēm vienlaicīgi. Nedēļas komfortablākās dienas – piektdiena uz sestdiena, kad atgriezīsies cīņas spars, lielāka noteiktība un konkrētība, līdz ar to, ļaujot būt daudz efektīvākiem savās darbībās. Nedēļas fonā dunēs dilemma starp iekšējo mieru un harmoniju, un lielāku varu, panākumiem un ietekmi.

Vērsis

Vērsis dzīvo tādās kā nojaušamajās lielajās dzīves pārmaiņās, sevišķi partnerattiecību jomā, kur līdz novembrim noteikti būtu jābūt kādām kvalitatīvām un patīkamām izmaiņām. Vēl uz doto brīdi, jūsu uzmanību un domas piesaista ienākumi un naudas jautājumi. Attiecīgi, ja šo dabiski plūstošo enerģiju liksiet lietā, varat izdomāt, izprast, sarunāt vai kā savādāk rast risinājumu savas finansiālās situācijas uzlabošanai. Šonedēļ jūs ļoti iedvesmos un vienlaicīgi provocēs kāda saruna vai arī vēlme tikt pie jauna telefona vai labākas mašīnas. Tas kopumā palīdzēs paskatīties uz pašreizējo dzīves situāciju no plašāka, varbūt pat filozofiskāka skatu punkta, kas var būtiski mainīt jūsu tālāko dzīves gājumu.

Dvīnis

Dvīņiem šis ir ļoti aktīvs un enerģisks laiks. Jūsu prāts ir ass, nemierīgs un veikls – jūs ātri runājat, domājat un uztverat jauno. Tanī pašā laikā, ilgi noturēt uzmanību uz kaut ko vienu būs praktiski neiespējami, jo jau drīz vien sāksiet knosīties, bakstīt telefonu vai kā savādāk sevi izklaidēt. Šajā laikā jūs varat radīt neskaitāmas svaigas un aizraujošas idejas jebkurā jomā, t.sk., apburt apkārtējos ar savu spēju atrast kopēju valodu, izpaust rakstnieka un stāstnieka talantu, arī pārdot un reklamēt, izmēģināt savus spēkus aktiermeistarībā. Patiesībā jau, galvenais, lai būtu kas jauns un interesants. Izmantojiet šo laiku pilnībā un bagātiniet savu dzīvi ar jauniem aizraujošiem piedzīvojumiem.

Vēzis

Vēzīši vēl joprojām vislabāk jutīsies, ja varēs atļaut sev mierīgi plūst pa straumi, bez steigas, stresa vai liekas piepūles. Šādam uzstādījumam vislabāk atbildīs trešdiena un ceturtdiena, kā arī samērā līdzvērtīgi arī svētdiena un pirmdiena. Vislielāko spriedzi radīs tas, ja vēlēsities kontrolēt un disciplinēt sevi vai savu partneri, arī greizsirdībai un vēlmei dominēt šonedēļ nav īsti vietas. Jūsu prāts tagad kļūs īpaši aktīvs, kas var izpausties kā ļoti intensīvi un nevaldāmi domu mutuļi, uzmācīgas atmiņas, nebeidzams iekšējais dialogs par kādā sarunā noklusēto u.tml. Tādēļ ieteicams būtu atrast uzticamības personu un ļaut sev vienkārši izrunāties, jo savādāk var pieaugt apetīte un pasliktināties miega kvalitāte.

Lauva

Lai arī apkārtējā pasaule var kļūt par visai nekomfortablu spoguli – kas provocē un izaicina, tavā iekšējā pasaulē, ģimenē un mājās, skanēs maiga, liega un harmoniska fona mūzika. Jo patiesībā, lai arī ko apkārtējie no jums prasītu, tam kas notiek jūsos būs noteicošā nozīme. Jūs mierīgi varat iet un cīnīties par savu pārliecību vai svarīgu jautājumu, klusībā pie sevis dungojot kādu patīkamu meldiņu. Daudz enerģijas un uzmanības šobrīd prasīs draugi, kādi kolektīvi vai grupu aktivitātes, kurās esat iesaistījies – daudz telefona zvanu, pārrunu un aktivitāšu plānošanas. Jāuzmanās nepazaudēt iekšējo labsajūtu, ko visgrūtāk būs izdarīt, ja nespēsiet elastīgi pieņemt pārmaiņas darba vidē un apstākļos.

Jaunava

Jaunavām tagad īpaši svarīga kļūs draudzība ar sievietēm vai dažādi sievišķīgi kolektīvi, kur smelties sirsnību, patiesas rūpes un uzmanību. Tie palīdzēs jūsu dzīvei adaptēt jaunas vērtības un nomainīt kādu iesīkstējušu uzvedības modeli. Šonedēļ iespējama arī kāda izaicinoša vai pat provokatīva kaislība. Ja paturēsiet prātā, ka apkārtējā pasaule ir jūsu spogulis, tad arī atklāsiet šīs aizrautības dziļāko nolūku. Papildus, šis laiks jums ir ļoti piemērots profesionālo mērķu un karjeras veidošanai, sevišķi, ja ikdiena ir saistīta ar intelektuālo darbu. Tāpat arī ieteicams sakārtot birokrātiskos jautājumus, kas līdz šim ir gaidījuši savu kārtu. Visharmoniskākās jums būs svētdiena un pirmdiena.

Svari

Svariem laiks pievērsties sava redzes loka paplašināšanai – mācīties, lasīt, konsultēties, ceļot, iepazīt citas kultūras un ne tikai. Jūs ļoti labi jutīsities, ja ieaicināsiet savā dzīvē ko jaunu. Tanī pašā laikā, ļoti vēlēsities gūt arī kādus redzamus panākumus vai būt uzmanības centrā. Šī vēlme var pilnībā nesaskanēt ar jūsu mājinieku un ģimenes vajadzībām, kuri var pat bloķēt jūsu centienus. Šo iekšējo pretrunu sabalansēt palīdzēs spēja ieklausīties savā iekšējā balsī un uzticēšanās intuīcijai. Aktuāla, bet ne tik viegli noorganizējama, būs arī atpūta un izklaides, kuras ieplānot būtu ieteicams piektdien vai sestdien. Tāpat arī šis laiks ir piemērots ar dokumentiem saistīto jautājumu kārtošanai.

Skorpions

Šonedēļ iespējama kāda nozīmīga vai izaicinoša iepazīšanās. Kaislības var uzvirmot negaidīti un ļoti spēcīgi, pārņemot visu jūsu pasauli. Cits aspekts – jūs pēkšņi varat aizrauties ar kādu ideju vai kādu pirkumu, sevišķi, ja tas ir ceļojums vai mašīna. Visieteicamākais būtu rīkoties saskaņā ar intuīciju. Jums piemitīs tendence ar vārdiem provocēt un izaicināt apkārtējos, runājot un ķircinoties tieši par tām tēmām, uz kurām kāds var īpaši jūtīgi noreaģēt. Līdz ar to, neko ļaunu negribot, varat arī aizvainot vai aizskart. Papildus, šonedēļ, der īpašu vērību pievērst runātajam un domātajam arī tādēļ, ka laiks ir ļoti piemērots darbam ar novecojušo pārliecību un domu formu atklāšanu un nomaiņu.

Strēlnieks

Lai arī ko Strēlnieks būtu pēdējo mēnešu laikā apguvis vai izpratis, laiks prasa aktīvi tajā dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem. Pie tam, vairāk caur vienkāršu sarunu, neuzspiestu un brīvu dialogu, nevis caur kādām aktīvām, mērķtiecīgām, amatā vai statusā balstītām darbībām. Šonedēļ jums būs viegli paplašināt savu paziņu loku un iegūt jaunus kontaktus. Visizaicinošākie būs materiālās pasaules jautājumi – nauda, manta, īpašumi, kas, kur, cik daudz utt. Šo tēmu var palīdzēt atrisināt tava iekšējā sajūta, arī ģimene, tuvie un mīļie cilvēki, jo šeit galvenais ir nepazaudēt lielo vīziju, kam jums vispār tā ir vajadzīga. Visharmoniskākās un enerģiskākās jums būs piektdiena un sestdiena.

Mežāzis

Mežāzis šonedēļ tiks izaicināts ar maigumu, rūpēm, sirsnību un emocionālo tuvību. Atļaut sev ļauties, jums var būt pat ļoti sarežģīti. Tomēr ir jūtas, kas spēs izkausēt pat visnopietnāko, aizņemtāko un emocionāli rezervētāko no jums. Tādēļ jūsu šīs nedēļas lielākais izaicinājums būs atļaut sev sajust un arī izpaust maigumu. Ja esat attiecībās, tad sevišķi pret partneri. Neskatoties uz to, liels enerģijas koncentrāts vēl joprojām ir vērsts uz darbu – daudz jārisina dažādi starp attiecību, kā arī ar datiem un dokumentiem saistītie jautājumi. Tāpat arī varat sākt apjaust briestošās pārmaiņām ienākumos, kas, visticamāk, būs jums patīkamas, tomēr šis stāsts kopumā var ilgt vēl visas vasaras garumā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir veselīgas enerģijas pārpilni, gatavi pārliecinoši risināt jebkuru dzīves situāciju. Šonedēļ labprāt iziesiet uz iniciatīvu, iepazīsities, ja ir aktuāli – staigāsiet uz randiņiem, vai piepildīsiet savu dzīvi ar bagātīgu izklaides un kultūras programmu. Tāpat arī bērni var prasīt daudz vairāk uzmanības, nekā citā laikā. Jebkura jautājuma vai problēmas atrisināšana visvieglāk padosies piektdien un sestdien. Ilgtermiņā noteikti atmaksāsies, ja pievērsīsities kādiem atliktiem vai nepabeigtiem rakstu darbiem vai dokumentu sakārtošanas jautājumiem. Šonedēļ var parādīties plaisas tavā harmoniskajā ikdienas vai darba dzīvē, kura var nonākt pretrunās ar kādu no tavām pamata pārliecībām.

Zivis

Zivīm vēl joprojām patiks plūst pa straumei, ieklausīties savās sajūtās, atļaut sev relaksēties, baudīt mākslu, kultūru, kādu romantisku pasākumu. Cieņā tiks turēts viss, kas ir mierīgs, estētisks un ļoti gaumīgs. Mazāk noslēgtās Zivis būs gatavas arī pašas uzmirdzēt kā zvaigznes – kāpjot uz skatuves vai ko saorganizējot, kur galvenais akcents būs uz nedalītas uzmanības saņemšanu. Neskatoties uz to, tomēr visvairāk enerģijas, domas un runas būs veltītas mājas un ģimenes jautājumiem. Tādēļ, ja šeit viss nav kārtībā, tad īsti nebūs vietas un laika ne atpūtai, ne izklaidēm. Visharmoniskākais būs laiks no otrdienas pēcpusdienas līdz ceturtdienai ieskaitot, kad jutīsities īpaši maigi un pacilāti.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt