action 2277292 1280Nedēļa paies augošā mēness fāzē. Šis laiks ir ļoti piemērots jauniem sākumiem, aktīvai rosībai un virzībai. Neko neatlieciet uz vēlāku, šonedēļ ir spēkā daudz praktiskas un ražīgas enerģijas.

Jūsu ilgtermiņa plānus būs jāsaskaņo ar praktiskiem apsvērumiem, ģimenes vajadzības ar statusu un profesionālajiem mērķiem. Vislabāk tas izdosies, ja ieklausīsieties savā intuīcijā un vienlaicīgi būsiet gatavi nomainīt senus priekštatus par to, kā lietām būtu jānotiek. Pastiprināsies vēlme runāt, rakstīt un dalīties, labprāt draudzēsities un iesaistīsieties kādā interešu grupā. Liela daļa šīs vasaras enerģijas vispār būs novirzīta uz dažādu kolektīvu, draugu un domu biedru aktivitātēm. Dvīņi – draudzīgie, komunikablie, ziņkārīgie, interesantie un aizraujošie – daudz laimes jums dzimšanas dienā. Bez jūsu artistisma, viegluma un smaida, šī pasaule būtu daudz garlaicīgāka un drūmāka. Nedēļa piemērota aktīvai rosībai!

Auns

Rībinošā un apdullinošā Aunu enerģija un darba spars, kas pēdējos mēnešos ļāva paveikt milzīgu darba apjomu un gūt panākumus, sāk norimt. Svarīgākajām iniciatīvām un drosmīgiem lēmumiem piemērotais laiks šajā gada pusē jau ir aiz muguras. Tagad jūs esat gatavi vairāk paskatīties pa malām un uz pasauli sev apkārt – aprunāties un uzklausīt citu cilvēku viedokļus, kā arī darboties komandā. Laiks ir piemērots, lai iegādātos jaunu telefonu, datoru vai mašīnu, kā arī, lai apciemotu draugus un kopā pavadītu laiku. Tomēr domas un sarunas, vēl joprojām var stipri grozīties ap darbu un naudu. Visu periodu būs vēlme vairāk laika pavadīt mājas vidē vai pievērsties sava īpašuma labiekārtošanai.

Vērsis

Vērsis labprāt izpaudīsies runājot, daloties un paplašinot paziņu loku. Jūsu domu plūdums būs praktisks un piezemēts, vairāk fokusēts uz to, kā sevi iepriecināt vai nodrošinātu drošāku un stabilāku ikdienu. Kopumā nauda un karjeras perspektīvas šobrīd ieņems ļoti īpašu vietu jūsu dzīvē. Ceturtdien vai piektdien var būt iespēja tikt pamanītam, saņemt atzinību vai arī palielināt savus ienākumus. Šobrīd arī partnerattiecībās un draudzībā ir ļoti saskanīgas un pozitīvas enerģijas. Grūtības var radīt jūsu praktiskais lietu redzējums, kas var nesaskanēt ar partnera vīziju, tomēr šeit palīdzēs draugi, sniedzot “skatu no malas”. Daudz prieka varat gūt no kāda kursa vai semināra apmeklējuma.

Dvīnis

Jubilāri dvīņi jutīsies enerģiski, sparīgi un gatavi rīkoties nekavējoties. Jums atgriezīsies dabiskā dinamika un spēja būt simts vietās vienlaicīgi – visur pabūt, ar visiem parunāties un būt lietas kursā par visu notiekošo. Priekš jums šis ir brīnišķīgs laiks jaunām iniciatīvām, aizsākumiem, sevis parādīšanu jaunā lomā vai tēlā, arī ceļošanai un apmācībām. Tāpat arī būs labas iespējas papildus nopelnīt vai tikt pie vērtīgām dāvanām. Svinībām piemērotākās būs ceturtdiena un piektdiena. Domās kavēsieties pagātnē vai vēl nesen piedzīvotajos notikumos, labprāt vienatnē mierīgi apdomāsities vai palasīsiet grāmatu. Tomēr ikdienas ritms un kolēģi vairs neļaus jums paslēpties, visādi jūs sveicot un izceļot.

Vēzis

Vēžiem tagad būs īpaši svarīgi visiem patikt un atstāt par sevi vislabāko iespaidu. Jums piemitīs dabiska vēlme apburt, flirtēt un meklēt miermīlīgus risinājumus. Savukārt visai slikti jutīsieties, ja būs jārisina kāds strīds vai konfliktsituācija. Partneris vai apkārtējā vide šobrīd var jums šķist stingra un prasīga, ja tā, tad būtu ieteicams pavērtēt, vai tā nav jūsu pašu sakāpinātā pienākumu apziņa un nesakārtotās dzīves prioritātes, dēļ kurām mēģināt atbilst kaut kam, kas jūs patiesībā neesat. Mācieties dzīvi uztvert vienkāršāk un vieglāk, saudzējiet sevi un savu veselību. Šis laiks ir vairāk piemērots jūsu iekšējās pasaules jautājumu risināšanai, ceļošanai, atpūtai un arī apcerīgumam vienatnē.

Lauva

Tuvākajās nedēļās Lauvas galveno uzmanību pievērsīs draudzības, ilgtermiņa plānu un domu biedru aktivitātēm. Jūs būsiet gatavi iniciēt kādu kopēju laika pavadīšanu, izklaidi vai pat projektu. Šobrīd nekas jūs nespēs atturēt no vēlmes izcelties, kaut ko ierosināt vai uzsākt, pat tad, ja riskējat saskarties ar apkārtējo neapmierinātību vai kritiku. Daudz uzmanības veltīsiet karjeras jautājumiem un saviem mērķiem, kas būs stipri praktiski un pārdomāti. Tomēr vairāk prieka un labsajūtas jūs gūsiet pavadot laiku ģimenes lokā un mājas atmosfērā. Tādēļ, šonedēļ, jūs tīri intuitīvi meklēsiet zelta vidusceļu, lai sabalansētu savu profesionālo, ģimenes un mājas dzīvi kopumā.

Jaunava

Jaunavas ar pilnu sparu un jaudu nodosies karjeras un dzīves mērķu jautājumiem. Jums ir iespējams ne tikai kāpt pa karjeras kāpnēm, bet arī pievērsties citiem ambicioziem plāniem. Šobrīd jums ir tieši vajadzīgajā devā vēlme pievērst sev uzmanību, izceltu paša padarīto un atgādinātu par savu vērtību un nozīmību. Likumsakarīgi, ka līdzi tam pieaugs jūsu darba slodze. Labprāt nodosities arī kaut kā jauna apgūšanai, ceļošanai vai aizrausities ar kādu filozofisku vai reliģisku virzienu, tomēr bez intuīcijas, vadoties tikai pēc tiešā tekstā teiktā vai aprakstītā, ļoti viegli varat apjukt un pazaudēt uzzinātā patieso jēgu. Vislabāk veiksies, ja mācīsities caur dzīvām un personiskām sarunām.

Svari

Svariem šis ir laiks, kad varēsit ieplānot vai jau doties kādā sen lolotā ceļojumā, kā arī pievērsties kādām apmācībām vai studijām, lai paaugstinātu savas profesionālās prasmes. Biznesā iesaistītajiem, šis var būt finansiāli izaicinošs laiks, kad vairāk ir jāstrādā uz vīziju, attīstību un izaugsmi. Jūs tieksieties pēc lielākas atzinības, atpazīstamības un uzmanības, tomēr tā būs jāiemācās sabalansēt ar ģimenes pienākumiem un saistībām. Prātā var virmot kāds piedzīvojums, azarts vai izaicinājums, kas var būtiski ietekmēt maka saturu. Jūs labprāt iepazīsities ar jauniem cilvēkiem, pavadīsit laiku ar bērniem, nodosities kādam hobijam un izklaidēm, vai arī organizēsiet svētkus citiem.

Skorpions

Skorpionu var pavadīt sajūta ka apkārtējie viņu līdz galam nesaprot, tādēļ lielu uzmanību jūs varat veltīt pārrunām un jebkura jautājuma uzmanīgai izskaidrošanai. Tas no jums prasīs pacietību, iecietību, kā arī spēju daudz mierīgāk un piezemētāk izpaust savu viedokli. Šobrīd var saaktualizēties kredītu un parādu jautājumi, kā arī dažāda līmeņa biznesi, sevišķi saistībā ar nekustamo īpašumu un remontdarbiem. Savukārt personiskajā plānā – paaugstināta seksuālā apetīte, kā arī vēlme dominēt un kontrolēt jebkuru situāciju. Kādi pienākumi vai saistības var likt jums atlikt ceļojuma plānus. Sākot ar sestdienas pēcpusdienu līdz pat pirmdienai, var urdīt impulss izprovocēt konfliktu.

Strēlnieks

Strēlniekam saaktualizēsies partnerattiecību jautājumi – sadarbošanās, kompromisu meklēšana un veselīga mijiedarbība. Pieaugs jūsu drosme un pārliecība izpaust sevi jaunā kvalitātē vai nodemonstrēt kādas jaunas prasmes. Kolektīvs, attiecības ar kolēģiem un kopējais darbs šobrīd risinās lēni, bet pamatīgi. Procesa gaitā jums var rasties aizdomas, ka notikumu gaitu ietekmē kāds līdz galam neapzināts faktors vai slepens nelabvēlis. Ieteicams uzticēties savai intuīcijai, nevis loģiskajiem apsvērumiem. Iekšēji jums ir vēlme pēc pārmaiņām un lielākas dinamikas savā dzīvē, tomēr finansiālās saistības var ierobežot tavas reālās iespējās. Nedēļas nogalē labprāt pavadīsiet laiku vienatnē.

Mežāzis

Mežāžiem, tuvāko mēnesi, uzmanības centrā būs darbs, ikdienas pienākumi un veselības jautājumi. Tas var būt saistīts ar kādām izmaiņām darba kolektīvā, pienākumu sadalē starp kolēģiem, vai arī jūsu pieaugušās pašapziņas rezultāts. Šis laiks nav piemērots, lai izceltos vai tiektos uz jaunām virsotnēm, bet drīzāk, lai nodotos intensīvam darbam un apgūtu jaunas profesionālās iemaņas. Izklaides un atpūtas tēma jums vēl joprojām būs aktuāla, tik var būt grūtības atrast laiku draugiem. Ieteicams vairāk ļauties impulsam, nevis kārtīgai izplānošanai. Apkārtējie cilvēki un partneris šobrīd ir īpaši dāsni un labvēlīgi, to sajust var traucēt vienīgi jūsu prasīgums pret sevi un no tā izrietošā rezervētība.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri apņēmības pilni dosies iekarot pasauli vai vismaz kāda cilvēka sirdi. Šonedēļ jūsos ir vajadzīgā deva rotaļīguma apvienojumā ar iniciatīvu, lai labi pavadītu laiku – izklaidētos, ballētos, draudzētos, iepazīstos un iemīlētos. Arī bērnu tēma kļūst aizvien aktuālāka – vieni sāks plānot, savukārt citi vairāk pievērsīsies bērnu audzināšanas jautājumiem. Praktiskie mājas darbi un sīkumi var traucēt nodoties savu profesionālo mērķu realizācijai. Jums piemitīs paaugstināta vēlme iejūtīgi, mierīgi un personiski veidot attiecības ar kolēģiem, šo attieksmi saglabājot arī darba pienākumu izpildē. Līdz ar to, jūs mazāk paveiksiet, toties izveidosiet patīkamas darba attiecības un atmosfēru.

Zivis

Zivis labprāt pievērsīsies mājas un ģimenes dzīvei. Ja ir sakrājušies nenokārti jautājumi saistībā ar nekustamo īpašumi, ieplānoti remonti un pārkārtošanās darbi, tad šobrīd ir īstais laiks tos risināt, sevišķi, ja tas nozīmē, ka varat mierīgi savā nodabā, neviena netraucēts darboties un knibināties. Tāpat arī jums ļoti patiks pavadīt laiku ar bērniem, tikai kādas prasības vai saistības, piemēram, no skolas puses, var nedaudz šo prieku aizēnot. Labs laiks, lai nomainītu mašīnu, telefonu, iegādātos kādu jaunu “gadžetu”, īpaši, ja klausīsieties savā intuīcijā. Vēl tuvākās nedēļas būs piemērots laiks, lai flirtētu, iepazītos, vairotu romantiku, nodotos kādai radošai nodarbei, atpūstos vai izklaidētos.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru