woman 1852907 1280Nedēļa paies pilnmēness noskaņās, kurš precīzi iestāsies jau 29. maija pēcpusdienā. Tas pastiprinās iekšējo dilemmu zināšanu, komunikāciju un dažādos intelektuālos jautājumos. Tādēļ ieteicams mācīties, būt cilvēkos, izrunāt, izstāstīt, jautāt un dalīties, nebaidoties būt pārāk muļķīgs, nesavākts vai naivs. Prāts tāpat šobrīd joņos kā atspole, labāk likt viņu pie darba, ļaujoties sarunu un vārdu plūdumam, nevis mēģināt to apspiest vai distancēties no cilvēkiem.

Papildus tam, būs tendence daudz vairāk klausīties savās sajūtās un vēlmēs, izdalīt, kas patīk un kas nepatīk. Tas ļoti palīdzēs nonāk lielākā saskaņā pašiem ar sevi un jau uz tā pamata pielāgot un ievirzīt savu dzīvi daudz piemērotākā un saskanīgākā gultnē. Tiesa gan, šī ietekme var dot pārāk lielu omulību, apmierinātību ar ģimeni un mājām, sapņainību, iemīlēšanos un apcerīgumu, kā rezultātā varam ieslīgt tādā kā gulšņājošā mierā un nekā nedarīšanā.

Nedēļa piemērota prātu stimulējošām aktivitātēm!

Auns

Pilnmēness gaisotne Auniem pastiprinās vēlmi būt patstāvīgā kustībā un ceļā. Šī iemesla dēļ, jūs diezgan daudz laika varat pavadīt pie stūres, izbraukājot dzimtās āres, iepazīstoties, kontaktējot un būtiski paplašinot savu paziņu loku. Jums būs izteikta tendence jebkuru situāciju atrisināt ātri un vienkārši, vieglā un nepiespiestā gaisotnē. Šonedēļ daudz laika varat pavadīt telefonsarunās vai kārtojot kādus darījumus. Periods ir piemērots reklāmai, pirkšanai un pārdošanai, kā arī ziņkāres urdītiem izmēģinājumiem. Spriedzi var radīt situācijas, kuras pieprasīs iedziļināšanos un pamatīgumu. Šobrīd ir labas iespējas ieviest sen lolotus estētiskos uzlabojumus savā dzīves vietā.

Vērsis

Vēršiem finansiālie jautājumi šonedēļ izvirzīsies priekšplānā. Ja īsti neesat apmierināts ar saviem ienākumiem, vai, ja ir kādas nenokārtotas kredītsaistības vai parādi, pilnmēness var radīt pamatīgu iekšējo spriedzi. Šādā gadījumā planētas iesaka rīkoties, iziet uz iniciatīvu un drosmīgi meklēt risinājumu. Šī spriedze var kalpot kā motivators, lai jūs beidzot uzdrošinātos izrunāt savu neapmierinātību ar vadību, vai arī pašam tiekties uz augstākiem un ambiciozākiem mērķiem savā dzīvē. Šonedēļ jums būs ļoti svarīgi pabūt kopā kā ar draugiem, tā arī ar mīļoto cilvēku. Viņi ir jūsu iedvesma un atbalsta komanda, kas sarūpēs kādu patīkamu dāvanu vai sniegs dāsnu uzmanību un uzmundrinājumu.

Dvīnis

Dvīņi šonedēļ būs īpaši rosīgi. Pilnmēness tiešā veidā pastiprinās jūsu iekšējo pacilātību, gaidas un satraukumu. Domas joņos neskaitāmos virzienos vienlaicīgi, viegli atrodot risinājumu jebkurai situācijai vai problēmai. Tomēr, lai šī iekšējā dinamika nepārvērstos par stresu, nemieru vai pat trauksmi, ieteicams pavadīt daudz laika svaigā gaisā, apmierināt savu zinātkāri, ko jaunu apgūstot, vai atrodot kādu ar ko vienkārši izrunāties. Šonedēļ jūs ļoti daudz vēlēsities un praktiski neiespējami būs nokontrolēt jūsu tieksmi tērēt. Tanī pašā laikā, jums ir arī ļoti labas iespējas tikt pie īpaši dāsnām dāvanām, negaidītas veiksmes vai var attaisnosies kādas finansiālās cerības.

Vēzis

Vēzis turpinās tiekties pēc skaistuma un harmonijas sevī. Tādēļ daudz lielāku uzmanību jūs pievērsīsiet arī savam ārējam izskatam, labprāt iegādāsities skaistas lietas, kā arī tieksities iepatikties, iedvesmot, atbalstīt, rūpēties un rast mierīgu risinājumu jebkurai situācijai. Ar šādu kvalitāšu kokteili - jūs dabiski kļūsiet par visu pārējo horoskopa zīmju iekšējā miera atjaunotāju, kuri novērtēs jūsu dabisko sirsnību, harizmu un sirds siltumu. Dēļ intensīvajiem zemapziņas procesiem, šobrīd jums ir īpaši nepieciešams laiks sev – pārdomām, atpūtai, arī ceļošanai vai nekā nedarīšanai. Tieši pilnmēness pastiprinātā papildus iekšējā spriedze saistībā ar ikdienas darbiem palīdzēs jums to labāk apzināties.

Lauva

Lauvas šo pilnmēness intensitāti pārdzīvos labi. Jūsu galvenā rūpe būs - kā sabalansēt dažādās intereses, hobijus un draudzību, ar izklaidēm vai laiku bērniem. Arī kādi ilgtermiņa plāni, projekti vai ieceres no jums prasīs papildus uzmanību un enerģiju, ierobežojot iespēju atpūsties vai izklaidēties. Drosmīgi un pārliecinoši sevi izpaužot, jūs atradīsiet jaunus domu biedrus vai būtiski palielināsiet savu atpazīstamību. Partnerattiecībās šis var nebūt tas gludākais laiks, bet visu izdosies nokārtot, ja abi kārtīgi izrunāsities. Šajā nedēļā jums var uzrasties slepeni labvēļi, kuri var sagādāt patīkamu pārsteigumu vai sniegt būtisku atbalstu. Ja ceļojat – tad visticamāk jūs pavadīs veiksme, apkārtējo labvēlība un dāsnums.

Jaunava

Beidzot Jaunavu loģika, analītika un sintezēšanas spējas var izpausties daudz raitāk, dabiskāk un jaudīgāk kā līdz šim. Jūsu domas, idejas, sarunas un intereses grozīsies par un ap karjeras jautājumiem, pateicoties kam jūs varat: izplānot, izkalkulēt vai izdomāt tālākos soļus, atstāt labu iespaidu uz vadību, kā arī pats izpausties ļoti pārliecinoši un autoritatīvi. Pilnmēness radīs spriedzi tajā, kā šo dabisko tendenci sabalansēt ar ģimenes un mājinieku vajadzībām. Tā vai citādi, var prognozēt, ka ikdiena jums būs diezgan darbīga un aizņemta, un, ka vienīgais šīs spriedzes risinājums ir soli pa solītim paveikt katru darbu un pienākumu pēc kārtas. Dzīves dāvanas tev var nākt no draugu vai domu biedru puses.

Svari

Svari jutīsies labi. Šobrīd vislielāko uzmanību jūs būsiet gatavi veltīt ceļošanai vai ceļojumu plāniem. Papildus, var ļoti svarīgi palikt izglītības jautājumi, iespējams, vajadzēs uzsākt kādas apmācības, iziet sertifikāciju vai kā citādi gūt dokumentālu apstiprinājumu savām zināšanām un prasmēm. Pilnmēness gaisotne aktualizēs iekšējos konfliktus starp: mācīties – nemācīties, ceļot – vai pavizināties tepat pa Latviju, paplašināt savu redzes loku vai iztikt ar to kā ir. Šo spriedzi mazinās rotaļīga un atbrīvota attieksme pret visiem potenciālajiem stresa avotiem. Šonedēļ varat apprecēties, piedzīvot kādu slavas mirkli, saskatīt jaunas dzīves perspektīvas vai sasniegt kādu lielu dzīves mērķi.

Skorpions

Skorpioniem šis var izvērsties par ļoti veiksmīgu laiku. Liela daļa jūsu enerģijas vēl joprojām būs novirzīta uz paplašināšanos, attīstību, jauniem virzieniem, dziļākām zināšanām, ārzemju kontaktiem, savas ietekmes zonas paplašināšanos un tikšanas pie lielās naudas. Pilnmēness ietekmē tieši materiālie jautājumu izvirzīsies priekšplānā, jūs varat saskarties ar dilemmu – aizņemties vai nopelnīt pašam, rēķināties ar partnera naudu vai tomēr tikai pašam ar savējo. Šo konfliktu spēsi atrisināt, ja šajos apsvērumos iekļausi gan paša, gan ģimenes un tuvinieku plānus un iespējas. Tomēr nedēļas fonā dunēs arī iedvesma, aizrautīga iemīlēšanās vai pacilājošs nākotnes perspektīvu redzējums.

Strēlnieks

Strēlniekiem šī nedēļa var nebūt no vieglajām, jo pilnmēness konfliktējošā enerģija jūs skars vistiešāk. Ja jūs neesat gana realizējušies savā dzīvē, ilgi esat noklusējuši savas patiesās domas un vēlmes dažādos dzīves jautājumos, tad sajūta, ka visi ir pret jums, šonedēļ var piedzīvot kulmināciju. Rezultātā, pilnmēness ietekmē tam var sekot spontāna un nepārdomāta vārdiska eksplozija, kurā būsiet gatavi pateikt visiem savu patieso nostāju. Arī planētu enerģijas iesaka drosmīgu un godīgu izrunāšanos, tikai vairāk rēķinoties ar apkārtējiem cilvēkiem un nepazaudējot savu humora izjūtu. Vērtīgs laiks ceļošanai, dzīves baudām un izglītojošām nodarbēm vienatnē vai šaurā, tuvo cilvēku lokā.

Mežāzis

Mežāžiem šonedēļ uzmanības centrā ir darba jautājumi. Pilnmēness aktivizēs iekšējo konfliktu starp nepieciešamību strādāt un vajadzību pēc saprātīgas atpūtas un spēku atjaunošanas. Visticamāk, praktiskie apsvērumi, jo sevišķi nauda, motivēs jūs atrisināt šo spriedzi, izvēloties par labu darbam un pienākumiem. Jūsu prāts šobrīd ir ļoti efektīvs instruments, lai kalkulētu, plānotu, analizētu, sintezētu un sakārtotu jebkādus dokumentus. Tāpat arī jūs ļoti maigi un toleranti risināsiet jebkuru ar cilvēkiem saistītu situāciju, kas palīdzēs jums nostiprināt jaunas draudzības, atrast interesantus sarunu biedrus, kā arī ieraudzīt jaunus scenārijus savu ilgtermiņa plānu realizācijai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri šajā pilnmēness gaisotnē paši jutīsies tīri labi. Apņēmīgais sparīgums un gatavība iziet uz iniciatīvu, jums palīdzēs tikt galā ar jebkuru konflikta vai stresa situāciju. Vienīgi jūs varat kļūt pārāk trauksmains un savās darbībās pārāk nenoteikts un saraustīts, kas var mazināt apkārtējo paļāvību un uzticēšanos jums. Tomēr jūs izbaudīsiet šo laiku – labprāt izklaidēsities vai nodosities saviem radošajiem hobijiem, jums var būt milzīgs, provokatīvi izaicinošu ideju pieplūdums, ar kurām tā vien gribēsies ar kādu padalīties. Ikdienā nebūsiet īpaši disciplinēti, tomēr šajā laikā var tiešām paveikties darba jomā, gūt panākumus, saņemt atzinību vai paaugstinājumu vai atrast patīkamu kolēģi.

Zivis

Zivis jutīsies fantastiski. Jūsos virmos bagātīga sajūtu pasaule – kā iedvesma, aizrautība, iemīlēšanās, entuziasms un radošais pacēlums. Jūs labprāt izklaidēsities, atpūtīsities, pavadīsiet laiku ar bērniem vai arī pilnībā nodosities radošajiem procesiem. Labas iespējas ceļot vai saņemt izklaides piedāvājumus laika pavadīšanai ārzemēs. Jūs varat piedzīvot to, ko var patiesi nosaukt par veiksmi. Lai arī pilnmēness gaisotnē vairāk samilzīs iekšējais konflikts starp to, kā profesionālo dzīvi sabalansēt ar mājas dzīvi, jūsu galvenajam fokusam būtu skaidri jāpaliek uz savām iekšējām izjūtām, laika veltīšanai sev un saviem mīļajiem. Vienīgais risks – sajusties tik labi, ka būs grūtības saņemties kaut ko reāli izdarīt.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt