butterfly 2837589 1280Nedēļa paies jauna mēness cikla sākuma noskaņās. Šis jaunmēness akcentēs naudas jautājumus, savu talantu un resursu izpaušanu un ar to saistītos sociālos panākumus vai kādus mērķus. Sabiedrības kontekstā būs spēcīgs impulss mainīt attieksmi pret naudu, atbrīvoties no pārmērīgiem uzkrājumiem un ienest jaunas vēsmas tajā, ko līdz šim uzskatījāt par svarīgāko savā dzīvē.

Līdz ar to, sākot ar 15. maija pēcpusdienu (pl.14:47), ir piemērots laiks apcerei, pārdomām un mierīgai jaunu plānu kalšanai uz nākamajām 28 dienām. Savukārt to īstenošanai dzīvē un aktīvai rosībai ieteicams pievērsties sākot ar ceturtdienu.

No 16. maija, vairāku mēnešu garumā, uz rīcību motivēs komandas gars, grupas atbalsts vai kāda sabiedrībai vajadzīga iecere. Savukārt no 19. maija, uz pāris nedēļām, vēlēsieties vairāk laika pavadīt kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem. Papildus tam, 21. maijā – Saulīte pāriet komunikablo, interesanto un vienmēr kustībā esošo Dvīņu zīmē. Daudz laimes, jums, aizrautīgie!

Nedēļa ir piemērota jauniem plāniem, iniciatīvai un aktivitātēm.

Auns

Jaunais mēness cikls Auniem ļaus pievērsties un risināt naudas jautājumus. Ja jums ir padomā veikt kādas izmaiņas savā nodarbē, lai būtu iespējas nopelnīt vairāk, tad tuvākās 28 dienas būs tam ļoti piemērotas. Plānošanai – 15. un 16. maijs. Aktīvai rīcībai un iniciatīvām, sākot ar 17. maiju. Papildus tam, jūsu pēdējo mēnešu ambiciozitāte un milzīgais prasīgums pret sevi un citiem, nedaudz pierims, sniedzot iespēju savos tālākajos plānos iekļaut un arī rēķināties ar citiem cilvēkiem un draugiem. Tomēr nemiers un gatavība ienest savā dzīvē jaunas vēsmas, mainīt darbus, meklēt līdzīgi domājošos, kādai nozīmīgai ilgtermiņa iecerei, neļaus atslābt un spēcīgi motivēs rīkoties.

Vērsis

Vērši, šis ir jūsu mēnesis. Tas dāvās jums iespēju kļūt pārliecinātākiem par sevi, augt un mainīties līdzi laikam, kā arī iemācīties nepieķerties lietām. Ja spēsiet uz notikumiem paraudzīties no elastīgas un atvērtas pozīcijas, kur galvenais sauklis – viss kas notiek, notiek uz labu, tad šis var izvērsties par nozīmīgām pārmaiņām un jauniem aizsākumiem bagātu laiku. Šobrīd ir ieteicams pievērsties kādiem ambicioziem projektiem, plāniem un iecerēm, profesionālajai realizācijai un redzamu panākumu gūšanai. Savukārt no 19. maija būs liela vēlme nodoties sirsnīgām un piepildītām sarunām par un ap tev svarīgo, sevišķi par savām šaubām, bailēm, nedrošību vai jūtu pasauli kopumā.

Dvīnis

Dvīnim šis var izvērsties par sarežģītu laiku, jo līdz 21. maijam, kad Saulīte ieies Dvīņu zīmē, palikušas vien dažas dienas. Šajās dienās centieties neuzņemties pārāk lielu slodzi, dzīvojat un strādājat samērīgi, atpūtieties, lieki neriskējiet un saudzējiet savu veselību. Enerģētiski šīs jums ir visvājākās dienas gadā. Līdz ar to, ieteicams pievērsties iekšējās pasaules jautājumiem – pavadīt daudz laika svaigā gaisā, apdomāt un pārdomāt fundamentālus dzīves jautājumus, kāds var vairāk pievērsties reliģijai vai filozofijai, pie sirds ies arī lasīšana, ceļošana un viss kas spēj kvalitatīvi paplašināt redzes loku. Iespējams daudz laika pavadīsi savā nodabā. Šī ir vajadzīgā atpūta pirms jauna sākuma.

Vēzis

Vezīšiem ļoti patiks šis laiks. Jaunais mēness cikls dāvās iespēju pievērsties draugiem, kopējām aktivitātēm vai arī kādu ilgtermiņa plānu realizācijai. Tādēļ nedēļas pirmo pusi veltiet kvalitatīvai plānošanai. Jau ar piektdienu kļūsiet stipri emocionālāki un sentimentālāki, daudz uzmanības pievērsīsiet sajūtām un jūtu pasaulei. Jūs gribēsiet daudz vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un tuviniekiem, pievērsties papildus skaistuma, omulības un komforta radīšanai savā dzīves vietā. Labprāt apciemosiet savus vecākus un dzimtās mājas, kā arī būsiet gatavs palīdzēt un atbalstīt praktiski jebkuru. Partnerattiecībās aprims negludumi, ļaujot pievērsties daudz ideālistiskākiem jautājumiem.

Lauva

Lauvām jaunais mēness cikls būs piemērots profesionālo ambīciju un nozīmīgu dzīves mērķu sasniegšanai. Jūsu domas un sarunas dabiski plūdīs šajā virzienā. Tomēr plānošanai piemērotajā otrdienā un trešdienā var būt tieksme sasteigt notikumus, pārsteigties ar vārdiem – palielīties vai izprovocēt kādu strīdu. No 16. maija samazināsies pēdējo mēnešu intensīvais darba ritms un slodze. Palielināsies jūsu vēlme drosmīgi un pārliecināti izpaust sevi sabiedrībā, iestāties un aizstāvēt savu redzējumu, līdz ar to kļūsiet apkārtējiem un arī savam partnerim neērts. Ar šo nedēļu aizsākas lēna, ilgspēlējoša ietekme, kas, gribot negribot, tuvākajos 7 gados veicinās vērienīgas pārmaiņas jūsu karjerā.

Jaunava

Jaunais mēness cikls Jaunavām būs īpaši labvēlīgs. Jums būs iespēja ceļot, mācīties, saņemt vērtīgas zināšanas un būtiski paplašināt savu redzes loku. Jūsu uz detaļām orientētais prāts tagad būs vairāk aizņemts ar globālākiem jautājumiem, meklējot atbildes pat filozofijā un reliģijā. Tādēļ 15. un 16. maijā veltiet laiku, lai izplānotu ceļojumu, studiju uzsākšanu vai pabeigšanu, ja vajadzīgs – pat dzīves kursa maiņu. Tuvākos pāris mēnešus jums būs diezgan intensīva ikdiena, iespējams palielināsies darba slodze vai pasliktināties attiecības ar kolēģiem. Tomēr veselība būs diezgan stipra. Sākot no 19. maija būs vēlme vairāk pavadīt laiku kādā grupā, kolektīvā vai draugu kompānijā.

Svari

Šis mēness cikls dāvās Svariem pašpārveides brīnumu – iespēju pārkausēt sevi jaunā kvalitātē, pilnībā atbrīvoties no kāda kaitīga ieraduma, no kāda skumja dzīves scenārija, no negatīvām domām un daudz kā cita nevajadzīga. Nedaudz praktiskākā gultnē - daudz uzmanības veltīsiet, lai aizņemtos vai atdotu naudu, kā arī varat uzsākt kādu līdz šim atliktu biznesa projektu. Ja ir problēmas vai konfliktsituācijas ģimenē, tad ar šo nedēļu viss sāks iet uz labu, sarežģītākais jau ir aiz muguras. Tuvākajos mēnešos daudz enerģijas veltīsiet izklaidēm, atpūtai un sevis iepriecināšanai. Brīvajiem var uzrasties iespēja uzsākt jaunas attiecības. Vecākiem – bērni prasīs papildus rūpes un uzmanību.

Skorpions

Skorpioniem šis būs sarežģīts laiks. Jaunmēness aktualizēs apkārtējās pasaules ietekmes spēku uz jums un jūsu dzīvi, rezultātā var rasties sajūta – ka dzīve ir kā cīņas lauks, kurā visu laiku ir jāaizstāvas un jāizcīna sava patiesība. Realitātē gan var izrādīties, ka apkārtējie atspoguļo tikai jūsu paša bailes un nedrošību. Savā ziņā katra šāda cīņa ir kā jūsu cīņa pašam ar sevi – lai pierādītu un parādītu, attaisnotu vai vienkārši uzvarētu. Šāda attieksme var pasliktināt arī partnerattiecības. Tuvākie pāris mēneši būs piemēroti, lai pārceltos vai veiktu vērienīgu remontu dzīves vietā. Sākot ar 19. maiju, tuvākās nedēļās būs vēlme un iespējas atpūsties kādā skaistā un komfortablā ārzemju ceļojumā.

Strēlnieks

Strēlniekiem uzmanības centrā būs darbs, pienākumi, rutīna, attiecības ar kolēģiem un veselība, ko jaunmēness aktivizēs ar papildus sparu. Tādēļ 15. un 16. maijā veltiet laiku ikdienas pārplānošanai, varat pat izplānot uzsākt revolucionāri atšķirīgu dzīves veidu – ar daudz veselīgāku ēdienkarti, fiziskām aktivitātēm un sabalansētu atpūtu. Daudz enerģijas veltīsiet sarunām un pārrunām, kā arī kļūsiet stipri mobilāks. Ja jums nav mašīnas, varat pie tādas tikt. Ja līdz šim daudz nepavadījāt laiku internetā, tad tagad var izrādīties, ka sociālie portāli aizņem lielu daļu tavas ikdienas. Jūs būsiet gatavs izrādīt iniciatīvu, lai popularizētu sevi vai kļūtu vieglāk saredzams, sadzirdams un atrodams citiem.

Mežāzis

Mežāžiem jaunais mēness cikls būs labvēlīgs. Iespējamas jaunas iepazīšanās un aizraušanās, veltīsi laiku izklaidēm vai kādam jaunam hobijam, citiem vārdiem, ar labiem panākumiem meklēsi jaunas dzīves garšas un baudas. Tādēļ noteikti ieplāno laiku kādam koncertam vai izstādes apmeklējumam un atpūtai kopumā. Tā vai citādi, tuvākos 7 gadus jūsu izklaides, romantikas, hobiju un arī bērnu sfēra ir pakļauta ļoti būtiskām pārmaiņām. No 16. maija samazināsies jūsu egocentriskums un pārmērīgā pašpaļāvība, tagad daudz vairāk laika un uzmanības veltīsiet naudas pelnīšanai. Savukārt no 19. maija jums būs pastiprināta vēlme harmoniski mijiedarboties ar apkārtējo vidi un cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Jaunais mēness cikls Ūdensvīriem aktualizēs dzīves vietas, nekustamā īpašuma un arī ģimenes jautājumus. Daudz laika un uzmanības veltīsiet saviem tuvajiem un mīļajiem. Tādēļ 15. un 16. maijā veltiet laiku, lai tuvākajam mēnesim izplānotu kādas ģimenes aktivitātes, izbraucienu pie dabas, radu apciemošanu, kā arī, lai sakārtotu dokumentus un citus birokrātiskos jautājumus saistībā ar saviem īpašumiem. Sākot ar 16. maiju, jums atgriezīsies pārliecība par sevi un vēlme būt pamanītam, līdz ar to, tuvākie mēneši būs piemēroti, lai ietu uz intervijām, veiktu pārrunas, izietu uz iniciatīvu un atstātu par sevi labu iespaidu. No 19. maija ikdienu vēlēsieties vairāk mierīgu un harmonisku.

Zivis

Zivīm jaunais mēness cikls ļaus pievērsties dažādiem komunikācijas aspektiem – labprāt veltīsiet daudz laika sarunām, rakstīsiet un dalīsities, kaut vai tikai sociālajos tīklos. Šis ir ļoti labs laiks, lai ieplānotu papildus publicitāti, izvietotu reklāmu, kaut ko pirktu vai pārdotu, sevišķi – telefonu, datoru, kādu citu mazo “gadžetu” vai arī auto. Neskatoties uz to, labprāt izbaudīsiet vienatni vai laika pavadīšanu ļoti šaurā, tuvo cilvēku lokā. Tādēļ tuvākajos mēnešos varat pievērsties vairāk tiem darbiem un aktivitātēm, kuras ir paveicamas patstāvīgi, bez citu cilvēku klātbūtnes, vai arī dodoties kādā ārzemju ceļojumā. Sākot ar 19. maiju, tuvākās nedēļas būs radošas iedvesmas vai kultūras aktivitātēm bagātas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru